PDA

Pogledaj cijelu verziju : DAli ste čuli za hrvatsku grupu "Vatra" ????



datosamja
20-07-2009, 08:56
Band je meni odličan,za mene su prvi u hrvatskoj evo neki spotovi...
X-6BNJ4d ... re=related (X-6BNJ4dgjg&feature=related)
X-6BNJ4d ... re=related (X-6BNJ4dgjg&feature=related)
JL-kigWA ... re=related (JL-kigWAMt8&feature=related)
REcite svoje dojmove :thumbs2: or :thumbs1:

flander
20-07-2009, 09:04
prvi put sam ih ćuo na HTZ-u kad su svirali onaj neki Jon Travolta stvar, tak neš, isprva mi se ćinilo ok, doduše pjesmu sam sa guštom do kraja poslušal, ali brzo ishlapilo

poslušal sam spot opet na youtubu i kako to već biva kod mene naše stvari nemrem više od jednom poslušat, brzo se "zasitim"

Deadwalker
20-07-2009, 09:16
Preslao sam njihovih par albuma...dobri su decki...

Niko Bellic
20-07-2009, 10:07
Znam trebu koja svira u tom bendu... :P

mortician
20-07-2009, 10:11
CUO SAM!!!!

imaju mi jednu/dvije ok stvari...

MasaKrisT
20-07-2009, 10:29
Svirali s njima par puta,ko ljudi su ok, glazba mi nije nesto posebno.

###DK###
20-07-2009, 12:45
Mislim da je bila jedna njihova pjesma na VIP Music Club emisiji, ako se ne varam.
Ako je bila njihova pjesma koju sam slušao, onda su OK.

Pharun
20-07-2009, 19:07
Sve pjesme su im identicne.

Korpse
20-07-2009, 19:14
Glupi su. Mnogo.

W1k1n6
23-07-2009, 08:33
Čisto solidan band, ništa posebno za sada, no imaju perspektive ako naprave neku pjesmu koja će ući ljudima u uho. Tehnički su vrlo OK, sad ih čeka raskršće na kojemu moraju izabrati jedan od 2 puta - originalnost ili lagani komercijalni štih. Za ovo prvo kod njih ne osjećam toliki potencijal, dakle najpametnije bi im bilo možda raditi neku pop-rock kombinaciju. Pritom naglašavam kako komercijala u njihovom slučaju ne mora biti nešto negativno, dobar pop-rock sa snažnim gitarskim riffovima je uvijek ugodno za poslušati. Ako naprave neki hit koji će ih lansirati u mainstream mogli bi imati lijepu karijeru. Da sam im ja menadžer potražio bih im nekog dobrog etabliranog aranžera da im napravi kakvu pjesmu tipa "ljetne šeme" koju će oni izvesti na svoj način i time se dopasti najširoj publici ali i kritici.

Deadwalker
23-07-2009, 09:00
Istina. Iako s ovim zadnjim albumom su se dosta "popularizirali", album je fakat ok. E sad, dobro kazes, fali im jos nesto, da bi postali nesto kao sto je recimo HP. Al ono, imaju talenta i dobre su im pjesme...za moj ukus su ok

wiseguy
23-07-2009, 09:24
pa vatra je dosta popularna i sasvim solidan bend,čak sam ih prije i slušao

W1k1n6
23-07-2009, 18:54
Istina, nisu od jučer, ali im još fali neki hitić ko Jagodama "Motori" ili Psihomodu "Ja volim samo sebe".

Horny Devil
23-07-2009, 19:44
Prva njihova stvar koju sam cuo je bila "Bilo je dobro dok je trajalo". Moram priznati da mi se svidjela, iako sam se u to vrijeme trudio slusati "ozbiljne" rockere, sto god to znacilo. Relativno lagana pjesma, pop-rock karaktera, ugodna za slusanje preko ljeta. Ne znam jesu li u meduvremenu zeljeli postici zesci zvuk, medutim nekako su postali tezi, no nazalost ne i zanimljiviji za slusati. Tu je jos i ono sto moj cimer cesto spominje, a to je da im u posljednje vrijeme sve pjesme slicno zvuce. Ovo je, naravno, samo moje misljenje pa me nemojte napadati sto nisam super-ultra-mega fan.

Durin
23-07-2009, 20:09
Gitarist iz benda ih voli pa sam čuo za njih, iako ih nisam slušao.

W1k1n6
23-07-2009, 20:39
Istina, nisu od jučer, ali im još fali neki hitić ko Jagodama "Motori" ili Psihomodu "Ja volim samo sebe".
nisu losi, sami svoje stvari pisu; no Jagode i Psihomodo ipak cine vise vise odlicnih stvari od dvije navedene
To kažem zato jer su te stvari najviše lansirale navedene bandove.

W1k1n6
24-07-2009, 08:28
"Godina zmaja - prvi album, Godina zmaja, 1988. svojevrstan je diskografski šok koji Psihomodo trenutačno lansira medju vodeće bandove domaće rock scene.
(LP, Jugoton 1988.) [The Year of the Dragon]S

A strana: muzika: tekst: arr.:
1. Kad sam imao 16 - Paradiš - Gobac - Stančić
2. Nebo - Gobac – Gobac- Stančić
3. Ja sam - Gobac-Gobac- Stančić
4. Frida - Slamnig-Slamnig-Ćavar
5. Nema nje (Zauvijek) - Kepeski-Gobac-Stančić
6. Hej, djevojko! - Ramone-Gobac-Kalebota

B strana: muzika: tekst: arr.:
1. Ja volim samo sebe - Paradiš-Gobac-Stančić
2.Ramona - Ramone-Gobac-Paradiš
3.Telegram Sam - Bolan-Gobac-Stančić
4.Rano jutro - Reed-Gobac-Radulović
5.Leteći odred - Gobac-Gobac-Radulović"

jebacki prvi album:)
Neponovljiv rekao bih. S time da je "Ja volim samo sebe" bio takav hit da su ga pjevušili podjednako rokeri, tajnice po firmama, šljakeri iz komunalnog i vojnici JNA :)

Karlo_from_Bjelovar
24-07-2009, 20:36
obe pjesme koje znam od psihomodo popa su na tom albumu lol... frida i i ja volim samo sebe... :D

olio
27-07-2009, 10:27
čuo sam davno za njih i nisu mi se svidili ali pjesma "Glava kojom ne razmisljam" je odlična

Chuky
11-08-2009, 10:30
Imaju par dobrih pjesama iako su im tekstovi ponekad blesavi. Čak sam slučajno prisustvovao njihovom koncertu u tvornici u 2. mjesecu i čini mi se da su live puno bolji nego na cd-u.

Deadwalker
11-08-2009, 12:20
Nastupaju sada na predstojecem Spancirfestu u Varaždinu, pa tko ih hoce vidit... :wink:

skitkid
11-08-2009, 12:29
dno.