PDA

Pogledaj cijelu verziju : BiteFight Pitanja



C
02-08-2009, 09:25
Ja iz dosade napravio sebi acc, i da malo igram, imam vremena na bacanje, a dosada me ubija. Uletio sam odmah u jedan bolji clan, super mi ide, od njih 5.600.000 igrača, ja sam u prvom danu bio na 15XX mjestu, drugi dan na 10XX mjestu, i danas, treći dan, ja sam na 600 mjestu, sada sam upravo pao na 603 mjesto, tako da mi super ide, za ne povjerovati, ali ja sam malo noobast u toj igri, pa igrači koji znaju, neka me malo poduče. :D

Evo već prvog mog pitanja...
Jasno mi je kada budem u lovu na ljude 2 sata po danu, da ne mogu više lovit ljude.
Jasno mi je kada u grottu provedem dva sata u lovu na demone, da ne mogu više loviti u tom danu.
Tj. jasno mi je da imam limite svai dan da mogu max. 2 sata raditi taj poslić.
I sada sam zapeo na jednom questu, a pošto ja uvijek uzimam high questove, ovo je prvi put da mi se tako nšto dogodi. Naime, trebam ići istražiti voodoo shop, ali ne, kaže mi samo "You do not have enough time to explore the area." i imam samo opciju "Investigate later". Tako je bilo jučer na večer, tako je i sada u podne. Mislim, ako moj lik ništa ne radi, zašto ne mogu istražiti voodoo shop?

Evo i mog drugog pitanja, na kojem obično padam u borbama.
Ja i neprijatelj smo jednaki, po svemu, samo ja imam iteme za STR+8 i DEF+8, a on također ima iste te iteme. Znači meč bi trebao biti neriješen ili tako nešto, ali ne, njemu ti isti itemi daju STR+13 i DEF+13. Kako je to moguće? Jeli tu igra uloga hideouta?

Treće pitanje. Nadograđivao sam svoj hideout, i nadogradio sam sve na najveći level, tj. nije najveći, ali mi ne da sljedeći level. Evo primjera,
Environment [Level 2/6]SThe next level costs 512 gold,
ja imam duplo više golda i ne mogu ga nadograditi. Tako je za sve, ne samo za Environment.
Leveli su mi po redu:
N/A
N/A
N/A
4/11
2/6
2/6
2/6
I to je max. koji mi dozvoli da gradim.
Jeli to ima veze s levelom moga lika?

Četvrto pitanje, jeli moguće kako nabaviti devil i/ili hell kamenja, bez da ih u stvarnom svijetu plaćam?

Peto pitanje, kako se osnuje clan? Vidim da neki noobovi, tek se registriraju i osnuju clan. Meni ne treba da ga osnujem, samo me zanima kako se to radi?

Šesto pitanje, objasite mi koga mi je bolje napadati? Onoga tko ima više golda, onoga tko ima više pobjeda, ili onoga koji ima više mesa/litara krvi? I pojasnite mi kako mi se kod demona pojavi mumija koju ubijek jednim udarcem (samo round 1), i dâ mi 3 EXP-a, i oko 700 golda. I onda mi dođe mumija koja je naoružana i nabrijana, duplo jača od one prethodne, koju na knap pobijedim, i dâ mi samo 12 golda. WTF?

Sedmo pitanje, išao sam u lov na ljude, i ulovio vampira, a ja sam vampir. Pa mi brljavi neku priču da sam ulovio pijanca kojeg sam lovio po krovu 10 minuta, i da se pretvorio u šišmiša i odletio, te tako nisam dobio baš ništa, ali logično je da vukodlaci i ljudi ne lete, a kamo li da se pretvaraju u šišmiša. A inače ako sam ja vampir, vampira ne mogu napasti. Ponovno WTF?

Osmo pitanje, zar krv/meso zarađujem samo u lovu na ljude? U lovu na demone i neprijatelje, ne daju mi ništa osim golda i EXP-a. Skužio sam da mi samo visitori i lov na ljude daju krvi/mesa.

flander
02-08-2009, 09:53
viewtopic.php?f=17&t=16592 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=17&t=16592)

C
02-08-2009, 21:28
E tamo nemam odgovore. :P