PDA

Pogledaj cijelu verziju : National Racing



neox99buleseye
25-07-2009, 19:33
Evo ovak radi se o filmu na kojem radimo RIDER32 i ja i trebamo glumce, zato svi dobrovoljci koji želite pomoći. Trebaju nam glumci. Oko 5-6 glumaca nam treba .
Kaj se filma tiće dio ću ga ja snimiti u sp-u, a ostalo( dijaloge i dm) ćemo srediti u sampu.

Prijavnica: Ime na forumu:
Glumačko iskustvo:
Zašzo želite sudjelovati u ovom projektu:

neox99buleseye
26-07-2009, 14:43
Sry za duble post ali zaboravio sam staviti scenarij kojeg cu staviti ispod.....
Evo i trailer sam zavrsio pa da vidite ovdje (IgBiMbW8Xa0), kojeg sam radio ja sam

A Scenarij vam je ovo:


Film pocinje sa uvodnom spicom- prvo je u glavnom planu kotač , pa onda se snima iz ptičje perspektive. Film počinje završetkom utrke. Tip izlazi iz auta i odlazi u drustvo 2 muskarca i 1 zene. Oni se trkom upute do prijestolja i preuzimaju nagradu, a poobjednik zahvaljuje navijačima i sponzorima. Poslje toga odlaze u party u nekoj birtiji (9 green botles) i tak na festi saznaju za Nacionalno prvenstvo u utrkivanju. Sljedeće jutro se Eddie i Curtis (2 brata) upute do prijava... Nakon prijava odlaze kući igrati košarku sa svojim frendovima do večeri kada se upute na večeru razgovaraju, pa završe u svađi. Sljedeća scena je jutro prije lokalne utrke. Eddie i Curtis se bude, sastaju sa frendovima, odlaze do kamijona u kojima su automobili ui upućuju se do staze. Tamo se prikazuju auti već izvedeni iz kamiona i kamioni. Iz zvučnika se začuje da se sfvi natjecatelji spreme i da utrka započinje za pola sata. Ova dvojica zavrse kao 1. i 2. i tako se kvalificiraju za drzavno. Opet prikaz razgovora dok se pakiraju i onda kak dolaze u skladiste di ih docekuju 2 dilera drogom i odvode u disko na party. I tako se Eddie, Curtis, Denise (Edieva cura) i 2 mehanicara Marco i Steve uputiše u disko na party, koji je trajao daleko u noć. Sljedeće jutro prikazuje sekako se sa kamionima i jednim lowriderom krece na put u grad u kojem se odrzava utrka. Kada dođu tamo zateknu puno kamiona i ljudi , vecinom natjecatelja. Tamo je i pozornica sa nekim reperom. Otiđu u dučan automobila kojemu je vlasnik talijan Leo. Eddie kupi novi auto i nasi judi se upućuju u sobe spavatti jer je “Veliki” dan ispred njih. Sljedeće jutro se Denise probudi i nađe Eddia kako se sprema za utrku kod automobila i “zazekli mu srecu”.Tako do starta dolaze nathjecatelji kako Eddie i Curtis , tako i Juraj , sin Ruskog mafijaša. Utrka počne i svi automobili krenu. Prikazuje se utrka ,u kojoj Juraj izgura Curtisa iz staze i diskgvalificira ga. Kroz cilj dolazi 1. mjesto Eddie, 2. je Juraj, a treći neki tip. Curtis prozove Juraja za varanje, no ovoga samo izbace iz arene. Poslje slikanja odlaze slaviti u sbvoju garažu. To slavlje zaustave Ruski mafijaši koji pobiju sve osim Eddija i mehaničara Marca. Tako se Eddie u velikom gradu bez pomoći dolazi k Leu kojeg zatraži za uslugu, ovaj prihvaća. Zatim slijedi pokop umrlih i Eddijevo tugovanje. Ova trojica sklope “savez”u kojem će Eddie kao protuuslugu pomoći eliminirati konkurenciju u trgovini automobila. Pošto je Eddie dobar vozač počne krasti automobile konkurentskih salona , a zajedno sa Maarcom smještati bombe u konkurentske salone automobila. Tako ukradu 3 automobila i bombiraju 1 salon za kraj. Naravno to su bile velike akcije pa je za to začuo Vladimir, Jurajev otac i glava ruske mafijaške obitelji u kojoj je i Juraj. Oni nabave lažne svjedoke i pošalju ih korumpiranom FBI-jevcu Michellu koji smješta suđenje Eddiju. Zbpog toga Eddie skoro propušta Nacionalnu i završnu utrku prvenstva. No Leo pošanlje svoje assassine na Michella i svjedoke pa sudac nema druge nego pustiti Eddija iz zatvora. Van zatvora ih čeka limuzina koja ih odvodui do staze za utrkivanje. Utrka počne i završi. Eddie pobjedi. Juraj pošalje očeve ljude na Eddija, koji im uspjeva pobječi. Leo zaposli Maarca , a Eddie odlazi u napad na Juraja i Vladimkira, ali pošto nezna gdje se nalaze potplate par njegovih ljudi da ih odvedu do Juraja . Tako Eddie i potplaćeni ljudi ubijaju Vladimirove ljudie i Juraja. Ovi brišu od tamo , ali ih prate Vladimitovi ljudi. Eddie uspjeva pobječi. S ljedeće jutro Vladmir saznaje što se dogodilo, no kada sjedne u auto taj auto ekspoldira, a Eddie konačno nalazi mir.

Markecgrad
26-07-2009, 14:51
Kul,šteta što mi ne radi SAMP pa nemogu sudjelovat

neox99buleseye
26-07-2009, 14:52
da, al stvarno nadam se da vbude ovo uspjelo....

Mr Vercetti
27-07-2009, 13:27
Kladim se da hoće, al se dvoumim jel ova tema namijenjena za Multimedia podforum ili...

RIDER32
27-07-2009, 14:43
Ne. Namjenjena je ovdje jer je ovo projekt comunitya GTA podforuma, a ne multimedia comunitya. :wink:

Mr Vercetti
27-07-2009, 15:12
Sretno sa filmom. Bio bih ja glumac, ali nemam samp :(

neox99buleseye
27-07-2009, 15:14
Ne. Namjenjena je ovdje jer je ovo projekt comunitya GTA podforuma, a ne multimedia comunitya. :wink:
I kao takav ce ovdje ostati , nije rađeno nigdje drugdje neg u samp-u i singleplayeru.....
sad da stvim Copyright na ovo:

National Racing Movie (c)-2009. Bullseye Entertainment, Bullseye Entertainment Logo are trademarks of Bullseye Entertainment and/or RIDER32 in Croatia.All rights reserved.

btw skini ga na www.sa-mp.com (http://www.sa-mp.com)

Mr Vercetti
27-07-2009, 15:26
btw skini ga na http://www.sa-mp.com

Pročitaj mi sig.

neox99buleseye
27-07-2009, 16:31
btw skini ga na http://www.sa-mp.com

Pročitaj mi sig.

pa skini kod frneda i usb-om na svoj komp

Markecgrad
27-07-2009, 16:33
A kako će ga igrati? :pray:

neox99buleseye
27-07-2009, 16:34
sry neznam kaj mi je , ali dosta oftopic spike