PDA

Pogledaj cijelu verziju : Izbačen Resident Evil 5 benchmark, igra dolazi u rujnu



IgGy
16-07-2009, 20:11
Rezidentno zlo u svom petom nastavku konačno dolazi na PC, a svoj službeni datum izlaska Capcom je objelodanio upravo danas - Resident Evil 5 na PC dolazi 18. rujna 2009. godine. Ukoliko, doduše, ne možete čekati, Capcom za vas ima nešto što će vas držati vjerojatno... 20 minuta.

Capcom je u suradnji s Nvidijom izbacio i službeni benchmark prema kojem možete otkriti kakve će vam performanse biti u punoj verziji. Benchmark navodno najbolje radi sa specijalnim 3D monitorima i Nvidijinim 3D naočalama koje biste inače platili 200 američkih dolara, no ukoliko ne posjedujete navedene komade hardvera, benchmark sasvim dobro radi i bez njih.

Preuzmite Resident Evil 5 benchmark: http://www.nzone.com/object/nzone_re5_downloads.html

Raz
16-07-2009, 20:13
Očekivano, zakon, igrat će se :)

Arbiter of Change
16-07-2009, 21:23
Evo moram pohvaliti Capcom za ove jako dobre poteze koje su napravili prema PC komuni po pitanju svojih portova, a glavni od njih je direktan odgovor na često pitanje "hoće li to moći na moj komp?" tako da su jednostavno ponudili benchmark na download. Nisam probao još, ali nadam se najboljem... a pod to mislim da se nadam kako će mi igra ići.

guessWhosback
16-07-2009, 21:59
ajd super...ovim potezom su si privukli dosta PC igrača...na neki način,oni štite PC gaming ovakvim potezima...njihov sam veliki fan...pa se ne uzrujavam da će nešto krenuti po zlu...oni jednostavno znaju portat igre sa konzola na PC...

W3DR4N
17-07-2009, 13:53
Skinuo, pokrenuo oba benchmarka u igri.
Oba se vrte u velikom broju sličica pri 1920x1200@max detalji w/ 8xAA, 16xAF

Savršena optimizicaja, brzina, grafika.

Znam gdje ide sljedeća preorder lova. :(

vjever_masni
17-07-2009, 18:55
igra mi se niakko ne svida, ovaj gameplay koda je sa konzola :S de vidi te pokrete, kamera preblizu, nepregledno, AI los

eto ide 90 fps prosjek jna max detaljima

ali igra fuj

Medolina
17-07-2009, 19:43
Skinuli, pokrenuli, igrica se čini super, bit će zanimljivo, posebno što se tiče kooperativnog prelaženja. Odlično optimizirana, meni je u rezoluciji 1280x1024 sa 16x antialliasing vrti se prosječno na 150 fps. Jedva čekam da dođe.
:D