PDA

Pogledaj cijelu verziju : Call of duty 2 remake



CrazySmurf
09-07-2009, 14:01
Ey jeste znali da izlazi remake call of duty dvice. Ne znam kako se zove al eto :thumbs2:

D.O.M.I.
09-07-2009, 14:01
neki info, link ili slično ? :D

ScorpiuS
09-07-2009, 14:05
Ma da nebi. Infinity Wrd ga neće pravit jer su oni odlučili se zadržat na modernom dobu, a i rade na MW2, a Treyarch je zaposlen sa CoD6. Osim toga i da se radi takvo nešto, onda bi ta vjest zasjala na svim časopisima, internet stranica i slično.

D.O.M.I.
09-07-2009, 14:06
uostalom čemu remake kad je igra stara tek nekoliko godina a i savršena je ovakva kakva je :D

Grim
09-07-2009, 14:22
Nevjerujem, nema apsolutno nikakve sanse da se radi remake i to jos CoD2.

W3DR4N
09-07-2009, 15:00
CoD 2 nije neka posebno uspješna igra da bi se isplatilo raditi remake, a i multiplayer na globalnoj razini igra daleko premalo ljudi. Čak manje od nekih 15 godina starih modova i pucačina.

Nodakim
09-07-2009, 15:07
Modern Warfare 2 =/= Call Of Duty 2

Rang€r
09-07-2009, 15:49
ovako to ide, CoD 1 je svoja priča, CoD2 nešto novo, cod4 je cod2 u drugom okruženju s nekim sitnim dodacima, cod5 je zapravo cod4 dakle cod5 je cod2 sa boljom grafikom i nekim sitnim dodacima, a cod 6 tj. ovaj mw2 će bit mw1 sa neš boljom grafikom i kojom sitnicom više... ja se divim tim ljudima več nekih 5 godina rade jednoteistu igru i ljudi je kupuju :bravo:

torcida007
09-07-2009, 15:51
CoD ima previše nastavaka za moj ukus.

Raz
09-07-2009, 15:53
Wth, kakav pak sad remake, em je cod2 prilično nov, a i kao da MW2 i COD6 neće biti dovoljni.

Ja bi rađe MoH 1 i 2 remake :)

Bartuc
09-07-2009, 16:00
Meni je CoD 1 bio za klasu bolji naslov od MoH serijala (čitaj - odličan), onda je izašao United Offensive koji je bio njinja, nakon njega CoD 2 koji je bio katastrofa, žali bože vremena, nakon toga CoD 4 koji je pre genijalna igra koja može posramiti gotovo sve ostale FPS-e na tržištu, a za vraga onda izađe CoD 5 koji je isto za qurac kao i CoD 2 :D


Sve u svemu, samo su CoD 1 i CoD 4 dobre igre... Vjerujem da će i Modern Warfare 2 biti do jaja pošto sumnjam da igra može failati nakon tako savršene jedinice (CoD 4), igre praktički bez iti jedne jedine mane (osim da je pre pre kratka).

ScorpiuS
09-07-2009, 16:01
Možda izađe remake za jedno 10 godina, kada se možda prestane toliko musti 2 svjetski rat.

Bartuc
09-07-2009, 16:02
Ozbiljno, meni su te igre uništile "čar" drugog svijetskog rata :D Toliko ga siluju za poluditi.

croat1gamer
09-07-2009, 16:29
Prije mislim da se govori ovdje o modu.

Deadwalker
09-07-2009, 16:33
Sve u svemu, samo su CoD 1 i CoD 4 dobre igre... Vjerujem da će i Modern Warfare 2 biti do jaja pošto sumnjam da igra može failati nakon tako savršene jedinice (CoD 4), igre praktički bez iti jedne jedine mane (osim da je pre pre kratka).

