PDA

Pogledaj cijelu verziju : Omega Lithium



W1k1n6
20-07-2009, 13:16
Pretraživanjem nisam našao ovu temu na forumu što mi je jako čudno jer band Omega Lithium postoji već nekoliko godina. Ekipa dolazi iz Umaga, sviraju neku mješavinu industrial/gothic/metal rocka i nedavno su potpisali ugovor o izdavanju prvog albuma s izdavačkom kućom Drakkar Records čime direktno pucaju na zapadno tržište. Posebno me oduševio njihov spot Stigmata, mislim da ovakva produkcija nikada nije viđena u hrvatskih bandova. Ako ne vjerujete bacite oko na http://www.omegalithium.com/Si baš me zanimaju vaši komentari.

Kenyi
20-07-2009, 13:27
Ja lajkam. Nadam se da ce biti nešto od ovoga :(

###DK###
20-07-2009, 14:25
Pjesma je odlična a i spot isto. :pray:
A i volim gothic metal. :D

Dreamer Deceiver
20-07-2009, 14:29
nabavite si EP andromeda. Preodličan je. Sve pjesme su zakon. Ova nova pjesma je stvarno ok, a i spot je zanimljiv. Jedan od boljih s naših područja :D

###DK###
20-07-2009, 14:40
Ne mogu vjerovati da sam tek sad čuo za ovaj bend.
Nabavit ću taj EP čim stignem.

Medolina
20-07-2009, 15:30
Bend mi je ok, rifovi su super, sama činjenica da je gothic je još bolja....
Jedino mi ženska nema neki glas...

Dreamer Deceiver
20-07-2009, 15:33
prijašnja mi se puno više sviđala :/

Medolina
20-07-2009, 15:34
Bend mi je ok, rifovi su super, sama činjenica da je gothic je još bolja....
Jedino mi ženska nema neki glas...
zenska ima tipicno estradni glas ala avril i sl.

Nije mi neki glas... Avril ne pjeva u gothic bendu...

Medolina
20-07-2009, 15:39
Nije mi neki glas... Avril ne pjeva u gothic bendu...[/quote]
sta stvarno? :O[/quote]

Daaa..... S:D

W1k1n6
20-07-2009, 16:06
Realno "slušano", ovo i nije neki gothic. Bez obleke, šminke i "evil dekoracije" ovo je industrial hard rock, no u svakom slučaju jako kvalitetno i jako dopadljivo. Da Hrvatska ima muda njih bi trebalo poslati na Euroviziju iduće godine.

Mr Vercetti
20-07-2009, 16:16
Ženska nije nešto

Medolina
20-07-2009, 16:34
SDa Hrvatska ima muda njih bi trebalo poslati na Euroviziju iduće godine.
jedino se s ovim slazem od svih postova. Potencijal je za tako nesto, ali 'rvacka nema prozor da to uradi.

A znaš zašto? Jer hrvatska scena nije spremna za takav oblik glazbe.

To su mi rekli kada sam došla na audiciju za HTZ prošle godine, a htjela sam pjevati od Epice: Safeguard to paradise.

Duke of Earl
20-07-2009, 16:45
SDa Hrvatska ima muda njih bi trebalo poslati na Euroviziju iduće godine.
Eurovizija je festival kiča, smeća i odvratno loše glazbe, nijedan glazbenik koji imalo drži do sebe i svoje glazbe se nebi trebao pojaviti tamo.

Wishmaster
20-07-2009, 17:03
Kako me pjesma odma na početku podsjetila na Same old song od PAIN-a.
Jesu možda daleko ispred ovih ostalih hrvatskih bandova ali su mi tak-tak. Nikaj spešl.


To su mi rekli kada sam došla na audiciju za HTZ prošle godine, a htjela sam pjevati od Epice: Safeguard to paradise.
Oooo... snimka? anything?