PDA

Pogledaj cijelu verziju : Roditelji



Stranica : 1 [2]

mortician
20-12-2009, 20:58
[quote="Arbiter of Change":11ons8b9]Kaže osoba koja vjerojatno nikada nije lomila pločice.
@ Marko Babić

Šta je to točno tvoja struka i gdje se ona može primjeniti, tj. ima li neko mjesto gdje je stalna potreba za tvojim zvanjem ili samo odrađuješ poslove ako se ukaže potreba, pa te onda na kraju fino plate? Zanima me, zanima me, zanima me, jako, jako, jako...
Isprogramiraš rad računalno upravljane tokarilice / glodalice / nećeg trećeg i ovisno o programu / obradi drkaš prozor 5min - 1h. :D

Jako traženo vani gdje je industrija razvijena i bome je jebački plaćeno, no ne i kod nas, naravno.[/quote:11ons8b9]

Da, frend je završio taj isti tečaj (za CNC programera ovo ono) ima godina dana. Od onda traži posao u toj struci. Nije našao.
Radi u skladištu u Kauflandu. Smrznuta hrana i to. Jebemti hrvacku :(

Kid A
20-12-2009, 21:28
Koji jezici? :D

Znam sinumerik i heidenhain. Iako su, u biti, svi na isti kalup i daju se brzo savladat.
Heidenhain je.

Babitz
21-12-2009, 16:30
Ok, gdje je ta firma?

Kid A
21-12-2009, 16:32
Kod mene,u Bos.Gradisci

Babitz
21-12-2009, 17:01
Jebiga, predaleko. Zvučalo je predobro da bi bilo istina. :(

Niko Bellic
21-12-2009, 17:05
Radi u skladištu u Kauflandu. Smrznuta hrana i to. Jebemti hrvacku :(
Kolika je plaća skladištara? Baš me to uvijek zanimalo.

Paran0a
21-12-2009, 18:55
oko 7k

TeraBajt
21-12-2009, 19:56
+ naknada za strah

LPFireDog
21-12-2009, 20:07
da bude mu doso ice truck killer iz dextera -.-

Niko Bellic
21-12-2009, 20:13
On je pokojnik ffs, a ja ozbiljno pitam. Kolika je plaća skladištara? Fakat me zanima...

TeraBajt
21-12-2009, 20:33
oko 7k

Kid A
21-12-2009, 20:35
+ naknada za strah

Sickmanno1
22-12-2009, 08:56
On je pokojnik ffs, a ja ozbiljno pitam. Kolika je plaća skladištara? Fakat me zanima...

Ovisno naravno. Ja sam radio u skladistu u firmi www.esco.hr (http://www.esco.hr)Si imao placu 2,2k kuna :(

S druge strane kolega mi radi u skladistu u vodotehni u Bjelovaru i ima placu 4k kuna. Dodaj +20% kolika je razlika izmedu placa u Bjelovaru i ZG-u i imas cifru...

Niko Bellic
22-12-2009, 09:54
A šta točno skladištar radi?

Sickmanno1
22-12-2009, 11:51
A šta točno skladištar radi?

Sama rijec ti govori....skladisti robu. Viljuskar i vozi...

Dovoz robe, odvoz robe. Skladistenje gotovih proizvoda...bla bla...uglavnom u vecini slucajeva lagan posao. IMO...

Niko Bellic
22-12-2009, 14:39
A to. A šta ako prevne viljuškar i zadobije kontuziju bedrene kosti?

cham3leon
22-12-2009, 15:33
Odšteta. Valjda.

Niko Bellic
22-12-2009, 16:08
Bilo bi lakše uvest kamion crnaca i uzet bitch u ruke. Ima da slušaju sluge pokorni...

Paran0a
22-12-2009, 19:23
Ja imam frenda radi u skladistu ,pogodite kolka mu je placa.

