PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gainward ili Point Of View?



MoD
24-07-2009, 18:49
Nigdje na internetu nisam izvukao konkretan odgovor :hangin: . Naime, interesira me koja od, u naslovu navedenih marki, ima bržu/bolju/jaču GTX-icu 275... molim pomoć !

Niko Bellic
24-07-2009, 19:37
Obje grafe rade na istim taktovima. Uzmi Gainward GTX 275 zbog boljeg hladjenja...

Don Kihot
25-07-2009, 11:46
Obje isti takt, ovje istu garanciju, ganward jeftinija, gainward bolje hlađenje, gainward tiša...

MoD
26-07-2009, 10:02
Kod nas je Gainward nešto skuplja od Point Of View, za ostale ponude neznam. Hvala na savjetima, no imam još jedno pitanje- kad bi uspoređivali Gainward, Zotac i XFX-ovu XXX verziju GTX-ice 275, koja bi u tom slučaju grafička bila najbolja... recimo, u Vemil-u su cijene Zotaca i Gainwarda, što se tiče GTX-ice 275, potpuno identične osim što Zotac-ova ima 2 god. garancije,a Gainward-ova ima 1 god. ... dok u Linksu imaju ovu XFX ovu malo nabrijaniju verziju XXX sa dvije godine garancije... HELP! :D

MoD
26-07-2009, 10:04
I ova u Linksu je jeftinija i još dobijem Far Cry 2... :toilet:

Aral
26-07-2009, 10:24
Neznam, ja sam sve gforcice imao od Gainwarda, tak sam sad na zadnjoj presao na XFX. Mozda se dosta toga promijenilo unazad par godina al ja bi uzeo Gainward.

Niko Bellic
26-07-2009, 10:55
Kod nas je Gainward nešto skuplja od Point Of View, za ostale ponude neznam. Hvala na savjetima, no imam još jedno pitanje- kad bi uspoređivali Gainward, Zotac i XFX-ovu XXX verziju GTX-ice 275, koja bi u tom slučaju grafička bila najbolja... recimo, u Vemil-u su cijene Zotaca i Gainwarda, što se tiče GTX-ice 275, potpuno identične osim što Zotac-ova ima 2 god. garancije,a Gainward-ova ima 1 god. ... dok u Linksu imaju ovu XFX ovu malo nabrijaniju verziju XXX sa dvije godine garancije... HELP! :D
Uzmi si XFX bez puno razmisljanja. Zotac je isto super, no XXX verzija od XFX-a ima malo povisene taktove, a Gainward tu po meni definitivno ispada iz konkurencije zbog samo godinu dana garancije (koja ce vjeruj mi jako brzo proci) i kad malo razmislis XFX ti se ovdje zbog povisenih taktova, igre koju dobijas na poklon i 2 godine garancije sam namece kao jedini logican izbor...

I sam imam XFX-icu i super sam zadovoljan...

Takodjer sto se tice realiziranja garancije, u Linksu su ti mnogo vise user friendly nego u Vemilu, no ipak izbor je na tebi pa ucini kako ti drago...

:friends:

Don Kihot
26-07-2009, 10:57
http://www.protis.hr/artikl.aspx?id=22166&servisID=1

2 godine jamstva, dobro hlađenje i dobra cjena...


Gainward GTX275 896MB
GPU Clockspeed : 633 MHz
Memory Clockspeed : 1134 MHz


XFX GTX 275 xXx
GPU Clock MHz 648 MHz
Memory Clock (MHz) 1134 MHz


To što je sa XFX-om tvornički OC-ano ćeš sa Gainwardom sam mnogo bolje OC-ati zbog boljeg hlađenja...

Niko Bellic
26-07-2009, 11:40
Ako ta Gainward-ica ima 2 godine garancije onda ipak nek si uzme nju zbog boljeg hladjenja, no ako zeli igru i manju gnjavazu ako mu eventualno grafa rikne nek uzme XFX-icu u Linksu...

Btw. Mislio sam da je XXX verzija XFX-ove GTX 275 puno vise tvornicki OC-ana nego referentni model, ali ocito sam zabunom gledao GTX 260 XXX...

MoD
26-07-2009, 13:49
Ljudi hvala na pomoći... kad dođem u Zg., tokom sljedečeg tjedna kupujem Gainward GTX 275... da sam u Zagrebu bio cijelo ovo vrijeme najvjerojatnije ne bih niti otvarao tolike teme nego bih odamh, bez puno razmišljanja, kupio Gainward-icu GTX 275(imam dobrog iskustva sa nj.), no onda bih prošao nešto skuplje da mi Don Kihot nije dao onu stranicu... :D hvala