PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fallout 3 DLC - Mothership Zeta



Arbiter of Change
15-07-2009, 01:20
Više informacija o nadolazećem DLC-u za popularni Fallout 3.


Bethesda delivered new screens and details for the fifth (and possibly final) DLC pack for Fallout 3. Mothership Zeta takes players from the Capital Wasteland to low orbit after a strange alien signal being broadcast from a crashed UFO leads to you being beamed onto an enormous Alien spacecraft. There you’ll find new characters to ally yourself with and alien weapons to wield, as you fight your way to the bridge to free yourself and stop the Alien invaders plans for Earth.

Mothership Zeta will arrive on August 3rd for Xbox 360 (800 MS points) and PC ($10) but unfortunately is being pushed back to a later date for PS3. How much later? According to Bethesda’s post on the official PlayStation Blog, Broken Steel will be the first of the five DLC packs to arrive on Sony’s console later this year. Indicators currently point to a release sometime in September with the remaining four following. So…could be a little while. We’ll keep you updated as we find out more.

Aral
15-07-2009, 06:42
Lijepo lijepo, definitivno ce se igrat. Ovo bi mozda mogao biti najzanimljiviji DLC do sada ;)

Grim
15-07-2009, 11:19
U ovom DLC-u bi trebala biti najcudnija oruzja... kul. :D

AjgorR
16-07-2009, 11:21
Kad misle izdati dlc kojim ćemo još moći dizati level lika jer otkako sam došao do 30-tog nivoa više mi nekako nije zanimljivo,ako postoji jedna stvar koju bi prigovorio Fallout 3 igri to bi bilo to glupo ograničavanje na 20 odnosno 30 level :-x :-x :-x

Grim
16-07-2009, 12:03
Kad misle izdati dlc kojim ćemo još moći dizati level lika jer otkako sam došao do 30-tog nivoa više mi nekako nije zanimljivo,ako postoji jedna stvar koju bi prigovorio Fallout 3 igri to bi bilo to glupo ograničavanje na 20 odnosno 30 level :-x :-x :-x
Imas modove koji ti micu level cap tako da mozes ici cak i do stotog levela, kao npr. ovaj (http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=359).

Aral
16-07-2009, 12:47
Imas modove koji ti micu level cap tako da mozes ici cak i do stotog levela, kao npr. ovaj (http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=359).
Da, fora stvar...al pitanje je kak radi, po komentarima svakak. Mah, lvl30 mi je zasad ok, mozda u nekom dlc-u jos malo povecaju lvl cap.

Grim
16-07-2009, 14:12
Meni je sasvim dovoljno do lvl 30, mozda povecaju, mozda ne, meni nije tako bitno. :D

AjgorR
17-07-2009, 11:29
Imas modove koji ti micu level cap tako da mozes ici cak i do stotog levela, kao npr. ovaj.
Hej,hvala na linku,inače koristim neke modove i mod manager,ali nisam skužio ovaj,hvala još jednom,Wasteland,here i come again....:-)

Bara
20-07-2009, 12:55
Dobro, shvatili smo, DLC će biti zabavan i zanimljiv sadržajem ali od RPG-a ni R! Point Lookout i The Pitt su vratili onaj RPG dio igre, dok su The Operation Anchorage i The Broken Steel i sa vjerojatno Motership Zetom orijentirani na FPS dio igre... (koji mi se ne sviđa i nema veze sa falloutom)

Arbiter of Change
01-08-2009, 02:03
Evo i Launch Trailera:
http://www.gametrailers.com/video/launc ... ut-3/53670 (http://www.gametrailers.com/video/launch-trailer-fallout-3/53670)

Aral
01-08-2009, 08:54
O da, onaj zvuk na pocetku, totalno alien :pray: Izgleda totalno zanimljivo, jedva cekam!

shai_hulud
01-08-2009, 18:00
a evo i trailera za Mothership Zeta DLC
4enOSrf-MY8

Windwalker
01-08-2009, 23:51
Moram priznati da mi je taj Mothership Zeta debilan.

Mislim, dobro to izgleda, ali ja sam te aliene više doživljavao kao neki easter-egg nego dio Fallout svijeta.

A sad naprave pišljivi DLC koji ima potencijalno puno veću prijetnju za planet, nego što je priča glavne igre (obično pročišćavanje vode).

Grim
02-08-2009, 07:02
Nemoj prerano zakljucivat, tek kada vidis kakav ce biti zakljucivaj i komentiraj.

Windwalker
02-08-2009, 08:36
Ma nisam reko da će biti loš.

