PDA

Pogledaj cijelu verziju : PCPlay DVD Sučelje- kako se napravi ?



Dirk Diggler0
02-07-2009, 22:20
Lijep pozdrav ekipa, svratio ja malo do najbolj..poznatijeg (:d) gamerskog sitea u Hrvatskoj i imam jedno pitanje;

Kako vi pravite sučelje svog DL DVD-a ?? One izbornike, svrstavanje, bannere itd. itd. ??
Et, ako bi mogo ko odgovorit, bilo od uredništva (koliko vidim DVD pravi Igor "IgGy" Gajić) bilo od forumaša ??

Hvala vam od mog ... cek... to vec neko koristi... ouh, however.. thanx a lot guys..

C
02-07-2009, 22:30
Ja sam bio na listi jednih od onih koji će praviti taj autorun, ili ti ga autoplay.
Možeš na više načina. Najbolji je programiranje, ali za tebe, možeš i nekim programom namjenjen za to. Ali uz to, ako želiš nešto više, trebati će ti znanje programiranja. Ali i voako, trebati će ti po mogućnosti znanje autorun.inf-a.

Dirk Diggler0
02-07-2009, 22:47
Ma ja bi nesta .. sta ja znamm..nesta kao 5-6 gumba tipa: Web Browseri, AntiVirusi itd. Pa bih tamo svrstao neke free programe..

C, care, sta treba za to. Nemoj mi nista komplicirano još sam, da uzmem taj famozni izraz, n00b. Daj na pvt ili ovdje, neki prog (google, đubre, ne da ništa)ili nešt jednostavno.. Nemoj mi ce plusove minusove :rotfl: . Ako ima takvo nesta...

Lp, i fala unaprijed.

C
03-07-2009, 00:11
DeepBurn ti ima ultra easy opcije za kreiranje toga. :)
Ne pada mi ništa na pamet. Ima dosta tih programa.
Traži za "autoplay".

Dirk Diggler0
03-07-2009, 13:41
Valjda deep burner.

Fala.

Još da vidim jel radi.

C
03-07-2009, 14:10
A vidiš, zaboravio sam i ime, he, he. XD