PDA

Pogledaj cijelu verziju : Guys and make up :s



Stranica : [1] 2

Helena
13-07-2009, 01:03
Daklem, potaknuta ovim (xrPhiZegk7Q)Svideom, otvaram ovu temu...

Sve više na televiziji gledam reklame za muške proizvode: muška krema protiv bora, muška hidratanta krema, muška krema za podočnjake pa krema za svjež izgled (ona "stvarno ne razumijem zašto si to radiš" nivea for men reklama...), pa muški piling za lice i još hrpetina drugih stvari... I mislim si WTF?!!! :|

Neki dan u city centru, stojim u mulleru na blagajni, a kraj mene ženska (nakvarcana, umjetni nokti duljine orlovih kandži) i s njom frajer, također nakvarcan: 3/4 hlače, na nogama sandale neke, polo majica, zalizana kosa (sjajna, naravno) i ogromne sunčane onak gore na glavi dignute... I načujem njihov razgovor: ženska traži kremu za sunčanje, a frajer joj objašnjava da nemre imat istu kremu za lice i tijelo, da nek si za tijelo uzme tu jednu, a za lice nek si uzme dior (naravno, to dior je uzviknul tak da ga je pol dućana čulo). Ja sva u nevjerici, pogledam mog dragog kraj mene, koji je već sav živčan bio zbog vremena provedenog u tom "ženskom" dućanu i mislim si "hvala bogu da je normalan". :?

Mislim, kud ide ovaj svijet? Frajeri po gradu hodaju u rozim majčicama i košuljama, s više šminke na licu nego ja, s više kremica doma nego kaj ih ja imam, a kaj je najveća fora, kolko čitam po netu, curama je to najnormalnija stvar. :o

Mom dragom je vrhunac kozmetičkih proizvoda koje posjeduje krema za poslije brijanja, dezić i eventualno parfem stavi na sebe (ako se sjeti da ga ima na polici doma...).

Temu otvaram ovdje jer je pretežito muška populacija na forumu. Što od tih "kozmetičkih" proizvoda koristite? U to ulazi sve od kreme za brijanje, aftershave-a, dezića, parfema te općenito kakvi su vam stavovi o muškoj kozmetici (tu prvenstveno mislim na te raznorazne kremice i sl. fore). Samo molim bez komentara kak su frajeri koji to nose i rabe pederi, da to treba pobit i sl.

Nodakim
13-07-2009, 01:06
Nego zanimljiva mi logika,lik ima neku rozu majicu,a ja tamno ljubičastu,i lik mi kaže da u tome izgledam kao neki peder.
HEJ BAREM ROZA NIJE ŽENSKA BOJA!!1111
Loša sam osoba,neka te osobe umru.

kikl0p
13-07-2009, 01:10
likove s rozim maicama i gelom u kosi dozivljavam kao da su si na celo napisali: "debil sam"

vivi
13-07-2009, 01:23
likove s rozim maicama i gelom u kosi dozivljavam kao da su si na celo napisali: "debil sam"

Hmmm zanimljiv pogled na ljude,ja recimo ne furam roze majce ali kad se izlazi gel stavljam,i neznam nekak nisam primjetio svih ovih godina da me ljudi cudno gledaju,mozda mi ipak na celu ne pise "debil sam".

Lord Jambrek
13-07-2009, 01:24
HELENA OĆEŠ SE UDAT ZA MENE :pray:

To se i ja pitam cijelo vrijeme (ne mislim na gore spomenutu rečenicu, nego na post od helene :D ). Danas je sve puno nekih pederkastih debila, ovi kaj kruže po narodnjacima. Roza majica, bijele trifrtaljke, neke bijele gay lakostice i onda vrhunac: torbica ( :rotfl ). Da ljudi, torbica, negdje veličine prosječnog ženskog novčanika, onak ide remen oko njega i torbica taman iznad dupeta. Ja si mislim wtf? Kud taj svijet ide? Još malo pa ćemo bit kao u epizodi south parka kad su svi postali metroseksualci. Dok idem zagrebom osjećam se ugroženo, toliko tih copy-paste našminkanih debila da je to strašno, nit stila, nit ukusa imaju. Još malo pa će gradovi izgledat ko da je gay pride svaki dan ak se takvi guzoljupci nastave rađat. Znate kaj mi je još najgore u tom? Kaj takve budale uvijek idu sa većim brojem pičoka okolo. Ak tak se nastavi, zar ćemo mi muškarci još morat dildo imat u čmaru da nas žene zavole? Žene imaju sve veća prava i mogućnosti kontroliranja muškaraca, muškarci postaju sve veće žene! Na kraju ćemo se doslovno pitat: "ko tu koga jebe?"

Helena, odličan post, good job.

Koristim dezodorans da ne smrdim ko kuga i to je to, ni parfeme, ništa.

@Vivi

Ne misli na to ako imaš gel ili rozu majicu, nego ako je to dvoje u kombinaciji.

W3DR4N
13-07-2009, 01:30
Miller ima bogovske čokse kojih nigdje drugdje nema. :gitara:

Helena
13-07-2009, 01:41
Ne bih znala, nisam probala njihove čokolade... :o

Jambrek - točno to. Jebote, ponekad vidim frajera na ulici i pitam se jel muško ili žensko. :?

Kaj se tiče torbica oko struka, to mi ne smeta ukoliko je frajer normalno obučen i ukoliko je torbica muška. Znači, ne pederuše one, nego one prave sportske torbice kaj se nose oko pasa. Al ak frajer obuče rozu majicu i sl. i najmuževniju torbicu upropasti... :( Najviše popizdim kad vidim frajera da fura takvu torbicu na ramenu. Isusti, prizora... :pray:

Nedavno sam na fhr-u naišla na sliku frajera u SUKNJI i s crvenom TORBICOM u rukama. :shock:

http://www.style.com/slideshows/parties/060409_Punta_Della_Dogana_Opening/02m.jpg

Nakon kaj sam ga popljuvala žene me napale da nisam normalna, da je frajer presexy i sl komentare... :|

W3DR4N
13-07-2009, 01:52
Jambrek, kad mi veliš gdje da stavim novčanik, mobitel, mobitel, ključeve i ključeve, onda više neću furati nikakve torbice.
Jebiga, kad je zima, imaš jaknu s 13 džepova. Kad je ljeto, nema mjesta.

Nodakim
13-07-2009, 02:00
Wedran ti si praktična osoba,nošenje pederuša nema veze s time,nego s trendovima.
I pederima jel.

Lord Jambrek
13-07-2009, 02:32
Jambrek, kad mi veliš gdje da stavim novčanik, mobitel, mobitel, ključeve i ključeve, onda više neću furati nikakve torbice.
Jebiga, kad je zima, imaš jaknu s 13 džepova. Kad je ljeto, nema mjesta.

Okej pederuške ili baš torbice kaj onak više sportski djeluju i to, ali ono je bilo pre strašno.

http://www.purseuing.com/images/lacoste.jpg

Bilo je tak slično, samo što je išlo onak preko leđa i pri kraju su bili oni kromirani lanci koji su kačili torbu i remen. Grozno, nemrem opisat. Ja isto furam pederušu samo zato što je praktična (ne onu klasičnu pederušu, nego one kakve danas većinom mlađi nose, imaju ili cifer ili su na čičak.)

Da si ti ono vidio, pisao bi isto što i ja sad.

D.E.M.O.
13-07-2009, 05:26
Oprosti, Helena, ali to sto se ti ne sminkas ne znaci da se i mi, muskarci, ne mozemo.


edit.

I da, ne vole sve djevojke da bazdi na znoj.


da zivimo u srednjem vijeku i da je dosao deodorans za muskarce ti bi rekla; "OH NEMOJTE DA BUDETE KO ŽEMSKE AMPA FUJ TO ODVRATNO, NENORMALNO, JA VOLIM KADA BAZDI NA ZNOJ DA BUDE MUŠKO, A NE KO ŽENSKO DA MIRIŠI FUJ FUJ. JA VOLIM ZNOJ I PONEKAD SE UPITAM, JEL TO MUŠKO ILI ŽEMSKO AMPA, FUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ."

D.E.M.O.
13-07-2009, 05:34
Jambrek, kad mi veliš gdje da stavim novčanik, mobitel, mobitel, ključeve i ključeve, onda više neću furati nikakve torbice.
Jebiga, kad je zima, imaš jaknu s 13 džepova. Kad je ljeto, nema mjesta.
novcanik, desni dzep. osobno, drzim i mobitel u njemu jer nije cigla, a ne volim ga drzati s kljucevima. kljuceve u lijevi dzep. Ako ti je prenapuceno, stavi novcanik i kljuceve u desni dzep a mobitel u lijevi. tako ne bi trebao imati problema. Vjeruj mi, meni stane, a moj novcanik se jedva zatvara (ne, ne zelim reci da sam mali bogati pizdun, nego furam pun kurton kartica i pizdarija).
Osobno, mislim da za pederusu nema isprike, osim ako kao devojke furas 100 privjesaka za kljuceve.
Za pederusu nema isprike. Ne zato sto je gej. Ja veoma postujem gej ljude. Ali je gej. I pederska. I kriminalno losa. E kakste losi. Bar vam ta pederusa nije gej. HAH

KI KI
13-07-2009, 06:03
meni sve stane u dva đepa i sada i po zimi ... u jednom novcanik i kljucevi a u drugom mobitel. A kaj se tice kozmetike -.- nemam komentara. podrzavam do parfema ali na kremice za bore i pudere... ne

Aral
13-07-2009, 06:24
Koristim kremu za ruke i poslije brijanja. Gel za tusiranje, sapun i sampon za kosu. To je to :D
A tzv pederusu nosim, al onu preko ramena, furam se na motoru cesto i jednostavno ponekad nemam kam sa stvarima. A i kad idem auto, slicna stvar. Tak da ono, ne nosim je bas puno al kad treba treba, necu ko idiot furat naocale, kljuceve, novcanik, mobitel i ostale stvari po đepovima. Osim kad bas trebam ^^

Arbiter of Change
13-07-2009, 07:45
novcanik, desni dzep. osobno, drzim i mobitel u njemu jer nije cigla, a ne volim ga drzati s kljucevima. kljuceve u lijevi dzep. Ako ti je prenapuceno, stavi novcanik i kljuceve u desni dzep a mobitel u lijevi. tako ne bi trebao imati problema. Vjeruj mi, meni stane, a moj novcanik se jedva zatvara (ne, ne zelim reci da sam mali bogati pizdun, nego furam pun kurton kartica i pizdarija).
Aha, to kao ja dođem kući pa vadim iz hlača: novčanih, iPod, mobitel i ključeve, svaki u zasebnom džepu... ono, kao kad u humorističnim filmovima vidiš lika da vadi iz majice čitav arsenal oružja, tako se osjećam. Ne nosim peder(???)uše, ja nosim full-blown torbu u koju može stati laptop jer obično treba potezati stvari uokolo, a bilo što manje bi ostavio negdje (inače je ne nosim, zato su mi hlače ovako napućene).

Šminka... ne.
Postoji razlika između make-up pizdarija i ovih stvari tipa protiv prišteva što vjerujem da smo svi koristili u tinejdžerskim danima.

Maloki
13-07-2009, 07:59
da zivimo u srednjem vijeku i da je dosao deodorans za muskarce ti bi rekla; "OH NEMOJTE DA BUDETE KO ŽEMSKE AMPA FUJ TO ODVRATNO, NENORMALNO, JA VOLIM KADA BAZDI NA ZNOJ DA BUDE MUŠKO, A NE KO ŽENSKO DA MIRIŠI FUJ FUJ. JA VOLIM ZNOJ I PONEKAD SE UPITAM, JEL TO MUŠKO ILI ŽEMSKO AMPA, FUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ."
Ne znam jel ovo zajebancija ili si ozbiljan, ali ja se slažem sa rečenim.
Po meni je prvi post poprilično seksistički.
Ni sam nisam fan metroseksualaca ali imaju potpuno pravo na to i neka rade što žele.

Inače koristim dezodorans (onaj u sticku), gel za tuširanje, afteršejv i parfem (malo stavim na vrat i onda utrljam sa rukom, tek toliko da se može malo osjetiti).

flander
13-07-2009, 07:59
Mom dragom je vrhunac kozmetičkih proizvoda koje posjeduje krema za poslije brijanja, dezić i eventualno parfem stavi na sebe (ako se sjeti da ga ima na polici doma...)

također ^^


likove s rozim maicama i gelom u kosi dozivljavam kao da su si na celo napisali: "debil sam"

roze majice to nemrem smislit ni pod razno, ali da gel koristim da, više da mi kosu sravna nego da radim sad neke uber seksi frizure ^^


(ne mislim na gore spomenutu rečenicu, nego na post od helene)

ispravak gramatičkog navoda : "Helenin post", a ne "post od Helene" ccc :P


kad mi veliš gdje da stavim novčanik, mobitel, mobitel,ključeve

novčanik u desni đep,mog u ljevi, osobno imam 3 ključa i to sasvim solidno stane u svake hlaće ;)

Sickmanno1
13-07-2009, 08:07
Ja guram torbu slicnu ovoj :)

http://www.shoesandbags.de/store/out/oxbaseshop/html/0/dyn_images/1/98305-124_d1.jpg

Jabrek, jel sam ja gay :(?

Raz
13-07-2009, 08:21
Koristim šampon, gel za tuširanje, dezodorans, kremu za ruke i eventualno sprej. Nikakve šminkice ne dolaze u obzir, torbicu bi imao jedino ako je praktična, a ne da je tu samo zbog izgleda. Inače ključevi, mobitel, novčanik mi stanu u džep tako da nemam problema sa tim.

###DK###
13-07-2009, 08:29
Koristim gel za tuširanje, šampon, dezodorans i aftershave. I gel za kosu, ali čisto da mi ispravi kosu jer inače strši na sve strane. A te torbice i ostale gluposti nikako ne podnosim. Ne smeta meni kako se netko oblači, ali bome moraju postojati neke norme.
Ta zna se što je za muškarce a što za žene. A crvene i slične torbice su, da pogodite, za žene.

D.E.M.O.
13-07-2009, 08:36
da zivimo u srednjem vijeku i da je dosao deodorans za muskarce ti bi rekla; "OH NEMOJTE DA BUDETE KO ŽEMSKE AMPA FUJ TO ODVRATNO, NENORMALNO, JA VOLIM KADA BAZDI NA ZNOJ DA BUDE MUŠKO, A NE KO ŽENSKO DA MIRIŠI FUJ FUJ. JA VOLIM ZNOJ I PONEKAD SE UPITAM, JEL TO MUŠKO ILI ŽEMSKO AMPA, FUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ."
Ne znam jel ovo zajebancija ili si ozbiljan, ali ja se slažem sa rečenim.
Po meni je prvi post poprilično seksistički.
Ni sam nisam fan metroseksualaca ali imaju potpuno pravo na to i neka rade što žele.

