PDA

Pogledaj cijelu verziju : Guitar Hero



1GBRAM
26-07-2009, 05:37
Ovako,svi ste vjerojatno čuli za Guitar Hero,igru koja je proslavila "žanr"gitarističkih igara,koja svake godine opada po kvaliteti.Naime,ja sam počeo igrati Guitar Hero tek sa trećim nastavkom,pošto mi je igra bila relativno nepoznata.Počelo me zanimati mngogo stvari oko te igre,a pošto mi net jedva otvara facebook,a kamoli nešto jače,priupitao bih vas za pomoć.Mene iskreno zanimaju stvari koje su izašle za PC u svezi Guitar Heroa(uglavnom ove novije igre,nakon trojke).Ako mi možete reći neke zanimljivosti ,bio bih vam veoma zahvalan.Stvar se vrti oko toga da se hoću kupiti neki novi Guitar Hero za PC,pa da uživam u tome,da li se mogu ubacivati vlastite pjesme,downloadati na neka izdanja...Isto me zanima i Rock Band,ako ima i to za PC.

vex
26-07-2009, 10:08
Znam da je izašao novi Guitar Hero: World Tour.

Za guitar hero imaš official packove pjesama koje možeš kupiti preko neta te downloadati.
Što se tiče vlastitih pjesama malo sam čitao o tome , i koliko sam shvatio trebaš imati brdo informatcija o pjesmi , s tehničke strane i samu pjesmu , sam proces je vrlo kompliciran i dug.
Lakši način, možeš skinuti već napravljene user-made modove koje dodaju nove pjesme , ali koje su oni odabrali.

Što se tiče rock band-a , nemam pojma, nisam igrao.

1GBRAM
26-07-2009, 10:13
fala,taman sam na Steamu,pa budem frendu dao kreditnu i da mi to skine...

kikl0p
26-07-2009, 13:23
Ovaj novi Guitar hero koji je nedavno izaso je po meni dosta losiji od trojke,neisplati ti se to kupovat rade si skini besplatni fof ili fofix na ovoj http://fretsonfire.wikidot.com/Sstranici mozes nac brdo pjesmi i na forumu imas sve pjesme iz gh,gh2.gh3.gh:metallice i svih rock bandova koje mos ubacit u fofix i igrat.

1GBRAM
26-07-2009, 19:23
e,za ovo Kikl0pe ti stvarno hvala od sveg srca! :thumbs2:
ali si ipak udem uzeo World Tour zato što bih htio neke pjesme odigrat,a i fora mi je kaj ideš po svijetu i imaš gaže...hehe