PDA

Pogledaj cijelu verziju : Neka šifrirana msn imena i smajliči umjesto slova



Dreamer Deceiver
14-07-2009, 14:58
Ok, sam ja jedini kojeg živcira kad netko ima neka sjebana imena sa miljun točkica, znakova i ostalih pizdarija u svom imenu ? Ili kad umjesto slova d dođe znak onog šugavog dinama ( to vrijedi i za svaki smajl koji se pojavljuje na nekom slovu ).
To također vrijedi i za oWaKaW sTiL pishAnJa. Pobogu, zašto nemožete normalno pisat :(
I onda se neki čude zašto sam na starijoj verziji msna :(

Fireblade
14-07-2009, 14:59
[*.кιкε.ριкσŁσ.x3.*]Slol il ovakva ime u boji xD
il kad ljudi umjesto v pisu w pogotovo one "muskarcine"

Markecgrad
14-07-2009, 15:05
Nabavi MSN Plus

Fireblade
14-07-2009, 15:16
da,i kaj cu stim
samo ti sjebe msn jer je svacje ime sareno :?

Arbiter of Change
14-07-2009, 15:32
Ok, sam ja jedini kojeg živcira kad netko ima neka sjebana imena sa miljun točkica, znakova i ostalih pizdarija u svom imenu ?(
Brate po muci. :)

Pročitajte ovo i upamtite: nemaju svi MSN+ niti će ga staviti zbog vaših retajnih znakova.
Osobno sam promijenio politiku i od sada jednostavno brišem takve kontakte dok sam im prije običavao manualno mijenjati nick.

Markecgrad
14-07-2009, 15:46
da,i kaj cu stim
samo ti sjebe msn jer je svacje ime sareno :?

Barem možeš pročitati ime,a ne da ti stoji petsto znakova pa ih trebaš dešifrirati :(

croat1gamer
14-07-2009, 16:09
viewtopic.php?f=4&t=25398 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=4&t=25398)


il kad ljudi umjesto v pisu w pogotovo one "muskarcine"

Dobro se nasmijem kada mi taj tip u sms poruci napise svugdje umjesto v w.
Ali i dalje je retardiran.
Dakle retardiran^2.

Raz
14-07-2009, 16:11
Instalirao sam msn+ ali još uvijek ne želim stavljati slova u boji ni ostale gluposti zbog korisnika koji imaju starije verzije msna pa im je to onda nepregledno... a i kulnije mi je dok je napisan običan nick umjesto milijun ostalih črčkarija. Da... i forsanje msn smajliča u svako drugo slovo pa da se moraš mučit 5 min čitat da skopćaš što je kontakt želio reći mi je rejtano, ali šta ćeš :(

Razzarach
14-07-2009, 16:12
zbog toga sam presto koristit msn

hansi
14-07-2009, 16:12
Mene smeta kada neki stavljaju brojeve između riječi. Npr: Bok8kako8si8šta7ima7nova. Ili kada stavljaju točke. zašto.to.radiš.nevalja.to.tako. Glupo do bola.

cham3leon
14-07-2009, 16:31
MSN imam samo potrebe radi. Ljudi čije ime ne mogu ni pročitat od silnih znakova se neće naći na mom popisu. Također, koristim ga samo izvanredno, nije mi stalno aktivan. Umjesto toga imam Skype na kojem me se uvijek može dobiti i koji je bolji od MSN-a. Tko oće nek zove.

Grim
14-07-2009, 16:53
[*.кιкε.ριкσŁσ.x3.*]Slol il ovakva ime u boji xD
il kad ljudi umjesto v pisu w pogotovo one "muskarcine"
Ti se javljas, tvoj msn nick je ‡‡‡(¯`*·٠•●ҳ̸Ҳ̸ҳ‡¦¦†F†i r†e†B†l†a†d†E†¦¦‡ҳ̸Ҳ̸ҳ● •٠·*´¯)‡‡‡‡ :(

###DK###
14-07-2009, 16:56
Skype i ja imam, ali ne koristi ga puno ljudi, tako da nemam puno kontakta na njemu.
Ali bolji je i meni od MSN-a.

