PDA

Pogledaj cijelu verziju : Aion Croatia Community



stipo3
24-07-2009, 12:52
Dobar Dan Svima.

Ukratko o meni , zovem se Sjepan Krnjic ,24 glodine, dolazim iz Vinkovaca, prije 8 godina sam se preselio u svicarsku , sretno ozenjen i otac 1 kcerke.

Odlucio sam se napraviti Hrvatski( i opcenito balkanski iako je ime Croatia ) Community za ovu predobru i predivnu igru Aion.
Posto sam znao da nitko drugi nece doci na tu ideju jer gledajuci kolko Hrvata igra / je igralo WoW a nitko nije napravio Community , sam se ja odlucio napraviti taj korak.
Momentano imamo Facebook Grupu gdje se skupljamo dok nam pravi website nebude gotov.
http://www.facebook.com/group.php?gid=114246918553

Webmastera sam nasao i radi na stranici punim gasom , webhost i domain aioncroatia.com sam zakupio za sljedecih 5 godina iz svoga dzepa.
Pricao sam vec direktno sa NCSoft staffom da mi daju par Beta keyeva da mogu podjelit nasim ljudima, ali odgovor je bio kratak, jasan, i razumljiv : nemozemo vam dat keyeve dok neprikazete pravi sajt sa dosta membera.
Zato pozivam Sve koji imaju imalo interessa za Aion da pripomognu u izgradnji ovoga Communtija.

Ja igram Aion vec preko 2 mjeseca , i radi Aiona sam Quito WoW iako sam ga igrao od prvog dana release u Europi.
imam lvl 35 Gladiator i lvl 40 Assassin , ako tiko od vas ima ikakvih pitanja o Igri/klasama/rasama ili sta god vec slobodno postavite pitanje tu ili na Facegroup Wall/Forumu.

Hvala Unaprijed na Podrzci

Stjepan Krnjic
Aion Croatia Community Leader

Mystery In Space
24-07-2009, 13:37
Move u Aion topic Cherry.

Mene zanima samo jedna stvar pošto već neko vrijeme igraš. Možeš li mi reći ima li nešto jedinstveno u igri ili je sve viđeno već u drugim mmoima.

stipo3
24-07-2009, 13:44
Move u Aion topic Cherry.

Mene zanima samo jedna stvar pošto već neko vrijeme igraš. Možeš li mi reći ima li nešto jedinstveno u igri ili je sve viđeno već u drugim mmoima.

Ne jednom drugom forumu su me flamali jer sam pisao o community u aion topicu pa sam moro otvorit novi , pa sam tako i ovdje napravio da me neflamaju.

Nesta jedinstvarno je tesko napravili sa tolko MMORPG igara na trzistu,ali ipak ima jedinstvenih stvari
1 od njih je Npr letenje , na lvl 9 svako dobije krila i odluciva koju ce definitivnu klasu igrat, znaci mozes letjeti sa svojima krilima pa i tako se mozes i boriti dok letis , znaci air combat . uz to ima dosad nevidzenu grafiku ( crytech engine vidzen u Farcry ).
Combat system sa skillChains i sa predivnim animacijama , svaka klassa svaki spell ima svoju animaciju na koju samo :shock: takvu facu mozes sloziti kad ih vidis.

Siege Keeps u Abyss, abyss je PVPVERVR kontinent sa 8 keepova koji su zasticeni od NPC i glavnog guardiana kojeg morate ubiti kao gilda onda keep postane vas , Balaur koji balansiraju PVP .itd itd itd.

sto se tice PVP evo malo video :

mf9qmnee8l4

6uU-_xHj0qA

R23_K4Vi ... re=related (R23_K4Vixo8&feature=related)

ZlG9KSYG ... re=related (ZlG9KSYGwcc&feature=related)

RVR:

Px6ey_ZVwlY

Siege:

IU1dUPeVuQ8

evo i malo Videoa o Skillchainovima:
Gladiator Skill Chains: fwoee5lU9BQ

Assassin Skill Chains: 71MjFWsZuCo

Templar Skill Chains: NJJR92X2w-c

Ranger Skill Chains: dIyHBXtPHg8

Spirit master Skill Chains : ArC7tVIZnF4

Sorcerer Skill Chains: 2mJNy6lUx5w

Cleric Skill Chains : JBFb7ZQpKHA

Chanter Skill Chains : spwmYMpGwr4

Worthaur
24-07-2009, 18:41
Posto planiram igrat s Chanterom, kakav je solo, koje klase su mu problem, a kolko je dobar za grupu sto se tice PvP i PvE?

