PDA

Pogledaj cijelu verziju : ACER ASPIRE 6935G-844G32Bn, DOBAR IZBOR ILI NE?



Petrucci
07-07-2009, 09:49
ACER ASPIRE 6935G-844G32Bn, dobar izbor ili ne?

Uglavnom, nabavljam novi laptop, stari je stavio skalu novca na 7500 kn, pa sam bjesomucnim trazenjem našao Acera, ove konfiguracije:
ACER ASPIRE 6935G-844G32Bn, Intel Core 2 Duo P8400, 2,26 GHz, 2x 2048 MB, 16", 1366x768, SATA 320 GB, Windows Vista Home Premium, NVIDIA GeForce 9600M GT/ 512MB, Blu-ray,Gbit Eth.,56k modem,802.11a/b/g/n,BT, USB 2.0 4, 3,3 kg,1,0MPx camera

Ciljam na to da bude pretezito multimedijalni laptop, uz koju igru tu i tamo, pa mi se ne čini loš izbor... Iako ću naravno saslušat svakog hardverskog gurua ovde koji ima drugačiji prijedlog ili potvrdi ovaj izbor.

W3DR4N
07-07-2009, 10:04
Acer ne bih kupio da mi život ovisi o tome. :thumbs2:
Najčešće dobijem Acer jer izbacuju milijune različitih modela na tržište. Svi imaju jednu zajedničku točku - smeće su.

http://www.notebookshop.com.hr/product.asp?id=2751

Fireblade
07-07-2009, 10:09
Acer ne bih kupio da mi život ovisi o tome. :thumbs2:
Najčešće dobijem Acer jer izbacuju milijune različitih modela na tržište. Svi imaju jednu zajedničku točku - smeće su.

http://www.notebookshop.com.hr/product.asp?id=2751
:pray: :pray: :pray: koi isus!!!!!1
gle,vise ti se isplati uzet neku toshibu...radim sad(na monitoru od 14 inca) o+pa mi se neda trazit ti nes dobro
nek ti neko drugi pomogne

Sickmanno1
07-07-2009, 11:37
Acer ne bih kupio da mi život ovisi o tome. :thumbs2:
Najčešće dobijem Acer jer izbacuju milijune različitih modela na tržište. Svi imaju jednu zajedničku točku - smeće su.

http://www.notebookshop.com.hr/product.asp?id=2751

lol...

Znaci argument da je Acer sranje je sljedeci: Rade previse modela godisnje?

haha

Uglavnom, Acer je vrlo dobar. Imaju ga par frendova i odlicno ih sluzi. Samo je jedan kolega imao problema sa jedim Acerom...otisao mu DVD-RW, ali to se moze desiti na svakom laptopu. Moj problem sa Acerom je u izvedbi, tj. jednostavno mi se nesvidaju dizajnom. Ali protiv kvalitete izrade nemogu nista reci. + tesko da ces naci bolje komponente u nekom drugom laptopu za iste pare sto nudi Acer za primjer.

Btw...Wedrane, ovaj tvoj Dell je a ugrubo duplo losiji od navedenog Acera...

W3DR4N
07-07-2009, 12:06
Acer daje dobre komponente jer im je sve ostalo škart.
Oni premazani poklopci koji upijaju otiske.
Škripajući mehanizam ekrana.
Nelogično razbacani portovi.
Katastofalan touchpad.
Kratka garancija i previše kvarova koji predugo traju.

Tehničke karakteristike prijenosnika su gotovo nevažne. U tom cjenovnom rangu MacBook ima i manji ekran i daleko lošiju konfiguraciju, pa kad dođe do kvalitete izrade i kompatibilnosti komponenti, opet je najbolji u segmentu.

Da, meni je puno modela znak nepažnje i nesposobnosti.
Kad bi izradili par modela, znao bi da su kvalitetni i postojani.
Ovako stalno kemijaju s komponentama, dizajnom, svim i svačim, pri čemu dobiješ dojam da sam proizvođač nije zadovoljan svojim proizvodima, te da će imati kratku podršku za modele.

Sickmanno1
07-07-2009, 14:28
Hoces reci da je MacBook skup jel je kvalitetno izraden?

Mac je skup jer je Mac. Nema drugog razloga. Daleko od toga da nije kvalitetno izraden, ali IMO samo budala daje 10k kuna za 13" laptop sa smjesnih 160GB prostora i mutavim OSom. Mutav je jer nemam opcije. Ako kupim Laptop sa free OSom, mogu staviti operativni sustav koji zelim. Mogu cak i Hackintosa napravit, no problem, ali sa glupim Macom nemam izbora, jednostavno moram koristiti glupi Mac OS. Istina mogu installirati ja i Win XP na njega...al koja poanta od toga kad mi neradi ni Worms Armageddon na njima...

Acer je vec par godina jedan od top5 brandova po prodaji laptopa. Losom kvalitetnom to se ne moze postici, a ti reci sta god hoces...