PDA

Pogledaj cijelu verziju : "Violence is bad and for weaklings"



Nodakim
21-07-2009, 23:13
E mrzim te ljude,iskreno su kukavice ili idioti.
Ili su žensko,ali to je okej. :)
Nego stvar nije u "LOL,UBIJANJE JE KUL" i "AJMO RATOVATI" stvarima,nego kada netko misli da je svako nasilje bezrazložno,glupo i svi ljudi koji ga vole/"prakticiraju" retardirani.
Ti ljudi nisu kulturni,nego jednostavno retardirani.
Ne znam,bičam po tome.




I shvaćam da izgleda retardirano,flame me.

croat1gamer
21-07-2009, 23:27
Because its contraproductive.

megalodon
21-07-2009, 23:31
Nasilje je po difoltu lose ako se nesto moze rjesit bez njega pa i na tezi nacin. Ni ja ne vjerujem u svijet bez nasilja i svijet pun cvijeca, ali ga treba izbjegavati naravno. Ne, nisu retardirani, nego ti imas 15 godina i ne kapiras bas.
Mogao bih sad razlagati zasto je nasilje tako lose, ali to je isticanje ocitog.

Nodakim
22-07-2009, 00:01
Ali je trollanje po forumu produktivno i poželjno.
Nego otvorio sam temu jer sam čitao komentare koji po videjima o MMA,boksu i hokeju koji pričaju kako je krivo,nehrišćanski i da su ljudi retardirani,a ne kvazi sranja na koje si pomislio.

megalodon
22-07-2009, 00:05
Ne volim gledat te sportove.

croat1gamer
22-07-2009, 00:24
Ako mislis na takve stvari, onda ovo:
Bmk sto dva tipa si medusobno pokusaju izbiti *random organ* tako da budu winrari.
Ljudi su hipokriti.

Maloki
22-07-2009, 00:39
Ni ja ne vjerujem u svijet bez nasilja i svijet pun cvijeca

Q95rcdH0huc

Herr Schnitzel
22-07-2009, 01:25
Ali zasto bi protivljenje nasilju bilo kukavicluk? Uglavnom, ne "prakticiram" nasilje niti ga podrzavam, tj. mjesto mu je u A) ringu, B) video igri. Mislim da razumijem sto hoces reci, ali da, ispalo je retardirano.

Nodakim
22-07-2009, 01:42
Hm,uzeću za primjer ovo GDEWd4C92wwS.
Neka netko kaže što god hoće,ali je ovo situacija u kojem je nasilje bio najbolji mogući odgovor,naravno pod prvo moraš biti skinhead koji se nalazi u vlak punom ljudi koji te žele prebiti.(e i nemojte o ideologijama,samo uzmite princip da se takvo nešto dogodi vama-50 ljudi koji se oće obračunati s vama)

ssalG
22-07-2009, 03:47
Da on nije liku sa crvenom kapom zabio nož u srce cijela stvar je mogla potpuno drugačije završiti.
Nasilje je u slučaju sa videa najgore što možeš napraviti, najbolje je pokušati se mirno odmaknuti, a nasilju se okrenuti tek ako ti tko pokuša blokirati prolaz.
Lik je imao nevjerojatnu sreću što ga tih 50 ljudi zgazilo.

Herr Schnitzel
22-07-2009, 10:25
Hm,uzeću za primjer ovo GDEWd4C92wwS.
Neka netko kaže što god hoće,ali je ovo situacija u kojem je nasilje bio najbolji mogući odgovor,naravno pod prvo moraš biti skinhead koji se nalazi u vlak punom ljudi koji te žele prebiti.(e i nemojte o ideologijama,samo uzmite princip da se takvo nešto dogodi vama-50 ljudi koji se oće obračunati s vama)
I ti ovim videom zelis reci sto? Da obje sukobljene strane nisu kreteni?
"Najbolji moguci odgovor"? Ha? Na koji nacin je tu bilo tko pametan i nije retard, kao sto navodis u prvom postu?
Da, ultrakrscanski luzer sam jer se ne tucem po metroima. Jadan ja :(

Mirko L
22-07-2009, 12:41
Kao prvo...Nimalo se ne slažem sa prvim postom...
Nasilnici su debili da većih nema...Najviše mrzim takve...

Pod nasilnike također ubrajam i ove ''navijače'' i ljude koji malteratiraju sve(pogotovo kad ih je više).
Što je najgore, ti obično imaju najviše cura.

I da, nasilje je za slabiće, ali one mentalne, kao što je već netko rekao.
I da, nasilje se može izbjeći.

To što ti mlatiš svakoga koga vidiš ili tko te barem uvrijedi je tvoja stvar.

Arkannen
22-07-2009, 14:52
Meni je svako nasilje bezrazložno, glupo i svi ljudi koji ga vole/"prakticiraju" retardirani.

TeraBajt
22-07-2009, 15:47
ali to je okej, zato jer si gej.

Mirko L
22-07-2009, 15:49
Ne, meni se zapravo Sonic sviđa u zadnje vrijeme(ne na taj način, perverznjače).

Prvo, zato što i on shvaća da nasilje ne vodi ničemu.
Drugo, koliko sam shvatio, ni on ne podržava ubijanje životinja.
I treće, da nije bilo njega, vjerojatno ne bih ni znao za lucidne snove i ne bih bio član LD4all foruma.On je napravio tu temu.Thx.

TeraBajt
22-07-2009, 15:50
meni se sviđa zato jer je bi. ali to je u redu, ljudi imaju različita mišljenja.

Nodakim
22-07-2009, 16:06
Da on nije liku sa crvenom kapom zabio nož u srce cijela stvar je mogla potpuno drugačije završiti.
Nasilje je u slučaju sa videa najgore što možeš napraviti, najbolje je pokušati se mirno odmaknuti, a nasilju se okrenuti tek ako ti tko pokuša blokirati prolaz.
Lik je imao nevjerojatnu sreću što ga tih 50 ljudi zgazilo.


Si uopće pogledao video?Situacija je prilično jasna i ne shvaćam kako ne vidiš što bi se dogodilo da to nije napravio.
Ako ne vidiš,lik mu je blokirao prolaz i onda mu pristupio i počeo ga vrijeđati.

