PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najbolji Questovi



POSA
21-06-2006, 15:33
Evo napišite ovdje koji su vam najbolji questovi koje ste dosad morali proći u Oblivionu.
evo nekih mojih (ne znam im baš imena, ali opis je dovoljan....valjda)

skoro svi questovi dark broterhooda
daedric questovi
onaj quest gdje se mora naći kradljivac slike (csi stvari)
ispitivanje one face iz blackwood co.
traženje kista u slici (taj mi je preheben jel sve izgleda nacrtano)
posebno bih istaknuo quest db-a gdje treba ubiti par ljudi, jednog po jednog u kući, a nitko ne smije znati da ste vi ubojica
ubijanje lika kolizijom njegove glave sa sobovom glavom. također db
i za mages quild. treba se ući u san nekog lika i riješiti zagonetku, naći nešto i još se boriti u areni, ma predobro
ima njih još i bit će ih još ako ih nađem

evo link na site gdje su naveli neke questove koje morate probati
http://www.gamepro.com/computer/pc/games/features/62448.shtml

Rocchiro
21-06-2006, 16:38
thief guild i dark brotherhood questovi

ewok
21-06-2006, 18:23
thief guild i dark brotherhood questovi
potpis :pray: :pray: :pray: ti su najzanimljivji...neki me podsjete na Thief 3, jos pogotovo ako nosiš onaj armor iz DB-a :wink:

POSA
21-06-2006, 18:27
taj mi je armor zasad najbolji, skinuo sam i mod capes and cloaks
http://www.tessource.net/files/cache/4539.htmlSpa mi lik izgleda prehebeno

ewok
21-06-2006, 18:40
jel se cloaki onak vijori do trčiš??? imao sam takav mod za Morrowind i lik je izgledao kao kukac...ono, kao da mu cloak nije od platna... ima statičan napirit oblik jadno :hangin:

Prince-Artas
21-06-2006, 20:06
najbolji questovi su od dark brotherhooda i službeni plung-inovi

Domy
21-06-2006, 20:31
dakako,dark brotherhood. najzanimljiviji,najoriginalniji, još slušat onog orka koji ne mari za stealth i njegove lude savjete koje daje i priče koje ima... iako mi je i The Ultimate (Last) Heist isto super.

Ps1ho
22-06-2006, 02:00
Meni je najbolji quest ''Lifting the Vale'', otkrivate neotkrivenu povijest + dobijete zakon prsten...

Gothmog
23-06-2006, 07:15
Većina je već navela meni zasada najdraže...Lifting the vale,pa onaj u slici,i quest gdje si u snu od nekog frajera...odlicno!

Vidjet cemo,sto me ceka u daljnjem igranju...

EDIT: da samo nadodam friško completed "The Ultimate Heist" iz Thief Guilda...odlično!

mgovno
03-07-2006, 10:40
koji prsten, meni je najbolji bia quest kad sam mora bacit onu čaroliju i skinit groficu... jel se ikoju drugu može skinit poslije sa tom magijom?

dabl eM
10-07-2006, 19:28
onaj quest gdje se mora naći kradljivac slike (csi stvari)
ispitivanje one face iz blackwood co
i onaj quest di tipu uđeš u snove....

jel možet rec di se nalaze???

Prince-Artas
10-07-2006, 22:47
Meni je najbolji quest ''Lifting the Vale'', otkrivate neotkrivenu povijest + dobijete zakon prsten...

jesi li našao još jedan prsten prema uputama koje nađeš u onoj bačvi u zaleđenom jezeru malo prije pale pasa. puno bolji nego ovaj šta ti ga da countles

*Fila*
11-07-2006, 18:34
Meni je najbolji quest ''Lifting the Vale'', otkrivate neotkrivenu povijest + dobijete zakon prsten...
E gdje je taj pale pass? :pray:

Ps1ho
11-07-2006, 19:42
Našo sam i taj prsten u bačvama, kak su mi oni ogrei išli na živce...
E sad u svezi Pale Passa, vjerujem da si došo do dragonclaw rocka, okreni se suprotno od njeg i kreni prema desno pa malo ravno i reba ti se u kompasu pojavit spilja, to ti je Pale pass...

Prince-Artas
11-07-2006, 19:44
skriven u planinama na sjeveru. uzmi quest od countles u brumi

*Fila*
12-07-2006, 18:41
skriven u planinama na sjeveru. uzmi quest od countles u brumi
Znam skužio sam jučer sam prešo taj quest totalno rula!! :)

Orla
12-07-2006, 20:00
Meni je naj quest po priči onaj Forlon watchmen,a najbolji za zabavu neki kad sam morao uhvatit lopova koji je jednoj zeni ukra kumpire :) Najtezi mi je jedan kad treban glumit nekog detektiva i trazit tragove za neku groficu,jer u tom questu nema oznaka na mapi,pa nisan zna di trazit.

mgovno
13-07-2006, 11:47
taj mi je armor zasad najbolji, skinuo sam i mod capes and cloaks
http://www.tessource.net/files/cache/4539.htmlSpa mi lik izgleda prehebeno


kako se instalira taj mod, jel moraš imat originalnu verziju obliviona?

