PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vječna slava Warcrafta III



Fencing_LORD
19-06-2006, 15:38
Svi hvale Warcraft III ko ludi, a meni igra nije niš revolucionarnno. Igro sam je i prešo i bila mi je super, ali mi je pre šarena i mislim da je dosadno prelazit je više od jedanput. Tkođer, najviše mi smeta on niski pogled koji mrzim.

Iznesite svoje mišljenje.

goGAMERo
19-06-2006, 15:50
Glasovao sam za DA, a zapravo mi je prosječna igra!

Rocchiro
19-06-2006, 16:21
warcraft je manje igra za SP,a vise za MP.najbolje od svega su custom made mape tipa Dota,Dday itd. :pray:

Glass
19-06-2006, 17:02
Ti ovo pitanje pitaš 4 godine nakon izlaska igre i naravno da se sada igra ne čini kao nešto revolucionarno niti nešto posebno dobro ali prije 4 godine ova igra jest bila revolucionarna i imala je za to doba superioran gameplay i za to zaslužuje "vječnu slavu" kao što to zaslužuju i Doom, Half Life, Civilisation itd.. sve te igre iz današnje perspektive se čine kao teška sranja ali su u svoje doba donjele revoluciju u svijetu gaminga.
Neke su igre čak i danas u određenim aspektima su iznad većine svoji rođaka(AI iz prvog Half Life-a, atmosfera iz Doom-a..itd.)

Valtiel
19-06-2006, 17:12
NE ZASLUZUJE! Barem meni... meni je igra cisti shit! StarCraft zasluzuje svu slavu tog vremena, a i danasnjeg! A doom mi je takoder cisti shit :boohoo:

unknown
19-06-2006, 17:27
Ti ovo pitanje pitaš 4 godine nakon izlaska igre i naravno da se sada igra ne čini kao nešto revolucionarno niti nešto posebno dobro ali prije 4 godine ova igra jest bila revolucionarna i imala je za to doba superioran gameplay i za to zaslužuje "vječnu slavu" kao što to zaslužuju i Doom, Half Life, Civilisation itd.. sve te igre iz današnje perspektive se čine kao teška sranja ali su u svoje doba donjele revoluciju u svijetu gaminga.
Neke su igre čak i danas u određenim aspektima su iznad većine svoji rođaka(AI iz prvog Half Life-a, atmosfera iz Doom-a..itd.)

po današnjim standardima možemo reći i da je i W2 sranje ali u svoje doba je bio genijalan isto se može reći i za starcraft i W3 te igre su za svoju generaciju bile najbolje i to nitko ne može poreći ali njihovo vrijeme je prošlo
i ne mogu se uspoređivati s igrama koje sada izlaze

Valtiel
19-06-2006, 17:57
:o speak for yourself... Ja i dan danas pored naravno Koreanaca igram StarCrafta... Cak mogu reci da Slicks&Slides (nekolicina ce se mozda sjetiti ove igre :rotfl: ) je bolji od Doom 3!

Prince-Artas
19-06-2006, 18:34
naravno da zaslužuje takvu slavu, nitko mu je nije poklonio sam ju je zaradio. btw igra rula i u sp i u mp

Sgt. Bull
19-06-2006, 18:48
da i vjerni sam joj sluga

*Fila*
19-06-2006, 20:39
Da i dan danas mi je na kompu i sjetim se svega kad je pokrenem!!! :pray: :D

WEASEL
19-06-2006, 21:35
NE ZASLUZUJE! Barem meni... meni je igra cisti shit! StarCraft zasluzuje svu slavu tog vremena, a i danasnjeg! A doom mi je takoder cisti shit :boohoo:

singed, starcraft je 10000000 puta jači

Prince-Artas
19-06-2006, 21:48
NE ZASLUZUJE! Barem meni... meni je igra cisti shit! StarCraft zasluzuje svu slavu tog vremena, a i danasnjeg! A doom mi je takoder cisti shit :boohoo:

singed, starcraft je 10000000 puta jači

lol, kad netko kaže da je warcraft sranje dođe mi da ga ubijem. starcraft je odlična strategija ali ja nevolim te futurističke rtsove. mač i luk rulaju

unknown
19-06-2006, 21:49
jel tko rekao da je starcraft sranje ja ga sad trenutačno igram i uvjek nosim cd starcrafta ako negdje dođe pa da ga igram zato što ga svaki komp može pokrenuti

