PDA

Pogledaj cijelu verziju : Popularan sam



Babitz
18-07-2009, 10:37
Dakle, počeo sam dobivati i negativnu pažnju kao kolumnist. To je vjerojatno najbolje kaj ti se može desit, jelda?

Dakle, zadnji komentar na jednoj mojoj kolumni:

prva stvar...nikako ne razumijem zašto sereš po zagorju, a tamo živiš???jedino su ekstremno glupe osobe toliko glupe da mogu mrziti kraj u kojem žive ili iz kojeg dolaze....trebali bi se ponositi i voliti ga....dobro ajd nije bitno...e sad neznam kolko imas godina al zvučiš mi ko neki ultra nabrijani 15 godišnji debeljko kojeg svi tlače, zajebavaju i koji pičke nije vidio niti bu ju vidio ikada...stvarno kretenu jedan debilni...ohladi ili kako ti je reko onaj ...izdrkaj ga...svi mi nešto mrzimo ili ne volimo,al ovo jos nisam vidio...ak ti toliko smeta svijet koji je nažalost takav kakav je skoči s jebenog ciboninog tornja...ako se ponašaš kako i pišeš nebudeš falio skoro pa nikome...i koji drek stalno spominjes poredak neki??? Di ces ti bit kretenu isfrustriran???Kaj te nije stari zvao da nahraniš pajceke dok si pisao ovo???I onda druge nazivaš seljačinama...jebeno je lako današnjim ljudima pisat ovakve gluposti i frustracije na netu gdje si nedodirljiv....dođi u moj kvart pa tak pričaj s nama.....vratit ces se doma u komadima....HCL poštujem vas i volim....ali dajte malo razmilsite komu dajate te kolumne.....razmaženoj i isfrustriranoj djeci???stvarno vam je ovo veliki minus.....ispričavam se na dužini posta i na psovkama...hvala

:rotfl:

Maja
18-07-2009, 10:45
Ljubomoran je lik. On je "ultra nabrijani 15 godišnji debeljko kojeg svi tlače, zajebavaju i koji pičke nije vidio niti bu ju vidio ikada" i želi biti kolumnist :roll:

:gitara:

Babitz
18-07-2009, 10:46
Ne zaboravi da ga je vjerojatno stari zvao da nahrani pajceke dok je pisao komentar.

Constantine
18-07-2009, 10:48
ahhahahahhaha
Koja to recenzija,daj link?

Babitz
18-07-2009, 10:49
Nije recenzija. (http://www.hcl.hr/kolumne.php?TekstID=88&select=)

Maja
18-07-2009, 10:49
dođi u moj kvart pa tak pričaj s nama.....vratit ces se doma u komadima...
http://i47.photobucket.com/albums/f174/babeegerrl/gangsta.gif

Constantine
18-07-2009, 11:27
Nije recenzija. (http://www.hcl.hr/kolumne.php?TekstID=88&select=)
:pray: :pray: :pray:
respect,procitao sam cijelu kolumnu,slažem se sa svakim njenim aspektu,sve one likove koje si opisao susrećem svaki dan,od cajkaša koji stalno pustaju muziku(doduse neznam kako bi se to moglo nazvat muzikom al ajd) na sto vece portable zvucnike preko metalca,punkera i wannabe ustaša te navijača i naravno,wannabe niggeri koji nose bling bling stvari i zele biti sto slicniji nekim popularnim reperima(nije da imam nesto protiv te glazbe,naprotiv,ali 50 cent i kompanije,to mi je jednostavno retajno)obradio si vecinu problema današnjeg društva.


A sto se tiče tog retaja za komentar,sigurno se prepoznao u tekstu pa je morao izrazit bijes naravno.
EDIT:mogao si ipak detaljnije obradit 24 sata,također zaboravio si subkulturu guštera(teh zoh ili kako se vec zove taj lik sa foruma),mogao bi napravit jos jednu kolumnu i u njoj detaljno obradit te teme

Samael
18-07-2009, 11:28
najjača kolumna ikad!

highlights:

„jeba ti buog maateeer“

„EMO IZ ŠPIČKOVINE SE UBIO“

Kao neki seljak bez završene osnovne škole koji zna dovoljno dobro pisati da se potpiše sa dva "iksa"

:pray: :pray: :pray:

Svako malo to pročitam nanovo da se malo nasmijem.

