PDA

Pogledaj cijelu verziju : Need for Speed Carbon



Stranica : 1 2 3 [4] 5

Doggy
12-11-2006, 22:48
:rotfl: ček, jel tvoj mlađi buraz prešao carbon prije tebe?

Istina, a ja ti velim, da je igra nulto sranje, mene ne zanima uopšte, s njom sam ubijao vrijeme čekajući druge naslove, nažalost :pray:

NFSU2 je bio legenda, ovo ostalo su neuspjele kopije!

ma nisu ni blizu kopija...

pHo3nyX
13-11-2006, 10:19
Evo dobio sam igru, ali užasno šteka, nemrem niti u karijeru ući!!!
Da li bi pomoglo da si stavim jos 256 RAMA, već imam 256 u kompu!

Ps1ho
13-11-2006, 11:31
Rami su kao žene, što ih više imaš to bolje, pa normalno da će pomoć, ali moja preporuka je da si uzmeš 1Gb RAM-a 8)

MartinC
13-11-2006, 13:36
Pazi da su ti RAMi isti jer će ti inače brzina biti manja

Zica
13-11-2006, 20:14
Ja imam nfs Carbon i zakon je!!!
Nisam baš ljubitelj nfs-da ali Carbon je super. :D

*Fila*
13-11-2006, 20:24
danas prešao i uživao svake sekunde igreSAd smo da dovršim ovo ostalo(ima 87% cijele igre ne carer,carer je 100% 8) )Sad se samo tuning u sređivanju posvećujem

Athlon64™
13-11-2006, 20:54
Oprostite ljudi, imam pitanje, a neznam jel ima otvorena ova tema već. Neda mi se čitat. E ovako, ja obriso Win i ponovno instalirao i instaliram Carbon i ubacim save u MY DOCUMENT i kaže da nemoguće da Loada! A sve isto ko i prije. Jel mi može tko pomoći!

pHo3nyX
13-11-2006, 21:06
Nije lose, makar ima nekolko bugova.
Šteta ke nema neonki.



Da li će biti izdani kakvi patchevi ili modovi?!?

13-11-2006, 21:15
Oprostite ljudi, imam pitanje, a neznam jel ima otvorena ova tema već. Neda mi se čitat. E ovako, ja obriso Win i ponovno instalirao i instaliram Carbon i ubacim save u MY DOCUMENT i kaže da nemoguće da Loada! A sve isto ko i prije. Jel mi može tko pomoći!
http://forums.ea.com/

svi su ti odgovori tamo ;)

Kenyi
13-11-2006, 21:22
Nije lose, makar ima nekolko bugova.
Šteta ke nema neonki.



Da li će biti izdani kakvi patchevi ili modovi?!?

naravno da hoce pricekaj malo.

olio
13-11-2006, 21:41
tek sad ovo primjetih Zašto Zašto ........ http://www.imagesforme.com/images/2918T-shrot.JPG

13-11-2006, 21:42
tek sad?
pff

olio
13-11-2006, 21:53
tek sad?
pffneznam kako mi dosad nije upalo u oko...da barem u igri postoje znakovi T Com da ih gazim

Prince-Artas
13-11-2006, 21:57
hehehehe - jedini dio igre koji je usran - T-smrad reklame

pokrenuo ifru, vidio taj logo, izašao i više nisam upalio a niti neću

olio
13-11-2006, 21:58
hehehehe - jedini dio igre koji je usran - T-smrad reklame

pokrenuo ifru, vidio taj logo, izašao i više nisam upalio a niti nećuma daj ...... imaš na glavnoj stranici EA games novi mod nazvan PCPlay mod evo što mod radi

http://www.imagesforme.com/images/5807T-shrot.JPG

:pray:

Ps1ho
13-11-2006, 21:59
a šta radi, inače da se to pc play bolje uklopit :?

Prince-Artas
13-11-2006, 22:01
hehehehe - jedini dio igre koji je usran - T-smrad reklame

pokrenuo ifru, vidio taj logo, izašao i više nisam upalio a niti nećuma daj ...... imaš na glavnoj stranici EA games novi mod nazvan PCPlay mod evo što mod radi

http://www.imagesforme.com/images/5807T-shrot.JPG

:pray:

ma nije to bio jedini razlog zašto igru neigram, ali je jedan od glavnih
ps :bravo: za uradak

olio
13-11-2006, 22:35
a šta radi, inače da se to pc play bolje uklopit :?nije mi se dalo ulazit u PS ovo sam složio u Paintu

Letva
14-11-2006, 08:39
Smece od igre,Iggy nemoj se usudit dati ocjenu vecu od 60%.

GrannyKiller
14-11-2006, 09:21
Smece od igre,Iggy nemoj se usudit dati ocjenu vecu od 60%.

evo razloga zašto više ne čitam PCP - ne zanimaju me tuđa mišljenja u vezi igara!! :roll:

*Fila*
14-11-2006, 19:22
Smece od igre,Iggy nemoj se usudit dati ocjenu vecu od 60%.

evo razloga zašto više ne čitam PCP - ne zanimaju me tuđa mišljenja u vezi igara!! :roll:
SIGNED sa velkim slovima!! :pray:

Nightyx
14-11-2006, 19:59
Sigurno će dobiti manju ocjenu od MW.

*Fila*
14-11-2006, 21:08
Sigurno će dobiti manju ocjenu od MW.
u svakom slučaju bolji je od MW
e koliko je moguće imat auta u CArbonu ja imam 36

mEtAXa
14-11-2006, 21:42
smeće :( a ja sam mislio da će bit nešto od te igre. Da, Iggy MOLIM te ne daj im preko 70% :pray:


(moj 300 post)yeah :)

kikl0p
14-11-2006, 21:45
ma svaki NFS je smece

MasaKrisT
14-11-2006, 22:27
smeche tesko.igrao 2 sata i obrisao...underground 1 power!iej rulz jeah bejbe dajmo im licencu za sve....

mEtAXa
14-11-2006, 22:56
čim sam ga vidio počeo sam smišljati rečenicu...i našao je!: IGRA NEDOSTOJNA PRAVOG GAMERA! da! to je novi nfs! :killyou:

Ementaler
15-11-2006, 00:02
Kul ti je rečenica i sve to, al bi ti malo obrazložio zašto tako misliš? :(((

GrannyKiller
15-11-2006, 00:10
čim sam ga vidio počeo sam smišljati rečenicu...i našao je!: IGRA NEDOSTOJNA PRAVOG GAMERA! da! to je novi nfs! :killyou:

mislim da mnogi ovdje seru po igri samo zato što su negdje pročitali loše stvari o njoj...svi se pale ono "igra je kopija" , "igra je smeche" , "nije realna" , "bolji je UG"...daj oladite, kaj bi vi od jedne obične arkadice?
kaj bi trebali reć za npr. Final Fantasy...još malo pa će i 80. nastavak kako je krenulo :|

NI JEDNA igra nije nedostojna gamera...sve ovisi o željama i ukusu tog gamera.
hoćeš možda reći nama kojima se igra sviđa da nismo gameri? odi stani pred ogledalo i dobro se našamaraj... :roll:

olio
15-11-2006, 15:08
Pa carbon je ok (ako ga ne uspoređujemo sa U2) .. muzika je ok , auti također dobri ... sve u svemu 6.5/10

NITROS
15-11-2006, 17:11
Carbon izbor muzike jako los ocjena 4/10
grafika 7/10
izbor auta 8/10
zanimljivost 7/10
menadzment u igri 9/10
dodaci autima 7/10

Evo da obrazlozim. Muzika je katastrofa, ima 3 trake koje se cijelo vrijeme vrte dok je underground 2 imao oko 20 track

grafika lijepo unaprijedenje grafike naspram underground 2

izbor auta mi se svida jer je prosiren i na luksuzne marke, jer u underground 2 od luksuznih marki je bio porsce, lexus, audi, subaru

zanimljivost moram priznati da mi je igra prvo bila zanimljiva, ali je onda doslo do linearnosti i zato je manja ocjena

menadzment svida mi se ovo da kupujemo crew, da mozemo potplacivat policiju da nam skida heat ...

dodaci autima su solidni, ali daleko od onog sto je u underground 2. Ne kuzim zasto su izbacili neonke, i muziku.

15-11-2006, 19:12
Evo da obrazlozim. Muzika je katastrofa, ima 3 trake koje se cijelo vrijeme vrte dok je underground 2 imao oko 20 track
to je istina,iako je meni u1 imao najbolji soundtrack

grafika lijepo unaprijedenje grafike naspram underground 2
šta je da je,ali zašto tako niska ocjena?

izbor auta mi se svida jer je prosiren i na luksuzne marke, jer u underground 2 od luksuznih marki je bio porsce, lexus, audi, subaru
u u2 nije bilo porshea,a lexus,audi i subaru uopće nisu luxuzne marke,o čemu ti pričaš?
lexus je toyota za ameriku,subarua imaš i po zagrebu,a audi a3 i audi tt su relativno jeftini...relativno jel

zanimljivost moram priznati da mi je igra prvo bila zanimljiva, ali je onda doslo do linearnosti i zato je manja ocjena
a u kojem nfs-u nije došlo do linearnosti?

menadzment svida mi se ovo da kupujemo crew, da mozemo potplacivat policiju da nam skida heat ...
sve kao i u mw-u

dodaci autima su solidni, ali daleko od onog sto je u underground 2. Ne kuzim zasto su izbacili neonke, i muziku.
solidni?ne bih rekao.
imaš 4 body kita i 5(blef,neznam napamet)bumpera koje možeš autosculptat
jedino što se poboljšalo u odnosu na u2/mw je veći broj felgi...JEBENO

e,da,obrisani postovi vezani uz piratstvo ;)

WEASEL
15-11-2006, 19:32
dobra igra, šteta što career kratko traje (ne igram baš vožnje al mi je ova ok)

15-11-2006, 20:00
ali ima luksuznih kanti - pogledaj exotic klasu
ima,ali nema u undergorundima ;)

Asai
15-11-2006, 20:53
Malo mi je blesavo "nabrijavanje" tvornički sređenih auta. Mislim ić farbat Lamborghinia u neke blesave boje,stavljat mu neke spojlere..blesavo..po meni.

ivan
15-11-2006, 20:56
Malo mi je blesavo "nabrijavanje" tvornički sređenih auta. Mislim ić farbat Lamborghinia u neke blesave boje,stavljat mu neke spojlere..blesavo..po meni.

al ipak moraš priznat da ti je ljepši nakon "modda" :D
jer koji god auto da vidiš, kažeš (barem ja) e da mu je samo ovo malo ovako/onako :)

Asai
15-11-2006, 21:03
Pa eto,svatko ima svoj ukus,ali ja preferiram jednostavnost prije svega. Felge,možda neka luda boja,ne 6 ludih boja,spustit ga (Ne luksuzne već su zabijeni) i to je to..previše plastike izdeformira auto,plastika jedino ako je jednostavna,ne ako ima 1000 rupa...

