PDA

Pogledaj cijelu verziju : crocs....



Razzarach
10-07-2009, 17:31
omfg kako sakaju

http://www.hegemonyrules.net/images/crocs.JPG

....

Razzarach
10-07-2009, 17:33
i da.... zajeb
kliknuo sam u pomagaj brate umjesto u pljuvaonu

The Fury
10-07-2009, 17:56
Dao si mi ideju što da nosim na plaži, a imaju i velik asortiman boja. Najvjerojatnije ću si uzet ovu boju lososa :)

Nodakim
10-07-2009, 19:51
Totalno nevažno što su najbolje za nositi,glavno da se devojkama ne sviđa. :(

SkunK
10-07-2009, 20:07
Mrzim te šlape, ove godine su uzele maha toliko da ih vidim na nogama svakog turista ali i ovdašnjih ljudi. Smrde i bez da ih se nosi duže vrijeme.

Razzarach
10-07-2009, 20:23
reiko.... bravo....

svi ih nose iako sakaju teško

gtaIvan
10-07-2009, 21:29
Totalno nevažno što su najbolje za nositi,glavno da se devojkama ne sviđa. :(

bravo care :pray:

ak se ribama ne sviđa to ti je onda za nis :cry:

Razzarach
10-07-2009, 22:01
Ma daj to je sranje, kosta hiljade a za prozor je
http://3.bp.blogspot.com/_WnoEwVVfWTM/R_QpTYF3glI/AAAAAAAAB_M/sBdqpoNdQok/s320/no_shit_sherlock.jpg

r0rschach
11-07-2009, 01:30
Bleh, moja stara to kupila, smrdi gore nego u svinjcu. A još mi kaže da ne osjeća smrad...

Electromaster
11-07-2009, 01:46
Crocs look like shit and they make your feet smell.

http://www.thebestpageintheuniverse.net/images/crocs_bullshit4.jpg

When I see people wearing Crocs, I know immediately that we have nothing in common, and that we could never be friends or have any meaningful kind of relationship. They come in every color imaginable yet look bad with every other article of clothing ever created. The only thing that goes with Crocs is social ostracism.

To their credit though, Crocs serve as an excellent idiot barometer; you can tell a lot about people wearing them. For example, Amazon.com suggest products that other customers have purchased based on the item you're shopping for. Here are the suggestions for Crocs:
http://www.thebestpageintheuniverse.net/images/amazon_crocs6.jpg


When it comes to shoes, there are usually three deciding factors: quality, price, and style. Some shoes are cheap and stylish, but poor quality, while others are stylish and durable, but expensive. Crocs usually go for $30-$60, which doesn't sound like much for a shoe, until you consider that what you're really paying for are melted pellets squirted into a cast-iron mold in some province in China. Crocs have the rare combination of being expensive, poor quality, and ugly. It's quite a feat for one shoe to suck this bad.

People who wear Crocs go on and on about how comfortable they are, and how it's supposedly odor resistant because it's made out of some kind of anti-bacterial foam. Great point, dipshits! You know what else it's resistant to? You getting laid. Then as if the shoes weren't disgusting enough, Crocs introduced a product called "Crocs butter" that's supposed to restore that illustrious injection-molded sheen to those gaping holes they call shoes:
http://www.thebestpageintheuniverse.net/images/crocs_butter_barf.jpg

You know that feeling you get when you're full and slightly nauseous and you burp and you can taste the partly digested food in the back of your throat? There isn't a word in the english language to succinctly describe it, but I will hereby refer to it as: croc-butter.

la50
11-07-2009, 01:57
Ja to govno nikada nisam kupio a kamo li obukao,hh,vidim da ljudi imaju loša iskustva s time....

Razzarach
11-07-2009, 11:27
Crocs look like shit and they make your feet smell.
..............
od maddoxa
čito prije
tip ima epic stranicu

Razzarach
11-07-2009, 18:48
mrs
ne spamam
(ovaj post se računa ko bump)

blood4me
11-07-2009, 23:03
Ja uopće ne kuzim sta je to.... klompe s rupama u koje mos stavit neke usrane "ikone"? o.o
Nit ne kuzim za sta bi to trebalo sluzit al ajd...

r0rschach
12-07-2009, 21:43
Ja uopće ne kuzim sta je to.... klompe s rupama u koje mos stavit neke usrane "ikone"? o.o
Nit ne kuzim za sta bi to trebalo sluzit al ajd...
To su ti lagane klompe s kojima se možeš kretati po kamenitoj plaži. Fleksibilne su, možeš ići po svim vrstama terena i smrde. Uglavnom da, jeftine i lagane kineske verzije klompi.
A da ne zaboravimo i prihvatljivu cijenu, dakako. Za nekih 100 kuna ili više možete kupiti ORIGINAL Crocse koje će se prije raspasti nego jeftina kopija od 29 kuna na nekom random štandu na placi.

SkunK
12-07-2009, 22:59
Mene zanima samo zašto pretprošlo ljeto nije to nitko nosio, da bi prošlo započeo val popularizacije a danas svaki lik na plaži ima te klompe??

D.E.M.O.
13-07-2009, 06:43
ja znam jednu osobu koja je nosila kroksice i dobila rak. ali stvarno.

Razzarach
13-07-2009, 13:06
moja baba je godinama nosila kroks klompe
i umrla
u 96. godini
......pokupio je auto

CrIsIs FuN
13-07-2009, 13:08
moja baba je godinama nosila kroks klompe
i umrla
u 96. godini
......pokupio je auto
:pray: :rotfl: lololol, kralju. U made my day :D

bandit
01-08-2009, 11:52
TO JE JEDNO VELIKO S****E AL BAŠ VELIKO

loo
06-08-2009, 21:58
moja baba je godinama nosila kroks klompe
i umrla
u 96. godini
......pokupio je auto
:pray: :rotfl: lololol, kralju. U made my day :D

erm...
naslanjala lakat na tvrdi kamen ili mramor...
u 93. godini
......udarilo ju auto

Gitak ftw

TeraBajt
06-08-2009, 22:05
humor vamo tamo.

loo
06-08-2009, 23:04
Uvijek se nasmijem kad pročitam tvoje postove, ali skoro nikad ih neshvatim 8)

Anarion.Umarth
06-08-2009, 23:27
Šta, jel postoji neki random generator za ove gluposti, ili ste samo nadareni?

A te šlape me stvarno iritiraju, nevjerovatno su gadljive i ne toliko praktične.