PDA

Pogledaj cijelu verziju : Peh 2 u 1



ECL1PSE
10-07-2009, 00:02
Neki dan u hg-spotu naišao sam na zvučnike logitech z-cinema po stvarno niskoj cijeni, 1050 kn.
Tek doma sam skuzio da je subwofer razbijen, falio je komad plastike. Zamjenio sam ga za drugi, al to nije bio kraj.
Spojio sam ih prek usb-a u komp i krenuo isprobavat. Instalirao sam drivere i preslusao par pjesama. Zvuk je bio preslab i vrlo tih cak i na najjace.
Restartao sam komp al vise se nije htio upalit xD koja sreca... Svako iduce paljenje su se cula 1 dugi i 3 kratka bipa, slike nije bilo uopce.

ECL1PSE
10-07-2009, 00:08
To mi se desavalo i prije, al obicno se upalio nakon par pokusaja. Osim toga cesto se i zaledivao, cak i u biosu xD Sumnjao sam na ram pa sam testirao svaku plocicu zasebno i radilo je bez greske. Kasnije sam vratio obje i tak je radilo do dns.
U cem bi mogao bit problem?
P.s .Pisem na mobu pa mi nije sve stalo u jedan post

Sickmanno1
10-07-2009, 07:42
Preblem sa grafickom. Mozda nije dobro sjela, a mozda neprima dovoljno struje. I sam sam imao problema sa 8800GT zbog toga. Problem sam rijesio updejtanjem biosa graficke. A moze se problem rijesiti i smanjivanjem Mhz-a memorije na grafickoj u RivaTuneru...sa kojih 900, na recimo 850Mhz...

ECL1PSE
10-07-2009, 09:35
Mogao bi probat updateat kad bi ga uspio upalit xD
Ne vjerujem da nije sjela jer vec god. i pol tak radi, al i to cu provjerit.
Kaj je najbolje graficka je bila clockana do prije par mj. i nije bilo problema

RIDER32
12-07-2009, 02:16
A sto niko nema srece sa tom 8800GT :rotfl:


Sto se tice zvucnika , odnesi ih u trgovinu i nek ih isprobaju na drugom kompu. Ili ih cak ti odnesi do frenda i isprobaj.

ECL1PSE
12-07-2009, 11:42
Ma stvarno nemam srece, ispalo na kraju da su prvi bili razbijeni, a kod drugih subwofer nije radio...
Nije mi se dalo nosit na servis, pa sam uzeo z-2300 i ispalo da ovi cak rade :D
Komp se opet pali xD i sad odjednom radi normalno :?

Karlo_from_Bjelovar
12-07-2009, 14:16
updateaj bios maticne...