Arkannen
22-07-2009, 16:07
Pusa, Mirko. Puno mi znači to. <3

###DK###
22-07-2009, 21:03
Inače ne podržavam nasilje, osim u nekim slučajevima.
Npr. kad se netko potuče s tobom a možeš ga prebiti. Ono, tip te maltretira ili slično, izmlatiš ga i neće više.
Ali samo ako ga moraš izmlatiti, a to je tada ako te napadne ili slično. Ali ako samo provocira, provociraj i ti njega i gotovo.

Raz
22-07-2009, 21:05
Uglavnom, ne "prakticiram" nasilje niti ga podrzavam, tj. mjesto mu je u A) ringu, B) video igri.

K4ciga
23-07-2009, 00:33
Htio bih baciti osobu koja govori takve gluposti ( vidi prvi post ) u neki mračni prolaz,dok u susret dolaze petorica pijanih ljudi,po mogućnosti sa letvom u ruci.Osoba koja to zagovara će pustit da ju udaraju i vikat "slabićiiiiiii"?

Da se razumijemo,ne podržavam nasilje ali to je nekad ipak neizbježno.Svi koji govore drugačije žive u nekakvom svom svijetu pun cvijeća i čunga lunga žvaki - naravno,dok ne izađu van.

Nodakim
23-07-2009, 00:45
HEJ MAČO MEN,BAREM SI SHVATIO ŠTO ŽELIM REĆI!!111
-_-

K4ciga
23-07-2009, 00:47
HEJ MAČO MEN,BAREM SI SHVATIO ŠTO ŽELIM REĆI!!111
-_-
Daleko sam od mačo mena,ali ja sam prvi post shvatio otprilike ovako - osobe koje govore da je svako nasilje glupo i bezrazložno su glupe.

Ispravi me ako griješim,naravno.

Nodakim
23-07-2009, 00:49
Ne znam,na kraju mislim da ja nisam shvatio.
:(
Kasno je,idem spavati.

croat1gamer
23-07-2009, 00:50
Mislim da se osobna zastita ne moze racunati kao nasilje. (Dok se ne prede granica obrane)

Arkannen
23-07-2009, 05:40
Mislim da se osobna zastita ne moze racunati kao nasilje. (Dok se ne prede granica obrane)

Medolina
23-07-2009, 10:24
Ja kao ženska osoba, sam se našla u milijun situacija u kojima sam pojedincima htjela i mogla prosuti zube. Ali nisam. Zašto?
Zato što imam šogija koji to napravi umjesto mene... :D
Ne, zezam se. Vidite, nasilje se ne rješava nasiljem. To je istina. Da postoje načini verbalnog dogovora i prepiranja već ako želite, postoje. Ali kada dođe do fizičkog obračuna, najviše od svega radi mržnja.

Ljudi su po svojoj prirodi destruktivni i prije će nešto uništiti nego izgraditi.
Najveća destruktivnost koju imamo je ona jedna prema drugome. Dakle, volimo se svađati, dokazivati kako smo jači, time da najčešće napadamo nekog slabijeg od sebe, busati se u prsa i govoriti kako smo face, kada u grupi napadamo nekog tko je sam...

Sve je to bezveze. Ne slažem se s tim da su oni koji misle da je nasilje bezrazložno i glupo- glupi. Zašto bi bili? Ne pričam sada o hippy pokretu, već o ljudima poput Mahatme Ghandija, Marije Terezije, koji su zagovarali borbu protiv nasilja bez podizanja glasa. Pa, ljudi moji, kada vas netko napadne iz čista mira, vrijeđa vas i vašu pojavu i osobnost, ne pokazuje ništa drugo, doli zavist, svoju kulturu i način ophođenja s ljudima. Nasilnici su najčešće i sami trpjeli zlostavljanje od drugih kada su bili u nekoj ranjivijoj i mlađoj dobi i imaju taj poriv da se za to osvete, da pokažu kako više nisu slabići. Ali čekaj? Zar su šake rješenje? Zar je unakaživanje nečijeg lica, ubijanje čovjeka samo zbog mržnje- način da se pokaže da nisi slabić?

NE. Zapamtite da je to samo dokaz drugima, kako čovjek doista je destruktivan i da je toliko zlobe na ovom svijetu, da će pojedinac prije upropastiti drugoga, nego mu pomoći.
Kada te netko napadne, počne te vrijeđati- makni se. Nemoj se nikada spuštati na nivo zlostavljača i nasilnika, ako za sebe smatraš da nisi takav. Idi linijom manjeg otpora- to neznači da si kukavica- već da si pametan i da ti nije u interesu pobrati batine ili ne daj Bože neku težu ozljedu.

Imala sam prilike vidjeti kako djeluje banda nasilnika. Kada sam jednom bila vani sa svojim frendovima, prišla nam je skupina dobro poznatih likova koji vikendom izlaze samo kako bi maltretirali i tukli one koji im se ne svide.
Tako su došli i napali jednog od mojih frendova da je prijetio nožem nekom iz njihoe ekipe. Naravno, mi nismo imali pojma o tome, jer je cijelu večer sjedio s nama. Tada su ga počeli vrijeđati i odvukli su ga iza neke zgrade, gdje su a počeli tući. Nitko, ALI NITKO IZ MOG DRUŠTVA SE NIJE USUDIO OTIĆI I POMOĆI MU. Ja sam ustala i zatrčala se među njih. Molila sam ih da ga prestanu tući i budući da je on ležao na podu skrvčen kao fetus, legla sam na njega i pokrila ga svojim tijelom. Jer sam znala da neće udariti djevojku. Što je najgore, SVE SAM IH POZNAVALA. TO SU SVE BILA DJECA, KOJA SU NEKADA BILA NORMALNA, ALI SU SE ZBOG OSOBNIH PROBLEMA POČELI IŽIVLJAVATI NAD DRUGIMA.

Kako su me poznavali, nisu htjeli dalje, nego mi je samo njihov vođa rekao, da će mi prijatelj završiti u bolnici, ako ikome kažemo što se dogodilo. Obećala sam da ću šutjeti, a njega smo odveli k meni doma da mu splasnu otekline.

Ovaj događaj je meni zapečatio osjećaj gađenja prema svima onima koji svoje frustracije rješavaju maltretiranjem i napadanjem drugih. I da, kao zaljučak želim reći da je nasilje doista za slabiće i kukavice, jer takvi ljudi nisu sposobni iskazati ljubav, već samo mržnju.

