PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jade Empire



W3DR4N
16-07-2009, 12:26
http://i10.tinypic.com/42s36sp.jpg

Najbolji RPG za prvi Xbox (vrlo visokih 9.7 na IGN-u) je s kašnjenjem došao na PC, no zato s daleko boljom grafikom, razvijenijim kontrolama i sadržajniji.

Orginalna tema se ili izgubila, ili je nikada nije ni bilo.
Radi se o akcijskom RPG-u smještenom u doba kineskih dinastija.


Moram priznati da sam sa velikim entuzijazmom odmah po izlasku uzeo igrati igru, no nakon što sam došao do polovice, neke su me obaveze odvojile od igre na mjesec-dva, nakon čega mi se više jednostavno nije dalo igrati.

Svejedno, prva polovica je stilski izuzetno dotjerana, pričom duboka, lokacijama raznovrsna.

Jeste li igrali i odigrali Jade Empire?
Kakva su vaša mišljenja o naslovu?

Aral
16-07-2009, 12:35
Neznam kaj bi rekao o ovom naslovu, igrao sam ga al mi nikak nije sjeo, previse sam osjecao taj konzolitis, sta ja znam...meni osobno je ta igra fail.

Arbiter of Change
16-07-2009, 14:13
Šta nije bila tema već?

Nema veze, odigrao sam je do kraja i dobra je igra, premda plitka, borba postane monotona i više-manje nosi "made by BioWare" žig po pitanju likova i priče. Volio bi vidjeti nastavak, ali osobno mi se nije svidio nedostatak RPG elementa, premda igra u biti i je više akcija nego duboki razvoj lika.

Lenkota
16-07-2009, 14:14
ovu sam igricu igrao.. jebacka .. samo to mogu reci.. uzivim se xD :ekipa:

Horny Devil
16-07-2009, 14:22
Nisam je nikad igrao, iako je koliko vidim podobijala solidne ocjene. Moram priznati da otkad je Bioware presao iz 2D-a u 3D(mislim na igre naravno) moj interes za njihove igre splasnuo. Cak sam i na obecavajuci Dragons Age zacudno ravnodusan.

Gwindor
16-07-2009, 16:30
Nisam igrao, ali koliko sam čuo igra je dosta slična KOTOR-u i zato ću je definitivno isprobati.

Lenkota
16-07-2009, 16:34
isprobajte definitivno je dobra

Deadwalker
16-07-2009, 16:48
Isprobao jesam, ali mi se nije previse dopala. Kako kaze Arbie, premalo RPG elemenata, a malo previse akcije. A i smeta ne jer je igra bas nekako "konzolaska". To je jedan od Biowareovih naslova koji je u biti objektivno kvalitetan, al se meni subjektivno nije svidio.

Toxic
16-07-2009, 16:49
Igrao, presao...legla mi je k'o samar budali :).
Moglo bi se to opet zaigrat' ako mi ne bude mrsko :P

Lenkota
16-07-2009, 16:51
nece ti biti mrsko igraj :rambo:

crnisokol
17-07-2009, 09:17
imam instalirano :)...meni je dobra igra iako uz previse konzolitisa i previse akcije a premali RPG dubine (kao što je već i rečeno)...

Duke of Earl
17-07-2009, 12:03
Šta nije bila tema već?

Nema veze, odigrao sam je do kraja i dobra je igra, premda plitka, borba postane monotona i više-manje nosi "made by BioWare" žig po pitanju likova i priče. Volio bi vidjeti nastavak, ali osobno mi se nije svidio nedostatak RPG elementa, premda igra u biti i je više akcija nego duboki razvoj lika.
What he said.

Raz
17-07-2009, 12:07
Mislim da sam demo jednom probao, fora igra jedino se osjeti utjecaj konzolitisa.

Windwalker
17-07-2009, 12:26
Odlična priča, odlična atmosfera, zanimljivi likovi, pomalo konzolaški način upravljanja (koji je ovdje pozitivna stvar, jer mi je već dosta FPS-a i point&clicka).

Sve u svemu, zakon igra.

BINUX
17-07-2009, 22:43
Prešao sam igru i uživao sam fenomenalan RPG