PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hitno bicikl!!!!



bandit
14-07-2009, 18:47
Gdje da nabavim bmx po cijeni do 3000 kn.Hitno!!

Cookie monsta
14-07-2009, 20:57
Petre salapane ovaj forum je iznimno za pc i ... pitaj na bmx.hr i nemoj srat nemaš ni 2500 a ne 3000

D.E.M.O.
15-07-2009, 07:36
ukradi, ti su obicno besplatni.
Dakle, otidji do random skateparka petkom navecer. Tamo ce biti ekipa sa skejtovima, rošulama i bicikloima. Zakucaj tanku gredicu na neki rekvizit za skejt i cekaj da se lik razbije. Kada slomi nogu (po mogucnost otvoreni prijelom), svi ce se skupiti oko njega. Tada ti upadas sa spikom da si vidio hitnu iza ugla i pitas random lika da ti posudi bicikl da odjuris do njih. Naravno, bicikl odvezes kuci. Nemoj prakticirati ukoliko zivis na selu jer ce te naci.

Cookie monsta
15-07-2009, 08:56
On mi je prijatelj i on sad sliuje da dobije bmx da ide na skate park al lockajte ovu temu znači LOCK MOLIM VASS:pray:

avr freak
15-07-2009, 23:09
imam ti ga doma i dam ti ga za 200kn ako dođeš po njega..ima ti 6 brzina, samo trebas gume kupiti i zic.. žuto crni :thumbs2:

xabaras
15-07-2009, 23:10
ukradi, ti su obicno besplatni.
Dakle, otidji do random skateparka petkom navecer. Tamo ce biti ekipa sa skejtovima, rošulama i bicikloima. Zakucaj tanku gredicu na neki rekvizit za skejt i cekaj da se lik razbije. Kada slomi nogu (po mogucnost otvoreni prijelom), svi ce se skupiti oko njega. Tada ti upadas sa spikom da si vidio hitnu iza ugla i pitas random lika da ti posudi bicikl da odjuris do njih. Naravno, bicikl odvezes kuci. Nemoj prakticirati ukoliko zivis na selu jer ce te naci.
:pray:

chiEEEF
15-07-2009, 23:39
ukradi, ti su obicno besplatni.
Dakle, otidji do random skateparka petkom navecer. Tamo ce biti ekipa sa skejtovima, rošulama i bicikloima. Zakucaj tanku gredicu na neki rekvizit za skejt i cekaj da se lik razbije. Kada slomi nogu (po mogucnost otvoreni prijelom), svi ce se skupiti oko njega. Tada ti upadas sa spikom da si vidio hitnu iza ugla i pitas random lika da ti posudi bicikl da odjuris do njih. Naravno, bicikl odvezes kuci. Nemoj prakticirati ukoliko zivis na selu jer ce te naci.

potpisujem

btw imam ja jedan full chrome stvarno je divan uopce nemogu skontat kak se naso u mom dvoristu ugl ak te zanima javi :gitara:

Cookie monsta
16-07-2009, 09:16
Njemu treba bmxovakav bicikl (http://www.extremesport.hr/ljeto/harobmx/lcounterpart.htm)