Arkannen
18-07-2009, 11:48
Pročitao sam prije, ali uvijek mogu ponovo. Kralju. :)


„zovem se marko dolazim iz donjeg kravarskog volim šunku masline i jogurt jesti osim kad nisam gladan jer onda nemogu jesti jel zašto bi ja jeo gladan lol.

:pray:

Mirko L
18-07-2009, 11:52
Slažen se od rječi do rječi za ove navijače...
Kako mi idu na živce kad se tuku bez ikakve veze.Ne dolaze na utakmice zbog nogometa, nego radi tuče.
I automatski mrze druge navijače.Gade mi se takvi ljudi.Kad spomeneš klub koji svi tu mrze, mogu te dobro i nabit.

Šta se tiče EMO-a...
Meni isto pomalo idu na živce, ali ne oni pravi emo-i, nego oni ''wannabe''(nevolin ovu rič, ali neznan šta drugo da stavin)

Tu govorin o ženskima (većinon na facebooku) koje se slikaju sa suzama u očima i depresivnim stihovima.
Mislin, ne mrzin ja sve te ljud (ka ti), nego samo nesvaćan čemu to, i zašto to sve ženske smatraju cool.

I šta se tiče cajkaša....zapravo primjetija san da skoro svi nasilnici su baš cajkaši.
Oni šta imaju zalizanu kosu, puštaju preglasnu muziku(da, cajke nazivan muzikon, nisan ka vi pa da pljujen svu muziku koju neslušan) sa mobitela i maltretiraju druge normalne ljude, ili jednostavno one kojih je manje.

Ima dosta toga i u čemu se neslažen sa KingMortalon.Malčice mi je previše neprijateljski nastrojen prema nekima.

Death By Sexy
18-07-2009, 11:56
Ane Zagorje. :{D

Babitz
18-07-2009, 11:58
"Neprijateljstvo" je uglavnom hiperbolično, tj. preuveličano. Nije da ću vam oči iskopati ako puštate glazbu na mobitelu u tramvaju, samo ćete mi ići na jetru.

Kad se već besramno reklamiram, po ne znam koji put ću linkat ovo (http://www.hcl.hr/kolumne.php?TekstID=83&select=)Si ovo (http://www.hcl.hr/kolumne.php?TekstID=80&select=).

hansi
18-07-2009, 12:00
Da, barem meni jednog dana nije puko živac kad mi je neki kreten pušto cajke sa moba i onda sam mu ga uzo i razbio mu ga od glavu :roll:

Death By Sexy
18-07-2009, 12:04
Da, barem meni jednog dana nije puko živac kad mi je neki kreten pušto cajke sa moba i onda sam mu ga uzo i razbio mu ga od glavu :roll:

Od glavu kažeš? :{)

Mirko L
18-07-2009, 12:06
KingMortal- kad kažen previše ''neprajateljski nastrojen'', mislin na ono šta pišeš, tipa :''poginite svi'', ''sve vas treba pobit'', ''dabogda crkli'' i slično. I to šta ima bezveznih psovki u tvojin člancima.

Mislin ono, piši u granicama normale, nemoj i ti bit jedan od onih (koji se često mogu nać na youtubeu) koji samo znaju vriđat i psovat.

hansi
18-07-2009, 12:07
[quote="Hansi Kürsch":2a8wxzig]Da, barem meni jednog dana nije puko živac kad mi je neki kreten pušto cajke sa moba i onda sam mu ga uzo i razbio mu ga od glavu :roll:

Od glavu kažeš? :{)[/quote:2a8wxzig]
Onaj klizni :D

Horny Devil
18-07-2009, 12:20
He, he, procitao. :pray: Dobro si ih sve pogodio. Moji favoriti - kvazinavijaci i wannabe-alkici.