Kampanja u toj igri nije faktor uspjeha(tek suvisli dodatak, al bogovsko kvalitetni dodatak). Multiplayer je razlog igrine popularnosti i razlog zasto se taj naslov prodao u 11 milijuna primjeraka... :wink:

Grim
09-07-2009, 17:03
Meni je CoD 1 bio za klasu bolji naslov od MoH serijala (čitaj - odličan), onda je izašao United Offensive koji je bio njinja, nakon njega CoD 2 koji je bio katastrofa, žali bože vremena, nakon toga CoD 4 koji je pre genijalna igra koja može posramiti gotovo sve ostale FPS-e na tržištu, a za vraga onda izađe CoD 5 koji je isto za qurac kao i CoD 2 :D


Sve u svemu, samo su CoD 1 i CoD 4 dobre igre... Vjerujem da će i Modern Warfare 2 biti do jaja pošto sumnjam da igra može failati nakon tako savršene jedinice (CoD 4), igre praktički bez iti jedne jedine mane (osim da je pre pre kratka).
Bartuc jedno pitanje, jesi igrao CoD 2 Multiplayer ? :D

Bartuc
09-07-2009, 17:09
U tome je stvar, ja ocjenjujem samo SP elemente pošto me MP niti najmanje ne interesira.

Grim
09-07-2009, 17:12
U tome je stvar, ja ocjenjujem samo SP elemente pošto me MP niti najmanje ne interesira.
Znam, zato i pitam, ali CoD 2 nije poznat po svom SP elementu, da ima samo SP nitko danas nebi ni znao za njega. Zbog MP-a je postao ovoliko poznat FPS, kao i CoD 1 i CoD4. :D
Osobno smatram da je CoD5 šit od igre kao CoD3. :(

Aral
09-07-2009, 17:15
Ako nista drugo sam CoD2 je za jedno tri koplja bolji od CoD5, odnosno World At War. Uz Cod4, u dvojci sam uzivao kao nikad do sad.

Bartuc
09-07-2009, 17:17
CoD3, kaj to postoji?

Ne znam, ne privlače me te pucačine u MP svijetu, iako sam odigrao sa starime Counter Strike i Serious Sam coop. Za MP volim samo strategije i taktičke FPS-e...


PS: I da, onaj mod od UT-a, više niti ne znam kako se zove... Slično CS-u.

Raz
09-07-2009, 17:20
Ja također ocjenjujem samo po SP elementu i moram se složit s Bartucom da je SP u jedinici, njenoj ekspanziji te u MW mnogo kvalitetniji bio nego u dvojci (iako ni ona nije loša). Cod 5 nisam igrao a ni neću jer mi se jednostavno ne igra još jedan CoD WW2.

@Bartuc - CoD 3 postoji ali je samo za konzole, radio ga je isti tim ko i CoD 5.

Grim
09-07-2009, 17:20
CoD3, kaj to postoji?

Ne znam, ne privlače me te pucačine u MP svijetu, iako sam odigrao sa starime Counter Strike i Serious Sam coop. Za MP volim samo strategije i taktičke FPS-e...


PS: I da, onaj mod od UT-a, više niti ne znam kako se zove... Slično CS-u.
Da postoji i samo je za konzole...
Ali ipak CoD4 je najbolji FPS koji postoji, iako je kratak filmske je kvalitete, i to epic filmske kvalitete.
A ona misija u Pripyatu :pray:

Raz
09-07-2009, 17:21
Prestigao sam te :P

Grim
09-07-2009, 17:23
Prestigao sam te :P
Again... :D
Mislim da je Pripyat dio u CoD4 najbolja misija od svih mogucih igra koje sam dosada odigrao. Nevjerojatno je kul i epic tako da je nadmasio sve epic momente cak i krajeve raznih drugih FPS-ova te cak igara drugog zanra.... jednostavno :pray:

Bartuc
09-07-2009, 17:27
Da, Pripyat je legendaran, čitava četvorka je legendarna i baš kako kažeš, filmske kvalitete. Znam da sam prvi put umro na samom kraju igre pošto nisam kužio da nije riječ o animaciji :D Pre dobro.

