PDA

Pogledaj cijelu verziju : Lažni fanovi



conan
20-06-2006, 01:34
e šta me živciraju tipovi koji kažu da vole niravnu ali im se samo sviđa smells....., totalno licimjerno, smell je ok ali je najkomercijalnija nirvanina pisma, poslušajte samo bleach ili incesticide, big long now, Mexican Seafood, scoof, Hairspray Queen................., ako vam se ne sviđa dalje od nirvane, i btw. nirvana, pistolsi, clash,ramonsi su jedine grupe koje su bile u mainstreamu koje slušan.....

MindReader
20-06-2006, 07:29
da... slažem se. neki ljudi (jerry i olio, nema veze s vama) tvrde da su fanovi G'n'R-a (Guns n Roses) , a slušaju samo sweet child , welcome to the jungle i paradise city (ko ja :D )
ili pak da su fanovi AC/DC-a , a slušaju samo Highway to hell..

ja mogu reći da sam pravi fan Red Hot Chili Peppersa ( :pray: ) jer, ne samo da znam pjevati, nego i svirati otherside, californication, under the bridge, can't stop ; a pjesme kao otherside, californication, by the way, LEVERAGE OF SPACE (ljudi rijetko čuju za tu pjesmu pa je istaknuh), dani california, especially in michigan, snow, this is the place, parallel universe, stadium arcadium, i još ih ima.. ne mogu se ni sam sjetiti... su mi tolko cuper da ckoro pjačem kad ih cujem :cry:

i još nešto; svi koji govorite da ste fanovi peppersa, a vidjeli ste samo spot dani california (zbog kojeg ste postali "fanovi") i ne znate ni kako se zovu članovi grupe, *neću biti sada prost* odejibet... btw.. kako me živciraju takvi tipovi, a ima ih u mom bivšem razredu ko pljeve.. slušaju narodnjake , i odjednom slušaju pepperse :twisted:

dobro da me više nema u njihovoj blizini, inače bi svi bili mrtvi :killyou:

Gothmog
20-06-2006, 07:51
, big long now, Mexican Seafood, scoof, Hairspray Queen.................

...Tourette's, Rape me, School, Territorial pissing, Sliver, Breed, All apologies, Serve the servants...the list goes on and on...

olio
20-06-2006, 08:37
Nirvana je prva grupa bila koju sam poćeo slušati...

......Aneurysm,About a girl,Come As You Are,Half The Man I Used To Be,Plateau,You Know You're Right,Stay Away,Something In The Way,Bloom,My Sharona,Lithium.......ano ljudi Fanovi nabrajajate.....

ewok
20-06-2006, 08:50
ja nisam fan Nirvane ali mi je pjesma Plateau odlicna....

Jerry
20-06-2006, 08:51
da... slažem se. neki ljudi (jerry i olio, nema veze s vama) tvrde da su fanovi G'n'R-a (Guns n Roses) , a slušaju samo sweet child , welcome to the jungle i paradise city (ko ja :D )
ili pak da su fanovi AC/DC-a , a slušaju samo Highway to hell..

ja mogu reći da sam pravi fan Red Hot Chili Peppersa ( :pray: ) jer, ne samo da znam pjevati, nego i svirati otherside, californication, under the bridge, can't stop ; a pjesme kao otherside, californication, by the way, LEVERAGE OF SPACE (ljudi rijetko čuju za tu pjesmu pa je istaknuh), dani california, especially in michigan, snow, this is the place, parallel universe, stadium arcadium, i još ih ima.. ne mogu se ni sam sjetiti... su mi tolko cuper da ckoro pjačem kad ih cujem :cry:

i još nešto; svi koji govorite da ste fanovi peppersa, a vidjeli ste samo spot dani california (zbog kojeg ste postali "fanovi") i ne znate ni kako se zovu članovi grupe, *neću biti sada prost* odejibet... btw.. kako me živciraju takvi tipovi, a ima ih u mom bivšem razredu ko pljeve.. slušaju narodnjake , i odjednom slušaju pepperse :twisted:

dobro da me više nema u njihovoj blizini, inače bi svi bili mrtvi :killyou:Ja jesam fan G`N`R-a i drago mi je što nisi napisao a ne "on sluša jednu pjesmu" jer to nije istina ovo što mi je u sigu welcome to the jungle samo mi to
eli unesti dakle sve što drugo slušam od Gunsa ne unese mi no ajde ovo nije topic za to,također mrzim ljude koji se predstavljaju fanovu npr. Gunsa a slušaju samo pjesmu Sweet Child O Mine (kao moj bratić) jednostavno ne volim takve ljude,ja priznajem da ne slušam baš pepperse nekad ih poslušam no nisam fan i samo da vam kažem da sam prije slušao nirvanu no više ne slušam.

Rocchiro
20-06-2006, 09:41
...ili kad neko kao obozava metallicu,a jedina stvar koju zna je whiskey in the jar :wink:

ewok
20-06-2006, 09:45
a kad vole Iron Maiden slusaju samo album Fear of the dark, ili cak samo pjesmu Fear of the dark :|

jeretik
20-06-2006, 14:49
e šta me živciraju tipovi koji kažu da vole niravnu ali im se samo sviđa smells....., totalno licimjerno, smell je ok ali je najkomercijalnija nirvanina pisma, poslušajte samo bleach ili incesticide, big long now, Mexican Seafood, scoof, Hairspray Queen................., ako vam se ne sviđa dalje od nirvane, i btw. nirvana, pistolsi, clash,ramonsi su jedine grupe koje su bile u mainstreamu koje slušan.....

Nirvana je jebeno sranje bez dubine, smisla i sa vrlo kratkim rokom trajanja

Phillip
20-06-2006, 16:01
e šta me živciraju tipovi koji kažu da vole niravnu ali im se samo sviđa smells....., totalno licimjerno, smell je ok ali je najkomercijalnija nirvanina pisma, poslušajte samo bleach ili incesticide, big long now, Mexican Seafood, scoof, Hairspray Queen................., ako vam se ne sviđa dalje od nirvane, i btw. nirvana, pistolsi, clash,ramonsi su jedine grupe koje su bile u mainstreamu koje slušan.....

Nirvana je jebeno sranje bez dubine, smisla i sa vrlo kratkim rokom trajanja

Reći ću ti samo :twisted: :twisted:

Om3G@
20-06-2006, 21:37
e šta me živciraju tipovi koji kažu da vole niravnu ali im se samo sviđa smells....., totalno licimjerno, smell je ok ali je najkomercijalnija nirvanina pisma, poslušajte samo bleach ili incesticide, big long now, Mexican Seafood, scoof, Hairspray Queen................., ako vam se ne sviđa dalje od nirvane, i btw. nirvana, pistolsi, clash,ramonsi su jedine grupe koje su bile u mainstreamu koje slušan.....

Nirvana je jebeno sranje bez dubine, smisla i sa vrlo kratkim rokom trajanja

80% istina sa kreativnog stajalista, nazalost!

conan
21-06-2006, 01:07
hehe najžešće mi je kad mi ulete tipovi metalci ili reperi tipa: "nirvana je jebeno sranje bez dubine" ali oni su sranje bez dubine misle da su duboki ali ne kuže da oni žive u nekom điru furci, jer je sve nažalost danas postala furka stihovi tipa:" damm bitch stole my shoes" ili " such a lonley day should be banned", " something mystic inside me, HAIL TO DARK", kad napravite nešto žešće kao revoluciju : "im am antichrist, i am an anacrhist,don't know what I want but I know how to get it i wanna destroy the passerby" ili "god save the queen her fascist regime it made us a moron a potential bomb
" , "rape me, my friend rape me again i'm not the only one hate me do it and do it again" javite SE i by the way komplicirane sloaže i egocentrični stihovi me ne impresioniraju, nirvana je jedna od rjetkih dobrih stvari šta se desila između pistolsa i radioaktivne sperme, aj rest maj kejs

conan
21-06-2006, 01:17
evo linka: http://img48.imageshack.us/img48/2890/l ... ner1zi.gif (http://img48.imageshack.us/img48/2890/losprimjerbanner1zi.gif)