Herr Schnitzel
23-07-2009, 10:31
Mislim da je Gandhi bio na tragu necega (hej, Indija nije kolonija vise).
BTW, croat1gamer mi je ukrao rijeci.

wiseguy
23-07-2009, 10:41
Nasilje je najbolji primjer ljudskog debilzma,koliki idiot trebaš biti da ideš sa 30 ljudi napasti jednog slabijeg čovjeka i poslje se hvalit kako si faca?,Nasilje je za slaboumne i kukavice

Dreamer Deceiver
23-07-2009, 10:42
/cut

sve to stoji, al nažalost postoje ljudi koji su toliko tvrdoglavi da ih se nikako ne može urazumiti da prestanu s nasilje, niti nasiljem niti pričom. Šta s njima ?

bezimeni
23-07-2009, 10:43
Uvijek sam pobornik stare narodne da se klin klinom izbija .Tko tebe letvom ti njega lopatom.

wiseguy
23-07-2009, 10:45
/cut

sve to stoji, al nažalost postoje ljudi koji su toliko tvrdoglavi da ih se nikako ne može urazumiti da prestanu s nasilje, niti nasiljem niti pričom. Šta s njima ?

postoje sankcije,zakoni ako ništa ne upali onda se tek nasilje treba primjenit kao posljedna opcija

Niko Bellic
23-07-2009, 10:57
Ja kao ženska osoba, sam se našla u milijun situacija u kojima sam pojedincima htjela i mogla prosuti zube. Ali nisam. Zašto?
Zato što imam šogija koji to napravi umjesto mene... :D
Ne, zezam se. Vidite, nasilje se ne rješava nasiljem. To je istina. Da postoje načini verbalnog dogovora i prepiranja već ako želite, postoje. Ali kada dođe do fizičkog obračuna, najviše od svega radi mržnja.

Ljudi su po svojoj prirodi destruktivni i prije će nešto uništiti nego izgraditi.
Najveća destruktivnost koju imamo je ona jedna prema drugome. Dakle, volimo se svađati, dokazivati kako smo jači, time da najčešće napadamo nekog slabijeg od sebe, busati se u prsa i govoriti kako smo face, kada u grupi napadamo nekog tko je sam...

Sve je to bezveze. Ne slažem se s tim da su oni koji misle da je nasilje bezrazložno i glupo- glupi. Zašto bi bili? Ne pričam sada o hippy pokretu, već o ljudima poput Mahatme Ghandija, Marije Terezije, koji su zagovarali borbu protiv nasilja bez podizanja glasa. Pa, ljudi moji, kada vas netko napadne iz čista mira, vrijeđa vas i vašu pojavu i osobnost, ne pokazuje ništa drugo, doli zavist, svoju kulturu i način ophođenja s ljudima. Nasilnici su najčešće i sami trpjeli zlostavljanje od drugih kada su bili u nekoj ranjivijoj i mlađoj dobi i imaju taj poriv da se za to osvete, da pokažu kako više nisu slabići. Ali čekaj? Zar su šake rješenje? Zar je unakaživanje nečijeg lica, ubijanje čovjeka samo zbog mržnje- način da se pokaže da nisi slabić?

NE. Zapamtite da je to samo dokaz drugima, kako čovjek doista je destruktivan i da je toliko zlobe na ovom svijetu, da će pojedinac prije upropastiti drugoga, nego mu pomoći.
Kada te netko napadne, počne te vrijeđati- makni se. Nemoj se nikada spuštati na nivo zlostavljača i nasilnika, ako za sebe smatraš da nisi takav. Idi linijom manjeg otpora- to neznači da si kukavica- već da si pametan i da ti nije u interesu pobrati batine ili ne daj Bože neku težu ozljedu.

Imala sam prilike vidjeti kako djeluje banda nasilnika. Kada sam jednom bila vani sa svojim frendovima, prišla nam je skupina dobro poznatih likova koji vikendom izlaze samo kako bi maltretirali i tukli one koji im se ne svide.
Tako su došli i napali jednog od mojih frendova da je prijetio nožem nekom iz njihoe ekipe. Naravno, mi nismo imali pojma o tome, jer je cijelu večer sjedio s nama. Tada su ga počeli vrijeđati i odvukli su ga iza neke zgrade, gdje su a počeli tući. Nitko, ALI NITKO IZ MOG DRUŠTVA SE NIJE USUDIO OTIĆI I POMOĆI MU. Ja sam ustala i zatrčala se među njih. Molila sam ih da ga prestanu tući i budući da je on ležao na podu skrvčen kao fetus, legla sam na njega i pokrila ga svojim tijelom. Jer sam znala da neće udariti djevojku. Što je najgore, SVE SAM IH POZNAVALA. TO SU SVE BILA DJECA, KOJA SU NEKADA BILA NORMALNA, ALI SU SE ZBOG OSOBNIH PROBLEMA POČELI IŽIVLJAVATI NAD DRUGIMA.

Kako su me poznavali, nisu htjeli dalje, nego mi je samo njihov vođa rekao, da će mi prijatelj završiti u bolnici, ako ikome kažemo što se dogodilo. Obećala sam da ću šutjeti, a njega smo odveli k meni doma da mu splasnu otekline.

Ovaj događaj je meni zapečatio osjećaj gađenja prema svima onima koji svoje frustracije rješavaju maltretiranjem i napadanjem drugih. I da, kao zaljučak želim reći da je nasilje doista za slabiće i kukavice, jer takvi ljudi nisu sposobni iskazati ljubav, već samo mržnju.Da sam ja bio na mjestu tvog frenda tim bi likovima tako zagorcao zivot da bi se sami ubili da si skrate muke. Nemam nista protiv da se ljudi tuku ako su obje strane za to, ali ako netko napadne nekog s ciljem da ga ozlijedi treba se pobrinuti da ta osoba dozivi 10 puta gori tretman. Osobno, na tucnjave gledam kao na nedostatak zdravog razuma i manjak kontrole nad samim sobom, jer zasto pobogu riskirati slomljen nos ili izbijen zub kad to sve nije vrijedno toga ili u drugu ruku riskirati posljedice svojih radnji ako se to dogodi drugoj osobi?

croat1gamer
23-07-2009, 11:03
Mislim da je Gandhi bio na tragu necega (hej, Indija nije kolonija vise).
Ali zaboravio je vazno pravilo ljudske psihe- Uvijek ce se naci neki idiot koji se direktno protivi tvojem misljenju, te ce to u preksi dokazati.
Ponekad se i trepa koristiti nasilje, ali ne kao u danasnjem smislu (gradanski rat i sl.) nego pribjegavati djelima koja ce oslabiti snagu protivnika, pritom je imperativ da bude sto manje ranjenih/ubijenih.
Da, pritom mislim na Nelsona Mandelu.