DJ Not Nice
24-07-2009, 19:15
Budem ostavio topic ovako kako je.
Evo, upravo si si našao zagarantiranog igraća i člana ; )

Markecgrad
24-07-2009, 19:22
Letenja ima u Perfect Worldu :(

stipo3
24-07-2009, 20:00
dobar dan opet svima evo mene sa posla .
Sve klasse su dobre i u PVE i u PVP , igra je jako dobro balansirana.
Sve je stvar ukusa kako volis/zelis igrat.

LEtenja ima u perfect life , nisam ga ja igro ali ljudi koji su igrali kazu da je u AION 100 x bolje uradito

@ cherry , drago mi je :)

website bi danas ili sutra trebao doc online onda pravo startamo :)

slobodno pitajte sta vas zanima


btw cherry vidim da si iz pule :) Na Stoji imam 2 stana :D mozda se i vidimo :D

Worthaur
24-07-2009, 20:35
Koliko /played ti je trebalo da dodjes na level 40?

stipo3
24-07-2009, 20:40
Koliko /played ti je trebalo da dodjes na level 40?
uff buraz sad me puno pitas....neznam tocno al igram ovaj char vec preko mjesec dana.
kineski farmer koji farma sa botom 24/7 treba 19 dana 1-45

Worthaur
24-07-2009, 20:55
A u kurac, to je puno

stipo3
24-07-2009, 21:05
A u prozor, to je puno
jbg treba uzivat u igri

Mystery In Space
24-07-2009, 23:42
Grind nije uživanje =_= Ajde koliko vidim bar su rješili bugane questove. Premda ne očekujem puno od ove igre (sve je jedan veliki ripoff od ostalih mmoa, igra ne odudara od prosjeka ali i ne nudi nešto novo što bi je moglo uzdić osim blesavo šarene grafike) mislim da će ipak dobro proć pošto će masa ljudi prijeći sa Warhammera i Darkfall-a koji su žešće podbacili.

ssalG
25-07-2009, 04:39
Sjećam se ja jednog MMO-a šarene grafike iz 2004. koji je također bio jedan veliki ripoff drugih MMO-a.

stipo3
25-07-2009, 06:38
kakav Rippoff ljudi?
mozda hocete reci da je NCsoft Rippoffovo blizzard?
Ajde da vas podsjetim da je NCSoft izbacio Lineage 1 i Lineage 2 godine prije WoWa....
WoW je pokupio stvari iz LIneage i Lineage 2.

Combat system je drugaciji, gameplay je drugaciji, sve je drugacije....
moras prvo zaigrat igru da bi je vidio. ako si samo probao kinesku betu 5 sati nemozes procjenit da je rippoff, jer iza tih 5 sati tek igra pocinje jer na lvl 9 postanes Deava i dobijes krila itd itd.
Ja igram kao sto sam reko vec prek 2 mjeseca , lvl 40 assassin mi je main.
I definitivno nije rippof nekih ostalih igara.

e da zaboravio sam reci za grind.
kakav grind? nemoras grindat niti jedan lvl na release sa 1.5 patchom , sve je pokriveno sa questovima.

Mystery In Space
25-07-2009, 08:26
Gle, ne morate se sad živcirat zbog mog komentara i odmah ić branit igru. Nije loše ukoliko je igra žešće kopirala neke druge nego je problem kada nitko ne ubaci nešto svoje/novo šo bi im privuklo još veći profit. Gameplay, combat system nije isti kao kod WoW-a ali je zato isto kao 15tak drugih mmoa.

Što se tiče questova malo mi je blesavo da ti toliko dugo treba da se postigne max lvl kada se većina questova svodi na ubij 20 medvjeda za xp.


Što se tiče WoW-a Lineage je imao najmanje utjecaja dok se WoW radio....

