PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem mobitel..



thonchek
24-07-2009, 09:01
Imam problem..KAd mob spojim prek usba, komp prepozna mob i sve super..Uđem na memoriju moba, u music, i želim prebacit mjuzu i počne mi se mjuza sa kompa prebacovat i odjednom greška u kojoj piše invalid MS-DOS format..I nikako da se prebaci..Molio bih vas za pomoć..Tnx unaprijed..

Medolina
24-07-2009, 09:08
Imam problem..KAd mob spojim prek usba, komp prepozna mob i sve super..Uđem na memoriju moba, u music, i želim prebacit mjuzu i počne mi se mjuza sa kompa prebacovat i odjednom greška u kojoj piše invalid MS-DOS format..I nikako da se prebaci..Molio bih vas za pomoć..Tnx unaprijed..

Ah, to se događa i sa mp3-em. Kada spojiš komp sa mobom, odmah u media player pogledaj (ili koji već program imaš), sync-a li ti listu pjesama na mobitel, ako da, onda prekineš. Ako ti ni to ne uspije, onda deinstaliraj program pomoću kojeg ti kompprepoznaje mob, ako ga imaš, i ponovno ga instaliraj, ali kada ti ponudi opciju da uskladiš mobitel s playerom, stisni no. Tak sam ja jednom kada sam na mp3 prebacivala pjesme, sjebala to isto tako da sam uskladila ( sync-ala) mob s kompom i nisam mogla normalno puniti mp3, već mi je prebacivao pjesme!
S:D

thonchek
24-07-2009, 13:25
nisam bas skuzio kako to sync da napravim..inače imam par programa na kompu za reprodukciju pjesama

Medolina
24-07-2009, 21:39
Koji najčešće koristiš?

thonchek
25-07-2009, 13:07
Winamp..prek tog mi i mob otvara muziku, al sad prek moba nemogu nist vidjet, jel sam izbriso muziku i htio sam stavit novu i pise mi ona greska..