PDA

Pogledaj cijelu verziju : Režiser Spidermana radi na filmu Warcraft



IgGy
23-07-2009, 14:40
Blizzard Entertainment, ona kompanijica odgovorna za igrice kao što su StarCraft, Diablo, Warcraft i World of Warcraft konačno je i službeno objavila kako je pronašla režisera za filmić koji će ekranizirati njihovu igričicu koju smo gore već spomenuli, Warcraft.

Sam Raimi, režiser filmske megauspješnice i serijala Spiderman izjavio je kako je Warcraft u duši akcijom nabijena radnja, te kako je izuzetno sretan što može raditi u tako "dinamitnom produkcijskom timu."

A kakav je to tim, pitate se? Pa da vidimo...

Na Warcraft filmu radi produkcijski tim Charlesa Rovena koji su radili na filmskom megablockbusteru The Dark Knight koji je zaradio više od milijardu američkih dolara, te bio nominiran za osam Oskara, a osvojio ih je dva.

Roven će u suradnji s Alexom Gartnerom producirati s kućom Legendary Pictures (Batman Begins, Superman Returns, 300, The Dark Knight itd), a stariji potpredsjednik Blizzardovog odjela "kreativnog razvoja", Chris Metzen biti će koproducent.

Film Warcraft bi se mogao pojaviti 2011. godine.

Jedva čekamo da potonji filmić dođe u kina. Tko zna, možda bi se moglo raditi i o svojevrsnom blockbusterčiću, baš kao što je i istoimena igričica.

flander
23-07-2009, 15:58
pa sad drago mi je što je Sam Raimi u svemu tome

samo se toplo nadam da nebude baš FILM, ono pravi glumci i to, jer ne vidim kako bi ispalo, nek naprave "ice age" spiku i ja sretan, tj. neka bude kao introi od WoW nastavaka ^^

cham3leon
23-07-2009, 17:03
Mogu birati izmežu CGI ili CGI sa dva - tri živa glumca. Vjerojatno će biti ovo drugo, da film dobije na ozbiljnosti.

flander
23-07-2009, 18:24
ako bude kao Beawolf ja sretan ko trokut :D

Arg0nautH
23-07-2009, 18:26
ostaje vidjeti,sve je dobro samo da ga uwe boll ne režisira :thumbs2:

Aral
23-07-2009, 19:16
Ha, tko zna, neznam sto da mislim. Setting je presavrsen, puno bolji nego lotr ili slicno. Ako se budu drzali koncepta igre i to vjerno prenjeli na film, fakat mozemo imati potencijalni hit. Ljudi i orkovi, undeadovi i slicno...isss :pray:

Sgt. Bull
23-07-2009, 20:11
Setting je presavrsen, puno bolji nego lotr ili slicno.

http://img40.imageshack.us/img40/1604/doublefacepalml.jpg


Što se tiče filma, vidjet ćemo kako će sve to ispast. Niti mi se sviđa ideja da upliču "stvarne" glumce u to, niti mi se sviđa ideja da film bude bez živalja, nekako je... lame. We'll see...

Regan
23-07-2009, 23:06
Bitno da nije Uwe Boll...S:rotfl: :pray:

Aral
24-07-2009, 08:04
@Sgt. Bull:

http://i160.photobucket.com/albums/t171/Aral_photos/1212348932002.jpg

To kaj je meni lotr sprdacina je moja stvar, ne vidim sta ti je tu cudno, imam pravo pisat o tome kolko hocu. I kad hocu. Nit ne osporavam to nikome.

Evo jos infoa...

Warcraft Movie Possibilities (http://movies.ign.com/articles/100/1006832p1.html)

###DK###
25-07-2009, 23:06
Sam Raimi režira, pa će valjda valjati.
Bar se nadam.

xabaras
25-07-2009, 23:40
ako bude kao Beawolf ja sretan ko trokut :D
Beowulf je inace megaepic sranje od filma.

Herr Schnitzel
25-07-2009, 23:57
To kaj je meni lotr sprdacina je moja stvar, ne vidim sta ti je tu cudno, imam pravo pisat o tome kolko hocu. I kad hocu. Nit ne osporavam to nikome.
Shvacas, naravno, da nije bilo LotR-a vjerojatno ne bi bilo ni Warcrafta?

Nodakim
26-07-2009, 02:24
So?
To ništa ne dokazuje,nekad copycatu i uspije napraviti nešto kvalitetnije od onoga što kopira.

Aral
26-07-2009, 06:48
To kaj je meni lotr sprdacina je moja stvar, ne vidim sta ti je tu cudno, imam pravo pisat o tome kolko hocu. I kad hocu. Nit ne osporavam to nikome.
Shvacas, naravno, da nije bilo LotR-a vjerojatno ne bi bilo ni Warcrafta?
Warhammer40k postoji debelo prije starcrafta pa svi scc loveri kazu da nije kopija. Osobno, hu kers, zaboli me, moze bit napravljen u 18.stoljecu kaj se mene tice; samo kazem da mi lotr ne pase i to je to. Kad bi se zamarali od kud je kaj doslo mislim da bi ovaj svijet bio luda stvar, ljudi bi samo o tom razmisljali.
Ne tuvim ljudima glavu da i njima lotr bude bezveze, samo sam iznio svoj osobni stav, svatko ima pravo na svoje misljenje.
Prestrasno je kak 99% ljudi na ovom forumu misli da kad netko kaze da je nesto smece odma se digne prasina, ono ne ne, nesmijes to govorit, to svi vole.