Inače koristim dezodorans (onaj u sticku), gel za tuširanje, afteršejv i parfem (malo stavim na vrat i onda utrljam sa rukom, tek toliko da se može malo osjetiti).
bilo je ozbiljno :)

Electromaster
13-07-2009, 08:37
[quote="D.E.M.O.":1a9pbx59]novcanik, desni dzep. osobno, drzim i mobitel u njemu jer nije cigla, a ne volim ga drzati s kljucevima. kljuceve u lijevi dzep. Ako ti je prenapuceno, stavi novcanik i kljuceve u desni dzep a mobitel u lijevi. tako ne bi trebao imati problema. Vjeruj mi, meni stane, a moj novcanik se jedva zatvara (ne, ne zelim reci da sam mali bogati pizdun, nego furam pun kurton kartica i pizdarija).
Aha, to kao ja dođem kući pa vadim iz hlača: novčanih, iPod, mobitel i ključeve, svaki u zasebnom džepu... ono, kao kad u humorističnim filmovima vidiš lika da vadi iz majice čitav arsenal oružja, tako se osjećam. Ne nosim peder(???)uše, ja nosim full-blown torbu u koju može stati laptop jer obično treba potezati stvari uokolo, a bilo što manje bi ostavio negdje (inače je ne nosim, zato su mi hlače ovako napućene).[/quote:1a9pbx59]
Same here. :)
Do neke mjere, sve trpam u hlače, s obzirom da uvijek kupujem one sa hrpom džepova [ Cargo?]... A ako mi to nije dovoljno, uzmem si ruksak. Works for me.
Inače, jedva čekam da Sonić dođe u ovu temu. <3

I da, roze majice su megaloše. :(

EDIT: Evo, čisto primjera radi, kratke hlače koje sada nosim imaju 6 džepova s prednje strane + poseban džep za mobitel, te još 2 džepa na dupetu. Vgg? Vgg.

Aral
13-07-2009, 09:02
Ma roze majice su kul. I ljubicaste. Naravno, ako nisu u stilu Ante Gotovca, to samaram.
Samo mi cura ne voli tu boju pa mi sere. Meni su bas fensi.

Dreamer Deceiver
13-07-2009, 09:07
Daklem, potaknuta ovim (xrPhiZegk7Q)Svideom, otvaram ovu temu...

Sve više na televiziji gledam reklame za muške proizvode: muška krema protiv bora, muška hidratanta krema, muška krema za podočnjake pa krema za svjež izgled (ona "stvarno ne razumijem zašto si to radiš" nivea for men reklama...), pa muški piling za lice i još hrpetina drugih stvari... I mislim si WTF?!!! :|

Neki dan u city centru, stojim u mulleru na blagajni, a kraj mene ženska (nakvarcana, umjetni nokti duljine orlovih kandži) i s njom frajer, također nakvarcan: 3/4 hlače, na nogama sandale neke, polo majica, zalizana kosa (sjajna, naravno) i ogromne sunčane onak gore na glavi dignute...SI načujem njihov razgovor: ženska traži kremu za sunčanje, a frajer joj objašnjava da nemre imat istu kremu za lice i tijelo, da nek si za tijelo uzme tu jednu, a za lice nek si uzme dior (naravno, to dior je uzviknul tak da ga je pol dućana čulo). Ja sva u nevjerici, pogledam mog dragog kraj mene, koji je već sav živčan bio zbog vremena provedenog u tom "ženskom" dućanu i mislim si "hvala bogu da je normalan". :?

Mislim, kud ide ovaj svijet? Frajeri po gradu hodaju u rozim majčicama i košuljama, s više šminke na licu nego ja, s više kremica doma nego kaj ih ja imam, a kaj je najveća fora, kolko čitam po netu, curama je to najnormalnija stvar. :o

Mom dragom je vrhunac kozmetičkih proizvoda koje posjeduje krema za poslije brijanja, dezić i eventualno parfem stavi na sebe (ako se sjeti da ga ima na polici doma...).

Temu otvaram ovdje jer je pretežito muška populacija na forumu. Što od tih "kozmetičkih" proizvoda koristite? U to ulazi sve od kreme za brijanje, aftershave-a, dezića, parfema te općenito kakvi su vam stavovi o muškoj kozmetici (tu prvenstveno mislim na te raznorazne kremice i sl. fore). Samo molim bez komentara kak su frajeri koji to nose i rabe pederi, da to treba pobit i sl.

jel svjetluca na suncu ?



Jambrek, kad mi veliš gdje da stavim novčanik, mobitel, mobitel, ključeve i ključeve, onda više neću furati nikakve torbice.
Jebiga, kad je zima, imaš jaknu s 13 džepova. Kad je ljeto, nema mjesta.

Novčanik ide u jedan džep, mobitel ide u drugi džep a ključevi idu u džep kamo je mobitel ili novčanik. Problem gotov. S tim da meni još stanu i slušalice od mp3-a za mobitel :D


Ja guram torbu slicnu ovoj :)

http://www.shoesandbags.de/store/out/oxbaseshop/html/0/dyn_images/1/98305-124_d1.jpg

Jabrek, jel sam ja gay :(?

Takvu torbicu ima moja sestra za u školu ako se ne varam :/

Stvarno je žalosno šta trendovi čine od ljudi :/
Jebeni metroseksualci, jedva podnosim ona tri debila na telki ( sveto trojstvo ciganko, mačor i guzu, pardon guru ) a još hi moran gledat po ulici :(

megalodon
13-07-2009, 09:35
Ne smeta mi upotreba krema, samo dok je u nekim normlanim granicama. A za pederuse, sasvim lagano se mogu smjestit telefon, iPod, pare i slicno u dzep. Nikad mi dzepovi nisu prenabudzeni.

Sickmanno1
13-07-2009, 09:56
Meni u dzep nestane...2x Mobitela, kljucevi, 2 kutije cigara, 2 upaljaca, zvakace, maramice i naocale...

Neven <R>
13-07-2009, 10:44
Meni svejedno da'l se šminkaju ili ne. Mislim ako se šminkaju vrlo je vjerojatno da se neće naći u mom krugu prijatelja čisto zbog razlika u interesima, ali inače bmk, a za stvari nosim ruksak stalno.

Grim
13-07-2009, 11:06
Ja koristim aftershave, dezodorans i šampon, ništa više ne koristim jer mi je uzaldno. Te smatram da je šminka za ženske, a ako vidim lika sa šminkom, peder je, što god netko kaže za njega, ili on za sebe, ja ga smatram fagom.

Pederuše su mi glupe, obično imam (stalno imam) slušalice oko vrata, mobitel mi je u desnom džepu (preko njega slušam muziku) te u istom džepu držim i žvakače, u lijevom džepu su mi ključevi, a u stražnjem mi je novčanik.

Vrlo često, nosim i rusksak na leđima (pravi ruksak ne pederušu) u kojem držim laptop.

Dreamer Deceiver
13-07-2009, 11:11
ja koristim aftershave jer jednostavno obožavam onaj osjećaj kad ga staviš na tek obrijano lice :D

Deadwalker
13-07-2009, 11:19
Osobno ne pratim te "nove trenodove". Vise sam old skull, hehe...od kozmetickih preparata, well, jedino dok se brijem aftershave te uvijek nekakav dezedorans. Pederuse mi ne trebaju, dok je lito kupim si kratke hlace sa 6 džepova i sve stane(novcanik, mobitel, kljucevi, suncane cvike). Po zimi ofkors problema jos manje s time. I u globalu nemam nista protiv ljudi koji se sminkaju i paze jako na svoj look. Ako im je tako lijepo i ugodno se osjecaju, neka samo furaju, sta bi im ja sad. Kako se kaze, odjeca ne cini covjeka, I guess... :) Ne valja ih suditi po tome :wink:

Niko Bellic
13-07-2009, 11:20
Meni u dzep nestane...2x Mobitela, kljucevi, 2 kutije cigara, 2 upaljaca, zvakace, maramice i naocale...Kuzim te u potpunosti. Ja furam Champion "pederusu" iz nuzde, tj. samo zato sto ima puno odvojenih pretinaca za razne pizdarije i vecinom ju nosam u ruci. Ne volim kad su mi dzepovi puni i radije ovako sve potrpam i imam na jednom mjestu. Sa sobom furam dva mobitela, punjac, čačkalice (da čačkalice), novcanik, suncane (po ljeti) ili kisobran (u proljece/jesen/zimu), a nekad kada mi dopizdi skinem i sat s ruke i metnem ga nutra. Od kozmetike koristim ono najosnovnije, a odkad sam si kupio masinicu za sisanje i za brijanje (Phillips FTW) ne koristim ni gel vise i postal sam "prava skinjara". Volim imati dobar parfem tipa Armani/Versace, al cisto zbog sebe i da, vecinom zaboravim na njega pa se povremeno reda radi naspricam ko kreten da malo mirisim ljudima tak bzvz...

weird1
13-07-2009, 11:30
dezic i koristio sam kremu za ruke jedno vrijeme dok sam radio u praonici jer mi je koza bila skroz ispucana.

Ali mislim da je sve to stvar izbora i dok se to nekim curama svidja normalno da ce se naci decki koji ce to radit (ono ko ponuda i potraznja ako cure traze to, nace se decki koji ce im to i ponuditi).

Torbice (bilo koje vrste) se nose prvenstveno iz prakticnosti. Ako imas puno stvari za ponijeti pretrpani djepovi nisu lijepi ni za vidjeti ni ugodni(udobni) za hodanje.

Niko Bellic
13-07-2009, 11:44
Torbice (bilo koje vrste) se nose prvenstveno iz prakticnosti. Ako imas puno stvari za ponijeti pretrpani djepovi nisu lijepi ni za vidjeti ni ugodni(udobni) za hodanje.Ovo je jedina prava istina i tuzno je da mnogi kupuju takve torbice radi pomodarstva pa onda trpaju u njih stvari koje im ni ne trebaju da ih ne furaju prazne.

Feanor
13-07-2009, 11:54
Dezodorans, šampon, sapun i gel, ali gel samo zato jer mi kosa izgleda ko bitlsica kad mi je poluduga pa je sa gelom samo razbacam da ne izgledam ko austin powers...
Od torbi, nosim uvjek ruksak sa sobom, i to školski heheh, u nju su uvjek potrpane dvije,tri knjige koje trenutno citam par skripti i indeks, novčanik, cigare, mobitel i kljucevi su mi obicno u đepovima, zato preferiram da mi ljetne haće imaju mali milijun đepova što obično i imaju...

Helena
13-07-2009, 12:31
Oprosti, Helena, ali to sto se ti ne sminkas ne znaci da se i mi, muskarci, ne mozemo.
edit.
I da, ne vole sve djevojke da bazdi na znoj.
da zivimo u srednjem vijeku i da je dosao deodorans za muskarce ti bi rekla; "OH NEMOJTE DA BUDETE KO ŽEMSKE AMPA FUJ TO ODVRATNO, NENORMALNO, JA VOLIM KADA BAZDI NA ZNOJ DA BUDE MUŠKO, A NE KO ŽENSKO DA MIRIŠI FUJ FUJ. JA VOLIM ZNOJ I PONEKAD SE UPITAM, JEL TO MUŠKO ILI ŽEMSKO AMPA, FUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ."
Hahahahaha. Umirem od smijeha. -.-


Ne znam jel ovo zajebancija ili si ozbiljan, ali ja se slažem sa rečenim.
Po meni je prvi post poprilično seksistički.
Ni sam nisam fan metroseksualaca ali imaju potpuno pravo na to i neka rade što žele.
U kojem dijelu svog posta sam ja rekla da oni ne smiju raditi/nositi što žele? Samo sam rekla da mi nije normalno da frajer koristi više kozmetičkih proizvoda nego ja.


Ja guram torbu slicnu ovoj :)

http://www.shoesandbags.de/store/out/oxbaseshop/html/0/dyn_images/1/98305-124_d1.jpg

Jabrek, jel sam ja gay :(?
Nisi.


Osobno ne pratim te "nove trenodove". Vise sam old skull, hehe...od kozmetickih preparata, well, jedino dok se brijem aftershave te uvijek nekakav dezedorans. Pederuse mi ne trebaju, dok je lito kupim si kratke hlace sa 6 džepova i sve stane(novcanik, mobitel, kljucevi, suncane cvike). Po zimi ofkors problema jos manje s time. I u globalu nemam nista protiv ljudi koji se sminkaju i paze jako na svoj look. Ako im je tako lijepo i ugodno se osjecaju, neka samo furaju, sta bi im ja sad. Kako se kaze, odjeca ne cini covjeka, I guess... :) Ne valja ih suditi po tomeS:wink:
Ne sudim nikoga samo po izgledu, dok ih ne upoznam. Dapače, pola mog razreda iz srednje je bilo takvo da su nosili roze majice i koristili neznam kakve kremice. Al većina njih su bili sasvim okej dečki. Al velim, da moj dečko koristi više kozmetičkih preparata od mene... Zapitala bih se malo... :|

###DK###
13-07-2009, 12:35
Meni ta roza majica i nije nešto toliko neobično.
Ali vidjeti neku crvenu torbicu ili slično, to je pretjerivanje.
Kao kod onog tipa čiju si sliku stavila.

mortician
13-07-2009, 12:58
zkn mi je ona reklama Nivea for men, 3 u 1 (gel za tusiranje, sampoon i pijena za brijanje)...i kad ono, na kraju oce koristiti to isto i kao pastu za zube, ali neide :(
da bar ide, zamisli sve imas u jednoj bocici, jbna utopija (volim jednostavnost) :(

Niko Bellic
13-07-2009, 13:06
Ne sudim nikoga samo po izgledu, dok ih ne upoznam. Dapače, pola mog razreda iz srednje je bilo takvo da su nosili roze majice i koristili neznam kakve kremice. Al većina njih su bili sasvim okej dečki. Al velim, da moj dečko koristi više kozmetičkih preparata od mene... Zapitala bih se malo... :|Mozda se ti premalo riktas i sminkas? Kao sto ima pederastih tipova ima i "macho zena" koje se premalo riktaju. Meni je ultraglupo kad vidim zenske koje je dobri Bog (nazalost) stvorio na svoju sliku i priliku i koje se (nazalost) moraju sminkat, a one uvjerenu u svoju krasnost bjeze od sminke i cekaju slijepog ili barem slabovidnog princa na bijelom konju. Sminka je tu da istakne neciju ljepotu i prikrije nedostatke, a posto kod muskaraca ljepota ne bi trebala biti na prvom mjestu totalno mi je glupo vidjeti nekog tko je pobrkao uloge. Da nije feministkinja ne bi bilo tog sminkanja kod ruznijeg spola ni pederluka. Lijepe i zenstvene zene nisu pokrenule feminizam nego su tu svoje prste imale "one druge" i eto sad smo tu di smo...

Helena
13-07-2009, 14:06
Mozda se ti premalo riktas i sminkas?SKao sto ima pederastih tipova ima i "macho zena" koje se premalo riktaju. Meni je ultraglupo kad vidim zenske koje je dobri Bog (nazalost) stvorio na svoju sliku i priliku i koje se (nazalost) moraju sminkat, a one uvjerenu u svoju krasnost bjeze od sminke i cekaju slijepog ili barem slabovidnog princa na bijelom konju. Sminka je tu da istakne neciju ljepotu i prikrije nedostatke, a posto kod muskaraca ljepota ne bi trebala biti na prvom mjestu totalno mi je glupo vidjeti nekog tko je pobrkao uloge. Da nije feministkinja ne bi bilo tog sminkanja kod ruznijeg spola ni pederluka. Lijepe i zenstvene zene nisu pokrenule feminizam nego su tu svoje prste imale "one druge" i eto sad smo tu di smo...
:rotfl: Srećo, ja sam žena, riktam se i šminkam samo za odlazak do dućana, kamoli za bilo kaj drugo. :D

Al to kaj veliš, frendica iz srednje je takva... Inače je malo tamnoputa, jer joj je stari iz Jordana il otkud već... Al ono, podočnjaci do poda, nepočupane obrve, brkovi :scared:... Našminkanu sam ju vidjela samo za maturalnu zabavu. :| Tak da, slažem se u principu s tobom, isto kak ima frajera koji se šminkaju, postoje žene koje se ne šminkaju, a trebale bi... A opet postoje one koje svaki dan imaju zacementiranu facu, pa kad skine sve to sa sebe, ne prepoznaš ju.

