PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomozite molim vas!!1 :)



Bara
19-07-2009, 09:44
Slušajte ljudi! Pri pokretanju windowsa na monitoru su se počele javljati neke šare, onda se još malo učita, i kada ide onaj dio učitavanja na desktop, šare postaju jako guste i zašaraju cijeli ekran, ima tu plave, žute, crvene, zelene boje, nemam pojma šta je ovo. Uglavnom, kada nekim čudom uspijem upaliti na normal mode ili na safe mode, za otprilike pola sata mi se na normalnom pokretanju monitor ispuni nekim plavim točkicama i sve zabloka, a safe mode radi stalno samo preko monitora idu 5 stupaca po 2 žute crte... Stvarno ne razumijem što se događa, prvo sam naravno pomislio na trojanac, ali sam njega odmah isključio, onda sam sam kompresorom ispuhao prašinu (sine mili, skupile se hrpice :)), je li možda u pitanju grafička kartica? pasta za procesor? ili je trojanac??? Molim vas ljudi, pomozite, ne mogu normalno raditi na kompu.

R@pt0r
19-07-2009, 10:32
U pitanju je grafička kartica. Ispuši svu prašinu iz hladnjaka i dobro bi došlo novo nanešena termalna pasta. Jer je vjerojatno skorila te ne odvodi toplinu. Ako se ne usudiš to radit daj nekom iskusnom.

Bara
19-07-2009, 10:35
Hvala hvala, samo si mi potvrdio mišljenje, nećkao sam se između procesora i grafičke, znači, pasta na grafičku, hvala :)