Lord Ragnarok
19-06-2006, 21:54
NE ZASLUZUJE! Barem meni... meni je igra cisti shit! StarCraft zasluzuje svu slavu tog vremena, a i danasnjeg! A doom mi je takoder cisti shit :boohoo:

singed, starcraft je 10000000 puta jači

lol, kad netko kaže da je warcraft sranje dođe mi da ga ubijem. starcraft je odlična strategija ali ja nevolim te futurističke rtsove. mač i luk rulaju


4 ever! :pray: :pray: Meni je isto WC puno bolji od Starcrafta

Valtiel
19-06-2006, 22:10
:rotfl: statistike govore za sebe! :rotfl: StarCraft drzi rekord najigranije igre ikada, a tu naravno pridonose Korejci... kao i najdownloadovanije igre ikad :rotfl:

Fencing_LORD
20-06-2006, 09:52
Ti ovo pitanje pitaš 4 godine nakon izlaska igre i naravno da se sada igra ne čini kao nešto revolucionarno niti nešto posebno dobro ali prije 4 godine ova igra jest bila revolucionarna i imala je za to doba superioran gameplay i za to zaslužuje "vječnu slavu" kao što to zaslužuju i Doom, Half Life, Civilisation itd.. sve te igre iz današnje perspektive se čine kao teška sranja ali su u svoje doba donjele revoluciju u svijetu gaminga.
Neke su igre čak i danas u određenim aspektima su iznad većine svoji rođaka(AI iz prvog Half Life-a, atmosfera iz Doom-a..itd.)

Istina, tad mi je bila super, ali opet nešto fali - zajebi grafiku i engine; jednostavno mi nema Onaj feeling. Također me i bole oči od svog tog šarenila.

P.S: Dvojka mi je puno bolja.

olio
20-06-2006, 10:36
Warcraft je bolji od starcraft....meni a vi se tucite sad......neko voli budućnost (lasere i ta sranja) , a neki mač i luk kao što je rekao Prince-Artas......

POSA
20-06-2006, 11:07
Warcraft je bolji od starcraft....meni a vi se tucite sad......neko voli budućnost (lasere i ta sranja) , a neki mač i luk kao što je rekao Prince-Artas......

e, da. čista istina. ne ložim se previše na fantasy, pa mi i warcraft nije nešto. odlična je to igra, ali ne privlači me baš, ali starcraft, eh, još mi glavna melodija ne izlazi iz glave

Johnny68
20-06-2006, 11:12
NE!! mislim da ne zaslužuje toliko slave.... Kao što netko već reče, da, prešarena je... Ali nije ni loša...

Wizard
20-06-2006, 16:59
Nisam neki ljubitelj Warcrafta, ali svi smo je mi igrali i igra zasluzuje vjecnu slavu, treba biti zlatnim slovima upisana u povijest gameinga, kao i neke druge igre, zasluzuje sve sto je postigla, i niko nemoze reci da nije tako, ta igra zauzma posebno mjesto u povijesti i nanasim policama i nema bas puno takvih igara i sto s stopostotnom sigurnoscu mogu reci da zasluzuje svu slavu koju ima :pray:

Valtiel
20-06-2006, 20:33
E vidis... a je se lozim na fantaziju... sta lozim, epska fantazija is my fuckin' life! Ali opet... ne svida mi se warcraft... a starcraft svida... no, to je sve do ukusa... i bilo bi djetinjasto sada se svadati oko toga koja je bolja... kada je Blizzard 'zgrno' para na obe igre... :)

W3DR4N
20-06-2006, 20:42
To ide jednim čudnim tempom. Sve ovisi o timingu, šta je Blizzardov glavni adut u uspjehu. Netko je očito tamo genijalac, jer te igre nisu baš toliko dobre, koliko su savršeno servirane. Svako je vrijeme određeno nečim, i odmah u početku trebaš ponuditi takvo što. Dok se online igranje uzdizalo, ponudili su SC. Dok se fantazy prodavao kao lud po svijetu, a Hollywood spremao na Lotr trilogiju, servirali su WC3. Pred vrhunac MMO-a, oni serviraju WoW. Savršen timing i ogromna reklama. Možda zato serijal Total Annihilation nije toliko popularan, iako je meni daleko iznad Blizzardovih strategija.