Znam po sebi... Imam podočnjake, a kad me pms uhvati uredno mi koji prištić izbije. Al to ne znači da si moram zacementirat facu: malo korektora i to je to. Puder koristim svake prijestupne. Pogotovo sad po ljetu. Ne kužim kak ženama to ne smeta, uredno vidim cure zacementirane, s tonom pudera na sebi, a sve se topi na faci od vrućine...

Ajd nek se sad nađe još neki frajer koji veli da se ne šminkam i slikala bum ak treba svu kozmetiku kaj imam doma. -.-

Sonic_Moronic
13-07-2009, 14:12
Još jednom sam se razočarao u ljudsku rasu. :(

Nevjerojatno koliki ste seksisti i hipokriti, čak ste odredili koje su boje muške, a koje ženske. Dabogda se ugušili u svojoj netoleranciji. Pusa. :*

Demo, kraljino. :))))))))

Da_killah
13-07-2009, 14:17
Jambrek, kad mi veliš gdje da stavim novčanik, mobitel, mobitel, ključeve i ključeve, onda više neću furati nikakve torbice.
Jebiga, kad je zima, imaš jaknu s 13 džepova. Kad je ljeto, nema mjesta.
novcanik, desni dzep. osobno, drzim i mobitel u njemu jer nije cigla, a ne volim ga drzati s kljucevima. kljuceve u lijevi dzep. Ako ti je prenapuceno, stavi novcanik i kljuceve u desni dzep a mobitel u lijevi. tako ne bi trebao imati problema. Vjeruj mi, meni stane, a moj novcanik se jedva zatvara (ne, ne zelim reci da sam mali bogati pizdun, nego furam pun kurton kartica i pizdarija).


sve stane u džepove ako treba, u lijevi novčanik, prometna i vozačka i ključevi, a u desni mobitel, kutijica s naočalama, žvakaće i ključ od auta, ako treba i mp3 stane

inače normala, koristim gel za tuširanje, dezodorans i aftershave, eventualno parfem i gel na kosi kad mi je kratka i idem van, ali rijetko ga stavljam

Sonic_Moronic
13-07-2009, 14:19
Okej, idem smisliti taktički plan kako ugurati sve predmete u jaknu. Nedobog da si kupim torbicu.

Inače, ja sam pravi muškarac. Ne koristim gelove, sprejeve i slično jer mi se neda i jer ih mrzim.

###DK###
13-07-2009, 14:24
Još malo pa će muškarci početi nositi i haljine.
Ako već nisu.

Sonic_Moronic
13-07-2009, 14:34
Ohne.

Arbiter of Change
13-07-2009, 15:03
Još malo pa će muškarci početi nositi i haljine.
Ako već nisu.
Kasniš drugar - Man bra (http://www.imagesforme.com/show.php/589994_ManBra.jpg).

###DK###
13-07-2009, 15:11
O jebote. :(
Ko da sam znao.

Niko Bellic
13-07-2009, 15:15
Mene najvise zivcira sto vecinom pederi i zene dizajniraju robu pa nije cudo da se ljudi oblace tak kako se oblace...

Helena
13-07-2009, 15:41
[quote="###DK###":2zgbhmp1]Još malo pa će muškarci početi nositi i haljine.
Ako već nisu.
Kasniš drugar - Man bra (http://www.imagesforme.com/show.php/589994_ManBra.jpg).[/quote:2zgbhmp1]
:shock:

Sonic_Moronic
13-07-2009, 15:47
Niste dosad znali za Man Bra?

:((((

str1k3r
13-07-2009, 16:26
Jebeš me da to postoji :shock:

Nodakim
13-07-2009, 16:31
Its for Bitch tits,neponosni vlasnik sam istih.
*shy*
SE i Sonic,ne moraš istaknuti svoju posebnost više,svi znaju.

D.E.M.O.
13-07-2009, 16:45
Osobno, smatram da nitko nista nema pravo okarakterizirati kao nenormalno. Po meni je sve normalno do te granice dok nije fizicki nasilno (ili ne ukljucuje tjelesne izlucevine). Naravno, ne mozes reci da ti izgled nekog fegeta bode oci pa ga zato mrzis i sl. Postoje ukusi i mozes reci da je netko gadan ili lijep, ali nenormalan, bozemprosti.

Dati cu primjer;
gej parada. E sada, ljudi kazu da je to nenormalno, pizde materine, ali po meni su nenormalni ti koji se bune oko toga. Da se nitko ne buni, protesta ne bi ni bilo. Dakle, mogu meni homoseksualci biti vidno i mentalno neprihvatljivi, ali kada vidim drugu stranu koja je ocito zavidno primitivna i divljacki nastrojena, po mojoj logici je jedini zakljucak da je ta strana nenormalna i dodje mi da uzmem tablu i paradiram s ovima. lmao

Nego, jelte, gospodo, ako zelite biti toliko normalni, promijenite prezime u Horvat neka vam zena sa sela rodi sina, maloga Ivana/Josipa Horvata koji ce se jednoga dana udati za Ivanu/Mariju iz Beketinaca. Nositi ce polo majicu, izbjeljene traperice i adidas/nike patike i baviti se poljoprivredom i uzgajati mrkvu, a nedeljom ce ici u crkvu i davati 20 kuna lemojzine.
Jebo vas normalno.

Bartuc
13-07-2009, 16:46
Koristim samo gel, rollon za pazduhe, parfem i aftershave.


Često viđam u gradu likove sa brdo šminke, istaknu si okice i trepavice, stave pudera i gayišaju se po vani. Boli me qurac, neka rade kaj žele, ali me boli što ti pederčići imaju više žemskinja oko sebe nego "normalni" frajeri. Nema mi ljepšeg prizora nego gojazni, prištav, šepav, ružan frajer, i mama bi ga se posramila, a pokraj sebe ima komada da ti srce stane... To je pravi frajer :rambo:

###DK###
13-07-2009, 16:50
Osobno, smatram da nitko nista nema pravo okarakterizirati kao nenormalno. Po meni je sve normalno do te granice dok nije fizicki nasilno (ili ne ukljucuje tjelesne izlucevine). Naravno, ne mozes reci da ti izgled nekog fegeta bode oci pa ga zato mrzis i sl. Postoje ukusi i mozes reci da je netko gadan ili lijep, ali nenormalan, bozemprosti.

Dati cu primjer;
gej parada. E sada, ljudi kazu da je to nenormalno, pizde materine, ali po meni su nenormalni ti koji se bune oko toga. Da se nitko ne buni, protesta ne bi ni bilo. Dakle, mogu meni homoseksualci biti vidno i mentalno neprihvatljivi, ali kada vidim drugu stranu koja je ocito zavidno primitivna i divljacki nastrojena, po mojoj logici je jedini zakljucak da je ta strana nenormalna i dodje mi da uzmem tablu i paradiram s ovima. lmao

Nego, jelte, gospodo, ako zelite biti toliko normalni, promijenite prezime u Horvat neka vam zena sa sela rodi sina, maloga Ivana/Josipa Horvata koji ce se jednoga dana udati za Ivanu/Mariju iz Beketinaca. Nositi ce polo majicu, izbjeljene traperice i vans patike i baviti se poljoprivredom i uzgajati mrkvu, a nedeljom ce ici u crkvu i davati 20 kuna lemojzine.
Jebo vas normalno.

Nije u tome stvar. Može se tebi nešto više sviđati, a nešto manje. Ali postoje određena pravila. Ne možeš ti doći nekome u goste u haljini ili sličnome. Imaš ti odjeću za muškarce i odjeću za žene. A to što određena osoba voli, to je njezina stvar.
Ali to ne znači da može raditi kako hoće. Ta nećeš ući u neko kulturno društvo imajući na sebi samo veš.
Ne govorim ja o nečijem ukusu u oblačenju, ali postoje određena pravila oblačenja. Crvene torbice nisu namjenjene muškarcima, niti su grudnjaci namijenjeni muškarcima.

Nodakim
13-07-2009, 16:53
Upravo sam poželio izletjeti na ulicu u gaćama i štiklama samo da ti poručim da jebem društvo i njegova pravila.I tebe kao člana toga jela.
Ali neka.
I has plenty of time.

Arbiter of Change
13-07-2009, 16:56
Koristim samo gel, rollon za pazduhe, parfem i aftershave.
Ono, mogao si još staviti i kremicu za ruke pa onda reći "samo". :)
Mislim, krema za ruke? Ono, razumijem ako jadni radite u polju ili imate zdravstveni problem, ali ovako gradska ekipa? Ono.

Bartuc
13-07-2009, 17:18
Pa to i je "samo", osnovni paket svakog homosapiens muškarca. To što si muško ne znači da moraš smrditi ispod ruke te imati bakterijafest na licu nakon brijanja. Gel i parfem nije esencijalno koristiti, ali gel koristim pošto mi se kosa prirodno razdjeljuje, a mrzim razdjeljke. Parfem je standardni poklon za rođendan i blagdane, pa kad ih već imaš... :D

D.E.M.O.
13-07-2009, 17:30
Nije u tome stvar. Može se tebi nešto više sviđati, a nešto manje. Ali postoje određena pravila. Ne možeš ti doći nekome u goste u haljini ili sličnome.
Naravno, niti ja ne bih zvao muskarca u haljini da mi dodje u goste, ali postoje ljudi koji bi bas to vjerojatno i htjeli. Iskreno, da mi dodje netko takav, ne bih ga tjerao niti nista, ali bih razmislio hocu li ga pozvati slijedeci put. Isto tako, kao sto rekoh, nekom drugom bi se mozda cak i veoma svidjelo. Svatko si bira drustvo, jel.



Imaš ti odjeću za muškarce i odjeću za žene. A to što određena osoba voli, to je njezina stvar.
Ali to ne znači da može raditi kako hoće. Ta nećeš ući u neko kulturno društvo imajući na sebi samo veš.
U biti, mozes, osim na mjesta gdje postoji drescode. To nije ulica, jer na njoj bi svatko trebao imati mogucnost odijevati se kako hoce, dokle god ne izlaze genitalije/dojke, a opca kultura je suzdrzati se javnih komentara na neciji racun, pogotovo upucenih direktno njemu/njoj. Naravno, nitko ti ne brani da sa svojim kolegama komentiras neciji izgled.




Ne govorim ja o nečijem ukusu u oblačenju, ali postoje određena pravila oblačenja. Crvene torbice nisu namjenjene muškarcima, niti su grudnjaci namijenjeni muškarcima.
Postoje muskarci koji ne vide boje, te oni kojima se ta boja vjerojatno i svidja. Takodjer, postoje muskarci koji imaju manboobs (ako znas o cemu je rijec :D ), pa su primorani nositi manbra. Sada ti razmisli sto ti je lepse za vidjeti; Otegnute sise na muskarcu ili ostati u neznanju da ispod majice nosi muski grudnjak.

IGoR_2803
13-07-2009, 17:33
ovak, pročitao sam samo Helenin post, prvi u temi i mogu reći da se to isto ja pitam... do zadnjeg slova... mislim, ne možeš mi jebemu doći u grad u rozoj polo majici s kožnom torbicom i lacoste tzv. "bolid" patikama...

kuzim ja da se vremena mijenjaju, i da ne mogu gledati na to sa stavom da su se nekad ljudi tuširali jednom tjedno i sl. pa bi i danas tako moralo biti, ali što je previše je previše...

megalodon
13-07-2009, 17:34
UBI UBI PEDERA.

bezimeni
13-07-2009, 17:41
Ja koristim samo pastu za zube , sapun, šampon protiv peruti , mirišljavi stik protiv znojenja ispod ruke i vodicu poslije bijanja jer mi je fora kad me zapeče :D ...a brijem se na suho...mrzim si kvasiti lice ili stavljati pjenu .Nosim normalnu odjeću koja ne privlači bilo kakvu pažnju ili potrebu za komentiranjem a mijenjam ju kad postane prljava ..tj. zaboli me za odjeću i za moj izgled. Frizuru mi radi žena...jednom mjesečno mi izbrije glavu na nulu mašinicom za šišanje...i to samo zato jer se meni ne da kod frizera a ona ne zna šišati drugačije :D .

megalodon
13-07-2009, 17:42
Brijanje na suvo je jednostavno lose, ali tako sam navikao :(

Bartuc
13-07-2009, 17:45
Brijanje na suho :o Kaj to ne peče/boli? Ja imam pre tvrdu bradu da bi se na suho brijao, čak mi ne odgovaraju niti brijače mašine, a bome niti skupe Gillete britvice pošto imaju pre uske noževe pa mi čupaju bradu umjesto da je režu.



PS: Mrzim Lacoste brand, nema mi gore od tog krokodilčića :D

bezimeni
13-07-2009, 17:49
Ja koristim upravo Gillete mah 3 i brijanje na suho je milina...gotov sam doslovno za manje od minute :D

ps. tako to rade pravi muškarci :thumbs2: ( barem oni sa malom bradomS)

Bartuc
13-07-2009, 17:53
Da, i ja imam taj Gillete, onaj najskuplji što još može i vibrirati :D Ali nema šanse se sa time brijati, toliko čupa za poluditi. Na kraju koristim one jednokratne plave britvice, s time da ih koristim po 2 tjedna umjesto 1 dan :D

D.E.M.O.
13-07-2009, 17:54
Da, i ja imam taj Gillete, onaj najskuplji što još može i vibrirati :D Ali nema šanse se sa time brijati, toliko čupa za poluditi. Na kraju koristim one jednokratne plave britvice, s time da ih koristim po 2 tjedna umjesto 1 dan :D
to su jednokratne? :o

kako su ljudi nemastoviti. isperes, ili u krajnjem slucaju izvadis zilet i presijeces si vene 8)

Bartuc
13-07-2009, 17:56
Bar sam ja čuo da su jednokratne, ali nemoj me držati za riječ. Valjda nitko normalan ne baca to čudo nakon jednog korištenja, pre skup je to sport.

bezimeni
13-07-2009, 17:57
Hi , hi...kaji i kondome sušiš na štriku :D

D.E.M.O.
13-07-2009, 18:06
Hi , hi...kaji i kondome sušiš na štriku :D
sta ti majicu bacas u kantu nakon sto ju jednom nosis?

bezimeni
13-07-2009, 18:09
Da , tako to rade muškarci u mom kvartu...svi od reda.Zašto bih ja bio iznimka ? Zato jer ne želim !

Deadwalker
13-07-2009, 18:10
Hi , hi...kaji i kondome sušiš na štriku :D
:rotfl: :rotfl:

Bar sam ja čuo da su jednokratne, ali nemoj me držati za riječ. Valjda nitko normalan ne baca to čudo nakon jednog korištenja, pre skup je to sport.

Ja isto koristem te najobicnije, ne vidim neki smisao kupovanja brijaceg aparata ili onih skupih zileta. I da, koristim jednog te istog nekoliko puta...
Iako, sada mi i netreba toliko zilet posto pustam bradu, hehe 8)

Nodakim
13-07-2009, 18:10
Hi , hi...kaji i kondome sušiš na štriku :D
sta ti majicu bacas u kantu nakon sto ju jednom nosis?


kantu za prljavi veš

Helena
13-07-2009, 18:17
Da, i ja imam taj Gillete, onaj najskuplji što još može i vibrirati :D Ali nema šanse se sa time brijati, toliko čupa za poluditi. Na kraju koristim one jednokratne plave britvice, s time da ih koristim po 2 tjedna umjesto 1 dan :D
Kad probaš epilator, onda mi se javi. Nemaš pojma kak TO (http://imagesa.ciao.com/iuk/images/products/normal/402/product-6677402.jpg)Sčupa. :cry:

Inače, gilette mach 3 su sto puta bolje britvice od bilo kojih ženskih. :pray: Treba mi par minuta za obje noge obrijat.

bezimeni
13-07-2009, 18:19
Ne znam da li već bilo spomenuto , jer mi se neda čitati cijelu temu , ali imate u opticaju i muški grudnjak...klik (http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/video-japanci-prodaju-grudnjake-za-muskarce.html)...japanezeri su oduševljeni sa njime .Ja ako nastavim ovoliko jesti mogao bih i sam postati korisnik za koju godinu :rotfl: .