Delirium
23-07-2009, 11:19
odobravam nasilje samo kad me isprovociraju...

Mirko L
23-07-2009, 11:27
@ Gibble- loše loše...Ako tebi neko vrijeđa mater ili što ja znam, opet nije rješenje zatuč ga.

Medolina, slušaj...Ovi tvoji prijatelji koji nisu pomogli.
Vidiš, nije isto kad si muško i kad si žensko.
Ti si legla na njega i tebi nitko ništa nije napravio jer si žensko.
Da je to jedan od prijatelja napravio, ubili bi boga isusa u njemu.

Tako da nemoj tako brzopleto zaključivat ništa.
I ne, ne slažem se da svi mi imamo potrebu glumit ''face'' i zajebavat one kojih je manje.
Ja nemam nijednu od tih potreba.

Normalni ljudi te smatraju većom facom kad to ne radiš.

Ali ne, naravno da to nije razlog zašto se ne tučem.
Razlog je...Pa, tuča je glupa.Jednostavno...To rade ljudi koji nikako nemogu bit pametni.

Pod tim ne mislim na samoobranu, nego onako bezveze.

croat1gamer
23-07-2009, 11:30
Samo sto ces u nas na cesti/ulici/trgu/gdjevec naci vise onih koji nisu normalni.

Mirko L
23-07-2009, 11:31
Pa briga me.
Zaboli me ako takvi ljudi misle da sam ja slabić, jer se ne volim tuč.
Što to mene briga?

Arbiter of Change
23-07-2009, 11:32
Jer će zanimati doktore na hitnoj zašto su te naprobijali ovi.

###DK###
23-07-2009, 11:32
I ne, ne slažem se da svi mi imamo potrebu glumit ''face'' i zajebavat one kojih je manje.
Ja nemam nijednu od tih potreba.

Normalni ljudi te smatraju većim facama kad to ne radiš.

Valjda se podrazumijeva da nitko normalan ne tlači druge bez razloga, ali nije u tome stvar.
Kad tebe netko pokušava pretući, onda je odgovor nasilje.
Možeš ti zovniti nekoga upomoć, javiti roditeljima ili nekome, ali nećeš ništa postići.
Tip će samo imati još veći razlog da te nastavi provocirati, tj. pokazat ćeš mu da si jadnik koji se ne može obraniti.
A ljude koji bez razloga druge tlače i tuku samo da se pokažu facama treba prebiti ko volove ako te napadnu.

Delirium
23-07-2009, 11:34
Napokon netko s kim se slažem...

Mirko L
23-07-2009, 11:38
Pa jesam li rekao da podržavam samoobranu?!
Čitajte.Da, podržavam samoobranu, ali dok god je u granicama toga.

Time hoću reć da kada naprimjer čovjek od koga se braniš padne na pod, pa da ga ne nastavljaš lemat i ubijat na podu.

Delirium
23-07-2009, 11:40
jasno ti je da bi on tebe izlemo dok si na podu da se mozda ne bi opet usto?

###DK###
23-07-2009, 11:41
Ja bih ga bome nastavio tući na podu, tek toliko da shvati kako je bilo onima koje je on tukao.
Osim toga, zaslužio je. Ako samo padne, sumnjam da ćeš išta postići, ali eto.
Samo se može vratiti s još kretena pa te napasti, jer onako, jedino što ćeš mu povrijediti će biti ponos.
Doduše, može se on vratiti i onako s još više kretena, ali strah je jaka stvar.

Mirko L
23-07-2009, 11:44
Ok, onda super, tuč ću ga na podu dok ne umre.Ali ne vjerujem da bi do takve situacije ionako došlo.
Jer vidiš, takvih ima u grupama, pa kad bi se i kojim slučajem tukli ''pošteno'' jedan na jedan, kad bi njihov član pao na pod, ionako bi drugi navalili na tebe, pa mi je svejedno.ž

@Gibble- Ček, znam da bi on mene ubio kad bih bio na podu, znači sad ja trebam njega ubit kad padne na pod.Bravo.

###DK###
23-07-2009, 11:48
Ok, onda super, tuč ću ga na podu dok ne umre.Ali ne vjerujem da bi do takve situacije ionako došlo.
Jer vidiš, takvih ima u grupama, pa kad bi se i kojim slučajem tukli ''pošteno'' jedan na jedan, kad bi njihov član pao na pod, ionako bi drugi navalili na tebe, pa mi je svejedno.ž


Zaboga, pa normalno da ga ne bih pretukao na smrt. I ne mora se on vratiti u grupi, može se vratiti sam pa opet započeti tučnjavu, jer mu prošli put zapravo ništa nisi ni napravio.
I svakako je zaslužio. Dobio je što je tražio, tako da ne vidim gdje je problem.

Mr Vercetti
23-07-2009, 12:28
Najgore je kad si na podu, banda od pet-šest tipova te srušila, i jedan ili dva tipa te počnu cipelarit.

Medolina
23-07-2009, 12:39
[quote="mirko l":3633x4wt]Ok, onda super, tuč ću ga na podu dok ne umre.Ali ne vjerujem da bi do takve situacije ionako došlo.
Jer vidiš, takvih ima u grupama, pa kad bi se i kojim slučajem tukli ''pošteno'' jedan na jedan, kad bi njihov član pao na pod, ionako bi drugi navalili na tebe, pa mi je svejedno.ž


Zaboga, pa normalno da ga ne bih pretukao na smrt. I ne mora se on vratiti u grupi, može se vratiti sam pa opet započeti tučnjavu, jer mu prošli put zapravo ništa nisi ni napravio.
I svakako je zaslužio. Dobio je što je tražio, tako da ne vidim gdje je problem.[/quote:3633x4wt]

I gdje je tome kraj? Ti se osvetiš njemu, on tebi, pljujete jedan po drugom, vrijeđate se i tako u krug.... Mržnja iscrpljuje organizam više od bilo čega....