*Fila*
15-07-2006, 20:06
Ja mislim da nema lošeg questa u igri!Neki su manje dobre a neki više dobri a vi ste naveli prije mene sve najbolje tako da nema smisla da ponavljam! :)

coki
20-07-2006, 19:36
meni je super kvest kad si u onom hotelu-brodu .Kad se probudiš otmu brod
bla,bla,bla i na kraju dobiš super mač i pare.

Prince-Artas
20-07-2006, 20:33
Ja mislim da nema lošeg questa u igri!Neki su manje dobre a neki više dobri a vi ste naveli prije mene sve najbolje tako da nema smisla da ponavljam! :)

ima onaj kad tribaš razodjenut onu countles. loše napravljeno

POSA
21-07-2006, 08:20
[quote="*Fila*":32antwaj]Ja mislim da nema lošeg questa u igri!Neki su manje dobre a neki više dobri a vi ste naveli prije mene sve najbolje tako da nema smisla da ponavljam! :)

ima onaj kad tribaš razodjenut onu countles. loše napravljeno[/quote:32antwaj]

gdje nabaviš taj quest

Prince-Artas
21-07-2006, 19:01
u jednom od daedric questova, neznam točno koji ti ga kip dade

*Fila*
21-07-2006, 19:12
[quote="*Fila*":1slkaxic]Ja mislim da nema lošeg questa u igri!Neki su manje dobre a neki više dobri a vi ste naveli prije mene sve najbolje tako da nema smisla da ponavljam! :)

ima onaj kad tribaš razodjenut onu countles. loše napravljeno

gdje nabaviš taj quest[/quote:1slkaxic]
SANGUINE DEADRIC LORD NISAM SIGURAN GDJE JE TO ZABORAVIO SAM A DA TAJ QUST JE STVARNO BEZVEZE A I NAGRADA SUCKS! :)

Doggy
23-07-2006, 11:35
staff je dobar za zajebanciju...

meni je najbolji quest vampire cure...

a nije mi ni los onaj zadnji od onog lika kaj skuplja statue...

makar bas ne pratip previse pricu, a i trenutno imam 3 mjeseca odmora od Obliviona, igram vec 130 sati i lud sam...

pale pass mi je isto jako dobar, ni sam neznam kak sam ga nasel...

ima jos di kakav vidikovac????

Orla
31-07-2006, 18:56
Ja sam onom Umbacanu(koji skuplja statuete) da pogrešni Ayleid crown a sebi zadrža pravi i on je umra na kraju.Šta se dogodi ako mu dam pravi?

Doggy
31-07-2006, 19:23
ja neznam kojeg sam mu dal... al nije umro nego je postal neki zli kralj i moral sam ga ubiti, i njega i one lebdece likove sa staffovima...

POSA
31-07-2006, 20:06
što se točno radi u tom pale passu

Prince-Artas
31-07-2006, 20:55
što se točno radi u tom pale passu

to je izgubljena utvrda iz nekog davnog rata. tribaš nać neku ogrlicu i donit gradonačelnici

*Fila*
31-07-2006, 21:46
E dal zna ko koliko ima questova u OBLIVIONU?Ja sam obavio 160 znam da ima još ali koliko?Baš me zanima! :)

Orla
01-08-2006, 10:43
što se točno radi u tom pale passu

to je izgubljena utvrda iz nekog davnog rata. tribaš nać neku ogrlicu i donit gradonačelniciMislim da je grofica...

g@mer4life
10-08-2006, 18:49
nojbolji su od dark brotherhooda...simple...ubij nekoga...dobiješ pare...simple

Upitni
10-08-2006, 20:48
dark brotherhood :pray: :pray:

koji je to quest kada ulazis u snove???

King tiger
10-08-2006, 21:10
Henantier dreamworld, mislim da je u Anvil mages guildu.Uglavnom taj grad je uz more.

Tsumetai Ryujin
10-08-2006, 22:23
to ti je onaj istocno-juzni grad... ... uglavnom trebas se prijaviti za mages guild i dobit ces taj kvest...

taj kvest je po meni jedan od najboljih...

11-08-2006, 01:15
to ti je onaj istocno-juzni grad... ... uglavnom trebas se prijaviti za mages guild i dobit ces taj kvest...

taj kvest je po meni jedan od najboljih...
e,da,onaj test of bravery,kad ronis pod vodom :pray:

nema sekunde razmisljana,samo vooozi :D

Doggy
11-08-2006, 08:00
meni taj quest uopce nije dobar...

najbolji mi je onaj za nekog kipa di treba ubiti dva lika iz suparnickih obitelji da izgleda ko da su se medjusobno ubili...