:thumbs2:

Herr Schnitzel
26-07-2009, 11:34
Ne osporavam tvoje pravo da izneses svoje misljenje, ali pomalo je apsurdno da je LotR "sprdacina", a Tolkien je prakticki zacetnik high fantasy zanra kojem i Warcraft pripada.

@Nodakim: So? Ako je LotR sprdacina, onda izgleda da je i War sprdacina posto se bazira na sprdacini.

The Boz
29-07-2009, 00:42
Day 1
I’ll say it: I, Sam Raimi, am a genius. My decision to hire actual World of Warcraft players as extras was a stroke of brilliance. We get lots of publicity, they work for free and some of them are bringing their own swords! This is going to be great.

Day 2
OK, problems. To start with, there’s a huge line of extras waiting to get on the set, and every time we get a bunch of them in, the scenery crashes. My technical advisers say this is normal for a launch, and they’re working on it. In the meantime, they suggest that I build several identical sets, and encourage the extras to transfer to the other sets.

Day 12
We’ve got the set problem worked out, but I’m still getting a lot of complaints from the extras. They’re saying the sides are unbalanced, that the Horde side has Scarlett Johansson and the Alliance just has Halle Berry. I asked my technical advisers what calms nerds down, and they said I should add a Scarlett Johansson to the Alliance and a Halle Berry to the Horde to make things fair. They also said, and I’m quoting here, “Nerf Shia LaBeouf.” I fired them.

Day 33
I can’t believe how hard it is to get any work done on this project. There are extras goofing off everywhere, but it takes an hour of asking around to get a group of 10 of them together to shoot a scene. And then, just when we’re about to start filming, one of them suddenly has to leave because his mother needs him to clean his room or something.

Day 48
I’m starting to regret firing the technical advisers. Someone needs to explain to me how these dorks think. For instance, whenever the extras “kill” someone during a battle scene, they immediately stop fighting and start grabbing pieces of his costume. Even the ears! If I didn’t know better, I’d think someone was paying them for detached body parts, but that’s crazy talk.

Day 75
Why is it that every time we wrap for the day, one of the extras asks me to “open a portal to Dalaran”? Is he asking for drugs?

Day 103
I can’t tell you how pissed off I am. I keep giving the extras simple instructions for the final battle scene: When Kel’Thuzad raises his staff, run left. When he raises his orb, run right. That’s all there is to it, but every time we shoot, a bunch of extras run the wrong way, right into the pyrotechnics. Every time! We must have tried shooting the scene two dozen times and someone always screws it up. Worse yet, we keep having to put shooting on hold while they get their armor repaired.

Day 108
I think I’ve got it. A production assistant suggested I provide the extras with incentives they understand. I’ve ransacked the prop department for every cheesy fantasy tchotchke and outfit I could find, and I’ve started handing them out at the end of a day’s work. I thought I’d have to give everyone something, but it turns out I can just give them, like, five things and let them fight over who gets them. They’ve set up their own elaborate rules for who gets what, but it’s made them a lot more efficient, and I’m finally getting some decent scenes filmed.

Now if I could just get them to stop dancing.

Elraxery
02-08-2009, 23:52
[quote="Sam Raimi":x1sn5vu3]Day 1...........
[/quote:x1sn5vu3]


Hrvatska udruga za zastitu gamera moli osobu koja je napisala spomenuti post da neradi takve stvari vise iz sljedecih razloga:

1. U svrhu ocuvanja zdravlja i visokog broja ljudi opsjednutih kockastom kutijom aka. racunalom ne slati takve postove jer dolazi do prekomernog stezanja trbusnih misica, bolova u slezeni i gusenja uzrokovanog anormnom kolicinom smijeha .

2. Takoder kako bi dobri ljudi koji vise po ovakvim mjestima mogli onih par minuta koje provedu vani (kako bi otrcali po cevape ili pizzu) proveli sto ugodnije a ne da susjedi sapcu jedni drugima "E to je onaj mali koji je nocas vristo ko da ga kolju"

Molimo da se ovakvi postovi vise ne pisu, a ako vec moraju apeliramo na sve citaoce da ih ne citaju kasnije od 22 sata jer bi mogli dozivjeti sok uzrokovan bjesnim deranjem prvog susjeda " %/&$"#*@&%!#ß% zacepi " i sl.
totalni lom :rotfl: :rotfl: :P :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :P :rotfl: :rotfl:

Systematic Reverse
03-08-2009, 12:21
Ceka se taj dan..

Veseli me sto je negdje spomenuto da film nece imat veze sa wow-om <3

Hellboy
03-08-2009, 12:23
Jer se radnja odvija prije prvog WoW-a :D.

I da, radije bih da se Peter Jackson bavi Warcraft filmom.

Sickmanno1
26-08-2009, 14:34
Jer se radnja odvija prije prvog WoW-a :D.

I da, radije bih da se Peter Jackson bavi Warcraft filmom.

Bojim se da bi onda dobili film koji bi previse licio na LoTR...i ovako samo cekam usporedbe dok bude zavrsen...

DeusEx
26-08-2009, 15:38
Neki Warcraft fan baš i nisam stoga ne očekujem puno, nadam se da će natrpat film akcijom :).

breezer
08-09-2009, 18:17
mislim da bi trebao bit kao GP ako ne i bolji, posto sam veliki fan GP! :)