I da, i mene živciraju ti smajlići. Nekad mi treba pola sata da pročitam jednu rečenicu.

cham3leon
14-07-2009, 17:04
I ja imam malo ljudi na Skajpu. Ali ako me trebaju, dobit će me samo preko njega. Boli me patka, nek si lijepo instaliraju Skajpana pa ćemo razgovarat. MSN sam napravio samo i isključivo zbog jedne situacije gdje sam s okorjelim MSN userom imao veću potrebu razgovarati nego on sa mnom, pa sam morao napraviti MSN acc.
Inače mi je Trillian s kojim idem na MSN neaktivan.

###DK###
14-07-2009, 17:11
S MSN-om je glupo razgovarati preko slušalica i mikrofona.
Skype je puno bolji za toga. Ali dosta ljudi ni ne zna za to.
Šteta. Bolje razgovarati onako nego pisati. :)

cham3leon
14-07-2009, 17:32
Pa i za jedno i za drugo imam Skype. Bolji je, šta je, je. Bar nema nikad idiota s tim znakovima.

Deadwalker
14-07-2009, 18:09
Ja uopce ne dodajem takve "idiote"... :roll: Msn mi je sasvim ok i meni primaran software za komunikaciju s frendovima...

Mirko L
15-07-2009, 11:00
[*.кιкε.ριкσŁσ.x3.*]Slol il ovakva ime u boji xD
il kad ljudi umjesto v pisu w pogotovo one "muskarcine"

:pray: :pray: :pray:

Jeli to možda antonella pikolo šarić aka kike? :D

Gamer++
15-07-2009, 11:58
I ja imam skype ovo je usrano do bola... :hangin:

K4ciga
15-07-2009, 12:12
Boga su isto živcirala takva imena,pa je dodao opciju "edit nickname".

God wins.

EDIT: Arbiter,smiješan si,tzv. manualno uređivanje nicka traje punih 5 sekundi.Ako i dalje misliš da ti je to ispod časti,slobodno briši sve kontakte koji se usuđuju staviti boju u nick.Osobno nemam ništa u nicku,ali mi isto tako ne smetaju ljudi koji to imaju.

hacker
15-07-2009, 12:18
Ne smeta mi nick tolko kolko izmasakrirana slova. Svako drugo slovo je nekakav smajli, a u zadnje vrijieme mi je komp jako spor, pa treba par minuta da se svi ti smajlici loadaju... I onda na svaku rupu u tekstu moram desni klik i add da vidim koje je slovo :(

Gamer++
15-07-2009, 12:26
@kaciga ovo kako ti imaš lokacija takva me slova bodu u oči........ Pogotovo na online igrama kad tako nešto moraš napisati
kao na travianu treba ime naselja a onda oni pišu łŁ$€nßürg (to sam iskopirao s jednog imena naselja) to mi je nešt najgore...

Mirko L
15-07-2009, 12:47
Ne smeta mi nick tolko kolko izmasakrirana slova. Svako drugo slovo je nekakav smajli, a u zadnje vrijieme mi je komp jako spor, pa treba par minuta da se svi ti smajlici loadaju... I onda na svaku rupu u tekstu moram desni klik i add da vidim koje je slovo :(

E i meni se desi da neke ženske umisto slova imaju neke animacije slova koja nestaju i stvaraju se( također su nečitljiva), ili naprimjer ženska stavi da umisto ''aha'' bude neki čovik koji kima glavon, i onda kad ide napisat npr. ''ostanem bez daha'', bude ''ostanem bez d-slika- . I tako ja neskužin šta pričaju, moran na svaku sličicu klikavat ''add'', da svatin šta tu zapravo piše.Dobro, ovo je bija loš primjer, ali svatili ste o kakvin situacijama govorin...

Inače, iman ja i skype, ali malo ga ljudi koristi, pa uglavnon koristin msn za razgovore.

I da, puno mojih kontakata ima neka imena tipa: {{....__//OooO......<///// (ode ide neko ime u kojem se izmjenjuju velika i mala slova) ....Ooooooo))))))>>>>> itd.

Mislin, ne smeta to meni toliko, ali jednostavno nekad neznan ni koje to s kin pričan...