Raoul Duke
15-11-2006, 21:37
Ja ga jos nemam :cry: :cry:

NITROS
15-11-2006, 23:12
Lexus je luksuzna marka automobila. Da ti znas cijenu tog auta nebi bas tako pricao.
To NIJE toyota za ameriku, vec je toyotina luskuzna marka. Toyota zavrsava sa camry koja je srednja klasa, a onda se nastavljaju lexusi.
Ako cemo po logici da luxus gledamo po kolicini auta u Hrvatskoj onda bi lexus bio na vrhu jer ima trenutno 20 auta u Hrvatskoj te marke.

Kada vec pricas da nije luxusna marka, reci mi dali bi si ti mogao ili tvoji starci priustit taj auto, e ako nemogu onda je luxus :)))))

U pravu si da onaj Lexus IS nije skup auto. Ali ostali Lexusi su veoma skupi. Inace sam zaljubljen u Toyotu i Lexus pa dosta o njima znam, tak da ... :DDDDDDDDDDD
Krivo sam rekao za porsche nije bio u underground imas pravo, ja sam malo zabrijao sa MW.


@topic

Grafika je solidna, znaci da nije bas za ovo vrijeme. Ajde mogao sam staviti 8/10 ali nije nista previse ocaravajuca i ima dosta grubih djelova

15-11-2006, 23:41
Lexus je luksuzna marka automobila. Da ti znas cijenu tog auta nebi bas tako pricao.
To NIJE toyota za ameriku, vec je toyotina luskuzna marka. Toyota zavrsava sa camry koja je srednja klasa, a onda se nastavljaju lexusi.
Ako cemo po logici da luxus gledamo po kolicini auta u Hrvatskoj onda bi lexus bio na vrhu jer ima trenutno 20 auta u Hrvatskoj te marke.

Kada vec pricas da nije luxusna marka, reci mi dali bi si ti mogao ili tvoji starci priustit taj auto, e ako nemogu onda je luxus :)))))

U pravu si da onaj Lexus IS nije skup auto. Ali ostali Lexusi su veoma skupi. Inace sam zaljubljen u Toyotu i Lexus pa dosta o njima znam, tak da ... :DDDDDDDDDDD
Krivo sam rekao za porsche nije bio u underground imas pravo, ja sam malo zabrijao sa MW.
erm...pa cijena lexusa je kojih 200k kuna...ako se nevaram
a to je malo u odnosu na be em vee mercedese i ostala švapska sranja :)

Asai
16-11-2006, 00:34
Kolega dragi,što je iz Švabije to traje,a boga mi i ide... :wink:

ivan
16-11-2006, 10:21
Kolega dragi,što je iz Švabije to traje,a boga mi i ide... :wink:

slažem se. ali meni su oduvijek bili draži japanci ;)
nekako me više privlači lancer evolution nego marcedes slk i slično...

16-11-2006, 10:24
Kolega dragi,što je iz Švabije to traje,a boga mi i ide... :wink:

slažem se. ali meni su oduvijek bili draži japanci ;)
nekako me više privlači lancer evolution nego marcedes slk i slično...
također...japanci ftw!!!!11
rx8 fanboi here :D

Asai
16-11-2006, 10:26
Ja sam švaboljubac,iako ni Japanci nisu loši.Ne bih se buni za jednog Japanesea.ali Da baš mogu birat...BMW M3 je san. :)

ivan
16-11-2006, 10:28
Ja sam švabo ljubac,iako ni Japanci nisu loši.Ne bih se buni za jednog Japanesea.ali Da baš mogu birat...BMW M3 je san. :)

e baš taj M3 mi je naj od svih švaba... totalna pilana :)
dodaš spojler, malo ga spustiš i "imaš" GTR verziju istoga... i još ga obojaš kao iz Most Wanteda :D

Asai
16-11-2006, 10:31
Ma taj auto se kupi i vozi,tko može naravno...nema greške,eventualno stavit neke lude krom felge,a i ne moraju bit krom..i peri.Posebno mi se sviđa fora sa gumbom (BMW M5) sa 300 ks ti ga digne na 500...weeee! :D

16-11-2006, 10:32
Ma taj auto se kupi i vozi,tko može naravno...nema greške,eventualno stavit neke lude krom felge,a i ne moraju bit krom..i peri.Posebno mi se sviđa fora sa gumbom (BMW M5) sa 300 ks ti ga digne na 500...weeee! :D
da,takozvana bmw g-točka :)
stisneš i leeeeeeeeetiiiiiiiii :D

ivan
16-11-2006, 10:34
moramo malo i o nfs-u pričat, jel? :D :D

nisam još nabavio igru, a zanima me mogu li se mijenjat auspusi(mufflers)?

16-11-2006, 10:40
možeš...ali gues what?
moraš mjenjat i aute :/

ivan
16-11-2006, 10:42
možeš...ali gues what?
moraš mjenjat i aute :/

znači nemogu s prvim autom preć igru jer je preslab za kasnije utrke?

NITROS
16-11-2006, 11:06
Lexus je luksuzna marka automobila. Da ti znas cijenu tog auta nebi bas tako pricao.
To NIJE toyota za ameriku, vec je toyotina luskuzna marka. Toyota zavrsava sa camry koja je srednja klasa, a onda se nastavljaju lexusi.
Ako cemo po logici da luxus gledamo po kolicini auta u Hrvatskoj onda bi lexus bio na vrhu jer ima trenutno 20 auta u Hrvatskoj te marke.

Kada vec pricas da nije luxusna marka, reci mi dali bi si ti mogao ili tvoji starci priustit taj auto, e ako nemogu onda je luxus :)))))

U pravu si da onaj Lexus IS nije skup auto. Ali ostali Lexusi su veoma skupi. Inace sam zaljubljen u Toyotu i Lexus pa dosta o njima znam, tak da ... :DDDDDDDDDDD
Krivo sam rekao za porsche nije bio u underground imas pravo, ja sam malo zabrijao sa MW.
erm...pa cijena lexusa je kojih 200k kuna...ako se nevaram
a to je malo u odnosu na be em vee mercedese i ostala švapska sranja :)

LOL ovo bolje da nisi rekao.

Lexus kosta 700k kuna pa nadalje. Ako gledas na americkom siteu onda jesu cijene manje, ali je to kod njih jako skupo

NITROS
16-11-2006, 11:09
Ma taj auto se kupi i vozi,tko može naravno...nema greške,eventualno stavit neke lude krom felge,a i ne moraju bit krom..i peri.Posebno mi se sviđa fora sa gumbom (BMW M5) sa 300 ks ti ga digne na 500...weeee! :D

Ne dize ga nista :) nego mu samo ubrzava ubrizgavanje goriva, i onda dobiva na brzini. Inace Lexus LS600h je hibrid izmedu benzinca i struje. Ima 450konja, a do stotke ubrzava za 5.5 sekundi (2000kg) pa si onda mislite :)

16-11-2006, 11:31
well...lexus ES košta 33k baksa
cca 180k kn...dodaj 22%

cca 220k kn
u odnosu na bavarce i nije puno

NITROS
16-11-2006, 11:58
well...lexus ES košta 33k baksa
cca 180k kn...dodaj 22%

cca 220k kn
u odnosu na bavarce i nije puno

ES se ne prodaje u europi. A rade pogledaj http://www.lexus.deSpa onda gledaj cijene.

16-11-2006, 12:02
well...lexus ES košta 33k baksa
cca 180k kn...dodaj 22%

cca 220k kn
u odnosu na bavarce i nije puno

ES se ne prodaje u europi. A rade pogledaj http://www.lexus.deSpa onda gledaj cijene.
uvezeš ga :)

inšuldigenzi,ih kan niht šprehen dojč

ja ja šaci,naturlih,kome glajh


ups :)

master of bullshit
16-11-2006, 12:07
evo stigao do zadnjeg bossa
igra je uglavnom jednostavna
ali pohvale idu za kanjon :thumbs2:

NITROS
16-11-2006, 12:39
well...lexus ES košta 33k baksa
cca 180k kn...dodaj 22%

cca 220k kn
u odnosu na bavarce i nije puno

ES se ne prodaje u europi. A rade pogledaj http://www.lexus.deSpa onda gledaj cijene.
uvezeš ga :)

inšuldigenzi,ih kan niht šprehen dojč

ja ja šaci,naturlih,kome glajh


ups :)

och mein güte. Du kanst zu internacionale site gehst. Dort man english gesprachen :)))

eto

BTW: ako ga ides uvoziti dodi ce do cjene 400k jer moras carinu preko zemlja ...

W3DR4N
16-11-2006, 13:29
Jel ima tko 100% završen account? Meni je to postalo predosadno prelaziti.