Babitz
18-07-2009, 12:21
KingMortal- kad kažen previše ''neprajateljski nastrojen'', mislin na ono šta pišeš, tipa :''poginite svi'', ''sve vas treba pobit'', ''dabogda crkli'' i slično. I to šta ima bezveznih psovki u tvojin člancima.

Mislin ono, piši u granicama normale, nemoj i ti bit jedan od onih (koji se često mogu nać na youtubeu) koji samo znaju vriđat i psovat.
Pa ja sam kolko - tolko suptilan, a i vulgarnost može imat neki svoj efekt. Npr. jesi li gledao South Park?
Držim da ne pretjerujem tolko s psovanjem. Vrijeđanje je druga priča, da, iako je i to suptilnije od "ti si glup", "mama ti je kurva", itd.

Arbiter of Change
18-07-2009, 12:21
... al' vam je prodao kolumnu, a vi niste ni shvatili. GG, Mortal. :)

Babitz
18-07-2009, 12:23
A osim toga sam i 500x reko da sam besraman i reklamiram se. Wow. Još sam bolji neg sam mislio. :(

Horny Devil
18-07-2009, 12:24
... al' vam je prodao kolumnu, a vi niste ni shvatili. GG, Mortal. :)
Kupit cemo rado i druge, ako ih ima. :wink:

Babitz
18-07-2009, 12:25
Linko sam i druge dvije vriejdne čitanja. Slobodno visi po hclu i čitaj ostale članke. :(

Insert
18-07-2009, 12:29
Mislin ono, piši u granicama normale, nemoj i ti bit jedan od onih (koji se često mogu nać na youtubeu) koji samo znaju vriđat i psovat.

Ne može. On je radikalac. :wink:

megalodon
18-07-2009, 12:32
"Neprijateljstvo" je uglavnom hiperbolično, tj. preuveličano. Nije da ću vam oči iskopati ako puštate glazbu na mobitelu u tramvaju, samo ćete mi ići na jetru.

Kad se već besramno reklamiram, po ne znam koji put ću linkat ovo (http://www.hcl.hr/kolumne.php?TekstID=83&select=)Si ovo (http://www.hcl.hr/kolumne.php?TekstID=80&select=).

Da si pravi muskarac cupao bi grkljane.
I da, poptuno podrzavam takav rijecnik u kolumnama, makar je iskren. Licno ne podnosim hipi srecne ljude koji sve tolerisu i sve razumiju, jer smatram da je to nemoguce i lazno.

Horny Devil
18-07-2009, 12:34
Linko sam i druge dvije vriejdne čitanja. Slobodno visi po hclu i čitaj ostale članke. :(

Why so sad?SOnu o internet retajima sam procitao ranije, vec je bila na par topica. Ova druga, Isuse, zar ti likovi stvarno vicu noob, kad izgube? Mislim, ocigledno da je znacenje nekih rijeci izgubljeno za neke ljude.

Maloki
18-07-2009, 12:37
http://www.hcl.hr/images/kolumne/ingame_retardi/spammer.jpg

Ah, dr. Daniel Jackson ^^

Dam se kladit da je ono bio neki radikalni feminist.

Babitz
18-07-2009, 12:40
Ova druga, Isuse, zar ti likovi stvarno vicu noob, kad izgube? Mislim, ocigledno da je znacenje nekih rijeci je izgubljeno za neke ljude.Da. Noob, lucker, cheater... Loši gubitnici.

Wishmaster
18-07-2009, 13:51
Dugolasi!!!
Hahahahahahaha...ova je najbolja...

Delirium
18-07-2009, 14:29
kako me zivciraju taki idioti tipa aj dođi u moj kvart pa ces ic doma u komadima... aj ti dođi do mene pa ces vidit kak se pravilno pise hrvatski

croat1gamer
18-07-2009, 14:32
aj ti dođi do mene pa ces vidit kak se pravilno pise hrvatski
Pise se:
Molim te dodi do mene pa ces vidjeti kako se pravilno pise hrvatski.