Maloki
13-07-2009, 18:34
Bar sam ja čuo da su jednokratne, ali nemoj me držati za riječ. Valjda nitko normalan ne baca to čudo nakon jednog korištenja, pre skup je to sport.
Ja koristim jednu otprilike 2 puta. Brijem se jednom tjedno i to se moram natjerati. Možda bi bilo bolje da se brijem svakih 2-3 dana ali jednostavno mi se neda :(

Arbiter of Change
13-07-2009, 18:36
Pfff. Aparatom na suho i nema nikakvog kupovanja žileta ili čega već.

Sonic_Moronic
13-07-2009, 18:43
Koristim samo gel, rollon za pazduhe, parfem i aftershave.
Ono, mogao si još staviti i kremicu za ruke pa onda reći "samo". :)
Mislim, krema za ruke? Ono, razumijem ako jadni radite u polju ili imate zdravstveni problem, ali ovako gradska ekipa? Ono.

SJa po zimi moram svaki dan mazati ruke kremom, inače budu totalno suhe i crvene i nastanu rane pa krvarim nakon svakog pranja ruke i... Uglavnom, nije lijepo.

To me čini gej?

Sickmanno1
13-07-2009, 18:55
Nema mi ljepšeg prizora nego gojazni, prištav, šepav, ružan frajer, i mama bi ga se posramila, a pokraj sebe ima komada da ti srce stane... To je pravi frajer :rambo:

Hahaha, respekt :D

Upravo takvog frenda imam...ono odem s njim u grad jerbo pokraj njega sam ja maneken i onda lik zbari sve zenske a ja ostanem suhog kurca :(

###DK###
13-07-2009, 18:56
Naravno, niti ja ne bih zvao muskarca u haljini da mi dodje u goste, ali postoje ljudi koji bi bas to vjerojatno i htjeli. Iskreno, da mi dodje netko takav, ne bih ga tjerao niti nista, ali bih razmislio hocu li ga pozvati slijedeci put. Isto tako, kao sto rekoh, nekom drugom bi se mozda cak i veoma svidjelo. Svatko si bira drustvo, jel.

U biti, mozes, osim na mjesta gdje postoji drescode. To nije ulica, jer na njoj bi svatko trebao imati mogucnost odijevati se kako hoce, dokle god ne izlaze genitalije/dojke, a opca kultura je suzdrzati se javnih komentara na neciji racun, pogotovo upucenih direktno njemu/njoj. Naravno, nitko ti ne brani da sa svojim kolegama komentiras neciji izgled.

Postoje muskarci koji ne vide boje, te oni kojima se ta boja vjerojatno i svidja. Takodjer, postoje muskarci koji imaju manboobs (ako znas o cemu je rijec :D ), pa su primorani nositi manbra. Sada ti razmisli sto ti je lepse za vidjeti; Otegnute sise na muskarcu ili ostati u neznanju da ispod majice nosi muski grudnjak.

Ovako ja to gledam. :)
Istina da svatko sebi bira društvo, ali treba se prilagođavati. Nitko neće imati ništa protiv da se takva osoba obuče u svom stilu pred tim svojim društvom. Ali na mjestima gdje su i ostali ljudi treba paziti.
Volim i ja trenerku više nego išta, jer mi je najudobnija. Ali ipak, na određenim mjestima se moraš obući onako kako se od tebe traži. Ulica spada u jedno od tih mjesta. Istina da možeš malo rastegnuti tu granicu, ali opet se treba držati nečega.
Jer opet, možeš ti hodati ulicom neopran već godinu dana, s raspadnutim hlačama i majicom, ali vidi se da nemaš neke velike kulture. Ne kažem ja da će tebe netko tjerati ako se tako obučeš, ali u jednu ruku, opet nije u redu. Gdje god da si, osim u vlastitom domu, moraš paziti na određena pravila.
A što se tiče boje, ne smetaju meni ljudi kojima se ta boja sviđa. Nikako. A što se tiče skrivenog grudnjaka, pa neka ga nosi ako već ima problema s manboobsima. Ali ono, nosati takve stvari bez ikakvog razloga mi je glupo.
Doduše, tako bar ja mislim. :D
Ali eto, neću ja tim ljudima ništa braniti što se tiče nošenja, niti to meni toliko smeta, ali mogli bi sami malo u to pogledati.

Sonic_Moronic
13-07-2009, 18:59
Mene najviše od svega zanima zašto nije primjereno da muškarac nosi crvenu torbicu?

A tebe, DK, nikako ne kužim. Proizvodi postoje da se kupuju - Man Bra je namijenjen da ga muškarci nose, pa onda krivi industriju, a ne ljude.

###DK###
13-07-2009, 19:07
Mene najviše od svega zanima zašto nije primjereno da muškarac nosi crvenu torbicu?

A tebe, DK, nikako ne kužim. Proizvodi postoje da se kupuju - Man Bra je namijenjen da ga muškarci nose, pa onda krivi industriju, a ne ljude.

Namijenjen je ako imaš problema sa znaš već čim.
A nije primjereno iz istog razloga iz kojeg nije primjereno da nosi haljinu, šminka se (ali ono doslovno, ne samo malo neke gluposti po licu), itd. Zbog toga što tako izgleda kao debil. Možda ne istomišljenicima, ali dobroj većini drugih ljudi. A nije nužno da te drugi ljudi smatraju debilom zbog toga. A zna se da su od pamtivijeka žene nosile haljine i slično, a muškarci ono što je njima prikladno.

Sonic_Moronic
13-07-2009, 19:09
Mislim da uz odjeću ne dolazi nikakav korisnički vodič, pa ne razumijem kako ti znaš točno što je prikladno i kulturno, a što ne.

Sickmanno1
13-07-2009, 19:15
Mislim da uz odjeću ne dolazi nikakav korisnički vodič, pa ne razumijem kako ti znaš točno što je prikladno i kulturno, a što ne.


Pa svaka budala zna da npr. u sabor nemres docu u trenirci, ili kak nemres otic ko podsljednja seljacina u svatove ili tako nesto gdje je primjereno nositi odjelo ili barem traperice + kosulja, ako vec nemas para za odjelo...

Helena
13-07-2009, 19:16
Mislim da uz odjeću ne dolazi nikakav korisnički vodič, pa ne razumijem kako ti znaš točno što je prikladno i kulturno, a što ne.
Onda obuci haljinu, prošeći među ljudima i snimi sve to, pa nam pokaži svima da smo u krivu.

Sonic_Moronic
13-07-2009, 19:19
Uf, sad moram editirati.


Ja ne znam jeste li vi zaista toliko osjetljivi, ili se pravite. Meni ne bi smetalo vidjeti muškarca sa haljinom na ulici jednostavno zato što me boli prozor. Nitko vas ne tjera da buljite u nečiju odjeću, ali sigurno vam to neće povrijediti osjećaje.

Enivej, ja apsolutno svugdje nosim trenerku, jednostavno zato što se tako osjećam udobno.

ISUSE KOJA SELJAČINA

Helena
13-07-2009, 19:26
Ti se ponašaš ko da mi tebi ovom temom vrijeđamo osjećaje, jer si dosad 90% toga kaj smo napisali iskrenuo.

Ono, spomenem mušku kozmetiku i sl fore, a ti uletiš s postom "koristim kremu za ruke, jesam zato gej". -.-

Ak tebi ne smeta da vidiš frajera u haljini, dobro. Nebi ni meni smetalo, al kvragu naravno da bih buljila u njega u nevjerici i naravno da mi to nebi bilo normalno. Ono, sry... :roll:

Nodakim
13-07-2009, 19:30
I muškarci imaju potrebe Helena.

Helena
13-07-2009, 19:33
Pričaj mi o tome... :rotfl:

Sonic_Moronic
13-07-2009, 19:34
Ti se ponašaš ko da mi tebi ovom temom vrijeđamo osjećaje, jer si dosad 90% toga kaj smo napisali iskrenuo.

Ono, spomenem mušku kozmetiku i sl fore, a ti uletiš s postom "koristim kremu za ruke, jesam zato gej". -.-

Ak tebi ne smeta da vidiš frajera u haljini, dobro. Nebi ni meni smetalo, al kvragu naravno da bih buljila u njega u nevjerici i naravno da mi to nebi bilo normalno. Ono, sry... :roll:

Ono je bilo jasno upućeno Arbiju. Tko sad iskreće?

Ne znam, zovi me glupim, ali meni je to seksistički. Nisam u stanju shvatiti zašto genitalije određuju što se smije nositi. Npr. meni parfemi općenito smetaju, neovisno o spolu. Haljine su mi većinom ružne, preferiram casual kućnu odjeću. Ali neću pljuvati po tome, jer nisam osjetljiva kuja kao vi.

###DK###
13-07-2009, 19:34
Uf, sad moram editirati.


Ja ne znam jeste li vi zaista toliko osjetljivi, ili se pravite. Meni ne bi smetalo vidjeti muškarca sa haljinom na ulici jednostavno zato što me boli prozor. Nitko vas ne tjera da buljite u nečiju odjeću, ali sigurno vam to neće povrijediti osjećaje.

Enivej, ja apsolutno svugdje nosim trenerku, jednostavno zato što se tako osjećam udobno.

ISUSE KOJA SELJAČINA

Ta osoba ispada kreten. I to misli većina ljudi.
I sada, ako je osoba spremna da ju nazivaju kretenom i da ju gledaju kao kretena zbog gluposti poput odijevanja, onda i jest kreten.
A to zašto genitalije određuju odjeću, to je jednostavno jedna činjenica. Ženama je oduvijek bilo draže nositi haljine i torbice, dok je s muškarcima suprotno. I osoba koja se tako šminka jednostavno izgleda kretenski pred svima, jer se zna što je odjeća za muškarce, a što za žene.

megalodon
13-07-2009, 19:36
E vidis, Sonic malo pretjeruje, ali i ti definitvno. Zasto bih ja morao radit ono sto bi svi drugi?

###DK###
13-07-2009, 19:38
E vidis, Sonic malo pretjeruje, ali i ti definitvno. Zasto bih ja morao radit ono sto bi svi drugi?

Ne trebaš raditi sve što i drugi, ali nađi normalnu granicu.

Nodakim
13-07-2009, 19:38
Dobro,za Sonica se zna da je liberalno pače,ali barem ima dobre razloge za to.
Ali jebeno je kako vi mislite da ste pametniji i mudriji od ljudi s zgeliranom kosom i rozim polo majcama,a ocjenjujete nečiju pamet po izgledu.
I da jebote,to je normalno u ovo doba,i pola ljudi to radi,znači pravo pitanje je zašto ti to ne radiš?

Sonic_Moronic
13-07-2009, 19:40
Ta osoba ispada kreten. I to misli većina ljudi.
I sada, ako je osoba spremna da ju nazivaju kretenom i da ju gledaju kao kretena zbog gluposti poput odijevanja, onda i jest kreten.

:rotfl:

Ovo nije imalo apsolutno nikakvog smisla. Ne, ta osoba nije kreten, nego ga boli prozor za tuđa sablažnjavanja. A to je po meni sjajna karakteristika. Isuse. :((((

###DK###
13-07-2009, 19:43
Ta osoba ispada kreten. I to misli većina ljudi.
I sada, ako je osoba spremna da ju nazivaju kretenom i da ju gledaju kao kretena zbog gluposti poput odijevanja, onda i jest kreten.

Ovo nije imalo apsolutno nikakvog smisla. Ne, ta osoba nije kreten, nego ga boli prozor za tuđa sablažnjavanja. A to je po meni sjajna karakteristika. Isuse. :((((


Da, i tako ide kroz ulicu dok ga drugi ismijavaju, obučen u odjeću koju većinom ženske nose, znajući da sam sebi zagorčava život takvim postupcima a nema apsolutno nikakvog razloga za to, i onda nije glup. Da, baš.

Fino, ajmo u veš i na ulicu, pa nismo glupi, nego jednostavno nas ne briga za druga mišljenja. Jedno je to da nikoga nije briga za to, ali druga je stvar kad te drugi gledaju kao kretena a ti to trpiš zbog neke svoje glupe ideje. A to je bome glupo, kako god da okreneš.

Nodakim
13-07-2009, 19:45
Zapravo samo ih ti gledaš kao kretene,drugim ljudima to nije čudno.

Sonic_Moronic
13-07-2009, 19:49
Zapravo samo ih ti gledaš kao kretene,drugim ljudima to nije čudno.

Upravo to. DK, ti si fanatik. Shvati da nisi super normalan, i većini ljudi nije najveći cilj u životu da im se drugi prilagođavaju.

###DK###
13-07-2009, 19:50
Zapravo samo ih ti gledaš kao kretene,drugim ljudima to nije čudno.

Ti i ne čitaš kako treba. Ne znam ja kakva je situacija gdje ti živiš ali ovdje nema takvih ljudi.
A rekao sam da su kreteni ako to čine unatoč tome što ih drugi čudno gledaju, a ne u svome nekom društvu. A i dosta je se forumaša izjasnilo da je to čudno. Ne kažem ja da tim ljudima treba to zabranjivati, ali to je neprimjereno oblačenje. I kao takvo, glupo je.

Nodakim
13-07-2009, 19:50
Kada si sa sela.

Helena
13-07-2009, 19:54
Dobro,za Sonica se zna da je liberalno pače,ali barem ima dobre razloge za to.
Ali jebeno je kako vi mislite da ste pametniji i mudriji od ljudi s zgeliranom kosom i rozim polo majcama,a ocjenjujete nečiju pamet po izgledu.
I da jebote,to je normalno u ovo doba,i pola ljudi to radi,znači pravo pitanje je zašto ti to ne radiš?
Wtf?! Čitaš kak ti paše. Nitko tu nikog ne vrijeđa zbog onoga što on nosi (bar ja to ne radim) i isto tak me ne pogađa što tko nosi. Nek nosi kolko hoće, ak mu se to sviđa. Al svejedno kad vidim feminiziranog frajera na ulici, naravno da se okrenem za njim, al sigurno ne zato jer mi je zgodan... :roll: As I said, tko voli, nek izvoli... Al i dalje mi nije normalno da frajeri furaju suknje (škotski kilt ne ubrajam u ovo) ili grudnjake.

###DK###
13-07-2009, 19:54
Kada si sa sela.

Nisam ja trajno zabarikidiran na selu. Idem ja i izvan, i opet se ne susrećem s takvim ljudima.
A mogao si pročitati i ispod prve 2 rečenice. I slažem se s Heleninim.

Sonic_Moronic
13-07-2009, 19:55
Zapravo samo ih ti gledaš kao kretene,drugim ljudima to nije čudno.

Ti i ne čitaš kako treba. Ne znam ja kakva je situacija gdje ti živiš ali ovdje nema takvih ljudi.
A rekao sam da su kreteni ako to čine unatoč tome što ih drugi čudno gledaju, a ne u svome nekom društvu. A i dosta je se forumaša izjasnilo da je to čudno. Ne kažem ja da tim ljudima treba to zabranjivati, ali to je neprimjereno oblačenje. I kao takvo, glupo je.

Upravo je fascinantno kako si ograničen. Ne mogu zamisliti kako bih se osjećao da se prilagođavam svima na takav način.

Nodakim
13-07-2009, 19:55
Ja čitam što piše,začudo piše ono što mi paše.