Fencing_LORD
11-08-2006, 08:49
Henantier dreamworld, mislim da je u Anvil mages guildu.Uglavnom taj grad je uz more.

Mislim da ne (u Anvilu moraš ubit onog trgovca-ubojicu), mislim da je u Bravilu.

11-08-2006, 12:46
meni taj quest uopce nije dobar...

najbolji mi je onaj za nekog kipa di treba ubiti dva lika iz suparnickih obitelji da izgleda ko da su se medjusobno ubili...
meni je bio fora,pogotovo onaj of patienc,di ima punkua kamenih blokova :)))

u 2 skoka preskočim sjelo polje,koji patience xD

Unnamed
11-08-2006, 19:49
Najbolji mi je quest kad treba tražiti sliku u dvorcu chorrolu.

Zakon mi je i onaj kad iznajmiš sobu u brodu u waterfront districtu, odeš spavat i kad se probudiš skužiš da je brod isplovio i da je otet.

Nemesis
07-09-2006, 10:25
najbolji questovi su mi od thieves guilda...glavni quest jos ne zelim obaviti...

g@mer4life
07-09-2006, 13:39
Najbolji mi je quest kad treba tražiti sliku u dvorcu chorrolu.

Zakon mi je i onaj kad iznajmiš sobu u brodu u waterfront districtu, odeš spavat i kad se probudiš skužiš da je brod isplovio i da je otet.

kako rješiti taj quest

Doggy
07-09-2006, 15:26
Najbolji mi je quest kad treba tražiti sliku u dvorcu chorrolu.

Zakon mi je i onaj kad iznajmiš sobu u brodu u waterfront districtu, odeš spavat i kad se probudiš skužiš da je brod isplovio i da je otet.

kako rješiti taj quest

koji, za ovo na brodu neznam, a slika u dvorcu, trebs najti u sobi od trebe kistove, u blagavaonici boju na podu i u nekom tornju di je neko slikal, al pazi kaj se spominas s likovima jer ja nisam i neznam a sam napravil dobro il krivo...

Marklar
07-09-2006, 19:28
ma svi od dark braderhuda
koji je gust kad prije nego sto ubijes nekoga mozes mu rec
neki klisej tipa
- who are you?
- i am your worst nightmare :rotfl:

Burek_fr0m_SPACE
30-10-2006, 10:51
Nirnroot, anyone? :D

30-10-2006, 11:11
a dobro,to mi je malo bedasto...ja ratnik sa oklopom kojeg se nebi postidili ni NLO-i berem korjenje uokolo :D

Prince-Artas
30-10-2006, 21:15
Nirnroot, anyone? :D

uf to je zajebano
http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Seeking_Your_Roots

Ps1ho
30-10-2006, 23:05
evo ovak...
ovo ce potrajati ali ces ig skupit vecinu krenes oko imperial city-a uz obalu, zatim preces na obalu oko imperial city-a i skreces uza sve rijeke koje ti naidju i onda se spustas prema dolje te odes tamo kod anvila jos, uglavnom idi uza svu obalu na karti 8)

Burek_fr0m_SPACE
31-10-2006, 00:15
evo ovak...
ovo ce potrajati ali ces ig skupit vecinu krenes oko imperial city-a uz obalu, zatim preces na obalu oko imperial city-a i skreces uza sve rijeke koje ti naidju i onda se spustas prema dolje te odes tamo kod anvila jos, uglavnom idi uza svu obalu na karti 8)
Uf podsjeti me na sve te izgubljene sate.. :cry: Nisam taj quest dovršio. Ostala mi je još ona zadnja "norma" koju sam popunio negdje cca. do pola i jednostavno nisam mogao dalje. A što je najgore - nikad nisam ni popio one napitke koji se dobiju za nagradu. U svakoj situaciji mi je jednostavno bilo žao potrošiti ih uzimajući u obzir trud koji sam uložio da ih dobijem :rotfl:

Nightyx
31-10-2006, 17:58
Najbolji questovi su obrana Kvatcha!!! :killyou:

Shadowhell
01-11-2006, 02:01
evo ovak...
ovo ce potrajati ali ces ig skupit vecinu krenes oko imperial city-a uz obalu, zatim preces na obalu oko imperial city-a i skreces uza sve rijeke koje ti naidju i onda se spustas prema dolje te odes tamo kod anvila jos, uglavnom idi uza svu obalu na karti 8)
Uf podsjeti me na sve te izgubljene sate.. :cry: Nisam taj quest dovršio. Ostala mi je još ona zadnja "norma" koju sam popunio negdje cca. do pola i jednostavno nisam mogao dalje. A što je najgore - nikad nisam ni popio one napitke koji se dobiju za nagradu. U svakoj situaciji mi je jednostavno bilo žao potrošiti ih uzimajući u obzir trud koji sam uložio da ih dobijem :rotfl:

Ne kužim zakaj vam je tako dugo trebalo da skupite sav taj Nirnroot... ja sam ga usput skupljao rješavajući sporedne questove i bez problema dovršiš quest. Stvarno je bezze ići uzduž i poprijeko obale samo zbog toga..