Grim
09-07-2009, 17:28
Da, Pripyat je legendaran, čitava četvorka je legendarna i baš kako kažeš, filmske kvalitete. Znam da sam prvi put umro na samom kraju igre pošto nisam kužio da nije riječ o animaciji :D Pre dobro.
Meni suzile oci na kraju CoD4, cak i nick u MP-u je posvecen Cpt.Priceu :D

W3DR4N
09-07-2009, 17:56
CoD 2 je u svijetu jako jako slabo prihvaćen na multiplayer sceni. Na exyu području je s druge strane jedna od najigranijih igara.

Nodakim
09-07-2009, 23:23
ovako to ide, CoD 1 je svoja priča, CoD2 nešto novo, cod4 je cod2 u drugom okruženju s nekim sitnim dodacima, cod5 je zapravo cod4 dakle cod5 je cod2 sa boljom grafikom i nekim sitnim dodacima, a cod 6 tj. ovaj mw2 će bit mw1 sa neš boljom grafikom i kojom sitnicom više... ja se divim tim ljudima več nekih 5 godina rade jednoteistu igru i ljudi je kupuju :bravo:


A ti igraš Warhammer Online.

kikl0p
09-07-2009, 23:40
CoD 2 je u svijetu jako jako slabo prihvaćen na multiplayer sceni. Na exyu području je s druge strane jedna od najigranijih igara.
umjesto ovog exyu neka bude europa i slozio bi se
http://clanbase.ggl.com/rating.php?lid=2357

Rang€r
10-07-2009, 00:49
ovako to ide, CoD 1 je svoja priča, CoD2 nešto novo, cod4 je cod2 u drugom okruženju s nekim sitnim dodacima, cod5 je zapravo cod4 dakle cod5 je cod2 sa boljom grafikom i nekim sitnim dodacima, a cod 6 tj. ovaj mw2 će bit mw1 sa neš boljom grafikom i kojom sitnicom više... ja se divim tim ljudima več nekih 5 godina rade jednoteistu igru i ljudi je kupuju :bravo:


A ti igraš Warhammer Online.

da i kake sad to veze ima :S nemoj mi sad još samo WAR i cod uspoređivat :(

al ovo što sam reko je surova istina, gledaj samo gameplay, on se od dvojke nije promjenio, a meni ak je gameplay nepromjenjen sve to isto sranje onda, a da ne govorim kolko sad npr. WAR zahtjeva više skilla neg CoD >.>

Nodakim
10-07-2009, 00:56
Možda se gameplay nije mjenjao jer je to FPS?
:(
I ono Warhammer,je smeće,shvatiš to nakon nekog vremena.
HEJ AJMO NERFATI NAJSLABIJU KLASU U IGRI ZATO ŠTO JE DOBRA U 1VS1,MAKR 1VS1 SE NIKADA NE MOŽE IGRATI OVDJE!!111
Takav je mentalitet Dev'sa u najbolje slučaju.

Rang€r
10-07-2009, 01:09
tebi baš nije bilo lako tamo a? :)

pa ja igram SWea po mnogima najslabiju klasu ordera i cjele igre pa ownam isusa u destrou...

osim toga nema tog FPSa koji ima isti gameplay ko CoD2 pa nadalje, ono ja nisam igro tu igru gdje me snajperist opali u nožni palac i ja padnem mrtav vatajući se rukama za vrat, il zadnji put kad sam dao cod2 priliku dođem na server i spawnam se na granati, o da to mi je fenomenalno bilo x)

da mi se igra neki fps svakako bi prije igro wet, etqw, tf2...

al opet ovo o CoDovima je moje mišljenje, 11 milja likova može igrat igru baš mi puca za njih, njihov problem >.>

Grim
10-07-2009, 08:14
tebi baš nije bilo lako tamo a? :)

pa ja igram SWea po mnogima najslabiju klasu ordera i cjele igre pa ownam isusa u destrou...

osim toga nema tog FPSa koji ima isti gameplay ko CoD2 pa nadalje, ono ja nisam igro tu igru gdje me snajperist opali u nožni palac i ja padnem mrtav vatajući se rukama za vrat, il zadnji put kad sam dao cod2 priliku dođem na server i spawnam se na granati, o da to mi je fenomenalno bilo x)

da mi se igra neki fps svakako bi prije igro wet, etqw, tf2...