Dreamer Deceiver
23-07-2009, 13:04
i zbog toga se treba spaliti/uništit cijeli svijet. Nema ljudi, nema problema

###DK###
23-07-2009, 13:23
[quote="mirko l":3by9ujmf]Ok, onda super, tuč ću ga na podu dok ne umre.Ali ne vjerujem da bi do takve situacije ionako došlo.
Jer vidiš, takvih ima u grupama, pa kad bi se i kojim slučajem tukli ''pošteno'' jedan na jedan, kad bi njihov član pao na pod, ionako bi drugi navalili na tebe, pa mi je svejedno.ž


Zaboga, pa normalno da ga ne bih pretukao na smrt. I ne mora se on vratiti u grupi, može se vratiti sam pa opet započeti tučnjavu, jer mu prošli put zapravo ništa nisi ni napravio.
I svakako je zaslužio. Dobio je što je tražio, tako da ne vidim gdje je problem.

I gdje je tome kraj? Ti se osvetiš njemu, on tebi, pljujete jedan po drugom, vrijeđate se i tako u krug.... Mržnja iscrpljuje organizam više od bilo čega....
[/quote:3by9ujmf]

Gdje je kraj kad te netko konstantno maltretira upravo zbog toga jer zna da se ne možeš ili ne želiš obraniti?
Nigdje. Ovako, kad ga prebiješ, ostavit će te na miru, jer će znati da ne dopuštaš da te drugi tlače.

###DK###
23-07-2009, 13:42
[quote="###DK###":1evjs2dr]Ovako, kad ga prebiješ, ostavit će te na miru, jer će znati da ne dopuštaš da te drugi tlače.
Pa i ne nuzno. Ovdje se uglavnom dolazi nazad s ekipom pod izlikom, "stas-ti-diro-nase-picka-ti-materina", bez obzira sto te lik jebo u mozak i sve je sam zapoceo.[/quote:1evjs2dr]

Istina, ali neće te ni onako ostaviti na miru. Ovako možda i hoće.
Bar mislim. Ali opet, glupo mi je ništa ne činiti ako te netko pegla iz dana u dan.

Niko Bellic
23-07-2009, 13:51
I onda ta zrtva uzme gun i malo pripuca pa novine za sve okrive igre. Ne, ne treba takve teroriste tuc, nego im treba jaja nabit u trbuh. Kad ljudi jednom vide da nisi normalan ipak malo vise paze na svoje ponasanje...

Mirko L
23-07-2009, 13:52
Loše ti je i ovako i onako.

Ako ništa ne poduzimaš, samo će te nastavit zajebavat/tuč...

Ako ga nabiješ(to jest ako ga uopće možeš istuč), onda će te njegova banda natuč.

Nema rješenja...Dobro ima, ali o tome bi se dalo puno diskutirat.

Delirium
23-07-2009, 14:04
zato i postoji ova tema... :roll:

TeraBajt
23-07-2009, 14:26
predlažem da uništimo civilizaciju.

cham3leon
23-07-2009, 15:20
E mrzim te ljude,iskreno su kukavice ili idioti.
Ili su žensko,ali to je okej. :)
Nego stvar nije u "LOL,UBIJANJE JE KUL" i "AJMO RATOVATI" stvarima,nego kada netko misli da je svako nasilje bezrazložno,glupo i svi ljudi koji ga vole/"prakticiraju" retardirani.
Ti ljudi nisu kulturni,nego jednostavno retardirani.
Ne znam,bičam po tome.


I vidim da ne znaš šta bi bičao. U svom poznatom stilu tražiš za metu nešto šta je sveprisutno, ne odveć zabavno, i po mogućnosti crkveno.

A ti si valjda neki razbijač koji svakog sunčanog jutra ide po centru grada i izbija zube random ljudima? Kad bi više bio izložen nekakvom nasilju bi promjenio pjesmu.

###DK###
23-07-2009, 16:06
Ja osobno nikad ne bih započeo neku tučnjavu ili slično.
Ali zato, kad bi me netko napao bez razloga, prebio bih ga tako da se više nikad ne bi usudio pogledati me u oči.
Mislim, znam da nasilje nije u redu, ali za takve ljude stvarno nema nekog drugog riješenja. To sve po meni spada u samoobranu.
A općenito ne podnosim te ljude kojima je jedini cilj u životu provocirati druge.
Tu ubrajam i "navijače".
Znam da je čak i to uzvraćanje protiv mojih uvjerenja, ali sigurno, ako nemam drugog izbora, uzvratio bih kako god znam.

cham3leon
23-07-2009, 16:17
Kao što se mi iživljavamo na ragdollastim NPCovima u GTA 4, "navijači" su odrasli u kanalizaciji, i jedino se znaju iživit jedni na drugima ili na nedužnim civilima.

bezimeni
23-07-2009, 16:20
Ja čak poštujem i NPCove u GTA IV...ne gazim ih osim slučajno .U igri ubijem samo koga mora te prostituke koristim rijetko jer ih žalim .Također one koje moram ubiti pucam im u glavu tako da se ne muče .

Mirko L
23-07-2009, 16:22
:pray: :pray:

A lika.

Kad smo već kod nasilja u igrama, ja sam tu nekako neprirodno nasilan.
Koljen nemilo, mučim ih što gore mogu.

Jadno onima koji se nađu u mojoj igri :D

Ali u pravom životu sam prava suprotnost tomu.

bezimeni
23-07-2009, 16:27
Ja sam u prvaom životu čista suprotnost sebi u igri...na cesti zgazim svakog mrava kojeg vidim , puževe isto....odvratni gmizavci.Jedem puno mesa...tako da je zbog mene zaklano hrpa svinja , malih svinjskih beba te kravljih beba , kokošijih beba ...pojeo sam tih životinjskih beba hrpu.Da li će mi bog oprostiti pitaj boga.

Tak da ono...pitanje za one koje su apriori protiv nasilja. Dali ste vegetarijanci ?

cham3leon
23-07-2009, 16:52
Ja čak poštujem i NPCove u GTA IV...ne gazim ih osim slučajno .U igri ubijem samo koga mora te prostituke koristim rijetko jer ih žalim .Također one koje moram ubiti pucam im u glavu tako da se ne muče .