Kada si sa sela.

Nisam ja trajno zabarikidiran na selu. Idem ja i izvan, i opet se ne susrećem s takvim ljudima.
A mogao si pročitati i ispod prve 2 rečenice. I slažem se s Heleninim.


Nisam te mislio uvrijediti,to Sonic radi.
Nego,stvar je u tome što je Zagreb prepun takvih ljudi i takvih klubova.

Sonic_Moronic
13-07-2009, 19:57
Dobro,za Sonica se zna da je liberalno pače,ali barem ima dobre razloge za to.
Ali jebeno je kako vi mislite da ste pametniji i mudriji od ljudi s zgeliranom kosom i rozim polo majcama,a ocjenjujete nečiju pamet po izgledu.
I da jebote,to je normalno u ovo doba,i pola ljudi to radi,znači pravo pitanje je zašto ti to ne radiš?
Wtf?! Čitaš kak ti paše. Nitko tu nikog ne vrijeđa zbog onoga što on nosi (bar ja to ne radim) i isto tak me ne pogađa što tko nosi. Nek nosi kolko hoće, ak mu se to sviđa. Al svejedno kad vidim feminiziranog frajera na ulici, naravno da se okrenem za njim, al sigurno ne zato jer mi je zgodan... :roll: As I said, tko voli, nek izvoli... Al i dalje mi nije normalno da frajeri furaju suknje (škotski kilt ne ubrajam u ovo) ili grudnjake.

Ček ček, zašto je škotski kilt normalan? Zanimljivo.

###DK###
13-07-2009, 19:57
[quote=Nodakim]Zapravo samo ih ti gledaš kao kretene,drugim ljudima to nije čudno.

Ti i ne čitaš kako treba. Ne znam ja kakva je situacija gdje ti živiš ali ovdje nema takvih ljudi.
A rekao sam da su kreteni ako to čine unatoč tome što ih drugi čudno gledaju, a ne u svome nekom društvu. A i dosta je se forumaša izjasnilo da je to čudno. Ne kažem ja da tim ljudima treba to zabranjivati, ali to je neprimjereno oblačenje. I kao takvo, glupo je.
Upravo je fascinantno kako si ograničen. Ne mogu zamisliti kako bih se osjećao da se prilagođavam svima na takav način.[/quote:2gql45m2]

Jesi ti uopće svjestan da postoje određena pravila u društvu kojih se treba držati? Postoji razlog zašto se svatko ne ponaša onako kako on hoće. Ljudi ne hodaju bez razloga ulicom pristojno obučeni. Da svatko gleda tako kao ti, sutra ne bi znao jesu li maškare ili ne.

Nodakim
13-07-2009, 19:59
Koja pravila u društvu?
To određuju različita društva.
Postoje puno društva.
Ovo je društvo kretena u rozim majicama.

###DK###
13-07-2009, 20:01
Nepisana pravila od kojih neka govore da se na ulici ne puza, druga da se ne divlja uokolo, treća da se prikladno oblači, itd.

Sonic_Moronic
13-07-2009, 20:05
Jesi ti uopće svjestan da postoje određena pravila u društvu kojih se treba držati? Postoji razlog zašto se svatko ne ponaša onako kako on hoće. Ljudi ne hodaju bez razloga ulicom pristojno obučeni. Da svatko gleda tako kao ti, sutra ne bi znao jesu li maškare ili ne.

Isuse.

Nemam više snage za ovo.

Gle.

Vremena se mijenjaju. "Pravila u društvu" se mijenjaju svake godine, ali ti uvijek znaš i uvijek ćeš znati što nije primjereno?

Evo, ja sam siguran da će crossdressing biti smatran normalnim. Možda za 20 godina, možda više, ali će biti. Jer društvo postaje liberalnije. Hrvatima su strašno neobične stvari na koje su ljudi iz drugih država sasvim navikli.

Pusa svima, odoh.

Maloki
13-07-2009, 20:07
A zna se da su od pamtivijeka žene nosile haljine i slično, a muškarci ono što je njima prikladno.
Rofl.
A muškarci apsolutno nikada nisu nosili haljine/suknje?
Prouči malo povjest.


Ženama je oduvijek bilo draže nositi haljine i torbice, dok je s muškarcima suprotno.
Opet rofl. Tu se ne radi o tome što je ženama oduvjek bilo draže nositi, a što muškarcima, tu se radi o modnim trendovima. Ništa više.
I haljine kod žena lagano izlaze iz "mode", barem što se svakodnevnice tiče. 90% žena koje vidiš na cesti nose što? Hlače, ilitiga po tebi MUŠKU ODJEĆU. Fuj.
Znaš, oduvjek nije samo zadnjih par stoljeća, oduvjek traje puno dulje.


Fino, ajmo u veš i na ulicu, pa nismo glupi, nego jednostavno nas ne briga za druga mišljenja. Jedno je to da nikoga nije briga za to, ali druga je stvar kad te drugi gledaju kao kretena a ti to trpiš zbog neke svoje glupe ideje.
Još jedan rofl.
Budi zahvalan što postoje takvi ljudi koji trpe poglede drugih zbog svojih "glupih ideja". Puno je ideja svojevremeno smatrano glupim, a danas je praktički stvar zdravog razuma da se te ideje smatraju genijalnim.

IGoR_2803
13-07-2009, 20:08
Da, i ja imam taj Gillete, onaj najskuplji što još može i vibrirati :D Ali nema šanse se sa time brijati, toliko čupa za poluditi. Na kraju koristim one jednokratne plave britvice, s time da ih koristim po 2 tjedna umjesto 1 dan :D

kad si sissy :D ... ja se brijem jednom mjesečno kad mi je brada već centimetar i pol duga i to sa žiletom... :D ne volim brijače aparate...

Deadwalker
13-07-2009, 20:10
kad si sissy ... ja se brijem jednom mjesečno kad mi je brada već centimetar i pol duga i to sa žiletom... ne volim brijače aparate..

to...hardcore :D

Death By Sexy
13-07-2009, 20:14
E ja isto imam taj Gillette - žilet s 1000 britva, al ima opciju vibriranja ;{). Uglavnom isto bez vibre jer kolje...

###DK###
13-07-2009, 20:15
Rofl.
A muškarci apsolutno nikada nisu nosili haljine/suknje?
Prouči malo povjest.

Opet rofl. Tu se ne radi o tome što je ženama oduvjek bilo draže nositi, a što muškarcima, tu se radi o modnim trendovima. Ništa više.
I haljine kod žena lagano izlaze iz "mode", barem što se svakodnevnice tiče. 90% žena koje vidiš na cesti nose što? Hlače, ilitiga po tebi MUŠKU ODJEĆU. Fuj.
Znaš, oduvjek nije samo zadnjih par stoljeća, oduvjek traje puno dulje.

Još jedan rofl.
Budi zahvalan što postoje takvi ljudi koji trpe poglede drugih zbog svojih "glupih ideja". Puno je ideja svojevremeno smatrano glupim, a danas je praktički stvar zdravog razuma da se te ideje smatraju genijalnim.

- I tada je postojala razlika između odjeće kod muškaraca i žena, bez obzira bile to haljine ili što drugo.

- Dobro, ajde, modni trendovi, ali danas se točno zna što je odjeća za muškarce a što za žene. I šta, sad mi govoriš da su štikle namijenjene muškarcima? Ili suknje kakve danas žene nose?

- Postoje razlike između ideja na koje ti misliš i ovih o kojima mi sada govorimo. Valjda se zna da je određena odjeća za muškarce, a određena za žene. I muškarci će uvijek nositi ono što je njima prikladnije. Sada, moguće je da se te razlike u odijevanju smanje. Ali ako se oblačiš onako kako se žene oblače, odnosno potpuno suprotno od svih muškaraca, e onda to baš i nije toliko u redu.

Maloki
13-07-2009, 20:17
A onda mi objasni što je to točno odjeća za ŽENU i odjeća za MUŠKARCA.
Želim točno u detalje što muškarac smije, a što ne smije da bi zbilja bio pravi muškarac.

Arbiter of Change
13-07-2009, 20:18
To me čini gej?
You, my friend, are beyond gej. :)
Ne tucite ###DK###-a, samo je konzervativan.

Nodakim
13-07-2009, 20:20
Sonic auto KO tim pitanjem.
:D

###DK###
13-07-2009, 20:22
A onda mi objasni što je to točno odjeća za ŽENU i odjeća za MUŠKARCA.
Želim točno u detalje što muškarac smije, a što ne smije da bi zbilja bio pravi muškarac.

Štikle, suknje, haljine? Valjda to. Odnosno, bar u ovom društvu u kojem živimo.
Ako je tebi svejedno hoćeš li obući štikle ili tenisice, onda ne znam što da ti kažem.
A valjda, kada pogledaš po ulicama, primjetiš razlike u odijevanju između muškaraca i žena.
Vjerovao ti ili ne, ne nose muškarci i žene isto.

Raz
13-07-2009, 20:23
To, napokon jedan zanimljiv topic \o/

Stvar je u tome da je to sve stvar društva. Da sada dođe trend da odjednom svi nose suknjice, svi bi sigurno nosili suknjice bez obzira na to što neki kažu da ih nije briga što drugi misle o njihovom odjevanju. Iskreno ni mene nije briga kako se odjevam, ali ipak malo držim do sebe pa se pokušam odjenuti primjereno situaciji u kojoj se trenutno nalazim.

Sonic_Moronic
13-07-2009, 20:23
To me čini gej?
You, my friend, are beyond gej. :)
Ne tucite ###DK###-a, samo je konzervativan.[/quote:3ss5cb7u]

Vješto izbjegavanje odgovora.

Paško owna. \o/

[quote=###DK###]
Štikle, suknje, haljine? Valjda to. Odnosno, bar u ovom društvu u kojem živimo.
Ako je tebi svejedno hoćeš li obući štikle ili tenisice, onda ne znam što da ti kažem.
A valjda, kada pogledaš po ulicama, primjetiš razlike u odijevanju između muškaraca i žena.
Vjerovao ti ili ne, ne nose muškarci i žene isto.

Ponovit ću ti: TRAPERICE.

###DK###
13-07-2009, 20:26
To, napokon jedan zanimljiv topic \o/

Stvar je u tome da je to sve stvar društva. Da sada dođe trend da odjednom svi nose suknjice, svi bi sigurno nosili suknjice bez obzira na to što neki kažu da ih nije briga što drugi misle o njihovom odjevanju. Iskreno ni mene nije briga kako se odjevam, ali ipak malo držim do sebe pa se pokušam odjenuti primjereno situaciji u kojoj se trenutno nalazim.

U tome je stvar. Kad vidiš jednog muškarca obučen u odjeću koju uglavnom žene nose, a svi muškarci oko njega u odjeću koju uglavnom muškarci nose, onda se nisi odjenuo primjereno situaciji. Odnosno, to je neprimjereno bilo kojoj situaciji.

Traperice su tip odjeće koji nose i muškarci i žene. Štikle nisu.

Helena
13-07-2009, 20:26
A onda mi objasni što je to točno odjeća za ŽENU i odjeća za MUŠKARCA.
Zapravo se slažem s ovime. Jer isto kak frajer i nose suknje/rozu boju/šta već, postoje cure koje se furaju na muški stil. Široke hlače, muške tenesice, široke majice, bla, bla... Tak da ovo ima itekakvog smisla. Jer više ne znaš kaj je za koga...

Prošlu zimu zalutala sam na muški odjel tom tailor dućana u cc1... Ne znam zašto, al kad sam vidjela debelu pletenu vestu sa šljokicama i blještećim natpisom, bila sam uvjerena da sam na ženskom dijelu...

Što se pak tiče traperica... Danas ujutro hodam po samoboru, vidim prezgodnu curu (čak sam se okrenula za njom kolko mi je zgodna bila) u uskim trapericama i onim srebrnim nike tenesicama koje svi nose... 10 minuta kasnije, u solariju čekam na red, kad odjednom uleti frajer i pita kolko mora čekat da se oslobodi solarij. Isprve nisam ni obraćala pažnju na njega, jer dosta frajera zna dolazit u taj solarij u koji idem. al frajer je nastavio razgovarat sa ženskom koja radi tamo, pa sam digla glavu i pogledala ga... Sjećate se zgodne cure u uskim trapericama? E pa frajer je imao iste, majke mi, iste takve... Neću reć da mu nisu stajale, al uske traperice na dečkima... Ne znam, meni se ne sviđa to. Al pod tim mislim na one full uske, skoro pa ko tajice... :thumbs1:

Maloki
13-07-2009, 20:27
Vjerovao ti ili ne, ne nose muškarci i žene isto.
Hvala Isusu pa si napokon shvatio.
Suknje za muškarce (koje već i postoje) nisu iste kao i one za žene.
Grudnjaci za muškarce nisu isti kao i oni za žene.
Ali hej, nose žensku odjeću, jel tako?

Raz
13-07-2009, 20:28
To, napokon jedan zanimljiv topic \o/

Stvar je u tome da je to sve stvar društva. Da sada dođe trend da odjednom svi nose suknjice, svi bi sigurno nosili suknjice bez obzira na to što neki kažu da ih nije briga što drugi misle o njihovom odjevanju. Iskreno ni mene nije briga kako se odjevam, ali ipak malo držim do sebe pa se pokušam odjenuti primjereno situaciji u kojoj se trenutno nalazim.

U tome je stvar. Kad vidiš jednog muškarca obučen u odjeću koju uglavnom žene nose, a svi muškarci oko njega u odjeću koju uglavnom muškarci nose, onda se nisi odjenuo primjereno situaciji. Odnosno, to je neprimjereno bilo kojoj situaciji.

Da, to pokušavam reći. Neprimjereno je u trenutnoj situacijiSte je to sve stvar društva.

Eh, već vas vidim sve za par godina u sonicovoj radioni gdje vam kroji suknje vaših dimenzija :)

###DK###
13-07-2009, 20:29
Maloki.

Je li tebi svejedno kada izađeš na ulicu u muškojSsuknji ili trapericama, bez obzira na udobnost?

I da, polako se to spaja. Ta odjeća za muškarca i ženu. To se miješa.
Ali vidljive razlike i danas postoje. Tipa štikle i slično.

Maloki
13-07-2009, 20:30
Nemam suknju tako da ne mogu suditi, ali definitivno bih volio imati kilt (koji je isto muška SUKNJA) i izlazio bih u njemu van.

Helena
13-07-2009, 20:32
Erm, bez uvrede, al po čemu je točno ovo "muška" suknja? mislim, identična je suknji kakvu moja mama ima u ormaru... :o

http://www.style.com/slideshows/parties/060409_Punta_Della_Dogana_Opening/02m.jpg

Maloki, u suknji ti barem ne bi bilo vruće sad ljeti. Znaš kak je to fora, hladi te među nogama. :rotfl:

I jel se meni čini ili ovaj frajer ima obrijane noge? :P

Maloki
13-07-2009, 20:34
Sad me previše pitaš, em je slika relativno mala, em nisam modni ekspert :)
Btw, mislim da sam ovu ženu vidio sinoć u jednom glupavom filmu.
Ma ja sam sad doma ionako najčešće u gaćama, nema mi nikog doma :P
Ne znam jel ima obrijane noge, velim ti, ne vidim ga dobro ^^

###DK###
13-07-2009, 20:34
Nemam suknju tako da ne mogu suditi, ali definitivno bih volio imati kilt (koji je isto muška SUKNJA) i izlazio bih u njemu van.

Pa dobro, ako se nekad sretnemo, naći ćemo negdje kilt, nabavit ću ti ga, pa ćeš prošetati fino po gradu.
S tim da dobro baci pogled kako će te ostali gledati.