Valtiel
20-06-2006, 21:10
Da, Total je SUPER IGRA! Zaista jedno remek djelo za sebe... Pa sjeca li se iko Knights & Merchants? JEdna od naj strategija ikad, pa opet nije bila tako popularna... No, pogrijesio si u jednom... WC3 je izasao mnogo prije Hollywoodskog pripremanja na LOTR... a ubit cu sviju sto su snimili taj filim, fuckin' moroni.. :-x ali ode ja u offtopic... :D

Ipak Blizzard zna sta masa voli... Uzmi tako npr GTA, igra je cisti shit... NEma nikakvih umjetnickih vrijednosti jedne igre kao sto to npr imaju Silent Hill, Metal Gear Solid, Final Fantasy (uvijek se vracam na ova tri remek djela :rotfl: ) Ali ipak je prokleto prodan... kao i Simsi...

Mah, svijet se sastoji od budala i onih koji iskoristavaju te budale... Ocigledno smo mi budale, a Blizzard nas iskoristava... :rotfl: :rotfl:

jeretik
20-06-2006, 22:06
Warcraft 3 je smece od strategije, smece od RPG-a, smece od koncepta, smece od grafike i smece od sitnih debilnih vjestackih ogranicenja kojima obiluje

Jedini razlog sto je Warcraft 3 tolko uspjesan je to sto su debilni fanaticni zaljubljenici u Warcraft setting i Blizzard odbili povjerovat da igra ne valja, pa su se privikli na nju. A recenzenti nisu imali muda sasjec je

unknown
21-06-2006, 08:59
Warcraft 3 je smece od strategije, smece od RPG-a, smece od koncepta, smece od grafike i smece od sitnih debilnih vjestackih ogranicenja kojima obiluje

Jedini razlog sto je Warcraft 3 tolko uspjesan je to sto su debilni fanaticni zaljubljenici u Warcraft setting i Blizzard odbili povjerovat da igra ne valja, pa su se privikli na nju. A recenzenti nisu imali muda sasjec je

nije istina ne kažem to zato što sam fan warcrafta jer nisam a igru nisam do kraja odigrao ali ako je igra toliko prihvaćena u javnosti jel si pomislio da je moguće da ti grješiš

olio
21-06-2006, 09:02
Neki jednostavno ne vole tu vrstu igara pa se bune kao i jeretik ....................

WEASEL
21-06-2006, 09:51
mene smeta sta je 90% kopirala starcraft (po svemu) samo su joj dali novu grafiku

WEASEL
21-06-2006, 09:52
mene smeta sta je 90% kopirala starcraft, ako vec zele radit dobru strategiju neka izmisle novi koncept i to. O wow komercijalizaciji neću niti govorit

olio
21-06-2006, 09:54
Obje su od istih proizvođaća .......hih
Priča cijele igre je odlično napravljena

Valtiel
21-06-2006, 11:08
mene smeta sta je 90% kopirala starcraft (po svemu) samo su joj dali novu grafiku

Ehmmm, you are my man! :rotfl: StarCraft do groba :rotfl:

Prince-Artas
21-06-2006, 20:29
vas dva starcraft fana mi idete na živce. kakve su to gluposti da je warcraft 3 nastao kopiranjem starcrafta. da starcraft možda nije nastao kopiranjem warcrafta 2 koji je btw izašao 2 godine prije starcrafta

Aerial
21-06-2006, 20:38
"Kerrigan, you murdering bitch!"
Ma samo ova poruka vrijedi više nego bilo koji dijalog iz W3 :)

Naravno, W3 je odlična igra i zaslužuje sva ta sra.. slavu :)

Meni je nekako srcu prirastao više Starcraft, ali nemam ništa protiv Warcrafta 3, dapače...

relativno off-topic: jel se to meni čini ili se Blizzard pali na not-very-happy endinge? Starcraft je završio poprilično evil, W3 također, Diablo II je završio nekako jako čudno...

| | \| i X 4 |
23-06-2006, 13:08
E ja skino onaj patch 1.20d od 50mb pokrenem ga i instaliram ga i pokrenem throzen frone i nemre mi pokrenut pišu 2 erora i da stavim disc!a kreko sam! :shock: Reinstaliro sam i opet nemre!Pomozite makar danas idem halat u igralku dotu :?