I da, Fireblade mi se javlja, a nick mu je...eh nemogu ga copy pasteat....uglavnon, prevelik je

croat1gamer
15-07-2009, 13:00
‡‡‡(¯`*·٠•●ҳ̸Ҳ̸ҳ‡¦¦†F†i r†e†B†l†a†d†E†¦¦‡ҳ̸Ҳ̸ҳ● •٠·*´¯)‡‡‡‡

Dis?

Mirko L
15-07-2009, 13:14
Aha.

Jesi to nekako copy pastea ili znaš pisat te neke križeve ili šta su već?

croat1gamer
15-07-2009, 13:42
C/p jer se ime isto napise kada posaljes poruku.

Ali ozbiljno, kada ime zauzima prokleta 3 reda u prozoru onda je zbilja nesto pogresno.

Fireblade
17-07-2009, 10:24
da al moje ime je fakat kul
i to je problem
oni imaju takve nickove pa ja vracam VECIM nickom :D
i mirko,da,ona je :(
upoznao sam je na exkurziji....zvala me da dodjem u njenu sobu da se tzajebajemo ja kreten nisam dosao :(

Babitz
17-07-2009, 10:30
Ja nemam msn. Har har.

Mirko L
17-07-2009, 10:35
da al moje ime je fakat kul
i to je problem
oni imaju takve nickove pa ja vracam VECIM nickom :D
i mirko,da,ona je :(
upoznao sam je na exkurziji....zvala me da dodjem u njenu sobu da se tzajebajemo ja kreten nisam dosao :(

Jesi li ti od onih koji dodaju/primaju sve (opde mislin na kontakte, a ne nešto drugo :D ), ili je stvarno poznaješ.
I da, kako se zoveš?

Inače, ja samo priman prijatelje, a odbijan one koje neznan koliko god puta treba(opet nemojte krivo svatit)

Maja
17-07-2009, 10:41
Moj MSN nick je u boji... Oke, nije u boji, samo je boldan. Bio je u boji. A to što neki ne vide... Meni svejedno, bitno da ja vidim i da je meni kul, ipak je to moj nick >_>

·# Maja aka Sheeni ™

croat1gamer
17-07-2009, 11:08
Ja nemam msn. Har har.
Har. (http://www.pcplay.hr/forum/memberlist.php?mode=contact&action=msnm&u=1117)

megalodon
17-07-2009, 11:11
Nema te pizde na MSNu.

Samael
17-07-2009, 11:16
Takve ljude blokam. Ako s nekim takvim hoću razgovarati, a to je rijetkost, onda mu manualno promjenim nick.

Babitz
17-07-2009, 11:21
Ja nemam msn. Har har.
Har. (http://www.pcplay.hr/forum/memberlist.php?mode=contact&action=msnm&u=1117)
Har, ne moš. :(
Imam xfire, doduše. <3
OŠ DA ME DODAŠ?

Lenkota
17-07-2009, 14:09
Re: Neka šifrirana msn imena i smajliči umjesto slova
xD

moji imaju neke nickove xd

[Xx]m4llyy[xX]Slol

Electromaster
17-07-2009, 16:18
Ja nemam msn. Har har.
Imao si ga. :(

loo
02-08-2009, 17:56
Osobno sam promijenio politiku i od sada jednostavno brišem takve kontakte dok sam im prije običavao manualno mijenjati nick.