Ja se isto tako ponašam :D

Uvijek nastojim doći na odredište s čitavim autom i bez nepotrebnih sranja. Najgore mi je kad neki igrači GTA4 tokom najobičnijih aktivnosti s drugim likovima voze te iste likove, i onda dok dođu do odredišta pobiju dvjesto ljudi, potpuno demoliraju auto i par puta se izvrnu na krov. I ko da se ništa nije dogodilo nastavljaju dalje.

Xero
23-07-2009, 16:54
Fight violence with violence!!!
I ja isto ubijam nedužne i razbijam aute tek kad pređem igru pa mi je dosadno.

Mirko L
23-07-2009, 17:04
Meni nije gušt igrati igru bez imalo zabave.

Ono, prelazit je, pa bez ikakvih sranja.
Zaboli mene, igram ja kako meni prne i nastradaju svi na putu.
Tko god da se nađe blizini, gotov je.Gazim, ubijam, mučim, sve što je moguće.
Nema ti u mene milosti.

Mr Vercetti
23-07-2009, 17:08
Meni nije gušt igrati igru bez imalo zabave.

Ono, prelazit je, pa bez ikakvih sranja.
Zaboli mene, igram ja kako meni prne i nastradaju svi na putu.
Tko god da se nađe blizini, gotov je.Gazim, ubijam, mučim, sve što je moguće.
Nema ti u mene milosti.

Ovo ti se zove izivljavanje. Valjda te netko muci u stvarnosti, pa se izivljavas u igri.

bezimeni
23-07-2009, 17:16
Da , kolega je tempirana bomba i svakako bi trebao potražiti nekakvu stručnu pomoć .

Mirko L
23-07-2009, 17:28
Ne, nije iživljavanje.
Nitko mene ne dira, ni ne muči.

Nemam problema uopće.

bezimeni
23-07-2009, 17:31
Svi mi imamo problema...izgleda ti svoje probleme ne prihvaćaš . I ja sam gazio ljude u GTA 3 ali danas sam izliječen čovjek .Dam ti broj od mog osobnog psihića ako se odlučiš.

Mirko L
23-07-2009, 17:32
Ne želim se lječit.
Volim to :D

bezimeni
23-07-2009, 17:36
Ne želim se lječit.
Volim to :D


Sick fuck. :D

Mirko L
23-07-2009, 17:44
Nisam li rekao da me nitko ne dira?!

Ne, mislim na ovo klanje ljudi u igrama.

The Great Duck
23-07-2009, 17:45
Hm,uzeću za primjer ovo GDEWd4C92wwS.
Neka netko kaže što god hoće,ali je ovo situacija u kojem je nasilje bio najbolji mogući odgovor,naravno pod prvo moraš biti skinhead koji se nalazi u vlak punom ljudi koji te žele prebiti.(e i nemojte o ideologijama,samo uzmite princip da se takvo nešto dogodi vama-50 ljudi koji se oće obračunati s vama)
Pošto je lik neonacist,sasvim je opravdano da mu živom oderu kožu,živog ga rasijeku,nabiju na kolac i bace u septičku jamu,te sve to preliju benzinom i zapale.


Sve je to bezveze. Ne slažem se s tim da su oni koji misle da je nasilje bezrazložno i glupo- glupi. Zašto bi bili? Ne pričam sada o hippy pokretu, već o ljudima poput Mahatme Ghandija, Marije Terezije, koji su zagovarali borbu protiv nasilja bez podizanja glasa. Pa, ljudi moji, kada vas netko napadne iz čista mira, vrijeđa vas i vašu pojavu i osobnost, ne pokazuje ništa drugo, doli zavist, svoju kulturu i način ophođenja s ljudima. Nasilnici su najčešće i sami trpjeli zlostavljanje od drugih kada su bili u nekoj ranjivijoj i mlađoj dobi i imaju taj poriv da se za to osvete, da pokažu kako više nisu slabići. Ali čekaj? Zar su šake rješenje? Zar je unakaživanje nečijeg lica, ubijanje čovjeka samo zbog mržnje- način da se pokaže da nisi slabić?

Što je točno Marija Terezija radila protiv nasilja?

i zbog toga se treba spaliti/uništit cijeli svijet. Nema ljudi, nema problema

Zar to ne bi zahtijevalo nasilje?I nakon toga svima bi život bio uništen,i ne bi uopće bilo koristi od toga.

E,i svijet koji bi bio pun nasilja bi bio vrlo loš,ali i svijet gdje nasija uopće nema bio bi jednako loš.

Nodakim
23-07-2009, 17:55
Mislim da je Gandhi bio na tragu necega (hej, Indija nije kolonija vise).



bolje bi joj bilo da je,i da Gandhija su ubili -_-
Makar ga poštujem uspio je u svome cilju,nije mario za svoj život,pohvalno i hrabro.Ali je mrtav.
@Great Duck,on je inače i vojnik,a ovo da je skinhead su prepostavke drugih,jer nisam dobro upoznat,ali računaj ovako jebeni si idiot.

cham3leon
23-07-2009, 18:10
[quote=Nodakim]Hm,uzeću za primjer ovo GDEWd4C92wwS.
Neka netko kaže što god hoće,ali je ovo situacija u kojem je nasilje bio najbolji mogući odgovor,naravno pod prvo moraš biti skinhead koji se nalazi u vlak punom ljudi koji te žele prebiti.(e i nemojte o ideologijama,samo uzmite princip da se takvo nešto dogodi vama-50 ljudi koji se oće obračunati s vama)
Pošto je lik neonacist,sasvim je opravdano da mu živom oderu kožu,živog ga rasijeku,nabiju na kolac i bace u septičku jamu,te sve to preliju benzinom i zapale.


Sve je to bezveze. Ne slažem se s tim da su oni koji misle da je nasilje bezrazložno i glupo- glupi. Zašto bi bili? Ne pričam sada o hippy pokretu, već o ljudima poput Mahatme Ghandija, Marije Terezije, koji su zagovarali borbu protiv nasilja bez podizanja glasa. Pa, ljudi moji, kada vas netko napadne iz čista mira, vrijeđa vas i vašu pojavu i osobnost, ne pokazuje ništa drugo, doli zavist, svoju kulturu i način ophođenja s ljudima. Nasilnici su najčešće i sami trpjeli zlostavljanje od drugih kada su bili u nekoj ranjivijoj i mlađoj dobi i imaju taj poriv da se za to osvete, da pokažu kako više nisu slabići. Ali čekaj? Zar su šake rješenje? Zar je unakaživanje nečijeg lica, ubijanje čovjeka samo zbog mržnje- način da se pokaže da nisi slabić?

