PDA

Pogledaj cijelu verziju : HP 6735s i elektrošokovi



IGoR_2803
07-07-2009, 21:38
Ovako, mislio sam do malo prije da sam jedini i da je ovo u najmanju ruku vrlo čudan problem, ako ne i tragikomičan ali guglanjem sam vidio da ima ljudi sa tim problemom. Nisam nešto posebno istraživao, nemam baš vremena, ali u svakom slučaju želim ako ništa podijeliti sa vama, a ko zna, možda netko ima neko rješenje...

anyways, problem je sljedeći, cura ima HP 6735s (http://www.notebookshop.com.hr/product.asp?id=2838)Slaptop koji i ja često koristim i zadnjih par dana sam primjetio da kada dotaknem metalni dio na laptopu (dio gdje su zvučnici) da me lagano drma struja... to se naravno događa samo kada sa recimo nogama dodirujem metalnu nogu od stolice ili sl., kada sam u papučama ne...

e sad, iako nisam neki znalac što se struje tiče, ali jasno mi je da to nije normalno... koji bi mogao biti uzrok toga?

The Boz
07-07-2009, 21:40
Prazni se baterija u armaturu laptopa, ako je preko tebe ili ičega zatvoren strujni krug sa zemljom. Nosi nazad na reklamaciju.

la50
07-07-2009, 21:42
Boz(si sad ti rekao,da je došlo do proboja na masu,negdje otišla izolacija)?

IGoR_2803
07-07-2009, 21:42
Prazni se baterija u armaturu laptopa, ako je preko tebe ili ičega zatvoren strujni krug sa zemljom. Nosi nazad na reklamaciju.

i mislio sam ga nositi na reklamaciju pošto je laptop star 6 mj. ali tek tolko da se zna da se događa ista stvar kad je uključen samo preko adaptera (bez baterije)...

IGoR_2803
08-07-2009, 19:27
bamp... kaj, nitko nema ideje? ma idem ja do vemila, samo što ako im ga sada odnesem, neću ga dobiti natrag sigurno mjesec dana, a za 2,3 tjedna idem na more, pa mi treba...