Kakvih sve ljudi ovdje ima...
Ne kažem sad da su mi dobra takva imena, nego jednostavno ne obraćam pažnju na to. Čim jednom vidim nečije ime, zapamtim ga i znam ko je to ostatak svog života :?
Isto tako i one slikice umjesto riječi. Ja nemam ni jednu, ali brzo se navikneš i naučiš šta koja znači. Mislim, ako ne možete shvatit što znači glava koja klima gore-dolje, onda vam nije mjesto za kompjuterom nego za šarenim stolićem u vrtiću i s par flomastera u rukama...
I kakve su vam to gluposti sa brisanjem kontakata? Ono neki tvoj prijatelj ima tako čudno ime i ti ga makneš sa liste. I sretnete sad vi nemam pojma gdje i počnete pričat. Pa te on pita recimo: 'Šta te nikad nema na msn-u? Ajd' dođi nekad da popričamo malo ili se dogovorimo za neku kavu/pivu.' A ti onak ladno odgovaraš: 'Ma dođem ja, al' sam te obriso sa liste prijatelja. Imaš pedersko ime, a ne da se meni s tim zajebavat pa sam te obriso. Ništa osobno, samo mrzim takve retarde koji imaju glupa imena.' ili tako nešto...
Mislim ono, mogu shvatit za o0wak00 pIsAnjEe, ali šta vas ima živcirat ime u boji? Rađe ću vidit neko lijepo ime nego da mi onak preko cijelog prozora razvuče
L U K A
Ako takve ljude brišete, bojim se i pomisliti na koliko ljudi su ograničena vaša poznanstva... Zamisli upoznaš nekog super i dodaš ga na msn-u i vidiš da ima gay ime i odma ga makneš :?

Sad će neko reć:'Ima i drugih načina komunikacija! Bolje se nać uživo ili imaš mobitel za te stvari!'
Istina oboje. Ali zašto bi ja trošio pare na mobitelu da se dogovorim za van ili popričam s nekim kad to možeš besplatno preko msn-a? I na mobitelu ne možeš pričat ni blizu ko' na msn-u...
Uzet ću sebe za primjer. Imam jednu super prijateljicu i pričamo skoro cijeli dan. Čim dođem na msn pozdravim ju i tak cijeli dan pričamo s pauzama do laku noć. Skoro svaki dan idemo zajedno van negdje ili na bazene preko praznika pa se i onda vidimo i pričamo...

croat1gamer
02-08-2009, 20:59
Zamisli upoznaš nekog super i dodaš ga na msn-u i vidiš da ima gay ime i odma ga makneš :?
http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

NE postoje super osobe koje to rade.
Izuzetak su clan tagovi, koji su korisni.

loo
02-08-2009, 21:31
Zamisli upoznaš nekog super i dodaš ga na msn-u i vidiš da ima gay ime i odma ga makneš :?
http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

NE postoje super osobe koje to rade.
Izuzetak su clan tagovi, koji su korisni.

Naravno da postoje. Dosta mojih prijatelja ima obojana i uređena imena (iako ih samo par pretjeruje). Ne znam koliko ti i tvoji prijatelji imate godina, možda za tvoje godine i nije normalno, no ja ne vidim ništa čudno kad to rade moji prijatelji(15,16,17 godina :D )
I nećeš valjda na msn-u imat svoj klan tag :roll:

Mirko L
03-08-2009, 11:47
Osobno sam promijenio politiku i od sada jednostavno brišem takve kontakte dok sam im prije običavao manualno mijenjati nick.

Kakvih sve ljudi ovdje ima...
Ne kažem sad da su mi dobra takva imena, nego jednostavno ne obraćam pažnju na to. Čim jednom vidim nečije ime, zapamtim ga i znam ko je to ostatak svog života :?
Isto tako i one slikice umjesto riječi. Ja nemam ni jednu, ali brzo se navikneš i naučiš šta koja znači. Mislim, ako ne možete shvatit što znači glava koja klima gore-dolje, onda vam nije mjesto za kompjuterom nego za šarenim stolićem u vrtiću i s par flomastera u rukama...
I kakve su vam to gluposti sa brisanjem kontakata? Ono neki tvoj prijatelj ima tako čudno ime i ti ga makneš sa liste. I sretnete sad vi nemam pojma gdje i počnete pričat. Pa te on pita recimo: 'Šta te nikad nema na msn-u? Ajd' dođi nekad da popričamo malo ili se dogovorimo za neku kavu/pivu.' A ti onak ladno odgovaraš: 'Ma dođem ja, al' sam te obriso sa liste prijatelja. Imaš pedersko ime, a ne da se meni s tim zajebavat pa sam te obriso. Ništa osobno, samo mrzim takve retarde koji imaju glupa imena.' ili tako nešto...
Mislim ono, mogu shvatit za o0wak00 pIsAnjEe, ali šta vas ima živcirat ime u boji? Rađe ću vidit neko lijepo ime nego da mi onak preko cijelog prozora razvuče
L U K A
Ako takve ljude brišete, bojim se i pomisliti na koliko ljudi su ograničena vaša poznanstva... Zamisli upoznaš nekog super i dodaš ga na msn-u i vidiš da ima gay ime i odma ga makneš :?