Što je točno Marija Terezija radila protiv nasilja?

i zbog toga se treba spaliti/uništit cijeli svijet. Nema ljudi, nema problema

Zar to ne bi zahtijevalo nasilje?I nakon toga svima bi život bio uništen,i ne bi uopće bilo koristi od toga.

E,i svijet koji bi bio pun nasilja bi bio vrlo loš,ali i svijet gdje nasija uopće nema bio bi jednako loš.[/quote:2rye3570]

Oprosti, ali sereš. Život bez nasilja je također poznat kao Utopija, raj, savršenstvo, itd. Marija Terezija je protiv nasilja napravila više nego ti. Nikad nije za nikoga rekla da ga treba spaliti i baciti u septičku. Nikoga nije osudila. TO je pacifizam, prijatelju.

Mr Vercetti
23-07-2009, 18:14
[quote=Nodakim]Hm,uzeću za primjer ovo GDEWd4C92wwS.
Neka netko kaže što god hoće,ali je ovo situacija u kojem je nasilje bio najbolji mogući odgovor,naravno pod prvo moraš biti skinhead koji se nalazi u vlak punom ljudi koji te žele prebiti.(e i nemojte o ideologijama,samo uzmite princip da se takvo nešto dogodi vama-50 ljudi koji se oće obračunati s vama)
Pošto je lik neonacist,sasvim je opravdano da mu živom oderu kožu,živog ga rasijeku,nabiju na kolac i bace u septičku jamu,te sve to preliju benzinom i zapale.


Sve je to bezveze. Ne slažem se s tim da su oni koji misle da je nasilje bezrazložno i glupo- glupi. Zašto bi bili? Ne pričam sada o hippy pokretu, već o ljudima poput Mahatme Ghandija, Marije Terezije, koji su zagovarali borbu protiv nasilja bez podizanja glasa. Pa, ljudi moji, kada vas netko napadne iz čista mira, vrijeđa vas i vašu pojavu i osobnost, ne pokazuje ništa drugo, doli zavist, svoju kulturu i način ophođenja s ljudima. Nasilnici su najčešće i sami trpjeli zlostavljanje od drugih kada su bili u nekoj ranjivijoj i mlađoj dobi i imaju taj poriv da se za to osvete, da pokažu kako više nisu slabići. Ali čekaj? Zar su šake rješenje? Zar je unakaživanje nečijeg lica, ubijanje čovjeka samo zbog mržnje- način da se pokaže da nisi slabić?

Što je točno Marija Terezija radila protiv nasilja?

i zbog toga se treba spaliti/uništit cijeli svijet. Nema ljudi, nema problema

Zar to ne bi zahtijevalo nasilje?I nakon toga svima bi život bio uništen,i ne bi uopće bilo koristi od toga.

E,i svijet koji bi bio pun nasilja bi bio vrlo loš,ali i svijet gdje nasija uopće nema bio bi jednako loš.

Oprosti, ali sereš. Život bez nasilja je također poznat kao Utopija, raj, savršenstvo, itd. Marija Terezija je protiv nasilja napravila više nego ti. Nikad nije za nikoga rekla da ga treba spaliti i baciti u septičku. Nikoga nije osudila. TO je pacifizam, prijatelju.[/quote:3q2dt9n1]
Utopija-- Rapture, anyone?

Niko Bellic
23-07-2009, 18:15
Ja sam onda po tom gledajuci podvojena licnost, jer se u igrama kao i u stvarnosti ponasam onako kak mi se hoce u tom trenutku kad se ponasam i ukratko ne da mi se pridrzat nekih umjetnih principa osim onda kad bi takvo ponasanje za mene imalo lose ili katastrofalne posljedice. Valjda tak radim da izbjegnem dosadu koju donosi monotonija u svim oblicima...

Grim
23-07-2009, 19:18
S obzirom da sam imao par problema s budalama koje se vole tuc i radit abnormalne gluposti, slazem se s DK-om.
Jedina stvar koju mozes napraviti kada te neki maloumnik iz dana u dan matletira, je ubit Boga u njemu, drugo ne shvaca, jedini nacin.

Xero
23-07-2009, 19:20
Ili dobit tolko batina od njega da ga uhapsi policija.

Grim
23-07-2009, 19:22
Ili dobit tolko batina od njega da ga uhapsi policija.
Izaci ce, i opet pocet. Jedino ga mozes prebit, i zaprijetit mu na vrlo okrutan nacin, da mu ta ideja vise nikada ne dode u glavu.

Delirium
23-07-2009, 19:24
eto...mirno sukobljavanje nije rjesenje btw... zasto u ovoj temi nema pseta i njegovog gana?

croat1gamer
23-07-2009, 19:29
Jer ga je stup na ulici sabotirao.
Ulice grada Zagreba su sigurne.

ot:
Problem je sto nasilje nije rjesenje za probleme, ali cesto ispada da je fizicki sukob jedini nacin da se neki problem privremenio rijesi.

Grim
23-07-2009, 19:30
Ovisi kakvog je tipa problem, klin klinom. :D

Niko Bellic
23-07-2009, 19:45
Kad odrastete shvatit cete da treba puno raditi da se dodje do novca i da nije gust raditi polomljen, a pogotovo ostavljati svoj tesko zaradjeni novac kod zubara. Klonite se ludjaka i osoba koje nemaju sto izgubiti, jer takvi ne poznaju granice. Ratovi se ne dobijaju silom nego povlacenjem pravih poteza u pravi trenutak i zato uvijek i zauvijek snaga tek klade valja, dok um caruje...

bezimeni
23-07-2009, 19:50
Slažem se ali Brock Lesnar (http://www.youtube.com/results?search_query=Brock+Lesnar+UFC&search_type=&aq=f)Ste demantira.Tip je glup ko stup ali na snagu dobiva i pametnije od sebe ...aj uđi njemu i ring i reci mu da je glup i da buš ga pobjedio na pamet :D .

Samael
23-07-2009, 19:55
i zbog toga se treba spaliti/uništit cijeli svijet. Nema ljudi, nema problema

nemogu se više složit.

cham3leon
23-07-2009, 20:49
Je ti se kad dogodilo da si ustao u zoru, omirisao svjež vazduh, čuo pjev koseva, i onda shvatio da su tvoji komentari besmisleni? Samo pitam.