I kako rekoh, razlike u određenim stvarima ne postoje ili nisu tako očite, ali u nekim stvarima jesu.
Kao štikle ili slično. Sad, jedno pitanje, je li vam to u redu?
Je li to prikladno za muškarca? I da, ono Helenino iznad. Ne znam koja je razlika između ženske suknje i one.
I ne trebaš ti biti modni ekspert, daj neko objektivno mišljenje.
Je li prikladno da muškarac hoda u onome?

Deadwalker
13-07-2009, 20:34
Erm, bez uvrede, al po čemu je točno ovo "muška" suknja? mislim, identična je suknji kakvu moja mama ima u ormaru...

da, ali ova sigurno ima potpis Dior-a ili vec slicnog dizajnera... :wink:

Sonic_Moronic
13-07-2009, 20:34
Razlike u odijevanju muškaraca i žena su sve sitnije i sitnije. Eto, žene su nosile naušnice da istaknu tu razliku. Onda je bio superkul trend da muškarac nosi jednu naušnicu, a sad više nije neobično vidjeti dvije. To vrijedi i za sve ostale sitnice koje se furaju po tijelu.

Štikle su sada velika razlika, ali i to će vremenom nestati. Meni su ogavne na bilo kome, pa me nije briga.

###DK###
13-07-2009, 20:36
Razlike u odijevanju muškaraca i žena su sve sitnije i sitnije. Eto, žene su nosile naušnice da istaknu tu razliku. Onda je bio superkul trend da muškarac nosi jednu naušnicu, a sad više nije neobično vidjeti dvije. To vrijedi i za sve ostale sitnice koje se furaju po tijelu.

Štikle su sada velika razlika, ali i to će vremenom nestati. Meni su ogavne na bilo kome, pa me nije briga.

E vidiš, meni nema velike razlike između toga i suknji.

Helena
13-07-2009, 20:37
Štikle su sada velika razlika, ali i to će vremenom nestati.
Ja se čudim da već nije i to nestalo... :o



Erm, bez uvrede, al po čemu je točno ovo "muška" suknja? mislim, identična je suknji kakvu moja mama ima u ormaru...

da, ali ova sigurno ima potpis Dior-a ili vec slicnog dizajnera... :wink:
Inače, to je Marc Jacobs u jednoj od svojih suknji. :D A on je sam za svoje suknje rekao da su namijenjene tome da ističu ženstvenost. :D Inače, skužila sam da frajer ima dečka. Bar znamo tko je žensko u toj vezi. :D

http://fashaddix.com/wp-content/uploads/2008/10/marc-jacobs-wears-a-skirt.jpg

Raz
13-07-2009, 20:37
Preferiram nosit odjeću koja meni paše i u kojoj se osjećam ugodno, a mislim da bi tako i svi trebali umjesto gledat razne trendove. Još uvijek ne kužim zašto žene recimo nose štikle... kak netko može hodat u tome pobogu :)

Maloki
13-07-2009, 20:38
Pa dobro, ako se nekad sretnemo, naći ćemo negdje kilt, nabavit ću ti ga, pa ćeš prošetati fino po gradu.
S tim da dobro baci pogled kako će te ostali gledati.

I kako rekoh, razlike u određenim stvarima ne postoje ili nisu tako očite, ali u nekim stvarima jesu.
Kao štikle ili slično. Sad, jedno pitanje, je li vam to u redu?
Je li to prikladno za muškarca? I da, ono Helenino iznad. Ne znam koja je razlika između ženske suknje i one.
I ne trebaš ti biti modni ekspert, daj neko objektivno mišljenje.
Je li prikladno da muškarac hoda u onome?

Besplatno ću dobit kilt! Ali moraš obećati.
I osobno, do sada nisam vidio apsolutno niti jednog muškarca u štiklama. Ako ima kakva slika, postajte ovdje.
Objektivno mišljenje? Ta suknja gore mi izgleda kao kilt, samo nije karirana. I ne djeluje mi čudno u njoj. Bome se nisam čudio spartancima, najmačo muškarcima ikad, u njihovim suknjama da bi se ovom frajeru čudio.

###DK###
13-07-2009, 20:40
Obećajem. Dobit ćeš je sigurno ako se ikada sretnemo. :)

Spartanci su davno živjeli.
Ne čudim se ni ja Škotima. To im je dio kulture.

Maloki
13-07-2009, 20:42
Tek sad primjetih ovu drugu sliku Marca.
Oke, tu jednostavno glupo izgleda. :)

Human m0nst3r
13-07-2009, 20:43
a) Nema isusa da bi to obukao
b) Kosulja, traperica - nista drugo
c) Nisam gay :))

###DK###
13-07-2009, 20:44
Tek sad primjetih ovu drugu sliku Marca.
Oke, tu jednostavno glupo izgleda. :)

Suknja na njemu ili on sam po sebi?

Helena
13-07-2009, 20:45
Preferiram nosit odjeću koja meni paše i u kojoj se osjećam ugodno, a mislim da bi tako i svi trebali umjesto gledat razne trendove. Još uvijek ne kužim zašto žene recimo nose štikle... kak netko može hodat u tome pobogu :)
Pa ono, ja osobno u štiklama mogu izdržat nekoliko sati. Onda već počnu boljet noge... Ali recimo, ako cipela naprijed na prstima ima platforumu visoku centimetar-dva, onda je automatski lakše hodat u njoj.

Enivej, muškarci u štiklama... :D

http://images.teamsugar.com/files/users/1/13255/14_2007/manheels.jpg

http://www.brandish.tv/the%20sartorialst%20heels%20men%20yay%20or%20nay%2 0jumpsuit%20grace%20jones-thumb-430x356.jpg

Ja hoću sliku malokija u kiltu. :(

E da, ajd nek netko od modova bude dobar pa doda još i fashion ili tak nekaj u naslov teme, kad smo već rastegli se o tome...

###DK###
13-07-2009, 20:45
Eto, i sad mi još recite da je to prikladno oblačenje za muškarca.

Human m0nst3r
13-07-2009, 20:46
Ja bi ovakve streljao :)

Arbiter of Change
13-07-2009, 20:49
@Helena;
Nađi slike te iste odjeće, ali da nisu fotografije uzete sa snimanja.
Mislim, svi vidimo sulude kreacije na modnim pistama, ali to ne znači da bi ih netko normalan obukao za izlazak vani među druge ljude.

Sonic_Moronic
13-07-2009, 20:51
A meni je apsolutno svejedno.

Helena
13-07-2009, 20:57
A meni je apsolutno svejedno.
Okej, skužili smo...


@Helena;
Nađi slike te iste odjeće, ali da nisu fotografije uzete sa snimanja.
Mislim, svi vidimo sulude kreacije na modnim pistama, ali to ne znači da bi ih netko normalan obukao za izlazak vani među druge ljude.
Ovaj crnac dolje nije s modne piste, mislim da frajer inače ima svoj modni blog il tak nekaj. Ako me pamćenje dobro služi... :D

Enivej...

http://popseoul.files.wordpress.com/200 ... 1019-9.jpg (http://popseoul.files.wordpress.com/2008/10/sojisup-1019-9.jpg)
http://popseoul.files.wordpress.com/200 ... ls-400.jpg (http://popseoul.files.wordpress.com/2007/04/0502-man-heels-400.jpg)
http://mtblog.glamour.com/fashion/blogs ... els_fa.jpg (http://mtblog.glamour.com/fashion/blogs/slaves-to-fashion/2008/10/06/1007marc-jacobs-high-heels_fa.jpg)

###DK###
13-07-2009, 20:58
Zna li itko kako se kaže štikla na engleski?
Možda izbaci slike.

Ali vidio sam jednog u Mostaru. Doduše, mislim da je ono trans.
Samo što još nije odradio sve do kraja (ako me shvaćate).

Neven <R>
13-07-2009, 20:58
13.7.2059. 21:53

HoloPlay Forum

Helenina unuka

Guys and make up :S


Neki dan u city centru, stojim u mulleru na blagajni, a kraj mene ženska (nakvarcana, umjetni nokti duljine orlovih kandži) i s njom frajer, također nakvarcan: 3/4 hlače, na nogama sandale neke, polo majica, zalizana kosa (sjajna, naravno) i ogromne sunčane onak gore na glavi dignute... I načujem njihov razgovor: ženska traži kremu za sunčanje, a frajer joj objašnjava da nemre imat istu kremu za lice i tijelo, da nek si za tijelo uzme tu jednu, a za lice nek si uzme dior (naravno, to dior je uzviknul tak da ga je pol dućana čulo). Ja sva u nevjerici, pogledam mog dragog kraj mene, koji je već sav živčan bio zbog vremena provedenog u tom "ženskom" dućanu i mislim si "zašto ne može biti kao on". :?

Mislim, kud ide ovaj svijet? Frajeri po gradu hodaju u rozim majčicama i košuljama, s više šminke na licu nego ja i to je normalno. Ali još uvijek ima dečkiju koji nisu prihvatili to i misle da je gay. Istina velika su manjina i debili su, ali onak, kaj je njima. Jesu oni normalni??? Koji dečko danas ne nosi šminku??

Mom dragom je vrhunac kozmetičkih proizvoda koje posjeduje krema za poslije brijanja, dezić i eventualno parfem stavi na sebe i to je zaista premalo. Mislim da ću ga ostaviti, iako mi je presladak ja jednostavno ne mogu prihvatiti kako mu nije stalo do svog izgleda!

Temu otvaram ovdje jer je pretežito muška populacija na forumu. Što od tih "kozmetičkih" proizvoda koristite? U to ulazi sve od kreme za brijanje, aftershave-a, dezića, parfema te općenito koje su vam preporuke za mušku kozmetiku (tu prvenstveno mislim na te raznorazne kremice i sl. fore). Te kako preporučujete da mog dečka naučim da napokon postane normalan i počne se šminkati kao svi normalni muškarci? :)

Helena
13-07-2009, 21:01
:pray: :rotfl: Care. :D

LD
13-07-2009, 21:01
Pa ako me sjecanje dobro sluzi muškarci su u funk eri nosili štikle. E sada neznam jel me dobro služi.

W3DR4N
13-07-2009, 21:04
E pa frajer je imao iste, majke mi, iste takve... Neću reć da mu nisu stajale, al uske traperice na dečkima... Ne znam, meni se ne sviđa to. Al pod tim mislim na one full uske, skoro pa ko tajice... :thumbs1:

Uske traperice su prvi isfurali pankeri. Možda je došao dati do znanja da će poslije radnog vremena doći i kuju razbiti... nešto. Nešto.
Neće ona njega zajebavat s popunjenim terminima


SJa po zimi moram svaki dan mazati ruke kremom, inače budu totalno suhe i crvene i nastanu rane pa krvarim nakon svakog pranja ruke i... Uglavnom, nije lijepo.

Dosta ljudi ima taj problem. Hiti sve smeće i kupi crvenu Neutrogenu. Ne masti kožu, peče ko sam vrag... ali djeluje. U dva dana si nova bubica.

###DK###
13-07-2009, 21:08
Pa ako me sjecanje dobro sluzi muškarci su u funk eri nosili štikle. E sada neznam jel me dobro služi.

To je u toj eri. Ali kad danas vidiš jednog tipa od njih 20 kako se obukao u nešto što inače cure nose, to je druga stvar.
Malo prilagodbe nije nikome naškodilo.
I da, izgleda da vi ovdje niste skužili što sam ja htio reći s onim "glupi".
Nisu oni glupi ako to rade u svom društvu, odnosno, društvu koje im na to neće prigovarati, ali kada hodaš ulicom znajući da te svi gledaju kao glupana, a to podnosiš samo zbog toga što želiš drugu krpicu na sebi, to je glupo.

Jer imam osjećaj da ste me napali zbog toga što smatram tipove glupima zbog toga kako se vole oblačiti, a nisam na to uopće mislio. A mislim i da sam rekao negdje.

Sonic_Moronic
13-07-2009, 22:30
Durr.

Kontradikcija.

System error.

Restart.

:(

Feanor
13-07-2009, 22:40
Vremena se mijenjaju. "Pravila u društvu" se mijenjaju svake godine, ali ti uvijek znaš i uvijek ćeš znati što nije primjereno?

Evo, ja sam siguran da će crossdressing biti smatran normalnim. Možda za 20 godina, možda više, ali će biti. Jer društvo postaje liberalnije. Hrvatima su strašno neobične stvari na koje su ljudi iz drugih država sasvim navikli.

Pusa svima, odoh. [/color]


Moram, moram moram....

Come mothers and fathers
Throughout the land
And don't criticize
What you can't understand
Your sons and your daughters
Are beyond your command
Your old road is
Rapidly agin'.
Please get out of the new one
If you can't lend your hand
For the times they are a-changin'.

Bob Dylan je znao fkrs...

megalodon
13-07-2009, 22:44
Friday night it's time to party
Drop it down and get real naughty
Girl talk shit, we don't care
We'll take off our underwear!

Drinking cocktails
Beers with lime
All these guys yell "she's a dime!"
I just wink and blow a kiss
While all these girls just xxxxx and diss

Come get fucked up!
Give me my alcohol
Let's get fucked up!
A-L-C-O-H-O-L

Come get fucked up!
Give me my alcohol
Let's get fucked up
A-L-C-O-H-O-L

This xxxxx is trying to take a shot
She can't down one, what else she got?
Jaegar, Vodka, even Whiskey
Down that shit, don't be a..
Pussy

Who needs pepsi, juice, or sprite?
If you do you're weak (thats right)
I down my shots and gulp my beers
Til' every drop dissapears

Come get fucked up!
Give me my alcohol
Let's get fucked up
A-L-C-O-H-O-L

Come get fucked up!
Give me my alcohol
Let's get fucked up
A-L-C-O-H-O-L

Everytime I'm at the bar, you wanna pay
Go ahead, buy me a drink..you won't get laid

Everytime I'm at the bar, you wanna pay
Go ahead, buy me a drink..you won't get laid

Evertime I'm at the bar, you wanna pay
Go ahead, buy me a drink..you won't get laid

Come get fucked up!
Give me my alcohol
Let's get fucked up
A-L-C-O-H-O-L

Come get fucked up!
Give me my alcohol
Let's get fucked up
A-L-C-O-H-O-L

All these boys are drinking ale
And we bust out White Zinfandel!
Yeah we're getting pretty trashed
But these boys ain't getting any ass

Dink every drink that could be tasted
Look at us, we're xxxxxxx wasted
We stumble, mumble, no one cares
Just 'cause we're the Millionaires!

Come get fucked up!
Give me my alcohol
Let's get fucked up
A-L-C-O-H-O-L

Come get fucked up!
Give me my alcohol
Let's get fucked up
A-L-C-O-H-O-L

A-L-C-O-H-O-L

Maloki
14-07-2009, 01:32
Millionares

Scotty Vanity ih owna.
qBDnHZNbjCg&feature=fvw

D.E.M.O.
14-07-2009, 06:31
[quote="Sonic_Moronic":1epws5rb]Uf, sad moram editirati.


Ja ne znam jeste li vi zaista toliko osjetljivi, ili se pravite. Meni ne bi smetalo vidjeti muškarca sa haljinom na ulici jednostavno zato što me boli prozor. Nitko vas ne tjera da buljite u nečiju odjeću, ali sigurno vam to neće povrijediti osjećaje.

Enivej, ja apsolutno svugdje nosim trenerku, jednostavno zato što se tako osjećam udobno.