Premda mi se igra trenutno gadi ipak ću je nabavit i probat još jednom kad izađe jer nije baš da će mi mmo koji očekujem doći u naredne 2 godine =_=

stipo3
25-07-2009, 08:34
Gle, ne morate se sad živcirat zbog mog komentara i odmah ić branit igru. Nije loše ukoliko je igra žešće kopirala neke druge nego je problem kada nitko ne ubaci nešto svoje/novo šo bi im privuklo još veći profit. Gameplay, combat system nije isti kao kod WoW-a ali je zato isto kao 15tak drugih mmoa.

Što se tiče questova malo mi je blesavo da ti toliko dugo treba da se postigne max lvl kada se većina questova svodi na ubij 20 medvjeda za xp.


Što se tiče WoW-a Lineage je imao najmanje utjecaja dok se WoW radio....

Premda mi se igra trenutno gadi ipak ću je nabavit i probat još jednom kad izađe jer nije baš da će mi mmo koji očekujem doći u naredne 2 godine =_=

da pitam opet...jesi ti igro Aion opce? ili pricas gledajuci Videos?
ako si igro do kojeg lvla si igro?
Jer po tvojim zakljucima ja bi 99% sigurno mogo rec da NISI igro

Mystery In Space
25-07-2009, 08:46
Da sam gledao samo filmiće onda bi stavio Aion na ignore listu već davno i nisam digao lika iznad 15 lvl jer dok sam ja igro questovi nisu radili. Gle, meni se stvarno neda prepirat zbog osrednje igre. Ti sad možeš radit reply i nastavit branit igru jer jebiga, u životu si igrao 3 mmoa i znaš sve. Sad se možeš smirit pošto više neću postat po tvojem topicu (očito je da se nekima jednostavno neda slušat komentare koji njima ne pašu, neh? Kad tad ćeš se naučit da ljudi imaju različite standarde, razmišljanja, očekivanja i iskustva). Pusa :friends:

stipo3
25-07-2009, 08:49
Da sam gledao samo filmiće onda bi stavio Aion na ignore listu već davno i nisam digao lika iznad 15 lvl jer dok sam ja igro questovi nisu radili. Gle, meni se stvarno neda prepirat zbog osrednje igre. Ti sad možeš radit reply i nastavit branit igru jer jebiga, u životu si igrao 3 mmoa i znaš sve. Sad se možeš smirit pošto više neću postat po tvojem topicu (očito je da se nekima jednostavno neda slušat komentare koji njima ne pašu, neh? Kad tad ćeš se naučit da ljudi imaju različite standarde, razmišljanja, očekivanja i iskustva). Pusa :friends:


ma sve je to ok , svako moze imat svoje misljenje , ali svako i moze branit svoje ? ili ne? nebranim igru nego branim svoje izjave.
igram online vec 10 godina , nebi reko da sam igro 3 igre.
mogu ti slikat svoj ormar sa igrama ako hoces . ima ih jedno 250.....
kako si zamisljas da neko napravi Unique igru kad na trzistu ima jedno...zillion igara? UVJEK ce SVAKA igra imat nesta sta je vec vidzeno. jer je nemoguce napravit ista unique sa tolko igara na trzistu.

Rang€r
25-07-2009, 12:07
ma sve je to ok , svako moze imat svoje misljenje , ali svako i moze branit svoje ? ili ne? nebranim igru nego branim svoje izjave.
igram online vec 10 godina , nebi reko da sam igro 3 igre.
mogu ti slikat svoj ormar sa igrama ako hoces . ima ih jedno 250.....
kako si zamisljas da neko napravi Unique igru kad na trzistu ima jedno...zillion igara? UVJEK ce SVAKA igra imat nesta sta je vec vidzeno. jer je nemoguce napravit ista unique sa tolko igara na trzistu.

:o očeš mi bit prijatelj?

i da, WAR je nešto neviđeno :D

stipo3
25-07-2009, 12:10
ma sve je to ok , svako moze imat svoje misljenje , ali svako i moze branit svoje ? ili ne? nebranim igru nego branim svoje izjave.
igram online vec 10 godina , nebi reko da sam igro 3 igre.
mogu ti slikat svoj ormar sa igrama ako hoces . ima ih jedno 250.....
kako si zamisljas da neko napravi Unique igru kad na trzistu ima jedno...zillion igara? UVJEK ce SVAKA igra imat nesta sta je vec vidzeno. jer je nemoguce napravit ista unique sa tolko igara na trzistu.