Jerry
16-11-2006, 13:37
Jel ima tko 100% završen account? Meni je to postalo predosadno prelaziti.me2 želim tunirat aute :)
http://www.carbon.nfsgame.net/files/Sav ... o-save.zip (http://www.carbon.nfsgame.net/files/Saves/big-smokeho-save.zip)
;) ;)

W3DR4N
16-11-2006, 14:26
Ne radi

Asai
16-11-2006, 14:47
Str33t6low i jerry ne kemijajte.Postovi obrisani.

str33t6l0w
16-11-2006, 14:55
e asai ja sam tu mod vec jaaaako dugo vremena.. nemoj mi molim te govorit sto nije tocno a sto je.. valjda znam....

weky.. imas pogresan cd-key... dakle tvoj cd-key (original) ne odgovara onome ukucanom u taj SAVE... dakle..

onaj drugi lik je igrao sa drugim cd-keyem (originalnim).. i sad ti kad stavis taj SAVE igra ti cita na SAVE-u drugi cd-key (od onog drugog lika) i zato ti neradi.. moras promjenit svoj cd-key da ti to radi... kasnije cu ti objasnit kako.. preko msn-a..

i asai.. ja sam ovdje isto mod..na ovom podforumu ako nisi vidio... hvala....

karboniziran
16-11-2006, 20:39
ovak.........nisam htio carbon ocjenjivat dok je nisam vidio u potpunosti...pa ovak...

grafika...........9.........
jer: je dosta dobra,rađena za nextgen a na ovim našim kantama izgleda delicious!

gameplay.......8.............
jer: igra nabrijava ispočetka...ono underground feeling i to....utrke su ultra zanimljive jer nikad nije ishod isti...vodio sam u jednoj utrki likove 8 sekundi na kraju jedva izvuko prvo mjesto...puno prečica,policija,crew....
zakon igra...da je preduga kao u2 možda bih i zaspao dok igram utrke(da,desilo mi se par puta!) al ovak je dosta zanimljivo i kad pređeš imaš dobar feeling.........

zvuk..........8.............
jer: zvuk u igri je dobar i sv e savršeno se uklapa....dooook soundtrack.........huh...soundtrack....svaki tuning nastavak u nfsu je imao neku nabrijalačku mjuzu...ovaj je više kao digitalni nfs...dizajn i to...al okey....sviđa mi se.........

tuning.........9...............
jer:zakon.jednostavno. autosculpt je odradio svoj posao...toliko sam htio ovamo neku rupu razvuć,pomaknut i to...nije da neš puno pomaže al je dobar i auto nakon dizajiranja izgleda zakon......tu su i aftermarket djelovi za one koe su jednostavni i ne biraju previše...

lokacija.........10...........
jer:grad je ubojica.predobar. sve naj dijelove iz u1 su stavili...chinatown, autocestu,onu usku dugu uličicu nakon koe ide let po puknitom mostu....zakon. djelovi iz u2 i most wanteda....nekad sam jednostavno prvi put vidio dio koji je uzet iz u1 ili u2 i odmah znao gdje je koja prečica....prečica je jakooo puno te utrku čini ful zanimljivijom....lokacija,svaka čast!

total:...............9...................
jer:iščekivajući ovaj dio nfsa sam zapravo vidio koliko je sličan u2....
utrke,noć,tuning.....zakon. atmosfera dok se utrka vozi je zakon. samo tražiš prečace da izbjegneš naletavajućeg auta iza sebe,crew feeling i suradnja....neznam,puno vas je popljuvalo carbon....možda zato što ste odmah zauzeli napadalački stav prema igri...ovaj bih dio nazvao u3 jer je toliko sličan u serijiu,koji ga imitira tj,najdijelove bivših djelova .igre......puno ih kaže kako su ispustili neonke,zvučnike itd. da,žalosno je što više tog nema al igra se ne bazira na tuniranju nego na utrkama....jeste možda vidjeli žutu zvjezdicu za slikanje auta?ne?
pa naravno!nfs je shvatio da je tuniranje dio steet utrka a ne street utrke dio tuniranja! smanjio izbor tuniranja,poboljšao utrke....ne zvuči pošteno? izbačen drag jer ionako u 98% utrka svi smo pobjedili prvim pokušajem....ovako je zanimljivije i bolje...po meni....kome se ne sviđa neka je ne kupuje i ne blati ovaj dostojan nastavak nfs franšize...toliko od mene........ :wink:

goGAMERo
16-11-2006, 21:04
Ne radi

Dati cu ti ja svoj! Ako hoces?

16-11-2006, 21:26
forums.ea.com

nadjite carbon,imate kako riješiti to sa cd-keyom

NIJE ILEGALNO
nedamise pejstat sad

Jerry
16-11-2006, 21:29
peejstaj pljizz :)
ne želi mi otvorit nfs forum! :(

GrannyKiller
16-11-2006, 22:40
samo jedno pitanjce - da li vas malo živciraju canyon utrke?

ja sam danas skoro razbio i monitor i tipkovnicu i gamepad...
a da ne govorim da sam skakao po modemu...

koja je fora da moram protiv tier 3 protivnika, a imam samo neke šugave tier 2 aute...

16-11-2006, 23:01
samo jedno pitanjce - da li vas malo živciraju canyon utrke?

ja sam danas skoro razbio i monitor i tipkovnicu i gamepad...
a da ne govorim da sam skakao po modemu...

koja je fora da moram protiv tier 3 protivnika, a imam samo neke šugave tier 2 aute...
upravo odvezo canyon...ARGHZ

em je nepregledno,em nema nitra,em nema speedbrakera(ili racebrakera štaveć),em nema reset auta EM MI SE KAMERA ZBLESIRA KAD SE PRIBLIŽIM OGRADI :twisted:

GrannyKiller
17-11-2006, 00:50
upravo odvezo canyon...ARGHZ

em je nepregledno,em nema nitra,em nema speedbrakera(ili racebrakera štaveć),em nema reset auta EM MI SE KAMERA ZBLESIRA KAD SE PRIBLIŽIM OGRADI :twisted:

debilno sranje...ima kakvih cheatova za ovo?

ne fakat, prvi put da tražim, al nema šanse daa ovo prijeđem...nema za kupit auta koji bi bio dobar, najviše tier 2, a ovaj vozi max nabrijanog Murcielaga... :-x

NITROS
17-11-2006, 01:11
upravo odvezo canyon...ARGHZ

em je nepregledno,em nema nitra,em nema speedbrakera(ili racebrakera štaveć),em nema reset auta EM MI SE KAMERA ZBLESIRA KAD SE PRIBLIŽIM OGRADI :twisted:

debilno sranje...ima kakvih cheatova za ovo?

ne fakat, prvi put da tražim, al nema šanse daa ovo prijeđem...nema za kupit auta koji bi bio dobar, najviše tier 2, a ovaj vozi max nabrijanog Murcielaga... :-x

E ja sam ga presao vrlo lako. Ovako sve sto trebas napraviti je sljedece. Nemozes ga preci sa onim autom kojeg imas odpocetka nego te igra prisiljava u novog. Preporucam ti supru jer jako dobro lezi u zavojima. predi sve ostale staze i nabrij supru. Sa lakocom ces ga preci. Ja sam ga pobjedio tako sto sam ga prestignuo :)

Nemoj pokusavat sa onim autom s kojim si poceo igrati.To ti je sva mudrost. Jer sam se zajebavao s tim, dok si nisam kupio bolji auto.

17-11-2006, 08:33
ček,tear2 auto...na kolko si posto :)

GrannyKiller
17-11-2006, 09:13
ček,tear2 auto...na kolko si posto :)

negdje 72... :roll:

@NITROS - kupio sam Challengera, ali s njim sam se debelo namučio...nisam uspio ni s Camarom, ni sa RX8, ni DB9...damn!

ajd budem supru, makar nije moj style...

ivan
17-11-2006, 10:09
evo napokon sam i ja nabavio igru...
igra boljeS"ide" nego most wanted (više fps-a).
sam koncept igre mi se jako sviđa, filmići su zakon....

jedino što mi je malo čudno je drift... nemam uopće osjećaja za vozit. al dobro, valjda ću se dobit nekako...
sve u svemu, jako dobra igra

NITROS
17-11-2006, 10:21
ček,tear2 auto...na kolko si posto :)

negdje 72... :roll:

@NITROS - kupio sam Challengera, ali s njim sam se debelo namučio...nisam uspio ni s Camarom, ni sa RX8, ni DB9...damn!

ajd budem supru, makar nije moj style...

Gle vazno je da se ne sudaras. A supra ti je najbolja u tome, jer najbolje lezi u zavojima, i ima vece ubrzanje (ako se nabrije sa tier3) od murchelaga.

Cek challenger to je muscle auto ??


evo napokon sam i ja nabavio igru...
igra boljeS"ide" nego most wanted (više fps-a).
sam koncept igre mi se jako sviđa, filmići su zakon....

jedino što mi je malo čudno je drift... nemam uopće osjećaja za vozit. al dobro, valjda ću se dobit nekako...
sve u svemu, jako dobra igra

E tu ti je najvaznije sljedece, kod drifta sam uvijek imao drugi auto i to onaj dodge od angie. Kada ulazis u zavoj pusti gas, skreni i kada ides prema zidu, daj naglo glas i nitro upali i izvuci ce te iz zavoja i tako dalje.

Ps1ho
17-11-2006, 10:28
Drift je po meni tu najbolje izveden, slušaj kad ulazuš u zavoj stisni strelicu za dolje (usporavanje) ili manualno ubaci u manji gear pa po gasu, auto pukneš u blokadu i lijepo drifta

ivan
17-11-2006, 10:34
hvala na savjetima... dosta je lagano napravit veliki multiplier !
ja sam u svojoj prvoj drift utrci napravio oko 140 000 bodova u jednom driftu!