Ps1ho
01-11-2006, 02:19
quest dovršiš kad mu doneseš 100 Nirnroota...a to bas i nije malo...

Nightyx
01-11-2006, 07:49
Oblivion nisam igrao ima nekih 2mjeseca srušio sam sistem i obrisao savegamove gdje sam bio 33 lvl imao sam sve izvrsno sve moguće oko 100h igranja....ALI SKUPIT ĆU SNAGE I POČETI PONOVNO JER OVO JE NAJBOLJA IGRA KOJA POSTOJI TRENUTNO NA PLANETI (vjerojatno i među najigranijim)!!! :-x

Asai
01-11-2006, 09:21
SOVO JE NAJBOLJA IGRA KOJA POSTOJI TRENUTNO NA PLANETI

Moj čo'ek! :wink:

Inače,meni questovi di moraš skupljat biljke suxxsaju! :yuck:

01-11-2006, 12:21
SOVO JE NAJBOLJA IGRA KOJA POSTOJI TRENUTNO NA PLANETI

Moj čo'ek! :wink:
dobro ekipa,malo oladite,oblivion je zakon ali ne koliko bi mogao biti ;)

Nightyx
01-11-2006, 13:04
Ja mislim da nema mane (hardwerske zahtjeve ne ubrajam jer imaju opravdanje - grafika) :D

Jerry
01-11-2006, 13:08
e ljudovi kad ću ja moči pokrenuti Obljivion :(
bljago vama :(
al znam kada!
kad za mjesec dana kupim novu konfu :rotfl: :(

01-11-2006, 13:40
Ja mislim da nema mane (hardwerske zahtjeve ne ubrajam jer imaju opravdanje - grafika) :D
aha,recimo tebi užasno mali broj oružja naspram morrowinda i užasno manji broj skillova naspram morrowinda nisu mane?

:roll:

Nightyx
01-11-2006, 13:43
ne na sreću nisu jer meni ovo baš i nije neki hack`n`slash rpg koji mora imati milion nekakvih stvari (meni je bitno da je jednostavan i kako da kažem složen) tako da meni nema mane. :D

01-11-2006, 15:04
erm,pa svrha rpg-a JE da ima milijun stvari :)

Nightyx
01-11-2006, 15:19
ja mislim da oblivion ima dovoljno stvari za jedan rpg

Asai
01-11-2006, 15:53
Ja mislim da nema mane (hardwerske zahtjeve ne ubrajam jer imaju opravdanje - grafika) :D
aha,recimo tebi užasno mali broj oružja naspram morrowinda i užasno manji broj skillova naspram morrowinda nisu mane?

:roll:

Pa kako za koga.Po meni recimo ne,jer bilo mi je glupo ono tipa short sword/long sword i axe/blunt.Ako znaš zamahnut sa mačem od dva metra onda znaš i sa kratkim,ako znaš opalit sa sjekirom znaš i sa buzdovanom tako da su to ok riješili,a što se tiče manjeg broja oružja mi je također ok jer ga ima sasvim dosta nije da ga fali.Možda nisu trebali izbacit samostrijel,no kako je "streličarstvo" urađeno zbilja impresivno i preko toga mogu prijeći.

01-11-2006, 17:10
da,ali ako znaš bost sa vilicom neznači da možeš i sa mačom od 2 metra i 50 kila(da,tolko su težili mačevi od 2 metra)

Asai
01-11-2006, 17:16
Ah..nema smisla sada ići u krajnosti,želim samo reć kako i nije toliko loše što su dva skoro pa ista skilla stopili u jedan. Ako se želiš osvrnut na realizam onda mogu reć da mi je hiper glupo to što nekome zabiješ 20 strijela u glavu a on te još napada...to su trebali riješit,one shot one kill,bar u glavu,za tijelo 2-3 strijele,no eto..TES 5 se čeka...

Nightyx
01-11-2006, 17:26
e pa ako ćemo u krajnju realnost onda otkud sada postoje goblini, divovski štakori i ostala čuda neviđena u ovom svijetu. Ajde ljudi pa ovo je IGRA MAŠTE, MAGIJA I OSTALIH STVARI KOJI SU NEMOGUĆI U STVARNOM SVIJETU.