:o očeš mi bit prijatelj?

i da, WAR je nešto neviđeno :D
:)
prijatelju . po cemu je WAR nesta nevidzeno? WAR je cista kopija WoWa sa par features vise , i engine koji trikira u 5vs5 battle a igra je napravita i dizajnirana da bude mass pvp :S

Rang€r
25-07-2009, 12:19
evo još jedan koji mislio da je warhammer kopija warcrafta :( warcraft ti je nasto po warhammeru, da nije bilo warhammera nebi bilo warcrafta..

ono moje je bila čista zajebancija iz ljubavi prema WARu <3

stipo3
25-07-2009, 12:34
evo još jedan koji mislio da je warhammer kopija warcrafta :( warcraft ti je nasto po warhammeru, da nije bilo warhammera nebi bilo warcrafta..

ono moje je bila čista zajebancija iz ljubavi prema WARu <3

hehe , ne WAR ima do jaja koncept , stvarno do jaja , ali engine suxa maximalno , totalno , ludilo kolko suxa :ekipa: .
a takodzer i grafika :S , je da je gameplay vazan , al ey, napravio sam black orc...jebote izgleda odostraga ko Trafika :s sve kvadratno ....

Worthaur
25-07-2009, 12:37
Neznam na kakvim detaljima igras al WAR ima odlicnu grafiku, valjda jedina stvar koja jos valja kod igre

Arbiter of Change
25-07-2009, 12:39
ali engine suxa maximalno , totalno , ludilo kolko suxa
Engine je PRESTAR, onaj isti koji se koristio u DAoC i to ubija WAR jer se ne nosi dobro s novim tehnologijama.
Inače, nemojte otimati temu čovjeku.

stipo3
25-07-2009, 12:45
Neznam na kakvim detaljima igras al WAR ima odlicnu grafiku, valjda jedina stvar koja jos valja kod igre
buraz ako ti WAR ima odlicnu grafiku , kad zaigras Aion mislit ces da gledas High Definition Film :D

Worthaur
25-07-2009, 12:55
Igrao sam Aion, imam beta key, dobra je grafika al i dalje mi WAR izgleda ljepse

stipo3
25-07-2009, 12:58
Igrao sam Aion, imam beta key, dobra je grafika al i dalje mi WAR izgleda ljepse
neznam po cemu ti izgleda lijepse :D mislim sve stvar ukusa , al ja sam igro i WAR i AoC i igram Aion na lvl 40 momentano .
i po meni jedino AoC moze da se sa grafikom bori protiv Aion , WAR nema (po meni i puno drugih ljudi) ni prilicno dobru grafiku kao Aion .
na kakvim settingsima furas Aion?

Worthaur
25-07-2009, 13:12
Sve na max, isto kao i WAR... Al u jednom si u pravu, sumnjam da ce neki mmo nadmasit AoC po grafici :p

stipo3
25-07-2009, 13:16
Sve na max, isto kao i WAR... Al u jednom si u pravu, sumnjam da ce neki mmo nadmasit AoC po grafici :p
AIon je nadmasio AoC u grafiki ;) vidjet ces na kasnijem lvlu , armore itd

DJ Not Nice
25-07-2009, 13:54
Alo momci, pa nemojte me mučit s ovim da moram prebacivati postove u drugi topic.
U ovoj temi se raspravlja općenito o tom community[u], stoga bact to topic molim.

I nemojte me tjerat da se ja počnem raspravljat ; )
Možda nemam najduži staž igranja MMO[a], ali Isusa mi pobio bi sve vaše teze : (

Napomena, imate AION topic za daljnje ljudske rasprave, a i temu Razglabajmo o MMOG.

stipo3
25-07-2009, 14:11
Alo momci, pa nemojte me mučit s ovim da moram prebacivati postove u drugi topic.
U ovoj temi se raspravlja općenito o tom community[u], stoga bact to topic molim.

I nemojte me tjerat da se ja počnem raspravljat ; )
Možda nemam najduži staž igranja MMO[a], ali Isusa mi pobio bi sve vaše teze : (

Napomena, imate AION topic za daljnje ljudske rasprave, a i temu Razglabajmo o MMOG.


okok :D :ekipa:

DJ Not Nice
25-07-2009, 22:57
Evo

http://www.aioncroatia.com/

stranica je online!

DJ Not Nice
11-11-2009, 17:25
Bump!