NITROS
17-11-2006, 10:36
Drift je po meni tu najbolje izveden, slušaj kad ulazuš u zavoj stisni strelicu za dolje (usporavanje) ili manualno ubaci u manji gear pa po gasu, auto pukneš u blokadu i lijepo drifta

Ma nikakvo sudaranje. Finta drifta je da se ne sudaras, a ja bas vozim kako sam gledao po filmicima pravih driftera i pali. Jer je ovaj drift fakat dobro napravljen

ivan
17-11-2006, 12:07
sudaranje? ti si mislio da "auto pukneš u blokadu" znači zabit ga u zid?
Ps1ho je mislio u blokadu broja okretaja :wink:

NITROS
17-11-2006, 12:10
sudaranje? ti si mislio da "auto pukneš u blokadu" znači zabit ga u zid?
Ps1ho je mislio u blokadu broja okretaja :wink:
ahaaaaaaa :DDDDDDDDDDDDDD

e ali ti moze otici motor, meni je pred ciljem zbog krivog gear otisao motor :D

ivan
17-11-2006, 12:13
:D

može motor otić?? to nisam znao... moram bit pažljiv sada jer ga inače koljem do bola :)

karboniziran
17-11-2006, 13:43
kratki podsjetnik:

igrajte challenge series,može se puno toga otvorit za karijeru..........

17-11-2006, 20:30
prešao karijeru.

pHo3nyX
17-11-2006, 20:37
prešao karijeru.

Pa karijera se pređe za 1 dan!

17-11-2006, 20:47
da,ali nisam imao potrebu tu igru igrat 8 sati u komadu :roll:

revenion
17-11-2006, 22:14
ček,tear2 auto...na kolko si posto :)

negdje 72... :roll:

@NITROS - kupio sam Challengera, ali s njim sam se debelo namučio...nisam uspio ni s Camarom, ni sa RX8, ni DB9...damn!

ajd budem supru, makar nije moj style...


1.znam da je neko odgovorio...no ovakvi mi idu na zivce...
2.TI SI NA 72 I NE KUZIS DA VEC IMAS SKORO SVE AUTOMOBILE OTKLUCANE
3.uzmy skylinea...(preporucujem 350z jer bolje zaklizava i dobro lezi u zavojima...)
4.ako nemas para...PRODAJ SI USRANI ASTON jer je usran :rotfl: i prodaj ona tier 1 sranja...rx8 i camaro...nema veze kaj ih do kraja nabildas...oni su svejedno tier 1...i nemru nis protiv tier 3 auta...

GrannyKiller
18-11-2006, 00:12
ček,tear2 auto...na kolko si posto :)

negdje 72... :roll:

@NITROS - kupio sam Challengera, ali s njim sam se debelo namučio...nisam uspio ni s Camarom, ni sa RX8, ni DB9...damn!

ajd budem supru, makar nije moj style...


1.znam da je neko odgovorio...no ovakvi mi idu na zivce...
2.TI SI NA 72 I NE KUZIS DA VEC IMAS SKORO SVE AUTOMOBILE OTKLUCANE
3.uzmy skylinea...(preporucujem 350z jer bolje zaklizava i dobro lezi u zavojima...)
4.ako nemas para...PRODAJ SI USRANI ASTON jer je usran :rotfl: i prodaj ona tier 1 sranja...rx8 i camaro...nema veze kaj ih do kraja nabildas...oni su svejedno tier 1...i nemru nis protiv tier 3 auta...

1)kao prvo, odi mami pizdit... :toilet:
ja sam samo lijepo pitao kako to prijeći...

2)nemam sve automobile otključane, dapače, nemam ih ni pola.

3)pogledaj 2.

4)imam para.

5)idiot si...pure and simple :o

18-11-2006, 01:04
ček,tear2 auto...na kolko si posto :)

negdje 72... :roll:

@NITROS - kupio sam Challengera, ali s njim sam se debelo namučio...nisam uspio ni s Camarom, ni sa RX8, ni DB9...damn!

ajd budem supru, makar nije moj style...


1.znam da je neko odgovorio...no ovakvi mi idu na zivce...
2.TI SI NA 72 I NE KUZIS DA VEC IMAS SKORO SVE AUTOMOBILE OTKLUCANE
3.uzmy skylinea...(preporucujem 350z jer bolje zaklizava i dobro lezi u zavojima...)
4.ako nemas para...PRODAJ SI USRANI ASTON jer je usran :rotfl: i prodaj ona tier 1 sranja...rx8 i camaro...nema veze kaj ih do kraja nabildas...oni su svejedno tier 1...i nemru nis protiv tier 3 auta...

1)kao prvo, odi mami pizdit... :toilet:
ja sam samo lijepo pitao kako to prijeći...

2)nemam sve automobile otključane, dapače, nemam ih ni pola.

3)pogledaj 2.

4)imam para.

5)idiot si...pure and simple :o
složio bih se sa citiranim kolegom te bih dao kolegi revenionu 1. žuti zbog vrijeđanja mazde rx8.
hvala.

Helena
18-11-2006, 01:09
A ja se pak slažem sa Pingvinom. Nemoj vrijeđat rx8. :twisted:

Ps1ho
18-11-2006, 01:13
nema tice do rx osmICE :eyebrows:

Helena
18-11-2006, 01:14
I Clio V6. Mali, ali pali. :) Predobar. A još pravi... :cry:

18-11-2006, 01:17
meni je fascinantno što je rx8 zapravo najslabiji tuning auto u igri.

i speed3 je jača od nje.





ček ono,wtf,ko u undergroundu 1,nisi mogao zadnju preć bez skylinea osim ako si šue fakin maher

Ps1ho
18-11-2006, 01:17
e da te male jurilice, bokte sto se to drzi u zavojima, e to uletis i izletis iz zavoja pod punim gasom...

Helena
18-11-2006, 01:18
e da te male jurilice, bokte sto se to drzi u zavojima, e to uletis i izletis iz zavoja pod punim gasom...

Da. Trebali su stavit Smart. Kak bi to jurilo negdje. :rotfl:

revenion
18-11-2006, 01:24
A ja se pak slažem sa Pingvinom. Nemoj vrijeđat rx8. :twisted:


gle...ta glupa rx8 je ukrala slavu rx7 KOJA JE 99,9% bolja od osmice...i hvala bogu sto je stavljena kao 1 od najslabijih auta u igri...jer ne zasluzuje ni priblizno onolko koliko rx7...zato je mogu vrijedat ak zelim...ne svida mi se i TOCKA...
neam nis vise za rec...rijesen slucaj!

Helena
18-11-2006, 01:27
Dobro, ne sviđa ti se. Al bolja je od rx7.

revenion
18-11-2006, 01:30
mozda vama ljepsa...NO NIJE BOLJA...meni je u tom slucaju cak i ruznija...lijepsa mi je rx 7...jos samo da dodaju opciju no spoiler u customization...

18-11-2006, 01:43
A ja se pak slažem sa Pingvinom. Nemoj vrijeđat rx8. :twisted:


gle...ta glupa rx8 je ukrala slavu rx7 KOJA JE 99,9% bolja od osmice...i hvala bogu sto je stavljena kao 1 od najslabijih auta u igri...jer ne zasluzuje ni priblizno onolko koliko rx7...zato je mogu vrijedat ak zelim...ne svida mi se i TOCKA...
neam nis vise za rec...rijesen slucaj!
rx serija je odvujek imala slavu zbog wankelovog motora.

osim toga,kako jedan auto može drugom ukrast slavu?
mene je rx7 zgadna,prvo zbog prednjih žaba-svijetala a i stražnji kraj mi je ko radna površina+špahret od končara 2plin 2 struja


btw jel znaš ti bez guglanja/wikipedije koja je razlika između wankelovog i otto motora?

revenion
18-11-2006, 11:04
1. ja bi se isprico misteru kojem sam onako...ruzno odgovorio...samo sto me malo izivciralo kak ne kuzis razliku izmedu tier 1 i tier 3...
2.bas ne razumijem u motore...no kolko znam ja mislim da nema prevelike razlike...
3.i moguce je da ukradu slavu...u mojem kvartu su bila 2 rx7 i isti ti ljudi su kupili rx8 4 mjeseca poslije izlaska u prodaju...ja mislim da to dokazuje kradu slave...jer ja vise volim nabrijat nest staro neg nest potpuno novo...dobro mozda ima iznimaka no radije staro neg novo...jer novo je uvijek dobro kakvo jest...a staro se tunira da bi se dostiglo novo...ak kuzis na kaj mislim
4.ja mislim da sam dovoljno reko


i vec mi ide na zivce ova vrsta odgovaranja...

ivan
18-11-2006, 11:10
ok. dosta prepiranja...

u utrkama timova samo jedan član može bit s tobom?

revenion
18-11-2006, 11:13
ja uopce bas ne mislim da je zadnji post bio prepiranje...i da...samo jedan clan...uopce to ne kuzim...u race warsu bi trebala bit sva 4 clana i 3 crewsa...
4*3=12>tolko je playera u race warsu...no to su idioti zaboravili i pola utrke zauzima 6-8 igraca drugog crewsa(mozda nest manje...)...

Ps1ho
18-11-2006, 11:18
ne neg imaš po više timova s jednim wingmanom...

revenion
18-11-2006, 11:23
gle...normalna utrka moze uvest jednog wingmana od 3 klase...(scout,drafter i blocker)...a u race warsu nemres wingmana doves...neg onaj crew ciji je taj race wars ima vise clanova u njemu...a trebalo bi bit da svaki crew ima sva 4 clana i 3 crewa...a ne da ti sam moras protiv svih...bez ikakve pomoci...


i jeste primjetili da je u quick race...su auti ne jednobojni neg samo jedna boja...beuz vinyla...samo body kit...nekako jednolicno...smeta mi...