Sad će neko reć:'Ima i drugih načina komunikacija! Bolje se nać uživo ili imaš mobitel za te stvari!'
Istina oboje. Ali zašto bi ja trošio pare na mobitelu da se dogovorim za van ili popričam s nekim kad to možeš besplatno preko msn-a? I na mobitelu ne možeš pričat ni blizu ko' na msn-u...
Uzet ću sebe za primjer. Imam jednu super prijateljicu i pričamo skoro cijeli dan. Čim dođem na msn pozdravim ju i tak cijeli dan pričamo s pauzama do laku noć. Skoro svaki dan idemo zajedno van negdje ili na bazene preko praznika pa se i onda vidimo i pričamo...


Potpis.
Slažem se sa svime rečenim.

Mislim ono, ak ti je neko prijatelj, a ima neko čudno ime, izbrišeš ga? WTF?
Tako i ja, vidim im ime, pa ga zapamtim i uvijek znam tko je to...osim ako ga ne promijene...ali opet se naviknem.
A možeš ga i sam njemu promijeniti u opcijama.

I da, ovo u vezi mobitela i pričanja IRL, naravno da je msn puno brži i učinkovitiji.
Mislim, što ću trošiti lovu za poruke, za koje treba puno vremena da se pišu i šalju, ako na msn-u mogu pisati više i puno brže, besplatno.

croat1gamer
03-08-2009, 13:41
Daj reci par tvojih frendaca koji imaju takva imena i kulni su, pa da me dodaju na msn da javim dojmove.

TeraBajt
03-08-2009, 13:48
kroatigejmer kulnes inspektor.
lol :(

croat1gamer
03-08-2009, 13:50
Ne, ja sam samo filtar prije nego sto ih "proslijedim" Demijanu.

loo
03-08-2009, 14:16
Daj reci par tvojih frendaca koji imaju takva imena i kulni su, pa da me dodaju na msn da javim dojmove.

Kulnost je relativna i ovisi od osobe do osobe. Uglavnom skoro sve ženske i neki muški imaju takva imena...
I neću ti valjda reć' sad njihove msn-ove :D

TeraBajt
03-08-2009, 16:29
Kulnost je relativna i ovisi od osobe do osobe. Uglavnom skoro sve ženske i neki muški imaju takva imena.
untrue.

loo
03-08-2009, 16:54
Kulnost je relativna i ovisi od osobe do osobe. Uglavnom skoro sve ženske i neki muški imaju takva imena.
untrue.

Prva rečenica je true. Svatko smatra da je nešto drugo kul. U drugoj sam govorio o svojim prijateljima, ne općenito tako da tu nema šta bit untrue...

LPFireDog
03-08-2009, 17:35
ja iam ovakvo ime
™Gaming=//=Max Payne=//=Chelsea™
i slova su bijela a pozadina plava(chelsea)

vrijedajte me

Arbiter of Change
03-08-2009, 17:36
@loo;
Po tvome ispada kao da je dodajem na MSN svakog tko hoće. Nisam tolika radodajka, hebiga. :)

Kid A
05-08-2009, 16:21
Mene si dodao :oops:

Raz
05-08-2009, 17:53
I mene :oops:

Btw, jeli tko s foruma iSuxSkoji me želi addat? Dajte barem se predstavite ili nešto, blesavo mi je dodavat random osobe s interneta a da ni neznam tko su.

Kid A
05-08-2009, 17:58
Sta je to iSux?

Raz
05-08-2009, 18:01
Neki user koji me želi addat se tako naziva, a nemam pojma tko je i dali je uopće s foruma.

loo
05-08-2009, 21:40
Neki user koji me želi addat se tako naziva, a nemam pojma tko je i dali je uopće s foruma.

