xabaras
19-07-2009, 15:44
http://www.exyurocks.info/images/plakat.gif
U okviru dosadašnjih izdanja festivala održano je više od 200 muzičkih nastupa, među kojima i poznatih bendova kao što su Atomsko Sklonište, Električni Orgazam, Psihomodo Pop, Zabranjeno Pušenje, Kud Idijoti, Darkwood Dub, Urban and Four, Dubioza Kolektiv, Rambo Amadeus, Hladno Pivo, Yu Grupa i Majke, kao i međunarodno priznatih muzičkih imena poput Attila, Cooler than Jesus, Troitsa, New Improved God, Silicon Head, Sunwoofer, Let’s Quit, Un Swing De R'tard i Nymphonik Orchestra iz Pariza.
Lineup za ovu godinu:
Petak:
Sasi (Srebrenica)
http://sasi.blogger.ba/
Noktambules (Pariz)
http://www.myspace.com/noktambules
King Naat Veliev & The Original Kochani Orkestra (Kochani)
http://www.myspace.com/originalkochaniorkestra
Dubioza kolektiv (Zenica/SA)
http://www.myspace.com/dubioza
Vuneny (Mostar)
http://www.myspace.com/vuneny
Subota:
Egonay (Banjaluka)
http://www.myspace.com/egonay
Killing option (Lasko)
http://www.myspace.com/killingoption
Zion crew (Sombor/Split)
http://www.myspace.com/zioncrewso
Letu stuke (Sarajevo)
http://www.myspace.com/letustuke
Obojeni program (Novi Sad)
http://www.myspace.com/obojeniprogram
In memoriam punk rock maraton:
Ispad (BL)
RGK (BL)
Patricks(BL)
Glazgov kolac (BL)
Treca smjena (TZ)
Ostaci kapetana (Donji Vakuf)
Brickheads (Novi Sad)
Punkreas (Niksic)
Mlijeko (Zagreb)
Unutrasnja Emigracija (PD)
Znam da su male sanse posto je vecina forumasa ovdje iz Hrvatske......ali ide li jos ko sem mene s foruma?
U okviru dosadašnjih izdanja festivala održano je više od 200 muzičkih nastupa, među kojima i poznatih bendova kao što su Atomsko Sklonište, Električni Orgazam, Psihomodo Pop, Zabranjeno Pušenje, Kud Idijoti, Darkwood Dub, Urban and Four, Dubioza Kolektiv, Rambo Amadeus, Hladno Pivo, Yu Grupa i Majke, kao i međunarodno priznatih muzičkih imena poput Attila, Cooler than Jesus, Troitsa, New Improved God, Silicon Head, Sunwoofer, Let’s Quit, Un Swing De R'tard i Nymphonik Orchestra iz Pariza.
Lineup za ovu godinu:
Petak:
Sasi (Srebrenica)
http://sasi.blogger.ba/
Noktambules (Pariz)
http://www.myspace.com/noktambules
King Naat Veliev & The Original Kochani Orkestra (Kochani)
http://www.myspace.com/originalkochaniorkestra
Dubioza kolektiv (Zenica/SA)
http://www.myspace.com/dubioza
Vuneny (Mostar)
http://www.myspace.com/vuneny
Subota:
Egonay (Banjaluka)
http://www.myspace.com/egonay
Killing option (Lasko)
http://www.myspace.com/killingoption
Zion crew (Sombor/Split)
http://www.myspace.com/zioncrewso
Letu stuke (Sarajevo)
http://www.myspace.com/letustuke
Obojeni program (Novi Sad)
http://www.myspace.com/obojeniprogram
In memoriam punk rock maraton:
Ispad (BL)
RGK (BL)
Patricks(BL)
Glazgov kolac (BL)
Treca smjena (TZ)
Ostaci kapetana (Donji Vakuf)
Brickheads (Novi Sad)
Punkreas (Niksic)
Mlijeko (Zagreb)
Unutrasnja Emigracija (PD)
Znam da su male sanse posto je vecina forumasa ovdje iz Hrvatske......ali ide li jos ko sem mene s foruma?