Delirium
18-07-2009, 14:33
Pise se:
Molim te dodi do mene pa ces vidjeti kako se pravilno pise hrvatski.

aj ti dođi do mene pa ces vidit kak se pravilno pise hrvatski
Pise se:
Molim te dodiSdo mene pa ces vidjeti kako se pravilno pise hrvatski.


pise se dođi :D

Niko Bellic
18-07-2009, 14:35
NOT (LWCe9q6oaIQ&feature=related)

Samael
18-07-2009, 18:04
Linko sam i druge dvije vriejdne čitanja.

jebiga, hoćemo još :friends:

K4ciga
18-07-2009, 19:24
King Mortal,nakon što sam pročitao većinu tvojih recenzija u kolumna,nameće mi se pitanje - kakvi ljudi,po tvojoj teoriji,mogu živjeti? I,kakva je,po tvojoj teoriji,dobra igr-ica?

Nodakim
18-07-2009, 19:56
Ljudi općenito ne bi trebali živjeti?

GeraltofSmeg
18-07-2009, 20:19
Ljudi općenito ne bi trebali živjeti?
Sign.

Nodakim
18-07-2009, 20:57
C'was a question mark.

GeraltofSmeg
18-07-2009, 21:06
Ljudi općenito ne bi trebali živjeti
Jeli sada dobro? :(

Nodakim
18-07-2009, 21:27
I say WHAT WHAT?

GeraltofSmeg
18-07-2009, 21:31
What?
Yes.

Nodakim
18-07-2009, 21:32
Butsecks,you want it?

Niko Bellic
18-07-2009, 21:38
Kaj vi šejvate? :o

Nodakim
18-07-2009, 21:42
Your butt.


Nemam ni sam pojma,ali hej.

Babitz
19-07-2009, 09:41
King Mortal,nakon što sam pročitao većinu tvojih recenzija u kolumna,nameće mi se pitanje - kakvi ljudi,po tvojoj teoriji,mogu živjeti? I,kakva je,po tvojoj teoriji,dobra igr-ica?
Pa ima mnogo igara koje smatram dobrima. Volim kad igra ima dobru priču i atmosferu te kad nudi dosta toga. Zato se najviše okrećem RPG žanru. Npr. u Planescape: Tormentu sam uživao svake sekunde, s guštom sam čitao svaku od onih preeeeeviše rečenica, priča me zanimala tolko da bi mislio o svemu i kad bi bio na poslu, a nakon kaj sam je završio sam još bio u awe stanju tjedan dana.
Smatram i neke strategije dobrim igrama, ali ih ne volim igrati jer strategije "nisu moj đir". FPS, s druge strane, uglavnom smatram zakurac jer su previše monotoni i jednolični, osim par izuzetaka, no to su uglavnom hibridi kao System Shock 2 i Deus Ex ili pucačine kao Half Life 2 koji nudi drugi pristup svako malo.

A kakvi ljudi po meni mogu živjeti? Pa potamanio bih sve kretene. Kretene koji se napiju i pregaze autom djecu (ili bilo kog drugog), kretene koji uživaju kad zajebu nekog radi osobne dobiti, ćelave kretene kojima je božji poziv hodat u skupini i prebiti jednu nemoćnu osobu, kretene koji su opsjednuti mržnjom prema nekom koga ne poznaju na temelju njegove puti / vjere / nacionalnosti, itd.
Ostali, manji kreteni (npr. zoh sa svojim gušterima), me samo nerviraju i njih ne bi dirao, iako bi bilo bolje da nisu takvi.