Kibo
23-06-2006, 14:06
Warcraft 4ever 8)

Eucaliptus
23-06-2006, 14:06
eh..da..wc2 i wc3 RoC i FT su legendarne igre koje zasluzuju vjecnu slavu!
wc3 i dan danas igram,WoW prestanem igrati na tjedan dana i derem samo wc3 FT,a igram i dotu u lanu skoro svaki dan. jednostavno se te igre nemozes zasititi :pray:

-oročok
i ja sam isto pokusavao 100000milijuna puta i nikad nisam uspio,imao sam isti problem kao ti.onda je moj frend kupio original frozen throne i skinuo je pacth i sve je islo bez problema..dakle ako zelis moras kupiti original po stotinjak kuna.i sad mozes odmah deinstalirati frozen throne jer ti vise nece htjeti pokrenuti makar obrisao taj patch koji si skinuo i krekirao opet

e da btw.kad igras dotu u single playeru nemas heroja protiv kojeg ces se boriti,samo svoga s kojim se boris protiv elfova/scourgea tako da ti se original ne isplati kupit :(

| | \| i X 4 |
23-06-2006, 14:08
thanks Eucaliptus ja bi već kupio to ali hvala danas idem halat sa frendovima u igralku

Dreamer Deceiver
23-06-2006, 15:24
Prvo je bio Warcraft,pa Warcraft 2,pa je došo starcraft ,koji je nastao prema "načelima" warcrafta ali u budućnosti,a u međuvremunu je izašo i Diabli koji nije nikog prekopirao,te nakon nekoliko godina je izašo Warcraft 3 koji je nastao na emelju Starcrafta ali s boljom grafikom i glazbom...i nemojte se te preseravt koja je bo0lja jer su oba dvije igre zakon i kome to nije jasno neka ojede svoje gaće...

Ali meni je ipak draži warcraft jer su mi draži mač i magija tipovi igara...

Eucaliptus
23-06-2006, 16:41
thanks Eucaliptus ja bi već kupio to ali hvala danas idem halat sa frendovima u igralku

ma da..tako to si jedino i isplati igrati

hacker
23-06-2006, 16:59
DA.Sigurno :pray:

WEASEL
23-06-2006, 20:38
Prvo je bio Warcraft,pa Warcraft 2,pa je došo starcraft ,koji je nastao prema "načelima" warcrafta ali u budućnosti,a u međuvremunu je izašo i Diabli koji nije nikog prekopirao,te nakon nekoliko godina je izašo Warcraft 3 koji je nastao na emelju Starcrafta ali s boljom grafikom i glazbom...i nemojte se te preseravt koja je bo0lja jer su oba dvije igre zakon i kome to nije jasno neka ojede svoje gaće...


svaka čast

Prince-Artas
23-06-2006, 22:00
Prvo je bio Warcraft,pa Warcraft 2,pa je došo starcraft ,koji je nastao prema "načelima" warcrafta ali u budućnosti,a u međuvremunu je izašo i Diabli koji nije nikog prekopirao,te nakon nekoliko godina je izašo Warcraft 3 koji je nastao na emelju Starcrafta ali s boljom grafikom i glazbom...i nemojte se te preseravt koja je bo0lja jer su oba dvije igre zakon i kome to nije jasno neka ojede svoje gaće...


svaka čast

e pa onda nemoj srat da je warcraft kopija starcrafta

WEASEL
23-06-2006, 22:02
ne serem, rekao sam WARCRAFT 3 je kopirao 90% fora, nisam rekao prvi djelovi, jer svi znamo razliku između 1,2 i 3 djela

m777
24-06-2006, 11:40
Dobra igra, ali nije najbolja. Postoji puno drugih igara koje su bolje, a manje su popularne od Warcrafta....

24-06-2006, 12:45
Starcraft i Warcraft- obadvije igre su dobre ali kad bi trebao odluciti za jednu to bi bio warcraft jer ipak ja sam vjeruan sluga macu i magij :)

| | \| i X 4 |
24-06-2006, 14:24
I ja isto mač i magija imao sam iskustvo igrat starcraft ali nije mi nekej