Samo da mi alieni baš ne pašu u Fallout svijet, pa sam ih više doživljavao kao easter-egg.

Aral
02-08-2009, 17:28
Mali reminder, sutra izlazi Mothership Zeta :thumbs2:

Grim
02-08-2009, 22:17
Bas me zanima kako ce ispasti, cekam dojmove. :D

shai_hulud
04-08-2009, 10:37
promuvao sam se mothershipom jučer navečer. Mislim da ipak neće nikome pokvariti "easter-egg" štimung, kako reče Windwalker. Cijela stvar odrađena je u standardnom falloutovskom šundu - alieni, njihov govor, brod, ponašanje i tehnologija su zapravo karikature samih sebe iz viđenja ere 50-tih, tipa "It came from outer space" i "Attack of the green slime", heh. Nema tu puno pametovanja, abductaju ljude, rade eksperimente, imaju zraku smrti, a vi i par npc-eva muvate se kroz brod sve do finala koje je ko neki spinoff Kirkovog star treka (odnosno, u duhu fallout lore-a, Captain Cosmosa).

Ukratko, DLC-u se nema kaj zamjeriti, osim što gameplayom djeluje pomalo neskladno s F3 mehanikom, baš poput anchorage-a - dakle opet više podsjeća na klasični FPS, konkretno na starinski corridor shooter tipa Quake2 (hodnik-hodnik-soba-hodnik-lift-soba-switch-pa nazad hodnik...), ali ovdje je, za razliku od anchorage-a, VATS ipak koristan.

vukopas
04-08-2009, 13:52
I ja sam probao Mothership Zetu.Napravljeno je veoma dobro i na trenutke zna biti zanimljivo ali uglavnom mi je ovaj DLC bio dosadan.Po kvaliteti bolji od anchoragea i negdje kraj broken steela.

Grim
04-08-2009, 21:07
Sluzbeno izasao, vidim neki ga vec imaju. Znaci nazalost i ovaj DLC vise naginje FPS-u nego RPG-u, ah, glavno da je atmosfera dobra. :D

Constantine
06-08-2009, 19:28
uf,jos nisam ni prvi DLC odigrao do kraja a vec je ovaj dosao,neznam,sumnjam da mi se bude dalo igrat.

Grim
06-08-2009, 20:36
uf,jos nisam ni prvi DLC odigrao do kraja a vec je ovaj dosao,neznam,sumnjam da mi se bude dalo igrat.
Fallout 3 + Operation Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Point Lookout, Mothership Zeta = mnogo, mnogo sati odlicne zabave
Isplati se odigrat, pogotovo ako volis postapocaliptic igre. :D

Bara
10-08-2009, 22:22
DLC je žešće smeće, isti kao Operation Anchorage i Broken Steel, repetativan i nezanimljiv. Pucanje, pucanje, i još pucanja, i onda još to na kraju ukomponirajte u još pucanja, i dobili ste još pucanja, odvratno i dosadnooo! The Pitt i Point Lookout su DLC-i doslovni Fallout franšize.

Aral
14-08-2009, 22:05
Usao u brod, sad mala pauza pa mozda nastavim kasnije navecer ili sutra, ne ocekujem puno al opet ima novog materijala pa ce drzat ^^

mr.bullseye2
17-08-2009, 14:33
:rambo: dali je itko od vas igrao Fallout3:point lookout i kakav je???

Bara
22-08-2009, 07:23
Point Lookout je najbolji DLC od svih. Prepunjen sadržajem, imaš veliki glavni quest, čak 5 pristojnih side questova ( u originalu ih je bilo 20 pa ovo smatram pristojnom brojkom), puno novih oružja, stvarno puno novih oružja, novi likovi, nova poznanstva, veliko novo područje, iznenađujuče dobra atmosfera, sablasni stanovnici seljčine koji se bave voodo magijem i učlanjuju se u sekte, predobro jednostavno.

neox99buleseye
18-09-2009, 18:22
DLC je žešće smeće, isti kao Operation Anchorage i Broken Steel, repetativan i nezanimljiv. Pucanje, pucanje, i još pucanja, i onda još to na kraju ukomponirajte u još pucanja, i dobili ste još pucanja, odvratno i dosadnooo! The Pitt i Point Lookout su DLC-i doslovni Fallout franšize.
i like it already :P
ja nisam pratio franšizu i ja volim akciske sekvence, nije da nevolim rps, ali setnje kroz ponja prazna i bez neprijatelja scares the shit outa me