Paran0a
19-07-2009, 10:23
Da smanjis 50% mrznje u tekstu bila bi dobra :D

Horny Devil
19-07-2009, 11:10
Pa ima mnogo igara koje smatram dobrima. Volim kad igra ima dobru priču i atmosferu te kad nudi dosta toga. Zato se najviše okrećem RPG žanru. Npr. u Planescape: Tormentu sam uživao svake sekunde, s guštom sam čitao svaku od onih preeeeeviše rečenica, priča me zanimala tolko da bi mislio o svemu i kad bi bio na poslu, a nakon kaj sam je završio sam još bio u awe stanju tjedan dana.
Smatram i neke strategije dobrim igrama, ali ih ne volim igrati jer strategije "nisu moj đir". FPS, s druge strane, uglavnom smatram zakurac jer su previše monotoni i jednolični, osim par izuzetaka, no to su uglavnom hibridi kao System Shock 2 i Deus Ex ili pucačine kao Half Life 2 koji nudi drugi pristup svako malo.


Sh*t, KingMortal, nakon ovog sam sklon povjerovati da si moj davno nestali blizanac. :)

LD
19-07-2009, 11:37
Sh*t, KingMortal, nakon ovog sam sklon povjerovati da si moja davno nestala žena.

Babitz
19-07-2009, 11:49
Nećeš dobit djecu, samo da znaš.

wiseguy
19-07-2009, 12:15
dobro kolumna a taj šta ti je to napisao vjerovatno je neki emač ili cajkaš,Hardcore bejbi,e btw ono za cajkaše si predobro promjetio pogotovo za odlačenje :pray:

Samael
19-07-2009, 12:21
Da smanjis 50% mrznje u tekstu bila bi dobra :D

ma bogati :)

GeraltofSmeg
19-07-2009, 18:14
Butsecks,you want it?
Yes.

Paran0a
19-07-2009, 20:04
Da smanjis 50% mrznje u tekstu bila bi dobra :D

ma bogati :)

Ja bi dodao jos jednu vrstu ljudi..
Ekipa koju zivcira sve sto postoji :D Da je ublazio sve to ,to ne bi tako izgledalo.

Paran0a
19-07-2009, 20:11
Al ovakav text je namijenjen ekipi koja voli mrzit sve tako da imas pravo.Nije trebao ublazit.
Sve za publiku.

19-07-2009, 20:47
Babicu fora je kako pljuješ po mnogim stvarima...a boli te kada ti netko kaze da si kreten i kada se ne slaze s tobom...


Mora da si ti savršen i da tebe mora svatko voljet.I tvoje "ne(kolumne)".



A ovo za zagorce je traljavo napisano.Ima takvih svugdje.I u Zagrebu ima idiota cajkaroša koji su pijani gotovo svaki dan pa su opet debili makar nisu zagorci.

Također nije bitan kraj vec samo drustvo.Ako imas svoje dobro drustvo koje ti pase zaboli te za druge.

Dobil budes cir na zelucu jebate patak :)

megalodon
19-07-2009, 20:50
Da, Babicu, lako je tebi srat sve to preko interneta, oces da se ti i amd freak nadjete negdje pa da se onda vidi ko je u pravu, a a a a?

19-07-2009, 20:55
Da, Babicu, lako je tebi srat sve to preko interneta, oces da se ti i amd freak nadjete negdje pa da se onda vidi ko je u pravu, a a a a?


O cemu ti pricas?

croat1gamer
19-07-2009, 20:58
Zeli reci da imas bolje argumente u rl.

19-07-2009, 21:02
Zeli reci da je TROll.

I bedak jer ubija vrlo inteligentnu temu.

megalodon
19-07-2009, 21:14
Ovo sto croat kaze, ne znam na sta si to drugo mislio:D

Babitz
19-07-2009, 23:21
Babicu fora je kako pljuješ po mnogim stvarima...a boli te kada ti netko kaze da si kreten i kada se ne slaze s tobom...


Mora da si ti savršen i da tebe mora svatko voljet.I tvoje "ne(kolumne)".
Da, izričito sam to napisao.

Neven <R>
19-07-2009, 23:30
Ja sam napisao taj komentar na HCL-u i stojim svim srcem iza njega. :twisted:

megalodon
19-07-2009, 23:40
Zasto ti trenutno nemas seks nego pises na forumu?

Neven <R>
19-07-2009, 23:42
Imam proljev, hvala na pitanju.