ISUSE KOJA SELJAČINA

Ta osoba ispada kreten. I to misli većina ljudi.
I sada, ako je osoba spremna da ju nazivaju kretenom i da ju gledaju kao kretena zbog gluposti poput odijevanja, onda i jest kreten.
A to zašto genitalije određuju odjeću, to je jednostavno jedna činjenica. Ženama je oduvijek bilo draže nositi haljine i torbice, dok je s muškarcima suprotno. I osoba koja se tako šminka jednostavno izgleda kretenski pred svima, jer se zna što je odjeća za muškarce, a što za žene.[/quote:1epws5rb]
Vecina ljudi?
Znas li ti gdje ti zivis? Sto god da imas drugacije na sebi, vecina ljudi misliti ce da si kreten. Pokusaj prosetati usred nekog hrvatskog grada u haljini. Netko ce te prebiti garant. Pokusaj to u svedskoj. Imas doslovno 90% vise sanse da prodjes bez komentara+neozlijedjen. Kada kazem bez komentara, mislim na bez direktno upucenih/doviknutih tebi. I ja volim komentirati random ljude s drustvom, ali ne u toj razini da te osobe to moraju i cuti. A to pokazuje kulturu drustva, ne neki ulicni dresscode.

###DK###
14-07-2009, 07:40
Ne govorim o Švedskoj. Briga mene kako se ljudi oblače. Rekao sam 15 puta.
Ovdje, u Hrvatskoj, sam si rekao kakva je situacija. Pa onda mi reci, jel glupo hodati uokolo u takvoj odjeći uz taj rizik da će te netko prebiti? Da, glupo je. I nema nikakva smisla dovoditi sebe u takvu situaciju samo zbog drukčije krpice.
Sve i da te neće prebiti, to privlači veliku pozornost. Ljudi te uokolo gledaju i smiju se u sebi. A zašto? Samo zbog nekog glupog dijela odjeće koji se može zamijeniti s nečim drugim, takvom društvu prihvatljivijim.

Aral
14-07-2009, 07:52
Pa stvar je u osobi. Mozda voli sado mazo pa zeli da ga prebiju. Sta ces...

http://i160.photobucket.com/albums/t171/Aral_photos/r157873_572946.jpg

D.E.M.O.
14-07-2009, 08:11
Ne govorim o Švedskoj. Briga mene kako se ljudi oblače. Rekao sam 15 puta.
Ovdje, u Hrvatskoj, sam si rekao kakva je situacija. Pa onda mi reci, jel glupo hodati uokolo u takvoj odjeći uz taj rizik da će te netko prebiti? Da, glupo je. I nema nikakva smisla dovoditi sebe u takvu situaciju samo zbog drukčije krpice.
Sve i da te neće prebiti, to privlači veliku pozornost. Ljudi te uokolo gledaju i smiju se u sebi. A zašto? Samo zbog nekog glupog dijela odjeće koji se može zamijeniti s nečim drugim, takvom društvu prihvatljivijim.
e pa to je to. vecina ljudi ovdje gleda sto je prihvatljivo drustvu, a ne njima i radije ce obuci nesto samo da drugi budu sretni iako im se svidja nesto drugo. Taj dio je meni zalostan :)


edit.

vec sam jednom napisao nesto takovo;


ako zelite biti toliko normalni, promijenite prezime u Horvat, neka vam zena sa sela rodi sina, maloga Ivana/Josipa Horvata koji ce se jednoga dana udati za Ivanu/Mariju iz Beketinaca. Nositi ce polo majicu, izbjeljene traperice i adidas/nike patike i baviti se poljoprivredom i uzgajati mrkvu, a nedeljom ce ici u crkvu i davati 20 kuna lemojzine.


Dakle, ajde zamisli se sada u toj situaciji. Sasvim si normalan i obican i svi te vole. Nitko ti se ne smije. Bi li ti bio zadovoljan s time da moras biti takav da te nitko ne osudjuje i ne smije ti se? Ja znam da ne bih.

Neven <R>
14-07-2009, 08:14
Scotty Vanity ih owna.
qBDnHZNbjCg&feature=fvw
Nikada.

###DK###
14-07-2009, 08:25
Demo, napokon smo na istome. :)
I dokle god je takva situacija, glupo je toliko se izdvajati. Ja osobno puno i ne marim što ću obući, ali oblačim se u skladu sa situacijom u kojoj se nalazim ili u kojoj ću se nalaziti. Nema potrebe izdvajati sebe iz većine uz takve posljedice. Ne smeta meni nikakav način oblačenja, ali prilagođavati se treba do određene granice. Ne trebaš ti sada na ulici obući traperice ako su ih svi drugi obukli. Obuci trenerku i dobro je. Nitko ti ništa neće reći. Možeš ti biti drukčiji na puno načina, ali treba naći način koji će ti najviše odgovarati u tom određenom društvu i koji će to društvo prihvatiti. Nemam ja ništa protiv muških suknji, haljina i slično, ali lakše će biti tim ljudima koji to oblače ako ih oblače u svom društvu, jer tamo im nitko ništa neće reći. Ali hodati ulicom znajući da te gledaju kao idiota zbog odjeće mi nema smisla. I ne shvaćam zašto bi se netko dovodio u takvu situaciju.

A što se tiče onog drugog, ne moraš biti takav. Budi onakav kakav želiš, ali u društvu koje će te prihvatiti takvoga. :)
Gledaj to ovako, ako ćeš među dinamove navijače, bijeli dres ne dolazi u obzir. :D

MTF*
14-07-2009, 09:22
nit gledam trendove nit me zaboli...
ali nosim tu vasu pederusu (addias sportska neka, nije gay) jer mi unutra idu 2 mobitela, novcanik, uvijek prisutni imbus za bajk, mala vilica (precesto jedem da bi ikam oso bez nje), zvake, kljuceve i mozda jos nes zapne...
koristim dezice u sticku, parfeme, kreme za lice (problemi s aknama su bili prisutni, sad sam rjesio), za brijanje i afteshave isto...ako su mi usne ispucale uzmem melema, najnormalnija stvar, zasto da mi krvave usne...
takodjer se brijem ispod pazuha i nimalo to ne smatram gay, higijenski je, ne znojim se tolko, ne usmrdim se tak brzo, ljepsi sam si tak...

po meni se decko moze brinut o sebi, sta sad, boze moj, ali kad krene sminka to je lose :D (ne, ne smatram kreme za suncanje, hidratantne i to pod sminka, to su kreme za njegu)

W3DR4N
14-07-2009, 09:28
I uz svo to samoljublje uspiješ biti čru metalac. Pohvalno, nema šta.

Aral
14-07-2009, 09:38
"Muskarcine" ne zele priznat da su postali softy...a to je neizbjezno :P

Sickmanno1
14-07-2009, 09:50
I uz svo to samoljublje uspiješ biti čru metalac. Pohvalno, nema šta.

Jebote oduzeo sam se

:rotfl: :rotfl:

Aral
14-07-2009, 09:52
Sick ni ti nisi nis puno bolji :rotfl:

Sickmanno1
14-07-2009, 10:26
T_T

Ja nisam tr00 :(

Mirko L
14-07-2009, 10:36
Mislio sam se ne mješat u ovu temu, ali eto, da i ja izrazim svoje mišljenje.

Znam da niste navikli na to, i da je čudno, ali ipak se tada slažem sa sonic moronic-om.

To je njihov izbor i nek oni nose što im se nosi.
Pa i ako nose samo zato što je trend takav, neka ih.

I usput, jeste li primjetili da sam počeo književno pisat? :D
Kako je bolje? :D

MTF*
14-07-2009, 10:37
hebiga, zas da se klosarim kad mi to ne odgovara, priznajem da se volim lijepo obuc (ne sminkerski, vise sportski stil) i u tome mi je najudobnije i najugodnije...

Fireblade
14-07-2009, 10:37
vrati se na svoj zavicajsku

ringo
14-07-2009, 13:57
moja kak vi to zovete kozmetika: rakija (salim se,imam normalni aftershave),dezodorans i parfem za posebne prilike i to je to...sminkat se uopce neplaniram niti sam se ikad sminko,jednostavno obozavam kad onak iazdjem van sa ogromnim podocnjacima i kad mi neko kaze da izgledam ko mrtvac,za stvari ruksak nosim non stop tako da pederuse,kofercici,sefovi i ostalo sta se fura nedolazi u obzir,a o rozastim majcama nemam sta rec posto non stop furam crninu

mortician
14-07-2009, 15:17
hebiga, zas da se klosarim kad mi to ne odgovara, priznajem da se volim lijepo obuc (ne sminkerski, vise sportski stil) i u tome mi je najudobnije i najugodnije...

cek slusas Behemoth, ocito, i sportski se oblacis?? da te Nergal vidi :(
salim se ofcrs:D

MTF*
14-07-2009, 15:27
jebo bi me eto sto bi bilo :D
a i kako da se oblacim kada sam velki sportista :P

Babitz
16-07-2009, 16:45
Krema za sunčanje, i to nakon kaj zagorim 10 puta.
Aftershave i dezić se ne sjetim skoro nikad stavit.
Dakle, u biti koristim samo sapun i šampon, a ni to često kolko bi trebao.
Nosim krežual odjeću koja se ne ističe baš. Mrzim traperice. Gel u životu nisam stavio na glavu.

Jej, nisam mačo, nisam ni metro.

El Klinjo
16-07-2009, 16:52
šampon, dezić i gel(kad mi se da)

Sonic_Moronic
16-07-2009, 16:54
Krema za sunčanje, i to nakon kaj zagorim 10 puta.
Aftershave i dezić se ne sjetim skoro nikad stavit.
Dakle, u biti koristim samo sapun i šampon, a ni to često kolko bi trebao.
Nosim krežual odjeću koja se ne ističe baš. Mrzim traperice. Gel u životu nisam stavio na glavu.

Jej, nisam mačo, nisam ni metro.

Šaj. Idol moj. :oops:

Babitz
16-07-2009, 16:58
A kakav si ti, Sonik? :(

Eda, kreme za ruke.
Koristio sam dva - tri mjeseca neku kremu. Bilo je to neke davne zime. Pošto meni koža jebeno puca svake zime i gotovo da nemam kože na šakama zimi, nakon par godina sam otišao doktoru. Reko mi da uzmem neku kremu i kurca nije pomogla. Jebemti kreme. :bravo:

Sonic_Moronic
16-07-2009, 17:38
A kakav si ti, Sonik? :(

Eda, kreme za ruke.
Koristio sam dva - tri mjeseca neku kremu. Bilo je to neke davne zime. Pošto meni koža jebeno puca svake zime i gotovo da nemam kože na šakama zimi, nakon par godina sam otišao doktoru. Reko mi da uzmem neku kremu i kurca nije pomogla. Jebemti kreme. :bravo:

Isti smo. :oops:

To jest, bit ćemo kad mi počne rasti brada.

K4ciga
16-07-2009, 19:45
Ne volim vidjeti dečka sa šminkom,ali mi to i ne smeta,čak mi izmami smješak na lice.

Što se tiče moje "šminke",koristim samo nužno potrebno,dakle Aftershave poslije brijanja,i Labello po zimi,kada mi redovno pucaju usne.

EDIT: Vidim da je dosta vas navelo i dezodoranse i parfeme pod šminku,to nije šminka ali naravno da koristim dezodorans kad se uznojim i parfem za "specijalne" prigode.

Babitz
16-07-2009, 21:13
A kakav si ti, Sonik? :(

Eda, kreme za ruke.
Koristio sam dva - tri mjeseca neku kremu. Bilo je to neke davne zime. Pošto meni koža jebeno puca svake zime i gotovo da nemam kože na šakama zimi, nakon par godina sam otišao doktoru. Reko mi da uzmem neku kremu i kurca nije pomogla. Jebemti kreme. :bravo:

Isti smo. :oops:

To jest, bit ćemo kad mi počne rasti brada.
Ja se nisam brijao do ljeta između 3. i 4. srednje. :(
I sad se ne brijem po tjedan dana, a raste mi ionako samo po bradi i oko usana.

20 godina i jedva imat bradu ftw. Izgledo bi ko četnik da je drukčije. :(

Razzarach
16-07-2009, 21:20
makeup??????
jebote ni dezodorans ne koristim
torbe?
sam torba s alatom, rezervnim djelovima za skejt i cigarama ide samnom (kad vozim skejt)
kad ne.... sam mobitel
gel nekad stavim tek toliko da mi kosa ne izgleda retardno (kratka kosa)

hansi
16-07-2009, 21:21
Ja imam dugu kosu pa nikakvi gelovi ni ina sranja. Koristim ruksak skoro pa uvijek.

Helena
16-07-2009, 23:26
Ne volim vidjeti dečka sa šminkom,ali mi to i ne smeta,čak mi izmami smješak na lice.

Što se tiče moje "šminke",koristim samo nužno potrebno,dakle Aftershave poslije brijanja,i Labello po zimi,kada mi redovno pucaju usne.

EDIT: Vidim da je dosta vas navelo i dezodoranse i parfeme pod šminku,to nije šminka ali naravno da koristim dezodorans kad se uznojim i parfem za "specijalne" prigode.
Pa dobro, to spada zapravo u preparativnu kozmetiku, dok šminka kao šminka je dekorativna kozmetika. Ja sam šminka stavila zbog onog videa koji sam stavila u prvi post. Btw, jel tko uopće pogledao taj video? :D

D.E.M.O.
16-07-2009, 23:57
ja jesam i bas je simpa :D

Maloki
17-07-2009, 01:54
Lol, ja tek sad skužio da si stavila link u prvi post :)

Mirko L
17-07-2009, 08:32
E, da, ova tema me je podsjetila na jedan događaj.

Prije dvi godine ja i prijatelj smo išli u grad buson.
I tamo smo izašli i vidin ja dvoje na motoru.
Muški silazi, a vidiš ono druga osoba ima minicu.
Ja taman govorin prijatelju: ''Vidi ženske, nije l...''
I okrene se ono vidiš brada i brčine :D

Ali, ka šta san prije reka, ne smeta to meni inače.

str1k3r
17-07-2009, 08:44
Let me get this straight; frajer je imao minicu?

D.E.M.O.
17-07-2009, 08:45
mozda je bio kilt? 8)

Mirko L
17-07-2009, 08:54
Tako je, bila je minica.lol.

D.E.M.O.
17-07-2009, 08:59
e, da. I like your štokavski.

MindReader
17-07-2009, 12:24
neurednoća ftw 8)

Helena
17-07-2009, 16:52
ja jesam i bas je simpa :D
Tko, cura ili frajer? :rotfl:

D.E.M.O.
17-07-2009, 17:03
video opcenito 8)

Matilda Mother
19-07-2009, 07:51
Krema za sunčanje, i to nakon kaj zagorim 10 puta.
Aftershave i dezić se ne sjetim skoro nikad stavit.
Dakle, u biti koristim samo sapun i šampon, a ni to često kolko bi trebao.
Nosim krežual odjeću koja se ne ističe baš. Mrzim traperice. Gel u životu nisam stavio na glavu.

Jej, nisam mačo, nisam ni metro.

da. zato svi sjede dva metra od njega stalno.

Mr Vercetti
22-07-2009, 15:47
mozda je bio kilt? 8)

Scotland!! Zašto ovi uopće nose kiltove?

