PDA

Pogledaj cijelu verziju : Blizzardov novi trademark - Cataclysm



Arbiter of Change
03-07-2009, 02:37
Nagađanja su već počela kao luda o tome što bi se moglo kriti pod novim trademarkom (slavni novi IP, ekspanzija za WoW, neka nova vijest za Diablo 3 ili pak nešto treće) pa me zanima što vi mislite o tome ili čemu se barem nadate da će biti.

http://www.blizzplanet.com/blog/comment ... cataclysm/ (http://www.blizzplanet.com/blog/comments/blizzard_entertainment_trademarks_cataclysm/)

Systematic Reverse
03-07-2009, 12:14
W4 zelim vidjeti, ali neocekujem bas previse, tesko da ce ga izbacit pokraj wowa x(((

Macolla
03-07-2009, 12:18
Ocekujem World Of Blizzard gdje ce se svi hitovi ujedinit tako da ces moc pwnat Diabla sa Illidanom...

Raz
03-07-2009, 12:20
Što bude bude, samo se nadam da će napravit dobru igru. Naslov mi inače zvuči nekako postapokaliptično.

Aral
03-07-2009, 13:52
Najvjerojatnije nesto novo. I ne vidim zasto ne bi bio war4, tak i tak nema apsolutno nikakve veze sa wow-om. Vec bi bilo i vrijeme, vec mi je puna kapa tog ispljuvka. Bolje w4 ili nesto sasvim novo.

Lord Ragnarok
03-07-2009, 13:57
kao prvo wow i nije neki ispljuvak. to sto se tebi gadi je druga prica. recimo igrao sam wow no dopizdio mi jer sam igrao solo bez ekipe te nisa quest mogo priejci u miru bozjem. da si u pt-u sa 5-6 ljudi zacas bi taj quest uspio obaviti.
i da nema veze sa wc3? nagadaj opet.
no iskreno rade bi da dode wc4 nego novi wow expansion, to je sigurno :D

doduse to bi mogao biti onaj novi MMO od blizzarda kojeg rade,a ne neki nastavak/expanzija wow-a/wc3/sc/d2

Aral
03-07-2009, 14:59
Pa nema veze, to je kristalno jasno. I ispljuvak je, drugi neg ga stuju. Tak i tak ima veci broj igraca koji ga ne voli...al dobro, dosta o tome, znamo svi kak stvari stoje.
Ja se duboko nadam da ce ovo biti neki potpuno novi naslov, mozda cak i fransiza, iako pretpostavljam da nece igrat na taj nacin, radje ce radit po prokusanoj forumuli.

Systematic Reverse
03-07-2009, 15:02
Warcraft > WOW

Meni isto WOW nije sjeo bas.. Ali nezelim komentirat jel ispljuvak, masterpiece ili nesto trece..

Meni se jebe za novu fransizu neceg ili novu igru! xD gogo war4

Rang€r
03-07-2009, 17:47
aj kat d krep, wow je ispljuvak.

wc4 <3

sam da ne naprave neko sranje s njim ko što su sa starcraft 2, da nema LANa, raspodjele u 3 epizode i sl. pizdarije, ovaj wc3 me več malo ubija igrat na widescreen, jebeni pudge mi zauzima bar 1/10 onog playable ekrana(ne računajuči UI)

AVGstar
04-07-2009, 01:28
wc4 100% neche izach u sljedeche 2-3 godine niti vjerujem da che biti najavljen

Rang€r
04-07-2009, 11:41
diablo3 neče u sljedeče 2-3 godine, a kamoli wc4 da ga sad najave...

al je sad pitam baš, kaka bi priča bila, jel bi ignorirali WoW "priču" il bi sam nastavili ko da ga nije ni bilo(da bar :D)

Systematic Reverse
04-07-2009, 13:41
diablo3 neče u sljedeče 2-3 godine, a kamoli wc4 da ga sad najave...

al je sad pitam baš, kaka bi priča bila, jel bi ignorirali WoW "priču" il bi sam nastavili ko da ga nije ni bilo(da bar :D)

uh da bar ignoriraju wow pricu ako ga ikad budu radili, samo neka se nastavi na w3 i gg!

Rang€r
04-07-2009, 15:36
ma jedina poveznica izmešu warcrafta i WoWa je ime...

