PDA

Pogledaj cijelu verziju : ScummVM_The curse of monkey island (Monkey Island 3)



Aral
16-07-2009, 17:01
Ukratko, kako ga pokrenuti? Ubacim te neke data fileove ali ih program ne nadje jer u pravilu nema kaj kad je instalacija sama po sebi par kb posto sve cita sa cd-a. Igra mi ovako inace radi ali grafika nije ok, guybrush je sav ljubicast po rubovima i sl, jel postoji koji nacin kak to sredit?
Pise da ubacim data fileove i da ce ih program sam pronas ali tih data fileova nema...tnx.

Don Kihot
16-07-2009, 17:23
Pa za MI3 ti ne treba to.. Na 2 CD-a je i instalira se u Windowsima, radi kao beba...
za 1. i 2. dio ti treba DOSbox ili nešto slično. :thumbs2:

Aral
16-07-2009, 17:55
Ma citao nes na netu o tome i tako, mislim mogu ja pokrenut al mi je grafika koma, sve ne zute, zelene i ljubicaste boje :/
Ok, zanemarimo scummVM onda, jel zna netko kak te boje rijesit. Na win7 sam, probao compatibility i sve.

SkunK
16-07-2009, 18:51
Ma citao nes na netu o tome i tako, mislim mogu ja pokrenut al mi je grafika koma, sve ne zute, zelene i ljubicaste boje :/
Ok, zanemarimo scummVM onda, jel zna netko kak te boje rijesit. Na win7 sam, probao compatibility i sve.


Svakako isprobaj ove upute tu (zasebni launcher) http://www.netalive.org/topics/16122

Sretno!

Aral
17-07-2009, 06:31
Tnx na linku, pogledao sam ali ne rade na toj stranici neki linkovi tak da nemrem nis rijesit. Naravno, imam sad i problem sa zvukom koji je ova stranica kao trebala rijesit. Ah, cini se da mi nije sudjeno da igram trojku, valjda to tak ide za 12-13 godina staru igru...steta :cry:

SkunK
17-07-2009, 09:44
Tnx na linku, pogledao sam ali ne rade na toj stranici neki linkovi tak da nemrem nis rijesit. Naravno, imam sad i problem sa zvukom koji je ova stranica kao trebala rijesit. Ah, cini se da mi nije sudjeno da igram trojku, valjda to tak ide za 12-13 godina staru igru...steta :cry:


Mozes napraviti dual-boot s XP-om i probati na njemu, x32 bitna verzija. Virtualni PC namjestiš pa vrtiš na njemu? Možeš ti to bez problema zaigrati samo treba malo truda.

Savjetovao bi ti da malo još googlaš o tom problemu, mora biti neko rješenje.

Aral
17-07-2009, 09:47
Jep, budem guglao, necu tak lako odustat. Mozda ga stavim na vwware, samo kaj tam ne prepoznaje graficku kak treba al za tu igru niti netreba nesp posebno. Budem se danas time pozabavio kad se vratim s posla, ak tam proradi onda sam na konju.

Aral
17-07-2009, 16:14
Ha, evo probao i gle cuda radi, na vwwareu...samo kaj je ekran ovak mali, bio u full screenu ili bilo kojoj drugoj rezi no nema veze, mozda se kasnije time pozabavim.

http://i160.photobucket.com/albums/t171/Aral_photos/c91941b4.jpg

Aral
17-07-2009, 17:57
Ah, zvuk se pocne ponavljat nakon nekog vremena, sranje. Mah, odustajem, nemam zivaca vise s ovim, igrat cu one chaptere i remake.

Don Kihot
18-07-2009, 15:01
Ah, zvuk se pocne ponavljat nakon nekog vremena, sranje. Mah, odustajem, nemam zivaca vise s ovim, igrat cu one chaptere i remake.

Jel ima gdje za kupiti remake kod nas?

SkunK
18-07-2009, 17:27
Ah, zvuk se pocne ponavljat nakon nekog vremena, sranje. Mah, odustajem, nemam zivaca vise s ovim, igrat cu one chaptere i remake.

Jel ima gdje za kupiti remake kod nas?

Jedini remake ti je "Secrets of Monkey Island: Special Edition" a Aral priča o trećem nastavku "The curse of Monkey Island". Mislim da još nema kod nas za kupiti, niti nisam siguran hoće li biti - Special Editiona.

Don Kihot
18-07-2009, 17:58
Remake = Special edition.

Za njega i pitam... 2., 3. i 4. imam (makar 4. nikad nisam prešao, ni neću, jer je upravljanje šugavo).

SkunK
18-07-2009, 22:23
Remake = Special edition.

Za njega i pitam... 2., 3. i 4. imam (makar 4. nikad nisam prešao, ni neću, jer je upravljanje šugavo).


Pa odgovorio sam ti u postu :)