PDA

Pogledaj cijelu verziju : Virtua Tennis 2009



SkunK
04-07-2009, 16:56
Baš me čudi kako nitko nije napravio topic o ovoj novoj SEGAinoj uzdanici, inače sam uživao u zadnjem naslovu: "Virtua Tennis 3".

Sad ću upravo probati Virtua Tennis 2009... kakvi su vaši komentari, ako ste naravno igrali ili trenutno igrate igru...pa i ako namjeravate tek odigrati? :)

Praetorian
04-07-2009, 16:58
Jos ju nemam nadam se da cu je uskoro nabavit sigurno je zakon.

Deadwalker
04-07-2009, 17:01
hm, nisam igrao...bas bi mogao isprobat

//ZeX\\
05-07-2009, 10:12
Ja sam je poigrao,igra je cool jos na hig postavkama ekstra.

Rang€r
05-07-2009, 11:40
virtua tennis3, to ona igra na kojoj se vidio znoj na tenisačima? :o

mogo bi probat ovaj 09, zavisi..kolko je velika :>

Deadwalker
10-07-2009, 11:07
Isprobao jucer. U biti, mehanika nije teska i vec nakon par meceva se covjek uigra. Jedini ogromni nedostatak ove igre je to sto nema multiplayera. Nije mi fora niti zanimljivo igrati protiv AI :| Grafika je ok, nista spektakularno.

Ementaler
10-07-2009, 16:48
meni je igra malo previše lagana, a nije ni realna ali na to virtua tennis nikada nije previše ciljao... ima okej fun factor sve u svemu, iako nije previše impresivna u nijednom pogledu.

Praetorian
10-07-2009, 17:21
Po cemu ti nije realna :shock:

BINUX
10-07-2009, 18:29
Probao napočetku zanimljiva poslje postaje repetativna to jst dosadna.

theplaya
10-07-2009, 18:58
Isprobao jucer. U biti, mehanika nije teska i vec nakon par meceva se covjek uigra. Jedini ogromni nedostatak ove igre je to sto nema multiplayera. Nije mi fora niti zanimljivo igrati protiv AI :| Grafika je ok, nista spektakularno.S

nema multiplayera uopce ili nema online multiplayera, a ima hotseat?
ako nema multiplayera kakav je smisao ove igre, najveci gust je kad zivoj osobi zabijes smash i smijes mu se u facu :D.

Ementaler
11-07-2009, 20:01
Po cemu ti nije realna :shock:
Pa za početak po nepostojanju pravila poput outa u igri. Čak i kad se trudiš jako teško je uopće baciti lopticu u out...

SkunK
11-07-2009, 20:03
Po cemu ti nije realna :shock:
Pa za početak po nepostojanju pravila poput outa u igri. Čak i kad se trudiš jako teško je uopće baciti lopticu u out...

Ali to ne znači da out ne postoji, odnosno to pravilo?...

MasaKrisT
12-07-2009, 11:08
igrao juce malo,nevidim previse napretka u odnosu na trojku. Vidjet cemo kako ce se razvijat

Praetorian
12-07-2009, 11:29
Kako se izvodi drop shot ?

CrIsIs FuN
12-07-2009, 12:28
Ovo mi se čini jako zanimljivo. Probati ću.

Ementaler
14-07-2009, 17:28
Po cemu ti nije realna :shock:
Pa za početak po nepostojanju pravila poput outa u igri. Čak i kad se trudiš jako teško je uopće baciti lopticu u out...

Ali to ne znači da out ne postoji, odnosno to pravilo?...


Naravno da postoji, ali ga je nemoguće izvest u žustrini igre, a to znači da gotovo pa nemaš tokom igre taj jedan od najbitnijih osjećaja u tenisu, da ćeš lopticu izbaciti u aut ako primjerice previše dugo držiš tipku smjera gdje želiš udariti lopticu, ili pak prejako udariš lopticu. Na kraju se igra svodi na nešto detaljniji Pong iz 70-ih.

cham3leon
14-07-2009, 17:35
Je li bolji Top Spin 2 od ovoga? Mislio sam da je VT malo realističniji...

I pojasnite nedostatak MP-a, nema samo online ili nema niti opciju igranja na jednom kompu?

SkunK
14-07-2009, 18:40
Pa za početak po nepostojanju pravila poput outa u igri. Čak i kad se trudiš jako teško je uopće baciti lopticu u out...


A ono, rekao si da ne postoji pravilo... znači moguće je ali se ne događa često... to je druga stvar prijatelju ;) Nešto slično se događalo i u Virtua Tennisu 3.

Ementaler
14-07-2009, 19:00
U prvom postu sam indirektno rekao da pravilo postoji ali ga je teško izvesti, u drugome postu sam to još detaljnije objasnio, kao i utjecaj "nepostojanja" tog jednog pravila na cijeli gameplay i realističnost igre.

Igra je arkada koja jedva da graniči sa simulacijom...i nitko ne kaže da je to loša stvar. Samo je daleko od realističnog tenisa.

SkunK
15-07-2009, 00:23
Ovih dana ću isprobati Virtua Tennis 2009 pa napišem kakav osvrt.

Što se tiče tvojeg indirektnog posta, hm - napisao si točno:



Pa za početak po nepostojanju pravila poput outa u igri. Čak i kad se trudiš jako teško je uopće baciti lopticu u out...

Koliko je meni jasno, to znači da prema tebi ne postoji pravilo outa u igri... e sad, trebao si to drukčije napisati u stilu da je pravilo tu ali da ga nikad ne vidimo niti čujemo kako se sudci deru "OUT" pošto loptica nikad ne ide u out :). Inače bi te netko mogao sasvim krivo shvatiti...

Deadwalker
15-07-2009, 10:41
Isprobao. Igra je za moj ukus previse arkadicna i da, out je gotovo nemoguce "pogoditi". Fali mi taj osjecaj kada moras paziti da li ce loptica u mrezu ili out. Također, ova igra bi morala imati multiplayer, ovako mi uopce nije zanimljivo. Graficki je sasvim standarna za danasnje pojmove, iako nista spektakularno. I da, obavezno igrati na hardu, inace uopce nema izazova za igraca i do pobjede se dolazi vrlo lagano.
Da ne filozofiram previse, reci cu glavne nedostatke igre: prevelika arkadicnost, "nema osjecaja" da se igra tenis, AI nije na razini i trebalo bi jos dosta raditi na njemu, te kao najveci minus po meni, nedostatak multiplayer-a. Za mene, razocaranje...

cham3leon
15-07-2009, 11:26
A jel postoji MP za 2 igrača na 1 kompu?

Deadwalker
15-07-2009, 11:36
Ako mislis na hotseat, mislim da se moze, iako nisam isprobavao...

bezimeni
05-08-2009, 18:52
Nabavio sam igru pa reko idem vidjeti recenziju ...

KLIK (http://max.tportal.hr/Virtua-Tennis-2009-Video_5388_0__0.aspx)

:rotfl: koji luđaci :D .