Jasno da bi bilo mira kad bi se utamanili svi ljudi, kakvog li zaključka. Da svi posegnemo za žiletima?

Xero
23-07-2009, 21:08
Nije vazduh nego je zrak,povjetarc ili vjetar.

cham3leon
23-07-2009, 21:13
Ko te je to naučio?

Xero
23-07-2009, 21:13
Učiteljica.

cham3leon
23-07-2009, 21:34
E pa KRIVO te je naučila!

Xero
23-07-2009, 21:38
Jel ti to vrijeđaš hrvatsko školstvo ?

Medolina
23-07-2009, 22:39
Daj ti prvi, za primjer ostalima.S:D

Arkannen
23-07-2009, 23:34
Je ti se kad dogodilo da si ustao u zoru, omirisao svjež vazduh, čuo pjev koseva, i onda shvatio da su tvoji komentari besmisleni? Samo pitam.

Jasno da bi bilo mira kad bi se utamanili svi ljudi, kakvog li zaključka. Da svi posegnemo za žiletima?

A jesi li ti ikad pomislio da sve shvaćaš odviše ozbiljno?

Nodakim
24-07-2009, 02:11
E pa KRIVO te je naučila!


Srbine.

Medolina
24-07-2009, 09:10
Ban.

TeraBajt
24-07-2009, 12:47
E pa KRIVO te je naučila!


Srbine.

krade hljeb?!

Xero
24-07-2009, 12:52
Nije hljeb nego je kruh,kruhić pecivo itd...

Niko Bellic
24-07-2009, 13:04
O cemu vi to? Kakovo je to ponasanje?

Xero
24-07-2009, 13:04
Da baš ajmo pričat o nasilju.

Delirium
24-07-2009, 13:05
kao sto bi moja profa iz hr rekla: "KAKAV VAM JE TO KUĆNI ODGOJ!?"

Xero
24-07-2009, 13:08
Kao što bi moja profa rekla: Kako to razgovaraš sa mnom nisam ja s tobom ovce čuvala.!

TeraBajt
24-07-2009, 13:47
...and there comes neven.

Delirium
24-07-2009, 13:53
where?

The Great Duck
24-07-2009, 17:55
[quote=Nodakim]Hm,uzeću za primjer ovo GDEWd4C92wwS.
Neka netko kaže što god hoće,ali je ovo situacija u kojem je nasilje bio najbolji mogući odgovor,naravno pod prvo moraš biti skinhead koji se nalazi u vlak punom ljudi koji te žele prebiti.(e i nemojte o ideologijama,samo uzmite princip da se takvo nešto dogodi vama-50 ljudi koji se oće obračunati s vama)
Pošto je lik neonacist,sasvim je opravdano da mu živom oderu kožu,živog ga rasijeku,nabiju na kolac i bace u septičku jamu,te sve to preliju benzinom i zapale.


Sve je to bezveze. Ne slažem se s tim da su oni koji misle da je nasilje bezrazložno i glupo- glupi. Zašto bi bili? Ne pričam sada o hippy pokretu, već o ljudima poput Mahatme Ghandija, Marije Terezije, koji su zagovarali borbu protiv nasilja bez podizanja glasa. Pa, ljudi moji, kada vas netko napadne iz čista mira, vrijeđa vas i vašu pojavu i osobnost, ne pokazuje ništa drugo, doli zavist, svoju kulturu i način ophođenja s ljudima. Nasilnici su najčešće i sami trpjeli zlostavljanje od drugih kada su bili u nekoj ranjivijoj i mlađoj dobi i imaju taj poriv da se za to osvete, da pokažu kako više nisu slabići. Ali čekaj? Zar su šake rješenje? Zar je unakaživanje nečijeg lica, ubijanje čovjeka samo zbog mržnje- način da se pokaže da nisi slabić?

Što je točno Marija Terezija radila protiv nasilja?

i zbog toga se treba spaliti/uništit cijeli svijet. Nema ljudi, nema problema

Zar to ne bi zahtijevalo nasilje?I nakon toga svima bi život bio uništen,i ne bi uopće bilo koristi od toga.

E,i svijet koji bi bio pun nasilja bi bio vrlo loš,ali i svijet gdje nasija uopće nema bio bi jednako loš.

Oprosti, ali sereš. Život bez nasilja je također poznat kao Utopija, raj, savršenstvo, itd. Marija Terezija je protiv nasilja napravila više nego ti. Nikad nije za nikoga rekla da ga treba spaliti i baciti u septičku. Nikoga nije osudila. TO je pacifizam, prijatelju.[/quote:1ewkqs9d]
Gle,takav bi svijet bez ikakvog oblika nasilja bio bi ubitačno dosadan,jer se svaki oblik zabave koji danas imamo temelji na nekakvom obliku nasilja ili nadmetanja,bilo fizičkom,bilo verbalnom.Naravno da u savršenom svijetu ne bi bilo klanja,ubijanja,kriminalai ratova,ali bez hrvanja,paintball-a,lova,boksa,karatea i sl.,ili ratovanja i ubijanja prenesenih u igru,film ili knjgu,svijet bi bio pakao.A što se Marije Terezije tiče,ne znam kako to ona može biti pacifist...Ipak je vodila bar nekoliko ratova,među njima i najveći rat do Napoleona...

E pa KRIVO te je naučila!
Vazduh=srpski
Zrak=hrvatski

Nodakim
24-07-2009, 21:07
Ban.


Wut?
Zašto mi prijetiš?

Medolina
24-07-2009, 21:11
Ja bih trenutno mogla nekoga rasporiti od kurca naviše i zadaviti ga njegovim vlastitim crijevima...Kaj mislite, jel bih mogla za nekih 20 godina van?

Nodakim
24-07-2009, 21:14
Za 5 godina u ovoj državi ili možeš poslije čina pobjeći u Bosnu.

Deadwalker
24-07-2009, 21:15
Hrvatska=raj za kriminalce

Medolina
24-07-2009, 21:15
Za 5 godina u ovoj državi ili možeš poslije čina pobjeći u Bosnu.

Još i ranije uz dobro vladanje...

Mr Vercetti
27-07-2009, 13:01
A ako se proba pobjeći, još 4 godine više..