PDA

Pogledaj cijelu verziju : EVGA 8800 GT ode u vjecna lovista?



IGoR_2803
26-07-2009, 11:43
evo, malo prije me zove frend da je jucer navecer gledao neki film, najnormalnije gasio komp i jutros se više ne pali... opce ne reagira na power on, spajanje jumpera - ništa... reko ništa, uzmem ja svoje napajanje do njega, probamo - opet ništa, ventovi se ne vrte, jedino ledica na mrežnoj na tren zatreperi... iskopcamo sve sa napajanja, znaci diskove, optiku, grafu uzmemo van i gle cuda, pali se, ventovi se vrte itd... reko ajmo ispocetka, stavimo ovaj puta samo grafu nutra - opet ništa... uzmemo grafu do mene i probamo sa oba napajanja - ne pali se... znaci ode grafa u vjecna lovista? fakat mi nije jasno kako i zbog cega, nije bilo nikakve grmljavine ni ništa, napajanje je ok, temp su bile ok, grafa nikad klokana... konfiguracija je: 4000 x2, m56s-s3, evga 8800gt 512 MB, chieftec 550 W PSU... znam da se nista ne moze, ali ima li neko ideje što je moglo poći po zlu?

uglavnom, srećom pa ima garanciju na grafu u admu do ovog prosinca... i vezano upravo uz tu garanciju, vidim da ADM u jamstvenim uvjetima ima napisano da se prilikom reklamacije proizvod mora donijeti u origigi ambalaži uz sav priložen bundle itd... znam da inzistiraju na tome ako vraćaš ispravan proizvod u roku 8 dana od kupnje, ali kolko ja znam nemaju pravo tražiti ambalažu prilikom reklamiranja po jamstvu?! ima li netko iskustva sa reklamacijom kod njih? najbolje da imam kući jednu posebnu prostoriju u kojoj ću čuvati ambalaže od svih sranja koje kupim... :roll:

Niko Bellic
26-07-2009, 12:50
Broj servisa ti je 01/6399-920 pa nazovi sutra ujutro i pitaj. Fakat ne znam, ali mozda je riknuo vent na grafi pa je prdnula. To se meni dogodilo na prastaroj Radeon 9550 GT i popravili su ju najnormalnije, a u medjuvremenu sam dobio obicnu Radeon 9550 dok mi ovu ne poprave...

RIDER32
26-07-2009, 13:03
Dođi tamo i ako nece da ju prime bez ambalaze digni ton i reci

najbolje da imam kući jednu posebnu prostoriju u kojoj ću čuvati ambalaže od svih sranja koje kupim...
i probaj jos jednom istestirati maticnu plocu jer mi je cudno zasto se nista nije desavalo.
Ako je maticna ispravna onda bi se trebao upaliti komp ali i javljati error.

IGoR_2803
26-07-2009, 13:30
Dođi tamo i ako nece da ju prime bez ambalaze digni ton i reci

najbolje da imam kući jednu posebnu prostoriju u kojoj ću čuvati ambalaže od svih sranja koje kupim...
i probaj jos jednom istestirati maticnu plocu jer mi je cudno zasto se nista nije desavalo.
Ako je maticna ispravna onda bi se trebao upaliti komp ali i javljati error.

ma rjesit ce to frend sa njima, nemam sumnje u to, ali samo da vidim kakav protokol imaju sto se toga tice... uostalom, decki iz ADMa su mi se uvijek cinili korektni i fer...

@rider32: maticna nije problem, frendu sam privremeno posudio staru radeonku (x550) iz stare kante i radi mu najnormalnije, dok njegova grafa ne radi ni na mom kompu u kojem pak moja hd3850 radi najnormalnije... grafa je prdnula, to sam 100% siguran ali mi nije jasno kako i zašto...

@headhunter: nije do ventilatora jer veli frend da je jucer radio prije nego je gasio komp, ipak je to referentni nvidijin cooler gore, a to se cuje ko mlaznjak, tesko da ga ne cujes... :)

Insert
29-08-2009, 09:36
vidiš, ja imam poseban ormar za ambalaže :)

Don Kihot
29-08-2009, 09:52
vidiš, ja imam poseban ormar za ambalaže :)
I ja, i svaki četvrtak ga prazni "saubermacher"...
http://marinadacovic.files.wordpress.co ... 700323.jpg (http://marinadacovic.files.wordpress.com/2008/11/pb1700323.jpg)

RIDER32
29-08-2009, 17:58
vidiš, ja imam poseban ormar za ambalaže :)
Ja sve trpam na ormar da mi krasi sobu :D

IGoR_2803
31-08-2009, 18:23
vidiš, ja imam poseban ormar za ambalaže :)

i ti se nadjes odgovarati na temu staru mjesec dana...

uglavnom, frend je reklamirao grafu u admu, nisu mu stvarali nikakve probleme jer nije imao ambalažu, čak su mu i zamjensku grafu dali na korištenje dok je čekao novu (8600 gt) - stvarno za svaku pohvalu... a uzeo je hd4850 (ne znam koju) uz nadoplatu od 100 kn i s time da su mu je poslali poštom doma... ADM ftw! :)