18-11-2006, 12:39
2.bas ne razumijem u motore...no kolko znam ja mislim da nema prevelike razlike...
isuste mazo.pričaš o rx-icama a neznaš razliku između wankelovog i otto motora? :pray:

3.i moguce je da ukradu slavu...u mojem kvartu su bila 2 rx7 i isti ti ljudi su kupili rx8 4 mjeseca poslije izlaska u prodaju...ja mislim da to dokazuje kradu slave...jer ja vise volim nabrijat nest staro neg nest potpuno novo...dobro mozda ima iznimaka no radije staro neg novo...jer novo je uvijek dobro kakvo jest...a staro se tunira da bi se dostiglo novo...ak kuzis na kaj mislim

oko,ovo ti nedrži vodu.
ljudima se možda više svidjela rx8,kao i meni i heleni.
osobno mi prednji kraj i nije nešto,ali ima najlijepše dupe koje sam u životu vidio :pray:


@ivan - ovo nije prepiranje,nego rasprava.
ako preraste u prepiranje prestajem ;)

ivan
18-11-2006, 13:32
@ivan - ovo nije prepiranje,nego rasprava.
ako preraste u prepiranje prestajem ;)

ok. nema problema. malo mi se učinilo "napeto" pa reko za svaki slučaj :D

jel se može u career modu vozit koenig? ili je samo "rezerviran" za quick race?

revenion
18-11-2006, 14:17
lol...malo previse pitanja za moda ovakvog podforuma...!!!ne...on ti je samo za online i quick race

Jerry
18-11-2006, 14:24
gledaj on je tu vjerovatno postavljen zbog svog znanja o tuningu,i šta ja znam a ne zato što igra carbon :|
ti si sad faca,što sve većiinom znaš o carbonu??
i ja nekad zašteakm ne znam nešt pa pitam u SVOME PODFORUMU (multimedija&cigla) :|

revenion
18-11-2006, 14:30
ne...nisam neka faca sad tu nek sam kazem...ne znaci da se pravim vazan

ivan
18-11-2006, 15:29
nesmijem pitat nešto u vezi igre zato što sam ovdje moderator???? :o
koje su to bedastoće?? znači ako želiš biti mod u podforumu multimedija, moraš prvo pogledat sve filmove i poslušat sve pjesme?? koja ti je to logika?
mislim da je prije svega zadaća moderatora da suzbije potencijalan spam i održava forum normalnim...
molim ostale modove za mišljenje...

@ drugi
nemojte se obazirat na ovo, nastavite temu...

karboniziran
18-11-2006, 15:30
woohoo!
prešo carrier!
sad tučem po challenge seriji da otključam spoliere i po reward kartama da otključam mitsubushia eclipse 1999 i bmw m3! :killyou: :D

Asai
18-11-2006, 15:44
mislim da je prije svega zadaća moderatora da suzbije potencijalan spam i održava forum normalnim...
molim ostale modove za mišljenje...


Slažem se,kolega. :wink: Te da "smrtnike" upućuje na čitanje forumskih pravila,koje btw,malo tko pročita...

Jerry
18-11-2006, 15:52
prešo karijeru 8) 8)

18-11-2006, 16:04
mislim da je prije svega zadaća moderatora da suzbije potencijalan spam i održava forum normalnim...
molim ostale modove za mišljenje...


Slažem se,kolega. :wink: Te da "smrtnike" upućuje na čitanje forumskih pravila,koje btw,malo tko pročita...
what they said

iako nije naodmet da se mod i razumije u temu jel :)

Helena
18-11-2006, 16:11
mislim da je prije svega zadaća moderatora da suzbije potencijalan spam i održava forum normalnim...
molim ostale modove za mišljenje...


Slažem se,kolega. :wink: Te da "smrtnike" upućuje na čitanje forumskih pravila,koje btw,malo tko pročita...
what they said

iako nije naodmet da se mod i razumije u temu jel :)

Pa bilo bi poželjno. :rotfl:

Asai
18-11-2006, 16:12
Hey,enough.Back on topic!

pHo3nyX
18-11-2006, 18:21
Evo mislim si staviti jos 256 RAMA i da li cu moci na 800*600 igrati kak spada carbon???
ili na 1024*768 na low?

NITROS
18-11-2006, 18:38
Mislim da budes mogao

master of bullshit
18-11-2006, 19:14
preso sve jeee !!!

revenion
18-11-2006, 20:07
nesmijem pitat nešto u vezi igre zato što sam ovdje moderator???? :o
koje su to bedastoće?? znači ako želiš biti mod u podforumu multimedija, moraš prvo pogledat sve filmove i poslušat sve pjesme?? koja ti je to logika?
mislim da je prije svega zadaća moderatora da suzbije potencijalan spam i održava forum normalnim...
molim ostale modove za mišljenje...

@ drugi
nemojte se obazirat na ovo, nastavite temu...


ma nisam mislio nis lose...neg samo malo puno pitanja za moda...jer se usto mora i vise znat o tome dijelu...kao sto ja znam o gajmingu...tak sam na gaming opcenito...i znam sve te zadace za spammanje i to...no ja mislim da to cak negde pise...ili sam ja to dobio od wikinga ili iggya pp...


i ovo neka bude zadnji post u toj raspravi...vec mi dovoljno raspravljanja u istoj temu od jucer u ponoc i danas...

ivan
18-11-2006, 21:09
ok.

evo pobijedio sam prvog bossa i moram priznat da nije baš bilo lagano...
samo sam si šugave nagrade izabrao :yuck:
5000 i jedan "skidač" heata :D
odličan im je potez što su stavili info što ćemo otključat ako pobijedimo određenu trku :wink:

GrannyKiller
19-11-2006, 12:00
ček ono,wtf,ko u undergroundu 1,nisi mogao zadnju preć bez skylinea osim ako si šue fakin maher

prešo s Lancerom 8)

Scuderia
19-11-2006, 12:07
ček ono,wtf,ko u undergroundu 1,nisi mogao zadnju preć bez skylinea osim ako si šue fakin maher

prešo s Lancerom 8)



ja isto...također i sa golfom 8)

GrannyKiller
19-11-2006, 12:07
1. ja bi se isprico misteru kojem sam onako...ruzno odgovorio...samo sto me malo izivciralo kak ne kuzis razliku izmedu tier 1 i tier 3...

prvo, nemoj ti meni "misteru".

drugo, kužim razliku, ali nemam ni jedan f**king tier 3 auto. i to tebe živcira?

NITROS
19-11-2006, 12:43
ček ono,wtf,ko u undergroundu 1,nisi mogao zadnju preć bez skylinea osim ako si šue fakin maher

prešo s Lancerom 8)

ja sa suprom nabrijanom do bola

str33t6l0w
19-11-2006, 13:18
mislim da je prije svega zadaća moderatora da suzbije potencijalan spam i održava forum normalnim...
molim ostale modove za mišljenje...


Slažem se,kolega. :wink: Te da "smrtnike" upućuje na čitanje forumskih pravila,koje btw,malo tko pročita...
what they said

iako nije naodmet da se mod i razumije u temu jel :)

slazem se sa svime ;)...

evo ja sam prije par dana preso karijeru... sad samo moddam aute :D

goGAMERo
19-11-2006, 13:47
Ja imam 6 XP bodova na netu! :)

Ps1ho
19-11-2006, 14:07
ja sam na 11 al neam pojma to men neš čudno, igram i niš nepiše kad se ponovo spojim popeo sam se odjednom za 2-3 lvl-a...

karboniziran
19-11-2006, 14:53
Ja imam 6 XP bodova na netu! :)

a kak se dobivaju? :?

revenion
19-11-2006, 14:57
1. ja bi se isprico misteru kojem sam onako...ruzno odgovorio...samo sto me malo izivciralo kak ne kuzis razliku izmedu tier 1 i tier 3...

prvo, nemoj ti meni "misteru".

drugo, kužim razliku, ali nemam ni jedan f**king tier 3 auto. i to tebe živcira?


oke oke...mister....nisam vidio nick kaj sad...no kak nemas tier 3 aute...mislim...sad stvarno nekaj zajebavas ili ono...njub...ja sam ga preso sa lancerom i skyline...dobis 3 tier 3 auta kad predes 1 po jednog u canyon utrkama one druge bossove(auti:murcielago,lancer,dodge challenger)ak nemas nis od toga...cudno...trebo bi bar imate skyline...ili bar supru...cudno...NEMOGUCE da ti je takvo stanje na zadnjem bossu...


EDIT:ove aute u zagradi dobis tek kad ih drugi put pobjedis...znaci u stacked deck territoriju

goGAMERo
19-11-2006, 15:51
Ja imam 6 XP bodova na netu! :)

a kak se dobivaju? :?

Igranjem :) što više ostvariš boljih pozicija to više bodova dobijaš... Kada pređeš 50 onda otključaš nekog lotus-a... Inače ide mi na jetra što 90% igrača igra sa le mansom, pa čak i ja :rotfl:

GrannyKiller
19-11-2006, 18:36
1. ja bi se isprico misteru kojem sam onako...ruzno odgovorio...samo sto me malo izivciralo kak ne kuzis razliku izmedu tier 1 i tier 3...

prvo, nemoj ti meni "misteru".

drugo, kužim razliku, ali nemam ni jedan f**king tier 3 auto. i to tebe živcira?


oke oke...mister....nisam vidio nick kaj sad...no kak nemas tier 3 aute...mislim...sad stvarno nekaj zajebavas ili ono...njub...ja sam ga preso sa lancerom i skyline...dobis 3 tier 3 auta kad predes 1 po jednog u canyon utrkama one druge bossove(auti:murcielago,lancer,dodge challenger)ak nemas nis od toga...cudno...trebo bi bar imate skyline...ili bar supru...cudno...NEMOGUCE da ti je takvo stanje na zadnjem bossu...


