PDA

Pogledaj cijelu verziju : zvucna i sli



Tegla Ajvara
16-07-2009, 21:31
ovak, danas sam kupio od geniusa zvucnu i sve skopco i instaliro drajvere i centar mi neprepoznaje
frontovi i rear i sub rade a centar neradi :? a na zvucnoj od maticne je sve radilo
jel se moze kako to namjestiti?

ovak, jel bi valjalo uzet 2 najjace nVidijine graficke trenutno i stavit u SLI?
zanimame kolko bi to funkcioniralo i bilo korisno i isplativo

Medolina
16-07-2009, 22:06
ovak, danas sam kupio od geniusa zvucnu i sve skopco i instaliro drajvere i centar mi neprepoznaje
frontovi i rear i sub rade a centar neradi :? a na zvucnoj od maticne je sve radilo
jel se moze kako to namjestiti?

ovak, jel bi valjalo uzet 2 najjace nVidijine graficke trenutno i stavit u SLI?
zanimame kolko bi to funkcioniralo i bilo korisno i isplativo

Geniusova ima 4-5 utora.. možda si krivo spojio, provjeri kablove....
Ak imaš para isplatilo bi se, makar malo igrica koristi Quad sli... Jer najjače grafe na tržištu su 2- jezgrene 295GTX od Nvidie i 4780X2 od ATIa. Ako misliš uzimati grafičke sada, bolje pričekaj kojih par mjeseci, kada izlaze nove grafe od ATI i Nvidie, koje će imati podršku novijih tehnologija, bolju memoriju i koje će najjača biti sigurno 30-40% jača od ovih sada. Tak da sada je neisplativo uzimati nove, kada za iste novce izlazi uskoro duplo jača.S

Ne isplati se uzimati takve grafičke, ako ti drugi dijelovi na kompu nisu vrhunski, jer nikada ih nećeš moći u potpunosti iskoristiti.

Deadwalker
16-07-2009, 22:23
ovak, jel bi valjalo uzet 2 najjace nVidijine graficke trenutno i stavit u SLI?

onak sorry, al koji ce ti k****? Sa samo jednom mozes vrtiti sve danasnje naslove u vrlo dobrom framerate-u i to na 22'' monitoru. I da, dobro kaze medolina, da i stavis u SLI nebi ih imao niti di iskoristiti. Cisto bacanje novaca. Rađe pricekaj jesen i kupi si neku jaku(ako vec oces trosit pare) dx11 grafulju. Kolko sam cuo, novi "sou s grafickama" pocinje od jeseni...