Mirogamemasta
29-07-2009, 09:16
Koristim pjenu za brijanje (probo sam na suho al ne ide :D ), dezedorans i aftershave.
Najzesca mi je reklama za brijanje: Iritirajuca koza! PECE! :rotfl: .Goddammit jesi musko ili zensko? Obrij se i bok! Valjda mozes izdrzat malo peckanja.
Sto se gelirane kose tice mislim da ima dosta partijanera pa si frajeri dizu kosu u zrak, rade jezeka i sl. i to mi je jos ok.
Ja se sisam na celavo svaki mjesec-dva.
Nausnice i prstenje - samo ako si nekakav bajker/metalac i ako nema dijamante i slicne scjetlucave gluposti.
(kad sam vidio 50 Centa sa dijamantnom nausnicom - :shock:. Izgedo je ko curica.)
Roza/ljubicasta boja - ja sam staromodon tip - KAKO..kako muskarac moze staviti bilo sta pinky na sebe... to mi nikako nece biti jasno. To je boja za zenske i bok.
Sto se one male torbice koja ide oko pasa tice - ima da bude crna/siva i da je stavis ispred sebe, a ne na bok ko zenska.
Ja ne furam nista jer mi sve stane u hlace.Kako? Hebiga furam se na rappere, pa nosim one siroke hlace. (u straznji đep mi moze cigla stati (doslovno, ne salim se)).
Za svu ostalu sminku i ostale suvisne stvari mislim da ne moram govoriti..

Arkannen
29-07-2009, 16:24
Znači, postoji boja za žene, način nošenja torbice za žene... Zanimljiv je ovaj svijet.

megalodon
29-07-2009, 16:26
Sonic, seres. Odustani od te rasprave, nema smisla :(
Da, roza je zenska boja, vjerovatno ce se i to vremenom promjeniti, ali sada je zenska boja. Isto tako niko ne smatra pedofiliju normalnom, mozda se i to promjeni, a drkanje u javnosti je i dalje cudno.

Electromaster
29-07-2009, 17:03
Meni odjeća/obuća/whatever roze boje općenito saka, neovisno je li za muške ili za ženske. Rozofob sam. :|

Niko Bellic
29-07-2009, 17:10
Sonic, seres. Odustani od te rasprave, nema smisla :(
Da, roza je zenska boja, vjerovatno ce se i to vremenom promjeniti, ali sada je zenska boja. Isto tako niko ne smatra pedofiliju normalnom, mozda se i to promjeni, a drkanje u javnosti je i dalje cudno.

A sta bi tek rekao da vidis kombinaciju ginekomastije i roza majice? Jucer u Konzumu vidio tipa u rozoj majici od 40+ godina. Valjda zena kupila? Dosta ljudi vidim fura i roze kosulje? Mislim koji fak?

McPingvin_v2.0
29-07-2009, 18:01
Ja imam rozu košulju, kratki rukavi. Čist mi OKstoji, čak i bolje od bijele. Da, roza je, ali jedva. Majkemi.

Arkannen
29-07-2009, 18:02
Sonic, seres. Odustani od te rasprave, nema smisla :(
Da, roza je zenska boja, vjerovatno ce se i to vremenom promjeniti, ali sada je zenska boja. Isto tako niko ne smatra pedofiliju normalnom, mozda se i to promjeni, a drkanje u javnosti je i dalje cudno.

Nisam ja kriv što su ljudi tvrdoglavi i žive u svom vremenu kao da je jedino. Valjda ih je strah da se ne bi stvari slučajno promijenile! Oh bože, samo ne to.

McPingvin_v2.0
29-07-2009, 18:16
[quote="McPingvin_v2.0":vjenwe08]Ja imam rozu košulju, kratki rukavi. Čist mi OKstoji, čak i bolje od bijele. Da, roza je, ali jedva. Majkemi.
...Zbari tim :([/quote:vjenwe08]
Da, znaš, ženama se sviđa kad su muškarci dobro obučeni. Pitaj lokalnog klošara kad je zadnji puta imao pošten dejt. BOOYAA

Neven <R>
29-07-2009, 18:17
Bar roza majica i dobro obučen/odjeven imaju ikakve veze.

Nodakim
29-07-2009, 18:21
Meni je ljubičasta najdraža boja.
Loly
:)

McPingvin_v2.0
29-07-2009, 18:29
Bar roza majica i dobro obučen/odjeven imaju ikakve veze.
Što ti znaš, studiraš novinarstvo.

Horny Devil
29-07-2009, 18:32
Mozda je ova slika vec bila na forumu, ali kad vec spominjemo ruzicaste majice...

http://www.imagesforme.com/out.php/i615116_cpt.picard.JPG

Eh, kapetane, sto ti je to trebalo...

megalodon
29-07-2009, 19:30
Nema niceg ljepseg nego zlatni sat, roze kosulja i bijele pantalone.

Niko Bellic
29-07-2009, 19:45
Nema niceg ljepseg nego zlatni sat, roze kosulja i bijele pantalone.Te kombinacije boja bolje pasu zenama. Jos ak su onak prekvarcane onda definitli. Meni je najjaca ljetna kombinacija za urbane kulere vojne bermude od ripsa u zima/proljece/jesen uzorku i gore neka bijela/krem/crna kosulja od onog zguzvanog materijala i u dzepu lisnica s mnogo puno para...

Mafioz0r
29-07-2009, 21:55
Nema niceg ljepseg nego zlatni sat, roze kosulja i bijele pantalone.
Zaboravljaš divovske sunčane naočale lažne marke, neizostavan dio uniforme svake seljačine.

Electromaster
29-07-2009, 22:03
Nema niceg ljepseg nego zlatni sat, roze kosulja i bijele pantalone.
Zaboravljaš divovske sunčane naočale lažne marke, neizostavan dio u uniformi svake seljačine.
A kila gela za kosu?


E, da, i srebrna naušnica.

Niko Bellic
29-07-2009, 22:09
Dosadni ste postali... :twisted:

Niko Bellic
29-07-2009, 22:28
Dosadni ste postali... :thumbs1:

Niko Bellic
29-07-2009, 22:42
S:bravo: :ekipa:

Mirko L
30-07-2009, 09:34
Ja se ipak slažem sa Sonicom(opet!)...

Mislim ono, nemožeš ti reći koja je boja za muško, a koja za žensko...
Neka čovjek nosi što on hoće, što te boli briga!

Meni osobno to ne smeta... to jest dok netko tko nosi rozu majicu se ruga drugima koji nose rozu majicu i govore da su pederi...da, to sam viđao!

Neka ''glavna faca'' ponijela rozu majicu, svi mu rekli kao da je to ''cool'' (pošto je on ipak ''faca''), a kad je netko drugi nosio rozu majicu drugi dan(netko tko ''nije cool''), rugali su mu se da je peder.
Mislim ono...

Niko Bellic
30-07-2009, 09:48
Iz tog mozes zakljuciti da nije stvar u majici nego u onom tko ju nosi. Ne stoji svima sve...

Maloki
30-07-2009, 10:49
Meni je ljubičasta najdraža boja.
Loly
:)
Ljubičasta je totalni zakon.

Arkannen
30-07-2009, 22:57
Da, ljubičasta je zakon, a svjetlija verzija ljubičaste je gej. Logika?

r0rschach
01-08-2009, 00:37
Da, ljubičasta je zakon, a svjetlija verzija ljubičaste je gej. Logika?
Svijetlija boja jeste slabija=muškost je slabija...a i lici na rozu :D
Prema toj logici oni koji nose bijele majice su ubermegagiga gejevi? Logika?

LPFireDog
02-08-2009, 09:18
obicno nosim gel zato sto mi je kosa frckava i kad ga nestavim..izgledam ko strasilo..

nosim jos i torbicu i ne smatram da je to gay...samo sam praktican
u njoj imam: karte za belu i poker,blokic,kemijsku,usb,citac memorijskih kartica,2 mobitela,nitendo ds,novcanik,zvakace

inace torbica je sportska

evo i slika:
http://img33.imageshack.us/i/slika225.jpg/

Niko Bellic
02-08-2009, 21:10
Sta je to tocno po definiciji "sportsko"? Malo je to postao uej tu mač presirok jampo...

LPFireDog
02-08-2009, 21:55
torbetina je reebok sta ju samu po sebi cini sportskom :P

Niko Bellic
02-08-2009, 22:34
Ma ode ja spavat...

Gregor847
08-08-2009, 18:47
Preferiram nosit odjeću koja meni paše i u kojoj se osjećam ugodno, a mislim da bi tako i svi trebali umjesto gledat razne trendove. Još uvijek ne kužim zašto žene recimo nose štikle... kak netko može hodat u tome pobogu :)
Pa ono, ja osobno u štiklama mogu izdržat nekoliko sati. Onda već počnu boljet noge... Ali recimo, ako cipela naprijed na prstima ima platforumu visoku centimetar-dva, onda je automatski lakše hodat u njoj.

Enivej, muškarci u štiklama... :D

/cut



Ja hoću sliku malokija u kiltu. :(

E da, ajd nek netko od modova bude dobar pa doda još i fashion ili tak nekaj u naslov teme, kad smo već rastegli se o tome...

Jedna riječ:
NAKAZE! !

Midwintertears
09-08-2009, 10:39
Ja nisam mogla vjerovati svojim očima kad sam vidjela da u Beogradu ima tipova koji nose ženske korzete. :(

Arkannen
09-08-2009, 11:26
Pics.

olio
09-08-2009, 11:29
Pics.
or it didnt happen

Midwintertears
09-08-2009, 14:00
Nije da sam trčala za njima da ih slikam. :?

Nodakim
09-08-2009, 22:57
Nije da sam trčala za njima da ih slikam. :?


Trebala si nositi kameru da snimiš njihove zadnje trenutke života...

TeraBajt
09-08-2009, 23:51
ti se nisi potrudio poslikati prije no što ih sodomiziraš?

megalodon
10-08-2009, 00:10
Lose, losi ste.

TeraBajt
10-08-2009, 00:13
dobro, idem spavat. umri.

Matilda Mother
10-08-2009, 12:01
Krema za sunčanje, i to nakon kaj zagorim 10 puta.
Aftershave i dezić se ne sjetim skoro nikad stavit.
Dakle, u biti koristim samo sapun i šampon, a ni to često kolko bi trebao.
Nosim krežual odjeću koja se ne ističe baš. Mrzim traperice. Gel u životu nisam stavio na glavu.

Jej, nisam mačo, nisam ni metro.


ima pojam za takve poput tebe. androgini.


curica<3 :friends:

Nodakim
10-08-2009, 12:52
ti se nisi potrudio poslikati prije no što ih sodomiziraš?


Prebrzo zaključuješ i vrijeđaš moj skill.

TeraBajt
10-08-2009, 16:22
izvini, nisam htio.

SorrorSuiExcidium
08-10-2009, 13:02
IMHO
suknje na dečkima - ne.
Štikle na dečkima - pobogu ne !
grudnjaci na dečkima - zar nije svrha grudnjaka da ti drže sise da stoje čvrsto i ne vise do poda ? Koliko ja znam sise su inače privlačne na ženi, ne na muškarcu.
uske hlače na dečkima - to fura 90% emera po gradu, i IMHO ne izgleda normalno u kombinaciji sa sissy frizuricama i faggotry ponašanjem (s tim da je danas normalno jako relativan pojam)

i opet IMHO muške traperice/muške košulje/trenirke/tenisice na curama mogu izgledati sasvim ok. Mogu i ženske stvari na dečkima ali meni je nekako draže kad bih za 15 godina mogao vidjeti razliku između m/ž bez da virim "pod haubu"

[[ i opet da naglasim, IMHO ]]

McPingvin_v2.0
08-10-2009, 13:23
suknje na dečkima - ne.
Zašto, pobogu? :(

LD
08-10-2009, 13:52
Vid' vraga

http://www.macbraveheart.co.uk/_images/art/hillhouse/braveheart.jpg

Svako pravo muško oče da bude kao on. Ratnik.

Bartuc
08-10-2009, 13:57
Zajebano je ako nosiš suknju bez gaća. Onda dok trčiš pate koljena koliko se kita koprca po njima...


Nego, sve češće vani vidim frajere u uskim lila majicama. I to takvi frajeri koji u životu valjda nisu dignuli ništa teže od čaše vode :( A kaj je najžalosnije, uvijek imaju brutalnog komada pod rukom. Žalosno za vidjeti.

Mirogamemasta
08-10-2009, 14:05
Potpis. Kad vidim one roza majce pada mi mrak na oci. A bome vidio sam i neke jace frajere koji u teretani valjda nose bjelu potkosulju, a kad izađu van presvuku se u lila.
(komad im je valjda samo za pokazivanje, a doma imaju decka.)

Da_killah
08-10-2009, 14:08
i mi smo zadnji dan četvrtog razreda imali roza majice :( što imate protiv njih?

Niko Bellic
08-10-2009, 14:21
Skuzio sam da furam u zadnje vrijeme uglavnom sve nijanse crne, sive i bijele uz poneki crveniSili zeleniSdetalj, a takodjer furam i tamno plavo/svijetlo plavo (trapke) i serem se na pedere koji isfuravaju modne trendove...

Još kad počnu točit pivo u roza boce odosmo u racku... :rotfl:

MTF*
08-10-2009, 14:23
uske majce toleriram ako ih nosi strukiran frajer, koji ima misica za pokazat.... al kad neki usrani pederko to obuce, koji kako kaze bartuc nije digo nista teze od case vode...
sto se tice boja, ok su mi sve osim ljubicaste i roze, no pretezito crno ili zuto furam...

Niko Bellic
08-10-2009, 14:27
ili zuto furam...

Gdje ti nalaziš lijepe žute majice? Imao sam jednu takvu davno ('02) i od tada ih nigdje ne uvidjam više (al zato se rozih nakotilo pun racku)...

MTF*
08-10-2009, 14:29
ima u tom tailoru, esprit, cak se i u zari nadje lijepih jednostavnih...beneton u zadnje vrijeme sve losiji i losiji... bas sam zadnju u espritu kupio u city centru, prdivna je, malo su kraci rukavi, strukirana.... ma zmaj za show off :D (a opet dovoljno da nije gay...)

Niko Bellic
08-10-2009, 14:34
u zari

Šta to nije ladies only trgovina?!

Inače, ja sam totalno prešao na košulje. Puno su mi elegantnije (but ima i otkačenih), a i ne moram pazit previše na liniju s tim da ti vjerojatno niti ne moram napominjati koliko jedna strukirana košulja bolje izgleda nego ista takva majica i kad svakim većim pomakom ruke "trgaš" rukave, jer se materijal ne rasteže kao kod majice...

Probaj... :thumbs2:

MTF*
08-10-2009, 14:36
nosim i kosulje ja, mnogo :D
ispod imam potkusulje one uz tijelo, obicno crne ili bijela, pa gore otkopcana kosulja ^^

sto se tice zare, ne, nije... imas u avenue mallu ducan, ima muskih stvari, nes sitno al ima...

D.E.M.O.
08-10-2009, 15:56
Nosim crno, bijelo ili smeđe. Inače, nemam ništa protiv niti jednog stila odijevanja dokle god ne izbacuje genitalije i ne smrdi.

Niko Bellic
08-10-2009, 16:14
Nosim crno, bijelo ili smeđe. Inače, nemam ništa protiv niti jednog stila odijevanja dokle god ne izbacuje genitalije i ne smrdi.

KRALJ :pray:

You're very open minded... :thumbs2:

Mirko L
08-10-2009, 18:18
Ovako.
Ako netko nosi rozu majicu, briga me, neću mu se rugati zbog toga.
Ima pravo nositi što hoće, neka ga.

Ubrzo će muški smjeti nositi samo crne majice, inače će bit pederi.

Niko Bellic
08-10-2009, 18:59
Ovako.
Ako netko nosi rozu majicu, briga me, neću mu se rugati zbog toga.
Ima pravo nositi što hoće, neka ga.

Ubrzo će muški smjeti nositi samo crne majice, inače će bit pederi.

Ljudima je pun kurac tradicionalnih vrijednosti i sve im to ide nakurac, pa me stoga "roza majice" kao znak nekakvog bunta nimalo ne čude. Ipak, oni ljudi koji ih nose samo zato što ih nose i drugi pomenisunajvećiretajinakuglizemaljskojitriokolnas ela!