EDIT:ove aute u zagradi dobis tek kad ih drugi put pobjedis...znaci u stacked deck territoriju

o čovjeće, mi smo se skroz mimoišli... :)

da raščistimo - nisam n00b, ni blizu
nisam na zadnjem bossu, ali ove utrke gdje otključavam tier 3 aute ne mogu prijeć ni sa jednim tier 2 autom, a nemam tier 3...kužiš?

morat ću se očito jače potrudit...

Rope
19-11-2006, 22:12
Jel ima ovde neko da je presao igru sa muscle car-om (iskreno) ??? Ja odgovorno tvrdim da je to nemoguce !!! Protiv Dariusa ce te pre ili kasnije izleteti na nekoj krivini ... Ja sam presao sa tunerom (Lancer), a verovatno bi se moglo i sa exoticom, ali smatram da sa muslecom jedns. NIJE MOGUCE !!!

Ps1ho
19-11-2006, 22:17
Jel ima ovde neko da je presao igru sa muscle car-om (iskreno) ??? Ja odgovorno tvrdim da je to nemoguce !!! Protiv Dariusa ce te pre ili kasnije izleteti na nekoj krivini ... Ja sam presao sa tunerom (Lancer), a verovatno bi se moglo i sa exoticom, ali smatram da sa muslecom jedns. NIJE MOGUCE !!!

same thing, do dariusa rastoora a onda moro uzet 350Z...jedino možda sa onim challengerom, onaj novi...

GrannyKiller
19-11-2006, 22:26
Jel ima ovde neko da je presao igru sa muscle car-om (iskreno) ??? Ja odgovorno tvrdim da je to nemoguce !!! Protiv Dariusa ce te pre ili kasnije izleteti na nekoj krivini ... Ja sam presao sa tunerom (Lancer), a verovatno bi se moglo i sa exoticom, ali smatram da sa muslecom jedns. NIJE MOGUCE !!!

da se, da se...muscle auti imaju definitivno najjače mašine...handling zaqrac, ali meni proklizavanje nejčešće paše (osim protiv Dariusovih)

Helena
19-11-2006, 22:31
Muscle cars su brzi, lete čovječe, al vidiš, meni to proklizavanje baš smeta. Zato sam na tunerima radije. I poneki egzotic, možda.

str33t6l0w
19-11-2006, 23:08
meni ni to proklizavanje ne smeta jer mozes poprilicno dobro uletit u zavoj ako ga pravilno zabacis...

ali igram sa egzotikom :D

GrannyKiller
19-11-2006, 23:50
meni ni to proklizavanje ne smeta jer mozes poprilicno dobro uletit u zavoj ako ga pravilno zabacis...

samo gadno je onda čupat auto iz zavoja...najčešće treba nitra, a zna pofalit... :(

Rope
20-11-2006, 10:46
meni ni to proklizavanje ne smeta jer mozes poprilicno dobro uletit u zavoj ako ga pravilno zabacis...

samo gadno je onda čupat auto iz zavoja...najčešće treba nitra, a zna pofalit... :(

Uglavnom, Raz .. ovaj Dariusa :) necete preci sa Muscelom jer ce vam momak pobeci dok se vi vadite iz krivina ... lako je pricati da se "moze preci" ...Je li ima neko da je presao ???

mEtAXa
20-11-2006, 16:42
nemogu preći dariusa u canyonima :cry:

mEtAXa
20-11-2006, 16:59
skyline :(

mEtAXa
20-11-2006, 17:02
idem opet probati pa javim ako uspijem :roll:

Jaymz
20-11-2006, 17:09
vozi ovo

http://img119.imageshack.us/img119/4163/987iz1.jpg

autek trga asvalt s ceste 8)

mEtAXa
20-11-2006, 17:12
jebote... zadnji zavoj pred kraj i ja izletim :cry: :cry: :cry:

goGAMERo
20-11-2006, 17:45
skyline :(

s viperom ćeš bez problema!

Helena
20-11-2006, 19:57
Neeee.... Ford GT. S tim ćeš uspjet.

Ps1ho
20-11-2006, 20:22
vakoc, s nissanom 350Z sam ga pobjedio za dlaku, kad sam preso cilj ostalo mi 450 bodova prednosti, sto znaci da ti treba nes jace, po mogucnosti ford gt...

karboniziran
20-11-2006, 20:37
vakoc, s nissanom 350Z sam ga pobjedio za dlaku, kad sam preso cilj ostalo mi 450 bodova prednosti, sto znaci da ti treba nes jace, po mogucnosti ford gt...

me 2! 350 z sam i ja imao,pa sam ponvno prelazio pređene staze da kupim viper,kad sam ga kupio,skupljo za djelove,poslje prodo jer je sranje....bar mi je produžilo career za 7 sati :D

20-11-2006, 21:01
vakoc, s nissanom 350Z sam ga pobjedio za dlaku, kad sam preso cilj ostalo mi 450 bodova prednosti, sto znaci da ti treba nes jace, po mogucnosti ford gt...
meni ostalo 1500 bodova :)

Rope
20-11-2006, 21:38
skyline :(

s viperom ćeš bez problema!

Ja sam ga sa Viperom 2x pretekao, ali pre ili kasnije sam izleteo negde ... Lancer i Supra bez problema odradjuju posao :wink: .

revenion
20-11-2006, 21:55
http://img528.imageshack.us/img528/2843/5activewindowun1.th.png (http://img528.imageshack.us/my.php?image=5activewindowun1.png)


http://img528.imageshack.us/img528/6639/6activewindowwc1.th.png (http://img528.imageshack.us/my.php?image=6activewindowwc1.png)





ovo ti lijepo uzmi i prestignes ga na onoj ravnini kad se spustas niz kanjon...auto ubrzava da ne pricam kak...a ovi exotici su na neki nacin shit...zato jer ne skrecu dobro a muscli dobivaju preveliko ubrzanje i lagano izlete sa staze...tuneri su najbolji

mEtAXa
20-11-2006, 23:01
ljudi svima thnx, prešao sam karijeru. sa viperom :D

Kenyi
21-11-2006, 10:36
ej ljudi koliko trosi mb po satu carbon na netu?

ivan
22-11-2006, 18:17
prošao sam karijeru sa lancerom. igra mi je super samo mi je karijera malo kratka. sa rx8 sam vozio do oko 60% (s njom sam pobijedio wolfa pa sam je onda mijenjao)
sad prelazim challenge da otključam 1337 spojlere i tako... :)
sve u svemu vrlo dobra igra :thumbs2:

007 James Bond
22-11-2006, 18:44
Ja san prosao igru sa Charger-om.Stavio sam mu drift gume i povećao akceleraciju

Blek_Stena
22-11-2006, 18:45
sve u svemu vrlo dobra igra :thumbs2:

Ti onda nisi vidio NFSa...

ivan
22-11-2006, 18:50
sve u svemu vrlo dobra igra :thumbs2:

Ti onda nisi vidio NFSa...

gle, nisam ni spominjao prošle nastavke,a kamoli i uspoređivao, nego sam govorio kao o "zasebnoj" igri... kužiš?
a vrijedi i ona stara: "Degustibus non disputo."

Marcellius09
22-11-2006, 21:30
prisa sam i ja sa porsche carrerom i nes ti igre nista posebo kad se sitim kad sam igra nfs hp1 na pleyki to je bilo zakon

Helena
22-11-2006, 23:35
Ja prošla Dariusa s Fordom GT. 8)

22-11-2006, 23:42
ja sa nisanom 350z

fakjea

Gho$t
23-11-2006, 00:54
ja sa lancer IX

GrannyKiller
23-11-2006, 01:10
a ja ću ga sa tier 2 Challengerom!!!

auto je prelud, kako prolazi kroz zavoje! zanaša baš koliko treba :) :pray: meni su sve utrke s njim drift...

mEtAXa
23-11-2006, 12:08
a ja ću ga sa tier 2 Challengerom!!!

auto je prelud, kako prolazi kroz zavoje! zanaša baš koliko treba :) :pray: meni su sve utrke s njim drift...

:rotfl: :rotfl: zanaša :rotfl: :rotfl:

NITROS
23-11-2006, 12:13
a ja ću ga sa tier 2 Challengerom!!!

auto je prelud, kako prolazi kroz zavoje! zanaša baš koliko treba :) :pray: meni su sve utrke s njim drift...

:rotfl: :rotfl: zanaša :rotfl: :rotfl:

sta je tu smijesno ? :?

goGAMERo
23-11-2006, 14:58
Darius se s Viperom može prestići bez problema u prvom zavoju, no treba održati vodstvo, svakako ja sam ga prešao sa Galardom!

Helena
23-11-2006, 15:04
Znaš koja je formula za uspjeh protiv Dariusa? Pustiš si pjesmu, neku laganiju po mogućnosti (u mom slučaju svirala je Crvena Jabuka, pjesme Tebi je do mene stalo, Dao sam ti dušu i Moje najmilije) i onda kad se utrkujete koncentriraš se više na pjesmu nego na utrku i nakon nekog vremena zaboraviš protiv koga se utrkuješ i samo... voziš. Pjesma te jednostavno opusti. Pobjeda zagarantirana. Što se tiče auta, ja sam svog Forda nabrijala do maksimuma, tj. stavila akceleraciju i max. brzinu na najviše moguće i podesila gume na drift. Al velim ti, ovo s pjesmom fakat pali. :o

Asai
23-11-2006, 15:14
Helena!? Daš meni malo te droge!? :rotfl:

Helena
23-11-2006, 15:23
Ma velim ti. Pustila sam Tebi je do mene stalo od Crvene Jabuke, krenula s utrkom, i samo slušala pjesmu i vozila. Na kraju utrku piše da sam pobijedila. A ja ono, molim? Nemam pojma kaj mi je bilo... :o

Blek_Stena
23-11-2006, 16:21
Ja ga preso z mercedesom..

