PDA

Pogledaj cijelu verziju : Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition



IgGy
27-07-2009, 08:51
Ukoliko se sjećate izjava od strane LucasArtsa kako Star Wars The Force Unleashed ne dolazi na PC iz razloga što PC gameri posjeduju preslabe strojeve za tu megaigru, vidi čuda, bit će da se nešto promijenilo u spomenutoj kompaniji iz razloga što na PC dolazi "napredno konvertirani" The Force Unleashed kao i nadolazeća ekspanzija.

Osim dakle, originalnog The Force Unleashed, na PC nam dolazi i ekspanzija koja dodaje radnju "što bi bilo da je tamna strana sile pobijedila", odnosno, da je učenik ubio Dartha Vadera, te preuzeo njegovo mjesto na tronu. Drugim riječima, u The Force Unleashed moći ćete biti zli protagonist, te se boriti protiv svega što je dobro, uključujući i Luka Skywalkera.
Inače, za vašu informaciju, do odluke da je PC ipak sposoban za pokretanje ovog čudesa od igre vjerojatno je došlo nakon što se dogodila promjena na čelu tvrtke, odnosno striček koji je govorio da vam treba računalo od 4000 dolara za ovu igru, više nije na toj poziciji. Pitamo se zašto.

U međuvremenu pogledajte trailer: http://www.pcplay.hr/modules.php?r=16&id=795

Horny Devil
27-07-2009, 09:01
Mozda je stricek mislio da radi za Rockstar i da prica o GTA 4. :) Igra ce biti "napredno konvertirana"? Nadam se da im to znaci podrska za misa, vise rezolucije i slicno, a ne "moci ce se pokrenuti na PC-u"...

flander
27-07-2009, 09:19
niš posebno, igra mi izgleda ko DMC i PoP, sa tim extra potezima i comboma

al za SW fanove čist ok za odigrat

Srle
27-07-2009, 17:08
A možda je to čiso finansijska odluka. Za konzole je prodat u oko 6 000 000 primjeraka, a u vrijeme krize nek se za PC proda i 50% toga oni srećni...čisto sumljam da je odluka o PC verziji pala zbog smjene na pozicijama

777PsyChO777
27-07-2009, 17:25
A jbte skoro nabavio neku konzolu samo da mogu igrat ovu igru(yeah right)i oni sad najave za PC....... jbte spas u zadnji cas :D :D ako ne izadje za maksimalno 3 mjeseca ovi emotovi pokazuju sta ce im se odgodit: :killyou: :kill: :twisted: :hangin: :toilet: :kill: :killyou: :twisted: :toilet: :hangin:
_________________
BECAUSE EVIL ALWAYS FINDS THE WAY :evil:

cham3leon
27-07-2009, 20:11
"Priča" mi zvuči bezveze. Ne interesira me ni najmanje.

whiskey
27-07-2009, 21:04
Bit ce Wookie cevapcica! :friends:

flander
27-07-2009, 21:27
"Priča" mi zvuči bezveze. Ne interesira me ni najmanje.


ma naš kaj iskreno, recimo taj SW i Lotr, sad štampaju igre i pokušavaju živit na "staroj slavi"

pošto je film bio jako dobar, lotr i SW, sad misle da mogu dovijeka štancat igre na istu temu

recimo od LOTR-a onaj BFME je odlićan prvi i drugi dio, sasvim su igrivi, dok ona sranja sa strane tima War of the ring ili tak neš, pa onaj MMO kaj je izaša, pa sad onaj neki conquest aposolutna katastrofa, tako i za SW, KOTOR i Jedi acadamy su mi super a ovo ostalo isto promašaj i sad pokušavaju zaradit neku dodatnu paru,jednostavno forsiraju

cham3leon
27-07-2009, 21:41
Ma ne nužno, ali to je toliko odmaknuto od klasičnog SW-a da mi djeluje totalno nepovezano sa originalnim settingom. Potpuno druga stvar. I vidi se da ne znaju više šta bi od toga napravili, pa sad ovi ruše brodove Silom i te gluposti. Još me ona verzija za konzole blago interesirala, ali kad sam ovo pročitao, izgubio sam svaki interes.

Koliko god to bila ružna istina, Star Wars je opet pao u tešku komu i ne pokazuje neke znakove života. Možemo samo čekati neko remek djelo kao KOTOR da ga reanimira.

flander
27-07-2009, 21:44
pa baš to neznaju više kaj da izmisle, fakat me nebi iznenadilo da još par nastavaka izađe sa strane LOTRA ili SW, nešto tipa "Life after...."

nek se pomire, imali su svoih "5 minuta slave", a i nisu LucasArts i EA Blizzard, to su ipak maheri ^^

:P

Bara
28-07-2009, 14:46
Pa daj molim vas Lucas Arts! Grafika izgleda kao mješavina PoP-a The sands of time i drugog Devil May Crya, a i stil igre se čini jako sličan. Nisam uzbuđen..., nope...

Aral
28-07-2009, 14:49
Pa niti nemoramo pretjerano bit, pogotovo jer je na konzolama dobila tako tako ocjene al se jako jako dobro prodavala zbog star wars u imenu. Mozda na PC-u bude druga prica.