PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ebay iz njemačke u sloveniju



Dreamer Deceiver
09-07-2009, 13:59
Ok, za koliko otprilike bi trebala doći narudžba od njemačkog e-baya u sloveniju ?
preko frenda čiji stari radi u sloveniji sam naručio fotić pa me zanima kad bi otprilike došao pošto oni dolaze na ljetovanje drugi petak te mi donose fotić :D
Ima tko iskustva s time ?

SkunK
09-07-2009, 16:53
Ok, za koliko otprilike bi trebala doći narudžba od njemačkog e-baya u sloveniju ?
preko frenda čiji stari radi u sloveniji sam naručio fotić pa me zanima kad bi otprilike došao pošto oni dolaze na ljetovanje drugi petak te mi donose fotić :D
Ima tko iskustva s time ?

Ja sam dosad preko ebaya naručivao 20tak stvari i sve su došle u roku 3 tjedna, većinom iz Amerike i jedna stvar iz Kine (posebni šarafciger za GBA) e sad, ovisi kad ti tip pošalje i koliko će ostati na carini no pošto je Njemačka u EU kao i Slovenija, nebi trebalo biti problema. Ako ti pošalje odmah, trebalo bi doći max za tjedan i pol.

Isto tako, ovo nije do Ebaya - no zamislite malo kakva drskost u Hrvatskoj pošti, zovu me da podignem paketić u kojem je bila dosta skupa GBA igra (150 kn) i onda mi kazu da je netko poderao paket i uzeo igru da nema nista unutra... ono mislim se kako je to moguće??

I još mi ženska rekla kao kad sam pitao zašto moram potpisivati zapisnik - "Pa možda ti vrate novac..." da mos mislit da uopće Sdolazi u pitanje Svraćanje novca, ne da ne dolazi u pitanje nego će trebati dati igru a ne novac, a ako se nemoze drukčije onda onoliko koliko sam platio + poštarina i/ili dodatni novac da kupim novu igru koju nije bilo lako nabaviti za 150 kn nego sam imao sreće kod bidanja.

chiEEEF
10-07-2009, 15:28
jesu ti vratili ili? :shock:

Dreamer Deceiver
11-07-2009, 12:06
Stvar je u tome šta ako ne dođe do ovog petka, onda se mogu oprostit od njega na još mjesec dana a mene nije volja čekat još mjesec dana

SkunK
11-07-2009, 12:59
jesu ti vratili ili? :shock:


"Čekam" izvještaj koji bi mi trebali dati na kućnu adresu...moš mislit, ako ne dodje do sljedećeg utorka onda idemo lock'n'load.