PDA

Pogledaj cijelu verziju : Konzolaške ekskluzive



Ementaler
02-08-2009, 19:10
Dakle malo da raspravljamo o konzolaškim ekskluzivama, tj. igrama koje na PC ili nečće nikada doći ili će doći puno kasnije nego na konzole ( i to vjerojatno u obliku lošeg porta ).

Na HCL portalu imamo spreman serijal tekstova o ovakvim igrama, gdje u svakome tekstu izaberemo 5 igara koje izlaze ekskluzivno za određenu platformu. Za sada smo objavili tekstove o Nintendo Wii ekskluzivama i Xbox 360 ekskluzivama, a ubrzo stiže i Playstation 3 ekskluzive tekst.

Evo linkova do dosada objavljenih tekstova o kojima pričam.

HCL SPECIAL:SNintendo Wii Ekskluzive (http://www.hcl.hr/special.php?TekstID=605&select=25)
HCL SPECIAL:SXbox 360 ekskluzive (http://www.hcl.hr/special.php?TekstID=630&select=25)

Pa eto da malo raspravljamo o tome što PC gamere uvijek najviše muči - odlične igre koje naši piceki nikada neće pokrenuti.

Koje konzolaške igre su vam najzanimljivije?
Za kojima najviše žalite što nemaju PC verziju?

Diskusija!

str1k3r
02-08-2009, 19:45
Konzolaška ekskluziva za kojom ću žaliti što nije na PC-u? Definitivno Warhammer 40k Space Marine. Nadam se da će biti nekakav port, ili opcija 2, kupim si jednu konzolu^^.

hansi
02-08-2009, 20:04
Ma koga hebe, ja si kupujem igraćupostajutri. Žao mi je propustiti god of war 3, mgs 4 itd...

vivi
02-08-2009, 22:37
Meni je zao sto cu propustit FF13,MGS 4,KH 3 i GoW 3,a sa x box-a mi je trenutno samo zao zbog tales of vesperia

Raz
02-08-2009, 22:51
Koje konzolaške igre su vam najzanimljivije?
Za kojima najviše žalite što nemaju PC verziju?

Metal Gear Solid, Valkyria Chronicles, Fable 2, Super Mario Galaxy, Spyro, Killzone 2, Tales of Vesperia, Tekken, Folklore, Little Big Planet, Rachet & Clank, Blue Dragon, Tenchu, Okami...

Nemogu se više ničeg trenutno sjetit, ali ih sigurno ima još ;D

Ementaler
11-08-2009, 08:42
A nikome nije žao Alan Wakea i njegove nedavno proglašene Xbox 360 ekskluzivnosti? :)

vivi
11-08-2009, 22:23
Izgleda da ne...hahaha