PDA

Pogledaj cijelu verziju : VirtualDub Plug-In|-ovi



C
25-07-2009, 14:33
Dakle trebaju mi tri plug-ina.

Prvi je za prikaz texta, nešto poput integriranih sublitleova, i imao sa jeda vrlo dobar takav plug-in, koji nije poznat toliko, ali je fenomenalan.

Drugi jest da mogu na video, točnije preko videa animirati pokretna slova, po mogućnosti u 3D izgledu.

Treći jest nešto poput motion blura, ali je riječ o FPS-ovima. Naime kada na video od 24 FPS-a stavite da ih ima 60, on će trajati 3 puta kraće, i tri puta brže, što je prebrzo, ali klizi kao po ledu. Znači meni bi trebalo da promjenim FPS unutar FPS jedinica. Točnije da brzina ostane ista i da vrijeme videa samim time ostane ista, ali da ima više slika u sekundi, pa iako će to biti negdje promjena slike na svakoj 24 slici, bitno da bude na 60, a to ću prikriti s motion blurom, tako da bi ispao video na 60 FPS-a, orginalno, bez preskakanja, i sa malim motion blurom koji bibio dobar efekt videa, a usput bi prikrio starih 24 FPS-a na 60 FPS-a.

Ovaj treći mi i nije toliko bitan koliko prva dva, a pošto nemam vremena, niti jak net, ne mogu ih naći, pa mi ih vi nađite i dajte, i po mogućnosti da 100% rade, jer znam da većina njih koji su kao orginalni ne rade.

BTW Ako ima neki ProVirtualDub maher koji s tm pogramom stalno radi, i koji već ima sve moguće plug-inove za njega, koji rade 100%, može mi ih strpati u paket i poslati. Bio bih zahvalan.