al opet ovo o CoDovima je moje mišljenje, 11 milja likova može igrat igru baš mi puca za njih, njihov problem >.>
Mislim CoD2 i CoD4 su potpuno drukcije igre... :|

Rang€r
10-07-2009, 17:48
meni su potpuno iste(gledajući mp) jedino što cod4 ima ona sranja sa klasama, raznim gadgetima na oružjima, al to nije gameplay >.>

Grim
10-07-2009, 17:51
meni su potpuno iste(gledajući mp) jedino što cod4 ima ona sranja sa klasama, raznim gadgetima na oružjima, al to nije gameplay >.>
Pa i po gameplayu su drukcije, ne da su drukcije nego su potpuno druge igre...

Rang€r
10-07-2009, 21:22
meni su potpuno iste(gledajući mp) jedino što cod4 ima ona sranja sa klasama, raznim gadgetima na oružjima, al to nije gameplay >.>
Pa i po gameplayu su drukcije, ne da su drukcije nego su potpuno druge igre...

ah thats just me.. >.>

Arbiter of Change
10-07-2009, 21:35
Zašto ovo nije u CoD podforumu? Nije za ukras samo tamo. :)

Rang€r
10-07-2009, 21:38
ofc da je za ukras :D

Grim
10-07-2009, 21:41
Treba lockat temu, ne prebacit, jer nema smisla :D

vjever_masni
12-07-2009, 23:05
CoD 2 je u svijetu jako jako slabo prihvaćen na multiplayer sceni. Na exyu području je s druge strane jedna od najigranijih igara.

ne baljezgaj

D.E.M.O.
13-07-2009, 06:34
Meni je CoD 1 bio za klasu bolji naslov od MoH serijala (čitaj - odličan), onda je izašao United Offensive koji je bio njinja, nakon njega CoD 2 koji je bio katastrofa, žali bože vremena, nakon toga CoD 4 koji je pre genijalna igra koja može posramiti gotovo sve ostale FPS-e na tržištu, a za vraga onda izađe CoD 5 koji je isto za qurac kao i CoD 2 :D


slicno misljenje, osim sto cod4 ne respektiram pretjernao. jedinica je bog i batina :D

ScorpiuS
13-07-2009, 07:18
Neznam zašto ova tema još stoji otključana kada očito od remakea nema ništa, a razgovor o starijim igrama franšize imate u drugom podforumu.

vjever_masni
13-07-2009, 11:50
pa cod2 singleplayer je bas preodlican, onak malo igras na jednom bojistu, malo na drugom bas fora...

malo kao british, rus, ger...

ScorpiuS
13-07-2009, 12:20
pa cod2 singleplayer je bas preodlican, onak malo igras na jednom bojistu, malo na drugom bas fora...

malo kao british, rus, ger...
I što je točno drugačije u tim različitim kampanjama? Sve što se razlikuje su oružje i riječ sa kojom te suborci zovu. Sa rusima je comrade, sa britancima je lad, a sa amerima je nigga.

vjever_masni
13-07-2009, 19:00
pa razlikuju se oruzja, lokacije, ne znam sta bi ti :S

mozda sa germanima spejs satl vozit ?

neox99buleseye
13-07-2009, 20:37
a mozda ce sve biti isto, sa samo 2 preinake- bolja grafa i njemackaSkampanja
mislim igra je uber takva kakva je ali ovo bi bilo super :)

Grim
13-07-2009, 20:54
Pa lockajte temu vise :(

Ogg The Dogg
18-07-2009, 00:09
ne znam... cod 2 i 4 ne moš uspoređivat, dvije različite igre.
i da, igram cod2 u MPu i još uvijek mi je zabavan unatoč popriličnom broju bugova koji se u igri pojavljuju. i framerate igra preveliku ulogu u igri i glavni razlog zašto cijenim ćetvorku je upravo isparvak dotične greške