Nodakim
19-07-2009, 23:55
Avatar dokazuje suprotno
:|

Maloki
20-07-2009, 06:49
"ne(kolumne)"

Umro sam na to.

Nenči, već si se vratio?

Booby
03-08-2009, 09:46
KingMortal, jel postoje negdje sve tvoje kolumne na jednom mjestu? nemoj mi sad linkat hcl

btw, jel ti maddox šta u rodu? aj počni pisat blog več jednom

Kid A
03-08-2009, 09:54
Mrzim likove sto dodju na forum i linkaju HCL :(

flander
03-08-2009, 23:15
pročital sam cca 5% tog teksta, dosadilo nakon "Mr. Interpunkcija"

a po tome mogu zaključit da ti sve smeta i da se previše zamaraš detaljima

imaš curu, onu Matildu jel tak ? kolko sam videl zgodna cura...kaj te briga za ostale imaš nju i uživaj ;)

TeraBajt
03-08-2009, 23:21
ne može. ne brije se.

megalodon
03-08-2009, 23:27
pročital sam cca 5% tog teksta, dosadilo nakon "Mr. Interpunkcija"
a po tome mogu zaključit da ti sve smeta i da se previše zamaraš detaljima
imaš curu, onu Matildu jel tak ? kolko sam videl zgodna cura...kaj te briga za ostale imaš nju i uživaj ;)

Da, Babic pati od nejebice, zato je takav. Reci mu ti :thumbs2:

flander
03-08-2009, 23:37
kakve veze nejebica ima sad stim ??

u njegov sexualni život ne ulazim, niti mi nimalo nezanima

samo velim ako si već u vezi provodi dane sa curom,uživaj, make memories, ako već imaš tolkih problema sa "ostatkom svijeta"

TeraBajt
03-08-2009, 23:39
znamo te. želiš jebat matildu. e ne može. ona je dlakavo vlasništvo babitz corp.-a.

(H)

TeraBajt
10-08-2009, 12:05
toliko si loš da me nadahnjuješ da zgasim ffox i odem van il nešto.

Paran0a
10-08-2009, 18:57
Pravi se javlja :D

Arkannen
10-08-2009, 19:20
toliko si loš da me nadahnjuješ da zgasim ffox i odem van il nešto.

Onda idi, i ne preseravaj se :roll:

Sjebo te je Leonarde.

TeraBajt
10-08-2009, 20:10
ne nego si jednostavno iritantan pun kurac i misliš da će ti takvom dati moda.

TeraBajt
10-08-2009, 20:13
:wink: :wink: :wink:

Wolfwrath
12-08-2009, 16:13
Zatukao bih ih routerom.

Ta mi je najjača...

Okej,slažem se sa većinom, pogotovo sa onim da određene individue/grupe treba poubijat i onda se još i posrat na njih, ali opet,nemoj ni previše naglašavat sve što te živcira,pošto bi se mogao sam naći na takvoj listi...

McPingvin_v2.0
12-08-2009, 16:14
Ti već jesi.

Wolfwrath
12-08-2009, 16:15
Jesam li? Ok,ne smeta mi dok god ne spadam u "fency" grupu kao što su Gotovčevi i sl....

McPingvin_v2.0
12-08-2009, 16:24
Nisi u "fensi" grupi, ti si u grupi: "najveći internetski jebači" i "savršen za mnogo stvari".

TeraBajt
12-08-2009, 21:16
ja jebem. tek tolko da znate. ono.

Matilda Mother
13-08-2009, 07:01
pročital sam cca 5% tog teksta, dosadilo nakon "Mr. Interpunkcija"
a po tome mogu zaključit da ti sve smeta i da se previše zamaraš detaljima
imaš curu, onu Matildu jel tak ? kolko sam videl zgodna cura...kaj te briga za ostale imaš nju i uživaj ;)

Da, Babic pati od nejebice, zato je takav. Reci mu ti :thumbs2:


mislim da je obrnuto :( nažalost, babić i njegov komp > ja

Wolfwrath
13-08-2009, 12:09
Nisi u "fensi" grupi, ti si u grupi: "najveći internetski jebači" i "savršen za mnogo stvari".