Tomy
23-11-2006, 18:11
jeli postoji nacin kako igrati carbon preko mreze???

Blek_Stena
23-11-2006, 18:16
jeli postoji nacin kako igrati carbon preko mreze???

Ne

Nightyx
23-11-2006, 21:05
Kako mi doooosadio carboooon ko ni jedna igra do sada...strašnooooo monotooootooonoooo!!!!!!!!!! :rotfl:

Gwin
24-11-2006, 17:23
ja imam dva tehnička pitanje glede carbona

1. zašto je max reza tak niska ?

2. meni igra trza.. tj, zaletava se, kao da brzina vozila skače između 50 i 250 svake druge sekunde

da stvar bude bolja, situacija se popravi ako uključim Antialiasing i Anisotropic filtering, onda manje trza, ali i dalje neigrivo

konfa je u potpisu, drajveri su forceware 91.47.
noviji drajveri mi ruše windowse iz nekog razloga.

Al Bundy
24-11-2006, 19:29
meni se i dalje resetira komp kad udem u igru

pHo3nyX
24-11-2006, 19:38
meni se i dalje resetira komp kad udem u igru


Meni izbacuje iz igre i pise virtual memory too low!!!!!!!
Imam 256 MB (SUCKSSSSSSSSSSS), i e se moze kak narihtati taj virtual memory tak da mogu uopće pokrenuti koju utrku u carbonu???!

Stryder
24-11-2006, 20:32
ja ju igram na 9250 radeonki :rotfl: :rotfl: na high 1024*768 ...ali ne mogu neke detalje kao rain, blur...nekad mal zašteka ali ju ni neigram jel je dosadna

Al Bundy
24-11-2006, 20:56
sad mi dode blues screen of drath

citao sam nes na nekom forumu

Gwin
25-11-2006, 02:39
1. zašto je max reza tak niska ?

2. meni igra trza.. tj, zaletava se, kao da brzina vozila skače između 50 i 250 svake druge sekunde
trzanje sam riješio
97.02 beta forceware driveri

ali mi i dalje nije jasno zakaj mi dopušta maksimalnu rezu 1200x1000 ?
kaj nije demo imao 1600x1200?

Al Bundy
25-11-2006, 09:30
Evo nesto blesavo,
isti problem,
doslovno porusio sve programe na pc-u i nista....
Odem doma do brata,
on ima kenjavu konfu tipa sempron neki i slicno, instaliramo i kvragu radi...
Nista, ja opet doma kod sebe, instaliram nanovo windoze al isti k...c.
i onda sam zakljucio da mi brat ima SP1 a ja SP2.....
Kad sam instalirao Service pack 1 proradilo sve (razor crack) al se igra nakon cca 1 sat resetira, al to mi jos ne smeta , jer sejvam nakon svake trke.
Ako imas volje probaj ovo...

je ovo mozda problem naso sam na nekom forumu

Gwin
25-11-2006, 10:14
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1514

97.02 forceware. u principu drajveri za geforce 8800 seriju, ali sa podrškom i za ostale kartice

nfs radi glatko ko pegla

Al Bundy
25-11-2006, 10:45
ja imam ati karticu

flander
25-11-2006, 10:54
Ma katastrofa igra,jedino kaj mi se dopalo je uvodna animacija sa Crossom i BMW-om M3,i jako mi šteka a imam 768Rama i grafu od 256MB :yuck:

ivan
25-11-2006, 11:04
a koju to grafu od 256mb imaš?
meni sasvim uredno radi na medium/high sa 6600GT (shaderi na medium, motion blur off, 2xAA)

flander
25-11-2006, 11:15
pa 7600GS

ivan
25-11-2006, 11:17
pa 7600GS

poznato je da igra radi malo slabije na geforce-icama...
smanji shadere!

KingTomy
25-11-2006, 11:22
Evo neki minusi koje sam primjetio. Bilo bi dobro da npr. protivnici i tebe pokušaju blockat ili da surađuju, kao tvoj blocker ili drafter, itd.

Onda drugi minus je što kada pobijedite bosa kada birate one bonus kartice prva kartica je uvijek bossov auto. Tako je bar meni. Na prvom bossu slučajno dobio auto, pa na drugom, pa na trećem a sada je na redu Darius. mwahaha :wink:

ivan
25-11-2006, 11:30
meni auti od bossova nisu bili na 1. mjestu... vjerovatno ovisi od primjerka do primjerka...
što se tiče protivničkog blockanja:
uvijek ih prestignem na početku utrke tak da to nisam ni primjetio! :rotfl:

NITROS
25-11-2006, 11:35
Evo neki minusi koje sam primjetio. Bilo bi dobro da npr. protivnici i tebe pokušaju blockat ili da surađuju, kao tvoj blocker ili drafter, itd.

Onda drugi minus je što kada pobijedite bosa kada birate one bonus kartice prva kartica je uvijek bossov auto. Tako je bar meni. Na prvom bossu slučajno dobio auto, pa na drugom, pa na trećem a sada je na redu Darius. mwahaha :wink:

mene protivnici uvijek blockaju, ovo drugo imas valjda takvu srecu, ja sam na most wanted tri puta za redom dobio na istom mjestu i treci put onda fulao, a tu na carbonu svaki put mi je auto bio na drugom mjestu

KingTomy
25-11-2006, 11:57
Nemam pojma. Inače me nikad nisu blokali jedino ako se ja zabijam u njih da ih skršim u zid. Znate onu situaciju :)

--- =moj auto >->=protivnički auto I =zid
>-> I
---

I tako se naguravamo i ne puštam da se makne iz te linije i bum! Ode :wink: hehe

A i glupo mi je što nema replay. Puno utrka završim onako za milimetar.
Samo se izmjenjuje ja prvi, protivnik, ja, protivnik i onda sve ovisi kolko nitra imaš i koji je auto brži zapravo.

@NITROS- kako si tri puta dobio, i onda treći put fulao? :)

Gwin
25-11-2006, 12:25
pa 7600GS

poznato je da igra radi malo slabije na geforce-icama...
smanji shadere!
da malo slabije.. čak upola slabije

a replay su sjebali generalno. porsche unleashed je imao genijalan replay, onda su ga sjebali sa hot pursuit2 i na kraju izbacili. ne kužim, kaj je to toliki problem ponovno implementirat?

GrannyKiller
25-11-2006, 12:27
mene isto blockaju, i to u grupama...naravno, samo ako imam katastrofalno loš start.

evo prešao sam Dariusa sa Corvetteom... :pray: muscle 4ever!!

a najlegendarnije su mi zadnje utrke...Nikki i ja side by side u cilju :pray: i tako svaki put!

@Helena - i Dire Straits-i su dobri za protiv Dariusa :wink:

flander
25-11-2006, 13:28
pa 7600GS

poznato je da igra radi malo slabije na geforce-icama...
smanji shadere!


hehe a kaj su to shaderi i kak to smanjim,jebiga neznam?

Helena
25-11-2006, 13:40
Odeš u Options --> Video --> Advanced --> Shader Detail. Smanji skroz.

goGAMERo
25-11-2006, 13:47
Ja sam davno deinstalirao ovaj naslov :pray: Čekam neki novi NFS :)

str33t6l0w
25-11-2006, 14:39
Ja sam davno deinstalirao ovaj naslov :pray: Čekam neki novi NFS :)

nacekat ces se.. godinu dana :D

Jerry
26-11-2006, 12:34
Ja sam davno deinstalirao ovaj naslov :pray: Čekam neki novi NFS :)također,i zobg 5 gb kojih nemam na hardu ( :D ) i to što mi brzzo dosadila igra

KingTomy
26-11-2006, 14:33
jeb** ti carbon pobijedih dariusa i izađe iz igre... :cry: neznam jel autosavealo

Helena
26-11-2006, 18:56
jeb** ti carbon pobijedih dariusa i izađe iz igre... :cry: neznam jel autosavealo

Nije. To se i meni desilo jednom.

26-11-2006, 20:33
jeb** ti carbon pobijedih dariusa i izađe iz igre... :cry: neznam jel autosavealo

Nije. To se i meni desilo jednom.
join the club :(

Helena
26-11-2006, 20:37
Meni se znalo to dešavat često, i onda kad sam prošla nekih 50% prestalo. I onda vozim protiv Dariusa prvi put, pobijedim ga i opet izađe van. :? :cry: I onda opet sve ispočetka protiv njega.

flander
26-11-2006, 23:54
jeb** ti carbon pobijedih dariusa i izađe iz igre... :cry: neznam jel autosavealo

Nije. To se i meni desilo jednom.
join the club :(


također,sredim auto i ono BUG REPORT,pa hebate,rekoh uninstall odma :boohoo: :yuck:

KI KI
27-11-2006, 09:21
ja sam prešao NFSC, ali mi je 5 puta izašlo na svim bosovima i kada sam došo do 70% pojavil mi se error i moro uninstall igru

Gwin
27-11-2006, 12:05
gotovo, Nissan Skyline FTW.

najlakši NFS dosad..

iako sam htio vozit Golfa do kraja, jednostavno nije dovoljno jak

a policiju su komotno mogli i izbacit iz igre. glupi su ko ponoć i nemaju efekta. u 50% slučajeva sam ih koristio da preteknem konkurenciju

ms5keroid
03-12-2006, 21:56
Bok!
Jel igra ko od vas nfs:c online?
Ak ima ko tu da je raspolozen i da je igrao nesto zadnjih dana nek se javi da se dogovorimo za koji utrku unranked...

Blek_Stena
03-12-2006, 23:53
E to si pitao u 5 topica.. ne spamaj...

ms5keroid
04-12-2006, 09:16
1. pitao sam u 3 topica, ne 5
2. tek sam kasnije vidio da ima multi nfs:c
3. ionak nitko ziv tu :killyou:

Helena
04-12-2006, 10:38
Gledaj dušo, često smo na forumu, ali ne možeš očekivati da ti na post odgovorimo u roku od pola minuta. Prestani spammat, očito si neki ovisnik o ogranju nfs-a online... Smiri živce, jasno dušice?

