PDA

Pogledaj cijelu verziju : Radnik Wiimoteom upravlja 15 tona tešku mehaničku ruku



IgGy
10-07-2009, 15:40
Zamislite da svaki dan radite na gradilištu, te da vam je zadatak upravljati mehaničkom rukom koja teži sićušnih petnaest tona. U početku taj posao čak i može biti zabavan, no nakon što razvijete prihvatljiv skill, stvari mogu postati poprilično dosadne. Osim ukoliko mehaničku ruku, eto ne spojite s bežičnim kontrolerom Nintenda Wii.

Posao na gradilištu tako na svu sreću može postati umnogome zabavniji spojite li ogromnu mehaničku ruku s takozvanim Wiimoteom, odnosno istim onim kontrolerom kojim igrate, primjerice Wii Tennis. Koliko smo na videu uspjeli primijetiti, stvar radi prilično dobro, a mi smo se ovdje upravo zaljubili u ovu ideju, no bojimo se da je mehanička ruka poprilično skupa igračka za zabavu "za po doma".

Video: v1AJ_OBJ ... p%3A%2F%2F (v1AJ_OBJUpY&eurl=http%3A%2F%2F)

The Boz
10-07-2009, 16:42
Jako zakon, makar mislim da Wiimote i slični kontroleri imaju previše nevezanih signala za rukovanje mašinerijom. Pri tome mislim na malene, slabe nepotrebne signale, poput slabih neželjenih ili nepotrebnih pokreta rukom i sl. Ali great fun, nondless!

croat1gamer
16-07-2009, 18:36
A zamisli da mu proleti muha pored glave i ide ju udariti sa rukom u kojoj je wiimote. :D

ot:
A gdje je onaj senzor za wii koji zparavo registrira kretnje?
To mi je upalo u oci kada su izasli van, jer bez senzora se uopce ne dobiva signal kod kretanja, osim ako su u wiimoteu alternatori za koje nisam cuo.