Asai
01-11-2006, 17:39
LOL! :rotfl:

E jesi leek...čuj sve ima svoje granice,pa tako i realizam! Opet realnost,poludit ću...Zašto svi moje riječi izvrću do bola!? Zna se na kakav sam realizam mislio...

Prince-Artas
01-11-2006, 23:41
Ah..nema smisla sada ići u krajnosti,želim samo reć kako i nije toliko loše što su dva skoro pa ista skilla stopili u jedan. Ako se želiš osvrnut na realizam onda mogu reć da mi je hiper glupo to što nekome zabiješ 20 strijela u glavu a on te još napada...to su trebali riješit,one shot one kill,bar u glavu,za tijelo 2-3 strijele,no eto..TES 5 se čeka...

načekat ćeš se :) čeka se prava expanzija a ne ova smeća šta se uvaljuju ko official plungins

Nightyx
02-11-2006, 08:26
Jer to istina da se čeka prava EXSPANZIJA ili si zamjenio za oblivion na PS3??????

Shadowhell
02-11-2006, 13:11
Jer to istina da se čeka prava EXSPANZIJA ili si zamjenio za oblivion na PS3??????

Istina je, čeka se ekspanzija :)

Nightyx
02-11-2006, 15:16
TOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!! :D :D

Prince-Artas
02-11-2006, 22:41
TOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!! :D :D

čini mi se da ovo neće bit punokrvna expanzija već malo oveći official plungin, nadam se da se varam

Burek_fr0m_SPACE
03-11-2006, 11:38
TOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!! :D :D

čini mi se da ovo neće bit punokrvna expanzija već malo oveći official plungin, nadam se da se varam
Nažalost, ne varaš se.

Arbiter of Change
03-11-2006, 11:51
Istina, samo plugin koji će u sebi sadržavati sve već izdance official plugine.

Akul
03-11-2006, 12:10
Kad je u intervju netko spomenuo Peteu riješ ekspanzija, ovaj je rekao:

"Samo da bude jasno, ovo nije ekspanzija! Ovo je DLC... veliki DLC! Smatramo da dodatnih 20 sati nije dovoljno za TES ekspanziju!"

BTW, ovo je postalo daleko off-topic

Najbolji quest:
Nisam siguran da mi je najbolji, ali sviđalo mi se kad su gusari oteli brod dok sam ja spavao na njemu.

Tsumetai Ryujin
03-11-2006, 12:46
TKO, STO, KAKO, KOLKO, KADA, GDJE, ZASTO... sam neke zaboravil??

uglavnom... ja nisam rijesil taj quest... di ga dobis??

Prince-Artas
03-11-2006, 19:57
TKO, STO, KAKO, KOLKO, KADA, GDJE, ZASTO... sam neke zaboravil??

uglavnom... ja nisam rijesil taj quest... di ga dobis??

u waterfront discritu (imperial city), uzmeš sobu za prenoćit u onom brodu u luci i tako će ti počet quest

K4ciga
06-11-2006, 22:23
hehe meni je bio baš luda misija ona iz dark brotherhooda kad sam trebo pobit cijelu ekipu...hehe...i da ne zaboravimo kad sam trebao (isto u dark brotherhoodu) zamjenit onom starcu lijek za otrov...ta je bila genijalna ali još bolja je bila kada ssam trebao pobit sve ljude sa onog partya a da me niko ne vidi... :rambo:

Gothmog
08-11-2006, 16:04
ali još bolja je bila kada ssam trebao pobit sve ljude sa onog partya a da me niko ne vidi... :rambo:

Loše napravljen quest...frajer stoji ispred vrata,baba koju sam naumio ubit,se nalazi iza vrata...dovoljno je bilo da zatvorim vrata...i presto...nitko ni vidio ni cuo...bljeee...

Od DB mi je najbolji onaj,gdje ti bakica da popis darova za njenu djecu...a ti ih trebas zaklat...a i ovaj sa zamjenom lijekova nije loš...

ran6er
08-11-2006, 21:50
Dark brotherhood,battle of Kvatch i Bruma i svi Deadric questovi.

K4ciga
08-11-2006, 22:27
ali još bolja je bila kada ssam trebao pobit sve ljude sa onog partya a da me niko ne vidi... :rambo:

Loše napravljen quest...frajer stoji ispred vrata,baba koju sam naumio ubit,se nalazi iza vrata...dovoljno je bilo da zatvorim vrata...i presto...nitko ni vidio ni cuo...bljeee...

