PDA

Pogledaj cijelu verziju : Na Velebit s Dirtom 2



IgGy
20-07-2009, 13:16
Službeno je najavljen datum izlaska reli simulacije Colin McRae DiRT 2 za PC i konzole, koji će se u hrvatskim trgovinama pojaviti 10. rujna 2009. (za konzole), odnosno u prosincu za PC, navodno zbog implementacije DirectX 11 elemenata. No, hrvatskim će igračima DiRT 2 zapeti za oko i zbog još jedne "sitnice".

Službeno PR izvješće tako kaže:

"Vodeći igrača kroz stimulirajući World Tour, Colin McRae: DiRT 2 donosi preko 100 zadivljujućih događaja, uključujući agresivne vožnje sa više vozila te solo izazove, a sve to u najzahtjevnijim lokacijama svijeta. Od blatnih staza Malezijskih prašuma do stadijuma sa gledateljima u Londonu i Los Angelesu, igrači će se utrkivati u off-road trkama Rallycross, Trailblazer, Raid, Landrush, i naravno Rally.
Uz razne lokacije uvrštena je i staza Velebitska Avantura smještena na cestu preko Malog Alana u Hrvatskoj. Tako će hrvatski igrači biti u mogućnosti uživati i u "lokalnoj" trci na lokaciji koja je svima poznata i domaća."

Moramo priznati, prilično impresivno.

debeli1975
20-07-2009, 13:59
samo da nebude arkadno ko grid i dirt1

Constantine
21-07-2009, 12:48
kul,jedva čekam,pogotovo me odusevljuje izjava da bude DX11 u igri posto cu tada imat dx11 grafu.
Jel postoje kakvi screenovi dx11 verzije,nemogu guglat zbog ograničenog neta.

W1k1n6
24-07-2009, 08:32
Ništa, tko ima auto trk na Velebit i vježbat :)

ScorpiuS
24-07-2009, 19:27
Ništa, tko ima auto trk na Velebit i vježbat :)
3.2.1.GO... bruuuum,, brbrbruuuum... *boom* TERMINAL DAMAGE!

Wishmaster
25-07-2009, 23:22
Ništa, tko ima auto trk na Velebit i vježbat :)
Hehe.
Za par dana bude na Jubitou osvanul video: Awesome new footidj from Dirt 2 - Fotorealistik ride through Velebbit
:)

1GBRAM
26-07-2009, 07:45
ajmo dečki mi praviti mod:Colim McRae DIRT2:Vožnja trough Velebit and Paklenica!

EDIT:Ja sam već tamo,gledam kako se lik utrkuje sa Yugom Americana!auuuuuuu,razbija se ko p***a!

W1k1n6
27-07-2009, 13:10
Evo dopalo se Codemastersu kako smo objavili ovu vijest pa su nam poslali i filmić sa stazom "Velebitska avantura":
eSFOAD_S9LQ

LPFireDog
27-07-2009, 14:27
izgleda odlicno...

cham3leon
27-07-2009, 14:43
Oduvijek sam htio voziti na nekoj hrvatskoj stazi u Colin McRae serijalu. Šteta što je DIRT bliži kartingu nego reliju.

RIDER32
27-07-2009, 19:29
Jeste vidjeli znak za "Pazi MINE" :rotfl: :pray:

W1k1n6
28-07-2009, 12:00
Jeste vidjeli znak za "Pazi MINE" :rotfl: :pray:
Svaka čast na dobrom opažanju, ludnica. Još da možeš stat na njih kad izletiš sa staze...

Aral
28-07-2009, 12:28
Da lol, brijem da pise "MINE NE PRILAZITE"

ludo :)

Čux
28-07-2009, 23:18
hahahaha, nisam si skužio, još samo fali instant game over ak sa staze izletiš, ludnica

1GBRAM
28-07-2009, 23:25
ma trebali su staviti utrku na Žitnjak u Zagrebu...stari moj ,Žitnjak izgleda ko Černobil!

RIDER32
29-07-2009, 05:11
Jeste vidjeli znak za "Pazi MINE" :rotfl: :pray:
Svaka čast na dobrom opažanju, ludnica. Još da možeš stat na njih kad izletiš sa staze...
Da lol :rotfl:
Neznam tocno di je ta staza ali mogu reci da su jako dobro uradili Velebit (jetujem blizu pa znam).
Ali imam jednu zamjerku. Bliska okolina staze je prezelena za zapadnu stranu i prežuta za istočnu stranu velebita :/
Al svejedno mi vise lici na zapadnu stranu.

cham3leon
29-07-2009, 08:32
ma trebali su staviti utrku na Žitnjak u Zagrebu...stari moj ,Žitnjak izgleda ko Černobil!

Ne to, ali su možda mogli stavit kakvu stazu na samom primorju, ili negdje u brdima, ili kombinacija istih. Ionako ih za realizam u takvoj igri ne bi smjelo biti briga.

1GBRAM
29-07-2009, 09:14
ma treba se vidjet taj Žitnjak...tko od vas živi u Zagrebu...neka piči sa dvojkom do okretišta na Žitnjaku...

W1k1n6
29-07-2009, 09:24
Nije loša ni cesta sa Sljemena. Spuštao sam se jednom dolje na trkaći način s frendom u Mazdi MX-5, prva tri zavoja sam se usro dok nisam skužio da zna vozit i onda je bilo fakat gušt. Jedino što je cesta asfaltirana pa nema driftanja ako ste u spuštenom autu s kvalitetnim gumama pa to nikako nije staza za dirt reli.