O bogati šta se preseravate... pa niste neznam šta da ne možete dodavat kog oćete :?
Sad ti ne znaš ko je to i nećeš ga dodat nego ćeš po FORUMU (?!) ić tražit ko je taj lik umjesto da ga samo dodaš i pitaš...
Ako je neki retard, samo ga izbrišeš/blokaš a ne tu izvodit sranja -.-

TeraBajt
05-08-2009, 21:49
UH OH NEKO ME OĆE ADDAT SA FORUMA

QUICK, HIDE.

bar svi ne izigravate jebene selebritije.

Raz
05-08-2009, 22:08
Da, lakše je osobi objasnit da neću imat posla s njom jer je retard nego kulturno pitat ovdje tek toliko za informaciju tko me želi addat (ako je sa foruma). Do sad sam sve forumaše prihvatio i nijedan nije blockan, ali je imho kulturno bar predstaviti se ili dat neku naznaku tko te želi addati.

OHNE, ZLOČESTI RAZ SE USUDI ZAHTJEVAT NICK OSOBE KOJA MU ŽELI BIT MSN BUDDY, AJMO NA LOMAČU S NJIM!!!1

Btw, samo sam napomenuo to pošto ionako ima veze sa temom :(

Kid A
05-08-2009, 22:12
http://www.imagesforme.com/out.php/i624933_40989666bonfireparson416.jpg

Raz
05-08-2009, 22:13
:D

Kid A
05-08-2009, 22:14
A dosadno mi pa se zezam :D
edit:
vidi kako imas smirenu facu cak i kad goris :)

loo
05-08-2009, 22:48
Da, lakše je osobi objasnit da neću imat posla s njom jer je retard nego kulturno pitat ovdje tek toliko za informaciju tko me želi addat (ako je sa foruma). Do sad sam sve forumaše prihvatio i nijedan nije blockan, ali je imho kulturno bar predstaviti se ili dat neku naznaku tko te želi addati.

OHNE, ZLOČESTI RAZ SE USUDI ZAHTJEVAT NICK OSOBE KOJA MU ŽELI BIT MSN BUDDY, AJMO NA LOMAČU S NJIM!!!1

Btw, samo sam napomenuo to pošto ionako ima veze sa temom :(

Jeboga, pa valjda će se predstavit kad te adda :)
Ako te zanima tko je, prihvati ga. Ako se sam ne pretstavi, ti ga pitaj tko je i di je problem? Problema naravno nema...
A i osim toga, kako će se predstavit ako te nema na msnu? Odkud ti znaš da je s foruma pa smatraš da ti treba poslat pp?

Kid A
05-08-2009, 22:59
Pa ima onaj fazon kad nekom saljes da ga hoces na MSN-u mozes napisati neki introduction ili tak nesto....

Raz
05-08-2009, 23:00
Nije bitno, addao sam ga, valjda će se pojavit na msnu jednom xD

Kid A
05-08-2009, 23:11
Sad cekaj gnjidu :D

K4ciga
05-08-2009, 23:55
Arbiter,i dalje mi nisi odgovorio.Zašto ti je ispod časti imati ljude sa obojanim imenima na MSN-u?


Ah.Ja imam stav.Ja ne primam bilo koga.Ja imam svoje kriterije.Nemože svatko pričati samnom.Ako želi,neka promjeni ime.Jer,što ako se pročuje da sam nekom "ručno" promjenio nick? Reputacija bi mi pala.

Gori si od Simone.

Kid A
06-08-2009, 00:02
Hehehe,good point :D

Arbiter of Change
06-08-2009, 00:06
Arbiter,i dalje mi nisi odgovorio.Zašto ti je ispod časti imati ljude sa obojanim imenima na MSN-u?
Ispod časti? Nimalo, samo me iritira i ne moram trpiti to ako ne želim. :)

K4ciga
06-08-2009, 01:45
Arbiter,i dalje mi nisi odgovorio.Zašto ti je ispod časti imati ljude sa obojanim imenima na MSN-u?
Ispod časti? Nimalo, samo me iritira i ne moram trpiti to ako ne želim. :)

Oh,duševne boli? Paranoja? Patiš od nesanice? Nekontrolirane mokraće?