Od DB mi je najbolji onaj,gdje ti bakica da popis darova za njenu djecu...a ti ih trebas zaklat...a i ovaj sa zamjenom lijekova nije loš...

taj mi je dobar ali lokacije su međusobno udaljene jbt ko da se jeb*** po cijelom cyrodillu

08-11-2006, 22:32
Najbolje kad cijeli dark brootherhood ubijas, kako sam se izivljavo

Gothmog
09-11-2006, 00:31
ali još bolja je bila kada ssam trebao pobit sve ljude sa onog partya a da me niko ne vidi... :rambo:

Loše napravljen quest...frajer stoji ispred vrata,baba koju sam naumio ubit,se nalazi iza vrata...dovoljno je bilo da zatvorim vrata...i presto...nitko ni vidio ni cuo...bljeee...

Od DB mi je najbolji onaj,gdje ti bakica da popis darova za njenu djecu...a ti ih trebas zaklat...a i ovaj sa zamjenom lijekova nije loš...

taj mi je dobar ali lokacije su međusobno udaljene jbt ko da se jeb*** po cijelom cyrodillu

pa to je i najveci gust...lagano kaskas na konju preko cijelog cyrodiila,i otkrivas nove stvari...jedino je zajebano di te svako malo prati minotaur,medo ili imp...ekvivalent cliff raceru iz morrowinda...

gray_fox
22-12-2006, 10:54
meni su najbolji deadra questovi najbolji su najvise dobijes a lagani su

Nightyx
22-12-2006, 10:56
Spašavanje Kvatcha.

Prince-Artas
22-12-2006, 20:58
dobri su oni questovi od onog bogatuna umbacana

Ps1ho
22-12-2006, 23:18
e da, questovi su mu bas zanimljivi, si mu donio sve one statue? ja sam 8 naso...si znao da postoji Umbacano u Morrowindu, postat cu screen kasnije, nalazi se u nekom rudniku na Red Mountainu...

BlackDCRO
22-12-2006, 23:31
Najbolje kad cijeli dark brootherhood ubijas, kako sam se izivljavo

E da ovo je fakat najbolji quest u dark brootherhoodu... :pray:
Dobar je onaj u Black handu kad ti ona baba na farmi da pismo u kojem pise di se nalazi svaki clan obitelji, uglavnom quest je ubiti sve clanove te obitelji...
Sjecam se kad sam trebo ubiti vlasnika lokala(isti taj quest) a tamo strazar u lokalu i dobro ono idem ja pricat s tipom i ima opcija "I slay your mother like a pig" :rotfl: i tip kaze "oh no, what you do with my mother" i napadne me, a cuvar na njega i zakolje ga :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Takodjer dobar je quest kad moram zaklati onog nekog glavnom cuvara, Adam ja mislim da se zove(takodjer Dark Brotherhood). I onda ti slijedeci dan bude u black horse novinama "Adam is death"...

Sad trenutno rjesavam neki quest za nekog tipa di treba spijunirati odredjene ljude sta rade, i tek sam na tom questu vidio kolko je igrica zapravo dobra, jer spijuniranjem tih tipovi vidis da npcovi imaju inteligenciju, odnosno imaju svoje radno vrijeme(jedna tipica radi 7 sati u vinogradu), vidis kad idu spavati, s kim pricaju po gradu itd...

vex
09-02-2007, 20:53
dobri su oni questovi od onog bogatuna umbacana

Meni nest nije jasno - quest pokrenem tako da nađem i prodam jedno od this kipića? i onda mi dođe lega i pita me ocu radit za njega?

Prince-Artas
09-02-2007, 22:15
dobri su oni questovi od onog bogatuna umbacana

Meni nest nije jasno - quest pokrenem tako da nađem i prodam jedno od this kipića? i onda mi dođe lega i pita me ocu radit za njega?

da

Kiklop
09-02-2007, 23:19
meni je fora onaj quest sa onim carobnjakom koji je cjelo selo napravio nevidljivim lol

vex
10-02-2007, 06:39
ja taj quest ne zelim riješit , jer kad ga riješit padne ti luck dosta zbog onog scrolla il potiona , a to bas nije lako vratit nazad

Thrall
10-02-2007, 08:50
Najbolji quest mi je kada moraš prevoditi one riječi

Burek_fr0m_SPACE
10-02-2007, 13:18
meni je fora onaj quest sa onim carobnjakom koji je cjelo selo napravio nevidljivim lol
Gdje to ima?

mravojed20
10-02-2007, 14:02
Selo se zove Aleswell i nalazi se malo sjevernije od imperial sitija.na brdu nekom.

Prince-Artas
10-02-2007, 19:33
meni je fora onaj quest sa onim carobnjakom koji je cjelo selo napravio nevidljivim lol
Gdje to ima?

http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Zero_Visibility

Burek_fr0m_SPACE
11-02-2007, 02:59
[quote=Kiklop]meni je fora onaj quest sa onim carobnjakom koji je cjelo selo napravio nevidljivim lol
Gdje to ima?

http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Zero_Visibility[/quote:1xskmear]
Hm... moraću to probati, nisam naišao na ovo do sada. Thx, Artas.