1GBRAM
29-07-2009, 09:27
znam,tuda sam se i ja vozio,ali malo sporije...tu bi pasao Subaru Impreza WRC ili Citroen C4...budem vam uploadao slike žitnjaka...pa će te i sami prosudit...

D.O.M.I.
29-07-2009, 09:32
hehe sljeme i žitnjak ftw ^^

1GBRAM
29-07-2009, 09:39
ok,nema baš puno slika od žitnjaka...zapravo,nema ih uopće...


Žitnjak-četvrt drugog reda...
Moji roditelji tamo žive već 20 godina...Žitnjak je većinom industrijsko postrojenje(Elka,Labud...)ali ima i nešto stanovništva...Žitnjak se dijeli većinom na tri dijela:Petruševac,Kozari Putevi,Kozari Bok...Ja živim u Kozari Putevima...iskreno,stanovništvo se sastoji većinom od romskih imigranata i ljudi iz Bosne koji su došli u potrazi za boljim životom...Žitnjak zadnjih nekoliko godina ima najveću stopu kriminala u Zagrebu,ako ne i šire...Ovdje većinom vladaju Romi,odnosono obitelj Seferović(Hamdija Seferović iz Big Brothera je ujak od mog frenda Kemala)...oni su najjači na Žitnjaku,i najjača su Romska obitelj u Hrvatskoj...što se tiče stanja u Žitnjaku,ono je veoma loše,76% Žitnjaka nema asfalt,struju,vodu...ja imam sve to...kuće većinom su ogromne,ali i male,u američkom stilu...

W1k1n6
29-07-2009, 15:56
ok,nema baš puno slika od žitnjaka...zapravo,nema ih uopće...


Žitnjak-četvrt drugog reda...
Moji roditelji tamo žive već 20 godina...Žitnjak je većinom industrijsko postrojenje(Elka,Labud...)ali ima i nešto stanovništva...Žitnjak se dijeli većinom na tri dijela:Petruševac,Kozari Putevi,Kozari Bok...Ja živim u Kozari Putevima...iskreno,stanovništvo se sastoji većinom od romskih imigranata i ljudi iz Bosne koji su došli u potrazi za boljim životom...Žitnjak zadnjih nekoliko godina ima najveću stopu kriminala u Zagrebu,ako ne i šire...Ovdje većinom vladaju Romi,odnosono obitelj Seferović(Hamdija Seferović iz Big Brothera je ujak od mog frenda Kemala)...oni su najjači na Žitnjaku,i najjača su Romska obitelj u Hrvatskoj...što se tiče stanja u Žitnjaku,ono je veoma loše,76% Žitnjaka nema asfalt,struju,vodu...ja imam sve to...kuće većinom su ogromne,ali i male,u američkom stilu...
Mislim ipak da je ova staza na Velebitu najbolje što su mogli staviti u igru, radi se ipak o jednom od najljepših predjela u
Hrvatskoj - http://picasaweb.google.com/nikola.dere ... AlanMamed# (http://picasaweb.google.com/nikola.derezic/PanosVisoIcaMaliAlanMamed#)

croat1gamer
29-07-2009, 19:01
Samo jos neka stave skodu u igru, pa se moze igrati Push that Skhoda down the hill turnir preko interneta. :P

Aral
29-07-2009, 19:07
Pa barem ocekujem fabiju, kao skoda loveru to bi zadovoljilo moje potrebe ^^

1GBRAM
29-07-2009, 22:17
ma staviš yuga u moj kvart i evo ti DIRT dvojke

RIDER32
29-07-2009, 23:25
Nije loša ni cesta sa Sljemena. Spuštao sam se jednom dolje na trkaći način s frendom u Mazdi MX-5, prva tri zavoja sam se usro dok nisam skužio da zna vozit i onda je bilo fakat gušt. Jedino što je cesta asfaltirana pa nema driftanja ako ste u spuštenom autu s kvalitetnim gumama pa to nikako nije staza za dirt reli.
Pa ima i u dirtu asfalta :D
Npr: Wtqh-6ekUwg

W1k1n6
30-07-2009, 09:14
Nije loša ni cesta sa Sljemena. Spuštao sam se jednom dolje na trkaći način s frendom u Mazdi MX-5, prva tri zavoja sam se usro dok nisam skužio da zna vozit i onda je bilo fakat gušt. Jedino što je cesta asfaltirana pa nema driftanja ako ste u spuštenom autu s kvalitetnim gumama pa to nikako nije staza za dirt reli.
Pa ima i u dirtu asfalta :D
Npr: Wtqh-6ekUwg
Ajd dobro, ali valjda kužiš što je pisac htio reći.

RIDER32
30-07-2009, 13:38
Ma da kuzim. :roll:
Znas da se svi inace volimo praviti pametniji vec sto jesmo. :D

DJ Not Nice
04-08-2009, 20:52
A evo kako i izgleda staza;
Link! (Zo4ziyuYRTA)

..naravno, radi se o stazi u Hrvatskoj!

RIDER32
05-08-2009, 06:03
:pray:
Samo taj video je viđen jo odavno... Procitaj cjelu temu :wink: :D