TeraBajt
22-12-2009, 19:24
oko 7k

Paran0a
22-12-2009, 19:24
da. +naknada za strah

Medolina
28-02-2010, 19:56
Moji se stalno svađaju. Stari me prestao daviti otkad sam mu prije nekog vremena odbrusila, kada je nekaj prigovarao na moj račun.
Naravno, ne kuže da iz kuće izbivamo sve više- i sestra i ja, jer nam ih se ne da slušat.
Stara hoće ići vidjeti mamu u slavoniju, jer nisu se vidjele 10 godina, a stari sere, jel to mora biti baš u ovu subotu, jer njegova sestra ide u njemačku- pa joj treba stan počistit. Misli da će moja mama njoj biti sluga. Odvratno.. Najgore je kada dozvoliš rodbini da ti se petlja u brak... To je gadno...S:(

Nevil Bjartur
28-02-2010, 20:38
Moji se stalno svađaju. Stari me prestao daviti otkad sam mu prije nekog vremena odbrusila, kada je nekaj prigovarao na moj račun.
Naravno, ne kuže da iz kuće izbivamo sve više- i sestra i ja, jer nam ih se ne da slušat.
Stara hoće ići vidjeti mamu u slavoniju, jer nisu se vidjele 10 godina, a stari sere, jel to mora biti baš u ovu subotu, jer njegova sestra ide u njemačku- pa joj treba stan počistit. Misli da će moja mama njoj biti sluga. Odvratno.. Najgore je kada dozvoliš rodbini da ti se petlja u brak... To je gadno...S:(
Mamu može vidjeti uvijek, a sestra očito ne ide u Njemačku uvijek? Hm? Nisi li ti ovdje suviše pristrana materi?

Wishmaster
28-02-2010, 20:41
A pazi sad ovo:
U Slavoniju možete tjedan poslije.
:eyebrows:

Mirko L
28-02-2010, 20:43
To sam i ja pomislio, ali sam se suzdržao od komentara.
Gledaj, Medolina...očito imaju nekih problema i svađaju se...iako mi je čudno da se cijelo vrijeme svađaju oko te jedne stvari.
Mislim, probaj i tatu shvatit.

Sestra mu se seli u Njemačku, mora joj pomoći.
Da, mater se isto želi vidit sa svojom materom, ali to bar nije hitno.

Oko čega te je davio?

Medolina
28-02-2010, 20:58
To sam i ja pomislio, ali sam se suzdržao od komentara.
Gledaj, Medolina...očito imaju nekih problema i svađaju se...iako mi je čudno da se cijelo vrijeme svađaju oko te jedne stvari.
Mislim, probaj i tatu shvatit.

Sestra mu se seli u Njemačku, mora joj pomoći.
Da, mater se isto želi vidit sa svojom materom, ali to bar nije hitno.

Oko čega te je davio?
Živi u njemačkoj, ona dođe svako malo u hrvatsku i očekuje da je služe. Nećemo moći idući tjedan, zato kaj idući tjedan imamo majstore u kući, pa stara mora biti doma... Vidi, moj tata ne voli punicu i nije mami dao novac da ide kod bake. Jer on radi, a mama ne, a teško je kad o mužu ovisiš.
Vidiš, rodbina s tatine strane ne voli moju mamu, ali je svi iskorištavaju. Kad su god bilo kakve fešte(moj rođendan, mamin, sekin), tatini su uvijek pozvani, a mamina obitelj nikada. Ne smije ni nazvati mamu, a kamoli je posjetiti. Ne svađaju se samo oko toga, kad je stari pod gasom, svađaju se oko banalnih stvari....

Htio je da mu serviram svaki mjesec svoju smjensku šihtericu sa satnicom rada i da mu pokazujem listu od plaće. Control freak. Rekla sam nema šanse.

la50
28-02-2010, 21:10
Medolina ti i ja imamo skoro istu stvar između staraca...Samo kod mene moja stara radi a stari je umirovljenik(i voli hm da popit i pizdarije radit) i onda se staroj smuči na život i ostalo.I kad počne borba riječima onda ti slabo bude,stari uvijek pljuje po maminoj strani a ustvari njegova je u ogromnoj banani.I tako mi se i njegova strana da oprostiš zgadila,osim dvije tetke i jednog strica te njihove djece tj mojih rođaka i rodica(i oni su baš pravi ljudi).Ti i ja se razlikujemo u tome što ti izađeš kad tako što počne a ja budala svaki put slušam te pizdarije,a kako stari zna sve i svašta govorit i "pljuvat" po staroj tako mu ja znam vrlo često reć loše stvari...što je tužno.Moram probat tu foru da izađem van kad počne fajt.