xD,jel me još drže one pred-pubertetske izjave od prije 3 godine?

megalodon
13-08-2009, 12:18
mislim da je obrnuto :( nažalost, babić i njegov komp > ja

Strasno :(

McPingvin_v2.0
13-08-2009, 12:20
[quote="McPingvin_v2.0":37wdphjh]Nisi u "fensi" grupi, ti si u grupi: "najveći internetski jebači" i "savršen za mnogo stvari".

xD,jel me još drže one pred-pubertetske izjave od prije 3 godine?[/quote:37wdphjh]
Neke stvari te na forumu prate do kraja života, jelda Trebabajte, pjesniče majstorski?

TeraBajt
13-08-2009, 12:20
umri.

Arkannen
13-08-2009, 16:33
Beskrajno i neprolazno
Što tulumarim ponoći stara me špota
Bojim se da za ispriku sad je prekasno!

Oćeš li ikad shvatit da nema povratka
Ne volim te više shvati to!
Jer više nećeš varati ovog starog patka!
NEMA ISPRIKE SAD JE PREKASNO!
(sad ide neka luda mjuza )
Makni se odmene
Stvaraš mi dileme

Makni se odmene
dosta mi je tebe i NIVEA KREME!!!

Jer ja sam samo jedna tvoja igra!
Koja te zabavlja!
Ali više nečeš dirati moga tigra! (haha )
I sad pozdravi svog cara, vladara, kralja!!

Našo sam si drugu, da!
Koja voli samo mene!
Ti ljepša si, pa!
Skupa smo, jesi li za?!

Makni se odmene
Stvaraš mi dileme

Makni se odmene
dosta mi je tebe i NIVEA KREME!!!

A, sad kad te nema!
Tihi mir, punica ne gnjavi!
Iako mi je ponestala NIVEA krema,
Ta tišina me užasno davi!

Makni se odmene
Stvaraš mi dileme

Makni se odmene
dosta mi je tebe i NIVEA KREME!!!

Iz tišine mrtve telefon prozbori,
Mrtav pijan do njega došepam,
Punica se javlja: Dabogda ti kuća izgori!
Divljam, urličem, skačem i telefon bacam,

Susjedi prijete policijom
A, ja se osječam ko da me strefio grom!

Meni mozak u tekućini, neshvačam što se događa,
Gledam TV prodaju i mislim si: koja je to krađa!

Makni se odmene
Stvaraš mi dileme

Makni se odmene
dosta mi je tebe i NIVEA KREME!!!


I šta mislite!? Od 1 do 10 ocijene pliz!



Ček ček.

Ček.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))

:pray:

TeraBajt
13-08-2009, 17:02
umri.

Clown
13-08-2009, 17:10
srbin.

Wolfwrath
13-08-2009, 17:47
[quote="Wolf Burn":34i9brk8][quote="McPingvin_v2.0":34i9brk8]Nisi u "fensi" grupi, ti si u grupi: "najveći internetski jebači" i "savršen za mnogo stvari".

xD,jel me još drže one pred-pubertetske izjave od prije 3 godine?[/quote:34i9brk8]
Neke stvari te na forumu prate do kraja života, jelda Trebabajte, pjesniče majstorski?[/quote:34i9brk8]

Ništ,onda vam svima moram jednom po jednom promijeniti pamćenje... Damn...
Eh,u moju obranu,ko što rekoh,pred-pubertetske izjave...

Lord Ragnarok
13-08-2009, 18:26
zkj je wrong location fabia lokana?

McPingvin_v2.0
13-08-2009, 18:28
Nema obrane, to ja kao u kamen uklesano :)

Znaš, ono: OD STOLJEĆA SEDMOOOOOOGGGGGG

Wolfwrath
13-08-2009, 19:17
Trenutačno mi samo Thompson pada na pamet... Ima'l načina da se iskupim? :D

McPingvin_v2.0
13-08-2009, 19:25
Ako ti Tonson pada na pamet barem će sletjeti na meko tlo.

