PDA

Pogledaj cijelu verziju : prototype bez zvuka



WEREWOLF_GIRL
11-07-2009, 16:32
Instalirala sam org. Prototype i nemam zvuka. Imam windows vista ultimate 32. Pojacala sam zvuk u opcijama u igri i zvucnike opcenito i necuje se nista ni filmovi ni u igri. Dali ima kakav patch za vistu za zvuk ili nesto da se podesi?

Snakepriest
11-07-2009, 18:57
slican problem je imao i Silent Hill Homecoming...meni se zvuk vratio sam od sebe :D

probaj skinuti najnoviji driver za zvuk od tvoje maticne ploce.mozda su tvoji driveri zastarjeli.

WEREWOLF_GIRL
11-07-2009, 19:10
slican problem je imao i Silent Hill Homecoming...meni se zvuk vratio sam od sebe :D

probaj skinuti najnoviji driver za zvuk od tvoje maticne ploce.mozda su tvoji driveri zastarjeli.

ma nisu zastarjeli, ovo je vista, uvjek mi je spojeno na net i kad ona nesto treba sama si skine :D tak da sve najnovije sto postoji za windows imam, tako da to nije.

Praetorian
11-07-2009, 20:08
Sto posto ti trebaju novi drveri za zvuk i ja sam imao isti problem nisam imao zvuka u bia hells highwayu i the witcheru. Skini si najnovije drivere za zvuk za tvoju matičnu plocu i problem rjesen i sto posto ce radit.

Sgt. Bull
11-07-2009, 20:33
Google. (http://filenetworks.blogspot.com/2009/06/how-to-fix-prototype-sound-speed-issues.html)SPrvo riješenje i sve za pet. Not so fucking hard, aight?

WEREWOLF_GIRL
12-07-2009, 13:50
Sto posto ti trebaju novi drveri za zvuk i ja sam imao isti problem nisam imao zvuka u bia hells highwayu i the witcheru. Skini si najnovije drivere za zvuk za tvoju matičnu plocu i problem rjesen i sto posto ce radit.


evo skinula sam novi driver za zvuk i opet je isto :( sta sad???

Praetorian
12-07-2009, 14:31
Probaj napraviti ovo sta je napisao Sgt. Bull

W3DR4N
21-09-2009, 14:58
Isključi hardversku akceleraciju.

BINUX
21-09-2009, 22:42
Nemogu vjerovat da tu nije imao niko taj problem a u vrjeme kad je igra izašla masa ljudi je imala s tim problema uključujuči i mene.BTW trebaš u Control Panelu pod opcijama sound smanjit HZ- od zvuka naprimjer tebi je sad 24bit, 48000hz a ti trebaš smanjit sad neznam kolko točno mora bit ali mislim da je 16bit, 192000hz.Inače da si progugla odma bi našla jel je masa ljudi sa Realtek zvučnim karticama imala taj problem.

WEREWOLF_GIRL
22-09-2009, 00:32
Nemogu vjerovat da tu nije imao niko taj problem a u vrjeme kad je igra izašla masa ljudi je imala s tim problema uključujuči i mene.BTW trebaš u Control Panelu pod opcijama sound smanjit HZ- od zvuka naprimjer tebi je sad 24bit, 48000hz a ti trebaš smanjit sad neznam kolko točno mora bit ali mislim da je 16bit, 192000hz.Inače da si progugla odma bi našla jel je masa ljudi sa Realtek zvučnim karticama imala taj problem.

malo kasnis, snasla sam se vec :)
svejedno hvala