Mirko L
28-02-2010, 21:15
Neznam što je šihterica.Ah, ti zagorski izrazi.

Ako je tako, onda nije pošten :(

Što se tiče Lasa...uvijek mi je teško čuti da se nečiji otac opija.
I ima ih previše.

Koliko ima očeva đubradi, ja to nemogu vjerovat (bez uvrede).
Naprimjer, ova prijateljica...mater joj je u bolnici i umire od raka, kaže da je teži slućaj i da će kad-tad umrijet.
A otac joj pije i nema ga nikad kući.
Ili druga prijateljica...ostavio je otac odmah na početku i nikad joj se u životu nije javio.
Ili pak još jedna prijateljica, kojoj je otac isto pio i mlatio je...

Jednostavno previše ima takvih ljudi i to mi je tako žalosno, dođe mi da ih nečim zamlatim do smrti.
Majke uvijek ispadnu brižnije i trpe takve stvari i žao mi ih je.

Ja ionako neznam kako je to, jer je meni u obitelji savršeno, svi dobri, ja se nemam šta buniti.
Neznam, žao mi je, imate moju podršku u svakom slučaju.

McPingvin_v2.0
28-02-2010, 21:17
Šihterica je raspored rada. I da, Medolina je fakat Zagorka.

Mirko L
28-02-2010, 21:18
A neznam ja :)

SirZizzy
28-02-2010, 21:19
hmm kod mene je obrnuta situacija. Tata/otac/caca/stari mi je sasvim ok, nema boljeg i jos je i celav tako da funkcionira i kao ogledalo :D

a mama mi je bas.. hmm.. biatch da se pristojno izrazim.

angel eye
28-02-2010, 21:29
Ja ionako neznam kako je to, ... svi dobri, ja se nemam šta buniti.
Neznam, žao mi je, imate moju podršku u svakom slučaju.

la50
28-02-2010, 21:42
Tužno je to što na par dana sve izgleda kolko tolko ok,a onda kad dođe plaća počnu sranja...

Nevil Bjartur
01-03-2010, 01:12
Problem je što je općeprihvaćeno da bi kobajage svi ljudi trebali imati djecu, ali nažalost nisu svi za to stvoreni, no zbog pritiska društva i bolje/lošije poloviceSneki ipak pristanu na "igranje familije", pa onda s vremenom popizde i tako to...

Ja ne planiram imati djecu, jer mislim da ne bih bio dobar otac i zato što još nisam upoznao tako dobru žensku osobu kojoj bi učinio tu čast da bude majka mog djeteta, a upoznao sam ih jako mnogo puno...

Tužno, al jebiga tak je... :(

Chappi
01-03-2010, 01:45
prvi dio imena promjeni iz l u n...to ti je odgovor za sad :)

Nevil Bjartur
01-03-2010, 02:06
Molim te prosvijetli me. Što si točno mislio s tim? :?

hacker
01-03-2010, 10:44
Nevin

Nevil Bjartur
01-03-2010, 15:40
Nevin
Molim te prosvijetli me. Što si točno mislio s tim? :?

loo
01-03-2010, 15:42
Ime ti je neviL. Chappi ti je rekao da 'L' iz svog imena zamjeniš sa 'N'. Tako dobiješ NeviN. Chappi je bio homurističan i našalio se na tvoj račun zbog onog tvog posta. Jasno?

Rang€r
01-03-2010, 16:09
neznam za nevena, al de sad mene prosvjetlite :S

McPingvin_v2.0
01-03-2010, 22:26
Nejeb.

Nevil Bjartur
01-03-2010, 22:47
Kakve veze ima to sa temom? :?

McPingvin_v2.0
01-03-2010, 22:47
Nemam pojma, ja samo pojašnjavam.