MindReader
21-06-2006, 13:06
evo linka: http://img48.imageshack.us/img48/2890/l ... ner1zi.gif (http://img48.imageshack.us/img48/2890/losprimjerbanner1zi.gif)
čekaj... jesi ti iz Požege?! loodo :D
p.s. danas sam bio na turniru u cs i tamo bijaše Lord of Darkness :D

jeretik
21-06-2006, 13:53
hehe najžešće mi je kad mi ulete tipovi metalci ili reperi tipa: "nirvana je jebeno sranje bez dubine" ali oni su sranje bez dubine misle da su duboki ali ne kuže da oni žive u nekom điru furci, jer je sve nažalost danas postala furka stihovi tipa:" damm bitch stole my shoes" ili " such a lonley day should be banned", " something mystic inside me, HAIL TO DARK", kad napravite nešto žešće kao revoluciju : "im am antichrist, i am an anacrhist,don't know what I want but I know how to get it i wanna destroy the passerby" ili "god save the queen her fascist regime it made us a moron a potential bomb
" , "rape me, my friend rape me again i'm not the only one hate me do it and do it again" javite SE i by the way komplicirane sloaže i egocentrični stihovi me ne impresioniraju, nirvana je jedna od rjetkih dobrih stvari šta se desila između pistolsa i radioaktivne sperme, aj rest maj kejs

Ma neas ti pojma bre 8)

Awspuh
21-06-2006, 18:50
hehe najžešće mi je kad mi ulete tipovi metalci ili reperi tipa: "nirvana je jebeno sranje bez dubine" ali oni su sranje bez dubine misle da su duboki ali ne kuže da oni žive u nekom điru furci, jer je sve nažalost danas postala furka stihovi tipa:" damm bitch stole my shoes" ili " such a lonley day should be banned", " something mystic inside me, HAIL TO DARK", kad napravite nešto žešće kao revoluciju : "im am antichrist, i am an anacrhist,don't know what I want but I know how to get it i wanna destroy the passerby" ili "god save the queen her fascist regime it made us a moron a potential bomb
" , "rape me, my friend rape me again i'm not the only one hate me do it and do it again" javite SE i by the way komplicirane sloaže i egocentrični stihovi me ne impresioniraju, nirvana je jedna od rjetkih dobrih stvari šta se desila između pistolsa i radioaktivne sperme, aj rest maj kejs


e upravo to mi ej neki dan palo na pamet kad sam gledao Headbanger's ball na MTV-u.Tek onda sam skuzio kakvo je metal smeće :?

Inače,ja nisam čuo puno toga od Nirvane al ovo što sam čuo ( SLTS,Heart Shaped Box,Been a son,Dive,Dumb ) mi je zakon.Mogao bi nabavit koji album hehe :wink:

hacker
21-06-2006, 19:31
The Trooper,Fear of the dark,Holy Smoke,The number of the beast,Bring your daughter to the slaughter,2 minutes to midnight,Mission from Arry,Running Free,Run to the hils....

Ajd pogodite cije su pjesme :)

conan
21-06-2006, 22:53
hehe najžešće mi je kad mi ulete tipovi metalci ili reperi tipa: "nirvana je jebeno sranje bez dubine" ali oni su sranje bez dubine misle da su duboki ali ne kuže da oni žive u nekom điru furci, jer je sve nažalost danas postala furka stihovi tipa:" damm bitch stole my shoes" ili " such a lonley day should be banned", " something mystic inside me, HAIL TO DARK", kad napravite nešto žešće kao revoluciju : "im am antichrist, i am an anacrhist,don't know what I want but I know how to get it i wanna destroy the passerby" ili "god save the queen her fascist regime it made us a moron a potential bomb
" , "rape me, my friend rape me again i'm not the only one hate me do it and do it again" javite SE i by the way komplicirane sloaže i egocentrični stihovi me ne impresioniraju, nirvana je jedna od rjetkih dobrih stvari šta se desila između pistolsa i radioaktivne sperme, aj rest maj kejs

Ma neas ti pojma bre 8)

ko se ubije metalac :rotfl:

Rocchiro
21-06-2006, 23:15
ok,a sad fino jedan lock