Nightyx
12-02-2007, 19:44
Spašavanje Kvatcha mi je zakon misija, nikada je nezaboravljam :roll:

Durin
12-02-2007, 20:07
Super mi je misija kada trebaš "očistiti" kuću u Anvilu od duhova.Knights of the Nine je također odličan quest.

Lord Myrkul
15-02-2007, 19:28
ja taj quest ne zelim riješit , jer kad ga riješit padne ti luck dosta zbog onog scrolla il potiona , a to bas nije lako vratit nazad

pa jesi nosia ring sta ti je da?

Kiklop
15-02-2007, 19:48
spaljen mi je onaj quest s onim stapom koji prate ona neka 4 lika oni neki goblini

Bartuc
17-02-2007, 17:54
Najdraži Quest mi je onaj kad te pošalju u onu "magičnu sliku" za Mages Guild! Guba je osmišljeno i fora zgleda!

vulcanelf
25-06-2007, 09:01
meni je dobar kad moras naci onu gustericu iz chorrola u onom freaky selu, ja sam ga igrao na drugom levelu i imalo je pravi kingov horror feeling (dobar quest- bio sam pod adrenalinom cijelu noc)

Arbiter of Change
25-06-2007, 09:17
Baš je, odličan tribute Lovercraftu i njegovim Cthulhu Mythos. :wink:

Durin
27-06-2007, 11:58
Još jedan odličan quest u Cheydinhalu.Žena jednog poznatog slikara se potužila da je nestao.Zapravo ima čarobni kist,kojim može ući u sliku,a jedan ga je lopov tamo zatočio.

Toxic
27-06-2007, 13:04
Još jedan odličan quest u Cheydinhalu.Žena jednog poznatog slikara se potužila da je nestao.Zapravo ima čarobni kist,kojim može ući u sliku,a jedan ga je lopov tamo zatočio.
I meni je taj jedan od najboljih.
Dobar mi je i onaj u kome moraš otići jednom liku u san pa ga izbaviti iz nevolje.
Takođe i jedan među zadnjima za Dark brotherhood kada je o onom sto ubija članove pa čak i stavlja imena članova DB-a pa ih trebam ubiti.... moćno... http://i6.photobucket.com/albums/y204/Bupatih/Smiley/Borat.gif

Arbiter of Change
27-06-2007, 18:00
Takođe i jedan među zadnjima za Dark brotherhood kada je o onom sto ubija članove pa čak i stavlja imena članova DB-a pa ih trebam ubiti.... moćno... http://i6.photobucket.com/albums/y204/Bupatih/Smiley/Borat.gif

Sjetio sam se jednog sličnog, ali ranijeg, questa za DB. "Why brother, why?!" prije negoli sam ih smaknuo..... sigh. :|

Prince-Artas
27-06-2007, 22:45
meni je dobar kad moras naci onu gustericu iz chorrola u onom freaky selu, ja sam ga igrao na drugom levelu i imalo je pravi kingov horror feeling (dobar quest- bio sam pod adrenalinom cijelu noc)

quest mi ne izgleda poznat
može malo više infoa

ssalG
27-06-2007, 23:26
meni je dobar kad moras naci onu gustericu iz chorrola u onom freaky selu, ja sam ga igrao na drugom levelu i imalo je pravi kingov horror feeling (dobar quest- bio sam pod adrenalinom cijelu noc)

quest mi ne izgleda poznat
može malo više infoa

http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:A_Sha ... r_Hackdirt (http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:A_Shadow_over_Hackdirt)

Inače nije Kingov felling već je cijelo selo maznuto od H.P. Lovecrafta, i evo ti članak o tome ovdje (http://en.wikipedia.org/wiki/Deep_One).

Prince-Artas
28-06-2007, 21:26
ipak sam ga već obavio :D

cropir
29-06-2007, 11:22
ima jedan super za db kad moras jednu cijelu familiju pobit, 5-6 njih, od babe dobijes popis i adrese jer se predstavis kao dostavljac da im poklone neke das.

Akul
29-06-2007, 13:18
ima jedan super za db kad moras jednu cijelu familiju pobit, 5-6 njih, od babe dobijes popis i adrese jer se predstavis kao dostavljac da im poklone neke das.