Blek_Stena
04-12-2006, 11:19
:pray:

ms5keroid
04-12-2006, 11:28
Gledaj dušo, često smo na forumu, ali ne možeš očekivati da ti na post odgovorimo u roku od pola minuta. Prestani spammat, očito si neki ovisnik o ogranju nfs-a online... Smiri živce, jasno dušice?

ma nisam ovisnik :)
samo jos nisam sreo nekog hrvata za online igranje...
i da, moji zivci su sasvim u redu, dakle jasno je ^^

Helena
04-12-2006, 19:47
Pa očito jesi ovisnik jer si na pet ili kolko već tema pitao jednu te istu stvar. I da, malo jesi živčan jer si, kad su ti rekli da se smiriš, na kraju posta dodao još i ovaj :killyou: smajlić. Ono, wtf? Ajde srce, nadam se da ćeš dobit odgovor na pitanje koje si postavio, ali malo ohladi, može?

ms5keroid
04-12-2006, 21:43
Pa očito jesi ovisnik jer si na pet ili kolko već tema pitao jednu te istu stvar. I da, malo jesi živčan jer si, kad su ti rekli da se smiriš, na kraju posta dodao još i ovaj :killyou: smajlić. Ono, wtf? Ajde srce, nadam se da ćeš dobit odgovor na pitanje koje si postavio, ali malo ohladi, može?

da, dan i noc buljim u PC i igram nfs:c.
jea rajt, da ne bi. Nisam online vise od 5h dnevno s tim da se bavim izradom web stranica i nekim sitnim programiranje - za sto mi treba net. dakle ovisnik sigurno nisam.
zivcan... e pa sad, kad mi govore sto da radim, to mi smeta, svakako.
Smajlice koristim svakodnevno, na svim forumima i sl. te ih stavljam iz navike i cisto za zafrkanciju.
no hard feelings honey ;)

Helena
04-12-2006, 21:46
Ne govori ti nitko šta da radiš, samo kažem ohladi malo. I don`t call me honey. Vjeruj mi, ja to nisam sigurno.

04-12-2006, 21:51
daj helena smiri se :)

Helena
04-12-2006, 21:57
Mirna sam. :wink:

Lord Ragnarok
04-12-2006, 21:58
a prije 15 min?

Helena
04-12-2006, 22:00
Isto bila mirna.

04-12-2006, 22:05
http://img49.imageshack.us/img49/8600/15503ysrm1.th.jpg (http://img49.imageshack.us/my.php?image=15503ysrm1.jpg)

ms5keroid
05-12-2006, 10:15
Ne govori ti nitko šta da radiš, samo kažem ohladi malo. I don`t call me honey. Vjeruj mi, ja to nisam sigurno.

pa nisam ti ja ni "dušo, dušice" :)
Evo necu vise gnjaviti (spam). Imam pametnijeg posla

ivan
05-12-2006, 15:26
jel prešao tko sve challenge? meni su ostali sa murjom. uglavnom dobiju se cool stvarčice :)
Nissan 240sx 1992 8)

GrannyKiller
05-12-2006, 16:11
jel prešao tko sve challenge? meni su ostali sa murjom. uglavnom dobiju se cool stvarčice :)
Nissan 240sx 1992 8)

prešo prije career-a

domagnoj
05-12-2006, 16:24
ah...helena,sto se mene tice mos sad spamat :)

Mr.G4m3r
05-12-2006, 21:06
Ma taj Carbon: -kopija MW s nocnom voznjom s hrpom filmova koje ne mozes prekinut...
- monotono
-shit
-piece of crap
-bezzeze
-steta truda programiranja

Nightyx
11-12-2006, 18:54
Mr.G4m3r]Ma taj Carbon: -kopija MW s nocnom voznjom s hrpom filmova koje ne mozes prekinut...
- monotono
-shit
-piece of crap
-bezzeze
-steta truda programiranja

signed 8)

Burek_fr0m_SPACE
11-12-2006, 19:13
Mr.G4m3r]-steta truda programiranja
Da... baš... namučili se jadni. Ako je 10% programskog koda u Carbonu drugačije/novo u odnosu na Most Wanted, biću iznenađen. Btw, filmovima definitivno treba malo više razumljivosti... ja jedva da sam išta skopčao što se igre tiče (ne, ovim ne mislim na razumijevanje engleskog).

Dreadlock
14-12-2006, 21:55
ak cemo iskreno...mw je bio bolji od carbona.....al ak cemo fakat iskreno,UNDERGROUND 2 JE NAJBOLJI OD SVIH ZAJEDNO

GrannyKiller
14-12-2006, 23:38
opet vi o tome....

joooj, pa kaj fali igri, malo za zajebanciju kad je dosadno... :)

Burek_fr0m_SPACE
14-12-2006, 23:48
UNDERGROUND 2 JE NAJBOLJI OD SVIH ZAJEDNO
Poslije NFS 3, eventualno...

Nightyx
15-12-2006, 15:03
opet vi o tome....

joooj, pa kaj fali igri, malo za zajebanciju kad je dosadno... :)

pa dosadno je onda kada ju igram :o

Tomy
15-12-2006, 21:04
jeli mozda tko zna kak odklucati 350Z-a???

Tomy
15-12-2006, 22:30
de LOL pa pita sta moram napraviti????
nigdje nista ne pise :-x

Helena
15-12-2006, 23:21
A mislim čovječe, pitanje ti je fakat :pray: . Gle, utrkuj se, pobjeđuj i kak napreduješ kroz igru otključavaš nove aute. Sad jasnije?

str33t6l0w
16-12-2006, 00:16
ono ... valjda moras doc do odredenog dijela da bi dobio 350Z :? igraj do tog dijela.... ono...

Nightyx
24-12-2006, 12:15
Mislite li kako je Carbon najmonotoniji nastavak NFS-a do sada??

Ja to svakako mislim.

Jerry
31-12-2006, 19:55
nije,U2 je bolji

Dreadlock
04-01-2007, 22:44
najmonotoniji je most wanted

commandante che
07-01-2007, 14:54
NFSU2 je definitivno najbolji, a MW je najmonotoniji jer ja sam veliki ljubitelj drifta A DRIFTA U MW-u NEMA... :? :yuck:
i također u MW-u je totalno sj***** tuniranje tako da carbom nije tako dobar ali je bolji u odnosu na MW...

gray_fox
19-01-2007, 23:58
nije,U2 je boljislazem se

al nije ni u 1 los :|

Shadowhell
20-01-2007, 01:13
NFSU2 je definitivno najbolji, a MW je najmonotoniji jer ja sam veliki ljubitelj drifta A DRIFTA U MW-u NEMA... :? :yuck:
i također u MW-u je totalno sj***** tuniranje tako da carbom nije tako dobar ali je bolji u odnosu na MW...

Najmonotoniji? Nisi se baš naigrao MW-a vidim..

Burek_fr0m_SPACE
20-01-2007, 03:42
MW je najbolji od ovih zadnjih nastavaka. Stoji rame uz rame sa NFS3... donekle.

Nightyx
20-01-2007, 23:06
U1 sam prešao
U2 prešao
MW prešao
Carbon - mi je toliko dosadan da mi se neda ni prelaziti došao na nekih 65% i jednostavno ne mogu više igrati, pa ćak ni sa guštom :yuck:

THUNDER_DINIX
21-01-2007, 12:22
ja sam presao Carbon i meni je igra dosta dobra. nije bas kako je ocekivano, al solidna je igra. ja sam je s gustom prelazio.

*Fila*
24-01-2007, 19:39
e da ne otvaram temu u pomagaj brate
ovako rokno sam nove vindovse i sad sve igre ostanu onako kopirane kao nisu instalirane pa tako i carbon i neće da radi!Ok sačuvam sejv,pokrenem opet carbon instalešn i sve to ide i sad roknem sejv opet natrag sretan ono za srteđivat aute i to kad ono:Unable to load Fila!Wtf kako da to poravim neda mi se opet sve prelazit

THUNDER_DINIX
24-01-2007, 22:31
e da ne otvaram temu u pomagaj brate
ovako rokno sam nove vindovse i sad sve igre ostanu onako kopirane kao nisu instalirane pa tako i carbon i neće da radi!Ok sačuvam sejv,pokrenem opet carbon instalešn i sve to ide i sad roknem sejv opet natrag sretan ono za srteđivat aute i to kad ono:Unable to load Fila!Wtf kako da to poravim neda mi se opet sve prelazit

meni isto nije htio loadat save game. popizdio sam.

Jerry
24-01-2007, 23:17
cdkey....

NITROS
27-01-2007, 19:41
w_QNe3YtLTg

ivan
29-01-2007, 12:32
w_QNe3YtLTg

koliko sati igranja je potrebno da se ovako nešto napravi... :pray:
bolesno!!

jerry623
29-01-2007, 12:52
ja tolko nisa napravio kroz cijelu igru :o

Scuderia
17-03-2007, 00:31
kad(u kojem djelu grada) se otključava Lancer EVO IX :?

Đeri
17-03-2007, 01:16
ovo se još igra ? :? :o

Scuderia
17-03-2007, 10:12
ovo se još igra ? :? :o

jebote te nemoj spamat

THUNDER_DINIX
17-03-2007, 12:45
ovo se još igra ? :? :o

normalno da se igra. BTW, koliko tih tema o Carbonu vec ima?!?

Dreadlock
17-03-2007, 13:39
[quote="Đeri":2bot3h4t]ovo se još igra ? :? :o

normalno da se igra. BTW, koliko tih tema o Carbonu vec ima?!?[/quote:2bot3h4t]


previse