Pazi ovo ; "...ne moram trpiti ako to ne želim."

Naravno da nemoraš trpiti nečiju drskot kao obojano ime,ali isto tako si jednostavno mogao promjeniti ime.Tu se vraćamo na dio o časti. :)

Paran0a
06-08-2009, 06:02
Arbiter,i dalje mi nisi odgovorio.Zašto ti je ispod časti imati ljude sa obojanim imenima na MSN-u?
Ispod časti? Nimalo, samo me iritira i ne moram trpiti to ako ne želim. :)
Paranoja?

Wat?

croat1gamer
06-08-2009, 06:55
@ Sljem-

Pročitajte ovo i upamtite: nemaju svi MSN+ niti će ga staviti zbog vaših retajnih znakova.
Osobno sam promijenio politiku i od sada jednostavno brišem takve kontakte dok sam im prije običavao manualno mijenjati nick.

Grim
06-08-2009, 07:22
Ja svima koji imaju nick pun znakova ko npr. Fireblade: ‡‡‡(¯`*·٠•●ҳ̸Ҳ̸ҳ‡¦¦†F†i r†e†B†l†a†d†E†¦¦‡ҳ̸Ҳ̸ҳ● •٠·*´¯)‡‡‡‡ dodijelim drugi nick, jer se ovo ni nemoze procitat normalno. :D

loo
06-08-2009, 09:57
Ja svima koji imaju nick pun znakova ko npr. Fireblade: ‡‡‡(¯`*·٠•●ҳ̸Ҳ̸ҳ‡¦¦†F†i r†e†B†l†a†d†E†¦¦‡ҳ̸Ҳ̸ҳ● •٠·*´¯)‡‡‡‡ dodijelim drugi nick, jer se ovo ni nemoze procitat normalno. :D

Pa nećeš valjda stalno čitati nečije ime :?
Ako je neko retardirano, ja ga samo zapamtim kako izgleda, čest se ni ne trudim pročitat šta piše.


@ Sljem-

Pročitajte ovo i upamtite: nemaju svi MSN+ niti će ga staviti zbog vaših retajnih znakova.
Osobno sam promijenio politiku i od sada jednostavno brišem takve kontakte dok sam im prije običavao manualno mijenjati nick.

:rotfl:
Pa ako nemaš msn+ onda tek nemožeš pročitat ime. Čak ni ona normalna, ali samo obojana je jako teško pročitat. A kad imaš msn+ je sve lijepo obojano i odma vidiš ko je to.

croat1gamer
06-08-2009, 10:05
@ Sljem-

Pročitajte ovo i upamtite: nemaju svi MSN+ niti će ga staviti zbog vaših retajnih znakova.
Kuzis?

loo
06-08-2009, 10:11
@ Sljem-

Pročitajte ovo i upamtite: nemaju svi MSN+ niti će ga staviti zbog vaših retajnih znakova.
Kuzis?

Jel' možda pokušavaš reć' da je skidanje msn+ a iznad tebe? Da se ti nećeš zamarat takvim glupostima samo zato da lakše pročitaš ime? Pa dobro, ne zanima to mene. Ti ispadaš pred svojim prijateljima pi*ka jer ih mičeš/ne stavljaš na listu. Ako vama odgovara, radite tako, ali nemojte sad tu brijat da ste neka ekskluziva, neki selebritiji, da je vama ispod časti radit što i drugi, da morate uvijek bit posebni. Vjerujem da vaši 'prijatelji' ne gube puno zato što ih nemate na listama :wink:

croat1gamer
06-08-2009, 10:33
Ne, nego skidanje Msn+ samo zato da vidim sto to silno retajno znakovlje znaci je jednostavno- glupo.
Dakle ja moram skinuti Msn+ da vidim to jer si ti retard koji zeli imati kulno ime?
Awesome.

I da, ja vise dobivam na tome sto ih nemam na listi.

Kada je u pitanju sa rl prijateljima, nisam ja tu radodajka da im dajem svoj msn samo tako, nego ih uzimam o tome koliko su podobni za druzenje uopce.

loo
06-08-2009, 10:44
Dobro, ja sam svoje reko. Ti samo glumi nekog kulera i daj msn samo onima koji ga 'zaslužuju'. A šta će se dogodit ako ga netko 'zasluži' pa ispadne da on ima 'retardirano' ime? I njega ćeš maknut?

