PDA

Pogledaj cijelu verziju : Half-Life pitanje



Fencing_LORD
21-06-2006, 19:56
Da li mi je bolje prvo odigrat jedinicu pa dvojku ili mogu odmah na dvojku?
I šta je to - čitam da je to najbolja igra ikad napravljena za komp(uz oblija, naravno)

Jerry
21-06-2006, 20:02
Bolje se upoznaj prvo sa jedinicom pa na dvojku

Valtiel
21-06-2006, 20:07
Definitivno nije najbolja, iako PCGAMER tvrdi upravo to, ipak ne moze nadamsiti japanske igre... No, jeste najbolji fps ikad. I da, bolje bi bilo da prvo odigras keca, jer se prica nastavlja u dvici... :)

Prince-Artas
21-06-2006, 20:24
Da li mi je bolje prvo odigrat jedinicu pa dvojku ili mogu odmah na dvojku?
I šta je to - čitam da je to najbolja igra ikad napravljena za komp(uz oblija, naravno)

pa odigraj jedinicu prvo. jedino što će te možda odbit je grafika. mene nije. btw igra radi na xp-u

Snake
21-06-2006, 22:10
ja sam prvo odigro dvojku, priču sam pokušavo shvatit, onako, može se solidno igrat bez ikakvog prethodnog upoznavanja s jedinicom (freeman ionako stalno šuti).

nedavno sam posudio jedinicu i reko da se konačno upoznam sa cijelom pričom, grafika na max sve max, ali kad sam došao do onog dijela kad moraš utući prvog zombija sa crowbarom, rekoh ne hvala...

možda nije najbolja igra, ali najbolji fps dakako, ponajprije zbog source enginea

Rocchiro
21-06-2006, 22:12
bolje prvo 1. dio,al mozes i 2.

S4MUR41
21-06-2006, 22:16
inace ti je za svaku igru bolje odigrat jedinicu pa onda nastavak...

jeretik
21-06-2006, 22:27
Da li mi je bolje prvo odigrat jedinicu pa dvojku ili mogu odmah na dvojku?
I šta je to - čitam da je to najbolja igra ikad napravljena za komp(uz oblija, naravno)
Prvi dio je puno bolji od drugog

Sickmanno1
21-06-2006, 22:57
inace ti je za svaku igru bolje odigrat jedinicu pa onda nastavak...

potpis, ja sam napravio jednom gresku, tocnije sa diablom, najme prvo sam odigrao i uzasno zavolio diablo 2 onda dok sam odlucio da predem i jedinicu. Plakao sam od uzasa, koliko su mi falili neki skilovi, a i koliko je monotona igra nasprem dvojke, a tek ono da ne mozes trcati, ajme...

Valtiel
21-06-2006, 23:17
Ah, upravo gledam izjavu developera... Kaze da je Half Life 3 u izradi, ali da se ne nadamo tako brzo. Izlazit ce epizode za 2, koje ce nastavljati pricu. Ipak, za HL2 im je bilo potrebno 6 godina i 40 miliona dolara. :shock: ludaci :rotfl:

Ps1ho
22-06-2006, 01:54
Najbolje ti je odigrat prvo jedinicu pa dvojku, definitivno najbolji FPS ikad...a to što im je trebalo 6 godina da izrade igru, e to se zove predanost i prema najmanjem detalju...

Fencing_LORD
22-06-2006, 11:18
Evo instaliro jedinicu i igram. Grafika je katastrofa, ali igram jer kao što već rekoh:"Igrivost mi je najvažnijia". I igra uopće nije loša.

Tu ću postat neka pitanja ak negdje zapnem.

1. Jel izađeš iz Black Mesae compounda?

2. Stao sam u nekom silou na početku gdje moraš ubit onog troglavog kukca.
Pretpostavio sam da treba aktivirat onu vatru gore i skužio sam kak se prošuljat pokraj njega, ali me muče neke stvari - aktiviro sam POWER, ali nisam OXYGEN i FUEL. Mislim da OXYGEN moram aktivirat tako da pokrenem onaj veliki ventilator i raznesem krov iznad njega, ali ne djeluje(lampica ne svijetli). Ne mogu otvorit vrata za FUEL i ne znam što da radim.

Pomozite ako možete! :cry:

Ementaler
22-06-2006, 11:42
Evo instaliro jedinicu i igram. Grafika je katastrofa, ali igram jer kao što već rekoh:"Igrivost mi je najvažnijia". I igra uopće nije loša.

Tu ću postat neka pitanja ak negdje zapnem.

1. Jel izađeš iz Black Mesae compounda?

2. Stao sam u nekom silou na početku gdje moraš ubit onog troglavog kukca.
Pretpostavio sam da treba aktivirat onu vatru gore i skužio sam kak se prošuljat pokraj njega, ali me muče neke stvari - aktiviro sam POWER, ali nisam OXYGEN i FUEL. Mislim da OXYGEN moram aktivirat tako da pokrenem onaj veliki ventilator i raznesem krov iznad njega, ali ne djeluje(lampica ne svijetli). Ne mogu otvorit vrata za FUEL i ne znam što da radim.

Pomozite ako možete! :cry:

ovog drugog se ne sjećam baš točno, smao istražuj i nać ćeš nešto za otvorit ta vrata...

a za ovo prvo... Naravno da izađeš iz Black Messa Compounda... odeš na neka zanimljiva mjesta kasnije . ali neću ti spoilat...

Evo ja baš igram ovih dana Blue Shift i rula ...

lonac
22-06-2006, 14:05
Moraš aktivirat sve troje(power,oxygen i fuel mislim da su oxygen i fuel zajedno) i onda uključit ja mislim da je motor poviše kukca i to će ubit kukca i onda će se di je kukac viria iz zemlje napravit rupa kroz koju ćeš nastavit.

D.E.M.O.
22-06-2006, 14:24
mislim da se ova druga 2 nalaze dolje. moras se spustat skroz do dna kroz spiralnu prostoriju (predpostavljam da je to to...)

Trima-gamer
22-06-2006, 16:40
igrao sam jedinicu prije dvice i sveukupni jedinicu sam igrao nekih 7 sati.
nisam se obazirao na nastavke tipa blue shift i ostalo,a onda sam kupio hl2 i jednostavno se zaljubio u grafiku,priču i takav osjećaj prvorazrednog filma.
sjećam se kako je izgledala hl jedinica,ali mi se neigra. jednostavno,kao da neželim zaprljati taj osjećaj i tu lakoću što pruža hl2. jedva čekam da nabavim episode one da produžim to iskustvo,a onda hl3 i nastavci :pray:

možda griješim u vezi hl jedinice da je priča loša? ajd mi pliz recite ak je po priči u rangu s hl dvojkom,odmah ću je igrati...

p.s. i još sad kad izađe s.t.a.l.k.e.r. - pričaju da je u atmosferi tu negdje sa hl2...jedva čekam...jedva čekam... :)

Prince-Artas
22-06-2006, 18:43
igrao sam jedinicu prije dvice i sveukupni jedinicu sam igrao nekih 7 sati.
nisam se obazirao na nastavke tipa blue shift i ostalo,a onda sam kupio hl2 i jednostavno se zaljubio u grafiku,priču i takav osjećaj prvorazrednog filma.
sjećam se kako je izgledala hl jedinica,ali mi se neigra. jednostavno,kao da neželim zaprljati taj osjećaj i tu lakoću što pruža hl2. jedva čekam da nabavim episode one da produžim to iskustvo,a onda hl3 i nastavci :pray:

možda griješim u vezi hl jedinice da je priča loša? ajd mi pliz recite ak je po priči u rangu s hl dvojkom,odmah ću je igrati...

p.s. i još sad kad izađe s.t.a.l.k.e.r. - pričaju da je u atmosferi tu negdje sa hl2...jedva čekam...jedva čekam... :)

a onda episode 2, pa episode 3 pa tek onda hl3

Fencing_LORD
22-06-2006, 19:44
Skužil sam, thnx.

A šta je Blue Shift i dal ga vrijedi zaigrat?