Wolfwrath
14-08-2009, 12:09
Prije šuplje... :D

m0dkayZ
26-08-2009, 21:48
Dakle, počeo sam dobivati i negativnu pažnju kao kolumnist. To je vjerojatno najbolje kaj ti se može desit, jelda?

Dakle, zadnji komentar na jednoj mojoj kolumni:

prva stvar...nikako ne razumijem zašto sereš po zagorju, a tamo živiš???jedino su ekstremno glupe osobe toliko glupe da mogu mrziti kraj u kojem žive ili iz kojeg dolaze....trebali bi se ponositi i voliti ga....dobro ajd nije bitno...e sad neznam kolko imas godina al zvučiš mi ko neki ultra nabrijani 15 godišnji debeljko kojeg svi tlače, zajebavaju i koji pičke nije vidio niti bu ju vidio ikada...stvarno kretenu jedan debilni...ohladi ili kako ti je reko onaj ...izdrkaj ga...svi mi nešto mrzimo ili ne volimo,al ovo jos nisam vidio...ak ti toliko smeta svijet koji je nažalost takav kakav je skoči s jebenog ciboninog tornja...ako se ponašaš kako i pišeš nebudeš falio skoro pa nikome...i koji drek stalno spominjes poredak neki??? Di ces ti bit kretenu isfrustriran???Kaj te nije stari zvao da nahraniš pajceke dok si pisao ovo???I onda druge nazivaš seljačinama...jebeno je lako današnjim ljudima pisat ovakve gluposti i frustracije na netu gdje si nedodirljiv....dođi u moj kvart pa tak pričaj s nama.....vratit ces se doma u komadima....HCL poštujem vas i volim....ali dajte malo razmilsite komu dajate te kolumne.....razmaženoj i isfrustriranoj djeci???stvarno vam je ovo veliki minus.....ispričavam se na dužini posta i na psovkama...hvala

:rotfl:
Haha...Kak te izbruka lik....I doso si vamo da te teše ljudi.

Niko Bellic
26-08-2009, 22:12
http://portal.ludbreg.hr/cgi-bin/pics/10010/majmun3.jpg

MAJMUN I NAOČARI

SLAB NA VIDU, JEDAN MAJMUN STARI
KUPIO JE NOVE NAOČARI,
PA SE HVALI: - SA STAKLIMA OVIM
MNOGO LAKŠE SADA - BUHE LOVIM...

Gustav Krklec

Sonic_Moronic
27-08-2009, 20:21
Dovraga. On čita poeziju. Posjedovao je temu.

Niko Bellic
27-08-2009, 21:19
Dovraga. On čita poeziju.
To mi je baka čitala dok sam bio mali dečko. Zna stara učiteljica šta valja... :rotfl:



Pačija škola :pray:

"Jeste l' čuli, kumo,
- verujte, bez šale -
otvara se škola
za pačiće male."

Tako je i bilo,
- verujte, bez šale -
otvori se škola
za pačiće male.

Svi pačići došli,
na klupama stoje,
stari patak metno
naočare svoje.

Sve ih je upiso
u katalog, male,
pa ih je prozivo, -
verujte, bez šale.

Pa se onda šeto
s ozbiljnošću krutom;
učio ih učio
i knjigom i prutom.

Učio ih, učio
od srede do petka,
al' se nisu odmakli
dalje od početka.

Nije bilo uspeha
učiteljskom trudu,
cela muka njegova
ostade zaludu.

Ništa više ne nauči
pačurlija ta,
nego što je i pre znala:
- ga, ga, ga, ga, ga!

Jovan Jovanović Zmaj



Aca guščar :P

Još sam nejak, još sam mali,
zato su mi guske dali
da ih čuvam, brigu moju,
da ostanu sve na broju.

Ako budem dobre sreće,
pa kad budem momče veće, -
tad će čuvat' braca Aca
čopor svinja i prasaca.

Neka, neka, Bog će dati,
još ću i to dočekati
da proteram kroz dolove
same krave i volove!

Jovan Jovanović Zmaj