Delirium
07-07-2009, 10:50
a-expanzija za SCII
b-nova igra
c-expanzija za Diablo 3

Arbiter of Change
07-07-2009, 10:59
Priča se i nešto da to je samo codename za Battle Net 2.0, tj. da će mu primijeniti ime. Ajde Blizzcon više. :)

Wizard
07-07-2009, 14:37
najocitiji zakljucak je vjerovatno najtocniji, znaci 3. ekspanzija za wow

Systematic Reverse
07-07-2009, 17:28
Wizard ti si ziv =o

Wizard
07-07-2009, 17:58
Nako jesam malo, zivim tu u wow podforumu s vremena na vrime :)

Sporky
07-07-2009, 22:33
Wow Ekspanzija. Maelstorm.

tigerija
25-07-2009, 18:26
To šta Sc2 i D3 nemaju LAN, piratstvo je krivo., C&C4 češ morat bit online makar igraš single player haha xD . Znači single player je online. Uskoro nečeš moči nit igrat igricu ako nemaš neta :P .
Mislim da ne planiraju wc4 tako brzo... prvo nova igrica i ekspanzija za diablo 3... makar nova igrica... ono blizzard temelji več godine na tri igrice... u biti Trine je trebao blizzar napravit, pošto su oni napravili Lost Vikings, a Trine je isto potpuno... uglavnom... iga če sigurno biti Co-Op jer blizz fokusira MP i Co-Op igrice. To je super. Al brijem da nova igrica neče možda imat PvP pošto oni jako vole priče izmišljat kod igrica.

Akorn
30-08-2009, 22:21
Sad sam provjerio wow stranicu i cataclysm jest nova ekspanzija!Dvije nove rase goblini i woregeni koji su nekakvi vukodlaci. I evo price:While the attention of the Horde and Alliance remained fixed upon Northrend, an ancient evil has been lying dormant within Deepholm, the domain of earth in the Elemental Plane. Hidden away in a secluded sanctuary, the corrupted Dragon Aspect Deathwing has waited, recovering from the wounds of his last battle against Azeroth, nursing his hatred for the inferior creatures that infest the surface realm...and biding his time until he can reforge the world in molten fire.

Soon, Deathwing the Destroyer will return to Azeroth, and his eruption from Deepholm will sunder the world, leaving a festering wound across the continents. As the Horde and Alliance race to the epicenter of the cataclysm, the kingdoms of Azeroth will witness seismic shifts in power, the kindling of a war of the elements, and the emergence of unlikely heroes who will rise up to protect their scarred and broken world from utter devastation.

The face of Azeroth is altered forever as the destruction left in Deathwing's wake reshapes the land and reveals secrets long sealed away. Players will be able to re-experience familiar zones across Kalimdor and the Eastern Kingdoms, rewrought by the cataclysm and filled with new opportunities for adventure.Level cap je povecan do lvl 85 nove kombinacije klasa i rasa sad cete moc istrazivat Azeroth kao gnome priest, blood elf warrior...Ima i nova profesija arheologija da otkopas vrijedne artefakte.evo i novih zona za lvle 80 i vise : * Uldum -- Unearth the answers to some of Azeroth’s greatest mysteries in the land of Uldum, a vast repository of ancient Titan knowledge.
* The Sunken City of Vashj’ir -- This great lost city lies on the ocean floor and contains the entrance to the Abyssal Maw.
* Deepholm -- Subterranean dangers await within the twisted caverns of Deathwing’s domain, the elemental plane of earth.
* Mount Hyjal -- This land, still scarred by the battle that took place here against the Burning Legion, is home to the regrowing World Tree, Nordrassil, and contains the gateway to the Firelands.
* Twilight Highlands -- The dangerous Twilight’s Hammer clan dwells here, working in the shadow of the fabled stronghold of Grim Batol.A evo i videa http://www.wow-europe.com/cataclysm/media/

mravojed20
30-08-2009, 22:47
Znamo već, ima cijeli WoW podforum. :)

Rang€r
01-09-2009, 16:14
ja ne kužim sad šta je tu tolko posebno u tim expanzijama, samo porširuju područje za grind :D

kolko ljudi puši taj wow nevojerojatno

Arbiter of Change
01-09-2009, 20:59
Može slobodno lock na ovo budući da već znamo kako je u pitanju WoW ekspanzija. :)
viewtopic.php?f=22&t=34200 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=22&t=34200)