D.E.M.O.
22-06-2006, 20:56
blue shift i opposing force su expanzije. po meni je opposing force najbolji, ali ti preporucujem da si skines redefine ili tako nesto pack koji ti ama bas sve modele poboljsava i izgledaju duplo bolje i realnije. inace dobijes ga i u blue shitu... ovaj shiftu :)

Daniel666
23-06-2006, 08:14
Po meni je Opposing Force najbolji hl. Najviše oružja, puno više protivnika a kraj je fenomenalan. Preporučam svima!

GrannyKiller
23-06-2006, 12:40
Da li mi je bolje prvo odigrat jedinicu pa dvojku ili mogu odmah na dvojku?
I šta je to - čitam da je to najbolja igra ikad napravljena za komp(uz oblija, naravno)
Prvi dio je puno bolji od drugog

ne seri! bio je u ono vrijeme najjača igra, i igrao sam ga ko lud, ali stvarno ne kužim po čemu je toliko bolji??

jeretik
23-06-2006, 12:47
Da li mi je bolje prvo odigrat jedinicu pa dvojku ili mogu odmah na dvojku?
I šta je to - čitam da je to najbolja igra ikad napravljena za komp(uz oblija, naravno)
Prvi dio je puno bolji od drugog

ne seri! bio je u ono vrijeme najjača igra, i igrao sam ga ko lud, ali stvarno ne kužim po čemu je toliko bolji??

Sta ti je bolan, smiri dozivljaj :)

Prvi dio je bolji od drugog jer ima mastovitije neprijatelje, opasnije marince, BOLJI KRAJ, bolji level dizajn (puuuuuno bolji level dizajn) i jacu horor atmosferu

Systematic Reverse
24-07-2006, 22:20
Skužil sam, thnx.

A šta je Blue Shift i dal ga vrijedi zaigrat?

Blue Shift ti je jaaaaaaaaaaaaako kratka igra. Kada startaš igrati jako brzo češ i zawršiti :(

mburazer
07-08-2006, 19:51
Ja bih prvo odigrao HL1,pa onda HL2,da shvatite priču.
:-x

Pa bih onda odigrao ekspanziju.

Anybody?! :shock:

str33t6l0w
07-08-2006, 22:02
ako hoces igrat po redu igraj ;) nitko ti ne brani :D

Systematic Reverse
08-08-2006, 14:37
ako hoces igrat po redu igraj ;) nitko ti ne brani :D

:pray: :pray: :pray:

Najbolje HL pa HL2! :D

JohnDoe
08-08-2006, 14:48
jedinicu pa dvojku. prica se nastvlja.

nisam igrao dvojku, ali jedinicu sam prosao xyz puta i meni je to jedna od, ako ne i najbolja igra ikad. :pray:

elferin
16-09-2006, 23:09
odigraj sve po redu HL pa opposing force, blue shift te onda HL2

pitanje: poludio sam za HL single player modovima, ali sam zapeo na Life's Endu

u jednom mi djelu jednostavno ne zeli loadati

pa me zanima (ako itko zna) sto se na kraju dogodi sa likom??

preporuka (modovi): redemption, case closed, point of view, xen warrior i jos neki...

kad se sjetim koji su to, napisat cu...

EDIT: u ekspanzijama je fora sto se likovi znaju mimoici

Prince-Artas
16-09-2006, 23:41
jel itko igrao HL-1 na HL-2 engineu

GrannyKiller
17-09-2006, 00:03
jel itko igrao HL-1 na HL-2 engineu

ja, ali p*iratsku verziju pa nije radio kak treba... :oops:

a poboljšani HL1, malo fizika, malo grafika (ali MALO)...ništa jako posebno. nema više onih gluposti npr. kada pauziraš igru pa mijenja rezoluciju ekrana na 640x480

Prince-Artas
17-09-2006, 00:19
pa onda je li grafika kao u HL-2 i jesu li tako prerađene ove 2 expanzije

GrannyKiller
17-09-2006, 00:30
pa onda je li grafika kao u HL-2 i jesu li tako prerađene ove 2 expanzije

eto...još nisam otišo spat... :o

ne, grafika je kao u HL1.