Ti si pjesnik ne ;)

U svakom slučaju, uopće se ne moraš predstaviti. Samo ju zakolješ.
Najbolji mi je dio bio kad moraš ubiti onu u Leyawinu. Ja ju napadnem i ubijem a član Mythic Dawn kulta (bosmer iz FG) me vidio i napao. Tad nisam znao da je član Mythic Dawna pa sam počeo biježati. Sakrio sam se iza jedne kuće kad je čuvar došao i ova dvojica se počela klat. Bosmer je viknuo: "For Lord Dagon! Die unbeliever!" i napao čuvara. Čuvar ga je ubio, prstom pokazao na njegovo tijelo i viknuo: "You should have payed the fine!"

cropir
29-06-2007, 19:31
ubio sam i ja babu ali ovak je bolja reklama za kvest :D
baba okretna, otisla u kucu i ja ju tjeram po kuci, sve razbili, tanjuri lete...
predobro.mene izivcirao frajer u ICu, nikako da ga ubijem.i ona u spilji nekoj, zivotinjsko carstvo je cuva :?

cropir
29-06-2007, 19:32
isus, ima i jedan kvest od db da nije dobar? mislim svaki 2. post db db...

Akul
30-06-2007, 10:02
isus, ima i jedan kvest od db da nije dobar? mislim svaki 2. post db db...

To je zato što su to questovi za hasaine :)
Što ima bolje nego biti hasain?

A questovi posebno dobijedu lijep ugođaj kad nabaviš Mehrunes Razor ;)

Arbiter of Change
30-06-2007, 10:04
isus, ima i jedan kvest od db da nije dobar? mislim svaki 2. post db db...

Zapravo ih ima jako malo; DB questovi su definitivno najbolji u igri i vidi se da je Bethesda na njima najviše radila.

Mahadeva
30-06-2007, 18:56
meni je najbolji onaj zadnji quest na Shivering Islesu. :pray:

Outmind
30-06-2007, 19:23
Ja sam se potrgao na onaj prvi quest u fighter's guildu. Veli meni lik odi kod babe i riješi problem sa štakorima. Mislim si ja WTF pa ista stvar je bila u morrowindu, a kad ono :rotfl: :pray: :pray:

Trgao sam se od smijeha.

Archil
01-07-2007, 11:57
meni je bas lud onaj quest u Shivering Isleu kad se onaj tip zeli ubiti pa na kraju questa vi mozete odluciti ocete li ga gurnuti sa jednog mjesta ili ga postediti i ostavit na zivotu :) , ja stalno radim quick save pa quick load i obozavam ga gurnut sa onog mjesta pa onda skocit za njim :rotfl: :rotfl: :rotfl:

1van
07-07-2007, 09:59
SI je stvarno zakon exp. cak je bolja od nekih RPG-ova koji su izasli u zadnje 1-2 godine, questovi su zakon, sve sami poremecenjaci, u SI najbolji quest mi je(nisam ih puno presao samo sam do new sheotha i splita dosao) nego u new shethu ima jedan lik koji se boji spavati u zatvorenim prostorijama, pa te trazi da mu nades skigurno mjesto "ispod zvijezda"... onda ti moras ici do beggara i dati mu kolac da bi se on uvjerio da ti mislis ozbiljno za za zamjenu kreveta...na kraju nagrada bude super napitak koji cuvam za kraj za neku veliku bitku...

Od obicnog Obliviona najbolji questovi su mi od DB-a, al' ni ostali nisu losi
Dobar je onaj drugi od DB-a kad za bonus moras prerezati ono uze sto drzi minotaurovu glavu pa da padne na njega kako zakon, legendaran quest jos nagrade :pray:

Akul
07-07-2007, 12:47
I kasnije njegov nećak sjedi na istoj stolici... šteta što je i njega moja assasinka ubila :twisted:

vulcanelf
14-08-2007, 15:32
evo sinoc sam odigrao pravo dobar quest u bravilu, kad trazis necijeg muza pa zavrsis na otoku gdje te oni love, posto sam malo nabrijao lika zapoceo sam quest sa rijecima "vrijeme je da lovac postane lovina" dobar quest

Rang€r
26-08-2007, 14:01
rijesio sma taj quest, super mi su mi questovi u New Sheothu, "Coming Storm", onaj lik sto zeli umrijeti al da nezna kada mu je smrt blizu i onaj lik sto se boji spavati u kuci da nepadne strop na njega totalno ownaju ludi questovi, svaka cast onom ko to napravio, nije los ni onaj u Splitu :D kad trebas blizance poubijat xD

ChR0NoS
05-10-2007, 15:41
Meni je najbolji quest ''Lifting the Vale'', otkrivate neotkrivenu povijest + dobijete zakon prsten...
To mi je jedan od najdražih questova, ali mi je daleko najdraži Ultimate Hiest koji je vjerovatno najduži i najkompliciraniji quest u cijeloj igri.
P.S. Obožavam sve thief i dark brotherhood questove

07-10-2007, 21:38
Meni su najbolji daedric questovi, posebno onaj od sheogoratha

Crusad3r
06-11-2007, 21:36
Meni su najbolji daedric questovi, posebno onaj od sheogorathaslažem se s tobom a lje meni ipak najluđi za Sanguina