TeraBajt
06-08-2009, 10:59
mjenjam nick u P^o˘g°lą˛v`n~iˇk


rima, jeje.

Arbiter of Change
06-08-2009, 12:40
Fak, sve ste rekli dok me nije bilo. :)

croat1gamer
06-08-2009, 13:48
Heh, sjetio se sada.
Rule 14.
Successful troll was almost successful.

TeraBajt
06-08-2009, 20:43
treba uvest pravilo da ak znate ta pravila na pamet ne možete umrijeti jer shodno s time nemate života, a onog bez života ne možeš da biješ. har har.

loo
06-08-2009, 21:12
nekak mi se sviđa ovaj TetraPak

TeraBajt
06-08-2009, 21:27
pavuna, molim. app:

S.ClaW
30-09-2009, 12:24
jedan friend s msna (..::B::..r::.o::..n::..x::..) ali barem mogu procitati ima i gorih ali nezz kako cu prekopirati

gothic45
03-10-2009, 22:17
Ok, sam ja jedini kojeg živcira kad netko ima neka sjebana imena sa miljun točkica, znakova i ostalih pizdarija u svom imenu ? Ili kad umjesto slova d dođe znak onog šugavog dinama ( to vrijedi i za svaki smajl koji se pojavljuje na nekom slovu ).
To također vrijedi i za oWaKaW sTiL pishAnJa. Pobogu, zašto nemožete normalno pisat :(
I onda se neki čude zašto sam na starijoj verziji msna :(

Nisi jedini, nije ni meni jasno kad stave nešto tipa

[c=48529z51z/higfg/Ime osobe\blalbla[u]/[img]

meni piše normalno Antonio, pametnom dosta :D

LPFireDog
03-10-2009, 22:25
Ok, sam ja jedini kojeg živcira kad netko ima neka sjebana imena sa miljun točkica, znakova i ostalih pizdarija u svom imenu ? Ili kad umjesto slova d dođe znak onog šugavog dinama ( to vrijedi i za svaki smajl koji se pojavljuje na nekom slovu ).
To također vrijedi i za oWaKaW sTiL pishAnJa. Pobogu, zašto nemožete normalno pisat :(
I onda se neki čude zašto sam na starijoj verziji msna :(

Nisi jedini, nije ni meni jasno kad stave nešto tipa

[c=48529z51z/higfg/Ime osobe\blalbla[u]/[img]

meni piše normalno Antonio, pametnom dosta :D
to je zapravo boja slova a ti ju nevidis jer nemas msn plus

CrazySmurf
09-10-2009, 07:30
Čovjeće meni nema ništa gore nego kad tako napišu ime. Upravo debilno. Ne možeš pročitat kako triba pobogu :nonono:

loo
10-10-2009, 08:48
hahahahahahahahahaha
Pazi ovo. Gejmeri se javljaju da ne mogu pročitat nečije ime. Dobro da se 90% vas ne koristi onim retardiranim brojkama umjesto slova(g33k speak) kad radite svoja imena i što na engleskom nikad ne napišu normalnu riječ nego ju većinom tolko skratite da stvarno nema ama baš nikakvog smisla (npr. y=why :rotfl: )

ah. ironija.

Mirko L
10-10-2009, 08:53
hahahahahahahahahaha
Pazi ovo. Gejmeri se javljaju da ne mogu pročitat nečije ime. Dobro da se 90% vas ne koristi onim retardiranim brojkama umjesto slova i što na engleskom nikad ne napišu normalnu riječ nego ju većinom tolko skratite da stvarno nema ama baš nikakvog smisla (npr. y=whyS :rotfl: )

ah. ironija.

Y nije skraćeno od why?
Nego se to slovo na engleskom ne čita ''ipsilon''...nego ''vaj''.

Ja se ne koristim brojkama btw.Samo neki se koriste, a većina njih ubace samo par brojeva.

Kid A
10-10-2009, 16:55
:bravo:
Mirko
:bravo: