PDA

Pogledaj cijelu verziju : Budi najveći spamer i postani moderator Krpelji!



Stranica : 1 [2] 3

The Great Duck
21-07-2009, 15:17
Ne usudim se jer si ti možda multi acc od nekog global moderatora ili admina.
Nisam.Ako ne kažeš,kukavica si.I što uopće imaš protiv mene?

Mr Vercetti
21-07-2009, 15:19
[quote="Mr Vercetti":1wtucy76]Ne usudim se jer si ti možda multi acc od nekog global moderatora ili admina.
Nisam.Ako ne kažeš,kukavica si.I što uopće imaš protiv mene?[/quote:1wtucy76]

lol e ako još nisi skužio.... xD

Mr Vercetti
21-07-2009, 15:20
Možda čak u svoj potpis stavim nešto o tebi...

The Great Duck
21-07-2009, 15:22
Aj stavi. :thumbs2: I nisam još skužio.

Mr Vercetti
21-07-2009, 15:29
A gle ovo predator samo gleda šta nas dva piskaramo, postamo & spamamo... :)

Mr Vercetti
21-07-2009, 15:30
A jel se i ti natječeš za moderatora?

Electromaster
21-07-2009, 15:30
A gle ovo predator samo gleda šta nas dva piskaramo, postamo & spamamo... :)
Ma da... Radim studiju o mentalno zaostalim osobama... ;D

Mr Vercetti
21-07-2009, 15:32
Ma da... Radim studiju o mentalno zaostalim osobama... ;D

Raditi studiju o samome sebi mora biti vraški teško... xD

Mr Vercetti
21-07-2009, 15:33
I što mislite, tko će na kraju postati moderator?

Electromaster
21-07-2009, 15:34
Ma da... Radim studiju o mentalno zaostalim osobama... ;D

Raditi studiju o samome sebi mora biti vraški teško... xD
Studija=/= dokumentarac. Vgg? Vgg.

I nisam ja taj koji je došao na forum pred par mjeseci, a sad misli da će spamanjem postati moderator. ;D

Mr Vercetti
21-07-2009, 15:36
POVLAČIM OVO POSLJEDNJE, POGLEDAJTE DUCKOV FACEBOOK! (Na njega se dolazi preko njegovog potpisa.)

Mr Vercetti
21-07-2009, 15:37
Ma da... Radim studiju o mentalno zaostalim osobama... ;D

Raditi studiju o samome sebi mora biti vraški teško... xD
Studija=/= dokumentarac. Vgg? Vgg.

I nisam ja taj koji je došao na forum pred par mjeseci, a sad misli da će spamanjem postati moderator. ;D

Daj Boga ti prekini. Pogledaj samo tko sve gleda ovu temu...

Electromaster
21-07-2009, 15:38
Daj Boga ti prekini.
Tko mi se samo javlja...

Usput, ako ikoga zanima, ne pokušavam se natjecati za mjesto moderatora ovdje, samo mi je megadosadno dok čekam da mi se nešto streama na Megavideu. Pusa svima. :*

Mr Vercetti
21-07-2009, 15:46
Smijte se samo, smijte se. Svi ti vaši seljakluci me uopće ne vrijeđaju. Niti jedan. Ako me hoćete ZBILJA uvrijediti, malo razmislite pa mi na pp napišite nešto slično kao kad je McGovno napisao post o MC Pingvinu.

Markecgrad
21-07-2009, 15:54
Al si naporan :(

Mr Vercetti
21-07-2009, 15:57
Što sam sad tebi skrivio? O tebi ništa nisam napisao.

Electromaster
21-07-2009, 15:59
Smijte se samo, smijte se. Svi ti vaši seljakluci me uopće ne vrijeđaju. Niti jedan. Ako me hoćete ZBILJA uvrijediti, malo razmislite pa mi na pp napišite nešto slično kao kad je McGovno napisao post o MC Pingvinu.
To što je McGovno napisao bilo je jedan od najvećih fejlova ovoga foruma. Ikad. Čisto sumnjam da će netko slijediti njegov primjer.

Markecgrad
21-07-2009, 16:00
Što sam sad tebi skrivio? O tebi ništa nisam napisao.

Nisi ništa skrivio,samo si jebeno naporan

Mr Vercetti
21-07-2009, 16:04
Što sam sad tebi skrivio? O tebi ništa nisam napisao.

Nisi ništa skrivio,samo si jebeno naporan

Pa tko ti brani da ne čitaš moje postove?

Mr Vercetti
21-07-2009, 16:05
Smijte se samo, smijte se. Svi ti vaši seljakluci me uopće ne vrijeđaju. Niti jedan. Ako me hoćete ZBILJA uvrijediti, malo razmislite pa mi na pp napišite nešto slično kao kad je McGovno napisao post o MC Pingvinu.
To što je McGovno napisao bilo je jedan od najvećih fejlova ovoga foruma. Ikad. Čisto sumnjam da će netko slijediti njegov primjer.

Heheee, pa zato sam to i rekao :)

Markecgrad
21-07-2009, 16:06
Pa kad nemam šta drugo čitat kada puniš sve moguće teme svojim dablpostovima


Edit: ^o ovome govorim.Nauči koristiti edit!

Mr Vercetti
21-07-2009, 16:09
Ma znam ja editirati, ali je lakše ovako.

str1k3r
21-07-2009, 16:11
Kad znaš, onda editiraj. Nećeš ovako skupit postove za mod mjesto, tj. barem ne bi trebao, ali ću bit razočaran ako se prizanju double postovi.

Mr Vercetti
21-07-2009, 16:12
Ajde dobro nek vam bude.

edit: Ispričavam se, ali zbilja želim postati moderator. Nemojte me ismijavati zbog ovoga posta.

edit2:Malo sam prolistao ovu temu i čini mi se da će pobijediti Nereo.

megalodon
21-07-2009, 16:31
Ti naravno shvatas da i ako postanes mod svi ce te gledat kao retarda zbog nacina na koji si postao?

The Great Duck
21-07-2009, 16:46
POVLAČIM OVO POSLJEDNJE, POGLEDAJTE DUCKOV FACEBOOK! (Na njega se dolazi preko njegovog potpisa.)
Nije to moj facebook,budalo,to je grupa koju sam napravio i koja slavi jednog lokalnog legendarca!
I ne natječem se za moda!
E,i ne broje se samo postovi ovdje,već u cijelom GMK.

Markecgrad
21-07-2009, 16:53
E,i ne broje se samo postovi ovdje,već u cijelom GMK.

Zašto si mu to rekao? :(

The Great Duck
21-07-2009, 17:07
Zašto si mu to rekao? :(
Brže mijenjaj post!

r0rschach
21-07-2009, 17:32
Oh god, what have you done...
I am disappoint.

Mr Vercetti
22-07-2009, 14:47
U zadnjih 5 postova ste sve rekli.

Povlačim se iz natjecanja.

Mirko L
22-07-2009, 14:56
Već si zaboravio što sam ti rekao u PM-u, ha Vercetti?

Medolina
22-07-2009, 14:58
Meni stvarno idu na prozor ovi double acc....S:(

Mr Vercetti
22-07-2009, 15:05
Već si zaboravio što sam ti rekao u PM-u, ha Vercetti?

Nisam. Imaš novi PM.
Meni stvarno idu na prozor ovi double acc....S:(

A čiji sve

Medolina
22-07-2009, 15:23
[quote="mirko l":2t0sm0lh]Već si zaboravio što sam ti rekao u PM-u, ha Vercetti?

Nisam. Imaš novi PM.
Meni stvarno idu na prozor ovi double acc....S:(

A čiji sve[/quote:2t0sm0lh]

Svi.

TeraBajt
22-07-2009, 15:43
bar nemaš jednog.

licemjerko.

Mr Vercetti
22-07-2009, 15:58
Povlačim se iz natjecanja.

Mirko L mi je poslao pp i promijenio mi mišljenje, kako i o sebi tako i o vama.

He, he, he, he, he.

Čeka vas ovo:

Rorschach- :twisted:
Markecgrad- :hangin:
The great Duck- :toilet:
Megalodon- :kill:
TeraBajt- :killyou:

Str1k3ra sam poštedio.

Markecgrad
22-07-2009, 16:01
:(

Arkannen
22-07-2009, 17:26
bar nemaš jednog.

licemjerko.

Šuti Leonarde, i nastavimo više.

*gura mu glavu*

The Great Duck
22-07-2009, 17:45
[quote="Mr Vercetti":185s4pyb]Povlačim se iz natjecanja.

Mirko L mi je poslao pp i promijenio mi mišljenje, kako i o sebi tako i o vama.

He, he, he, he, he.

Čeka vas ovo:

Rorschach- :twisted:
Markecgrad- :hangin:
The great Duck- :toilet:
Megalodon- :kill:
TeraBajt- :killyou:

Str1k3ra sam poštedio.[/quote:185s4pyb]
Šta ti imaš protiv mene?

Electromaster
22-07-2009, 18:04
Robotsku ruku i zahod, izgleda.

r0rschach
22-07-2009, 18:11
[quote="Mr Vercetti":nehr4ek3]Povlačim se iz natjecanja.

Mirko L mi je poslao pp i promijenio mi mišljenje, kako i o sebi tako i o vama.

He, he, he, he, he.

Čeka vas ovo:

Rorschach- :twisted:
Markecgrad- :hangin:
The great Duck- :toilet:
Megalodon- :kill:
TeraBajt- :killyou:

Str1k3ra sam poštedio.[/quote:nehr4ek3]
Jea, piliti ćemo ljude skupa ja i ti. hug:

TeraBajt
22-07-2009, 18:13
nekontam zašto ste replajali na taj post.

mislim, bolje je kad on sam skonta da nitko ne mari.

r0rschach
22-07-2009, 21:45
penis

TeraBajt
22-07-2009, 21:52

Medolina
22-07-2009, 21:53
bar nemaš jednog.

licemjerko.

Jel znaš kaj znači riječ licemjer?
Ak ne znaš, pogledaj u leksikon.

Ja sam navela razlog zbog kojeg sam se sinoć izvanredno prijavila sa drugim acc., a to je jer sam bila na laptopu... i na laptopu mi ne da da se prijavim s ovom lozinkom koju imam na mainframe-u.
Žikiš?S:D

TeraBajt
22-07-2009, 21:57
bičaš o multi accovima a sama imaš jednog.

licemjerko.

cham3leon
22-07-2009, 22:00
MOLIM vas, ne spominjite više tu riječ "licemjerje", već mi se sere od nje. Zašto? Zato jer sam primjetio da je 90% koriste ljudi koji se drže strahoviti intelektualci, veliki filozofi, ili čak umjetnici, te vole pričati o ljudskim pravima i politici, makar nemaju pojma o čemu govore.

r0rschach
22-07-2009, 22:01
Slažem se sa kameleonom. Koristite "hipokrat" kao alternativu.

TeraBajt
22-07-2009, 22:05
MOLIM vas, ne spominjite više tu riječ "licemjerje", već mi se sere od nje. Zašto? Zato jer sam primjetio da je 90% koriste ljudi koji se drže strahoviti intelektualci, veliki filozofi, ili čak umjetnici, te vole pričati o ljudskim pravima i politici, makar nemaju pojma o čemu govore.

licemjeru:D.

str1k3r
23-07-2009, 08:59
Str1k3ra sam poštedio.
Watafak? Što sam ja kriv?

Medolina
23-07-2009, 09:21
bičaš o multi accovima a sama imaš jednog.

licemjerko.

Degutantan si.

Mr Vercetti
23-07-2009, 11:06
bičaš o multi accovima a sama imaš jednog.

licemjerko.

Degutantan si.

Što ti to znači?




Str1k3ra sam poštedio.
Watafak? Što sam ja kriv?

Eeeh, ništa. Ispričavam se, zamijenio sam te sa jednom drugom osobom.

TeraBajt
23-07-2009, 11:11
bičaš o multi accovima a sama imaš jednog.

licemjerko.

Degutantan si.

proud:

Medolina
23-07-2009, 12:36
bičaš o multi accovima a sama imaš jednog.

licemjerko.

Degutantan si.

proud:


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :pray: :pray: :pray: :pray:

Si pogledao u leksikon?

megalodon
23-07-2009, 12:38
:(

Medolina
23-07-2009, 12:40
:(

Što je?S:(

The Great Duck
23-07-2009, 13:47
:( je smaljić koji označava tugu ili ožalošćenost.

Mirko L
23-07-2009, 13:49
:pray: :pray: :rotfl: :rotfl:

Uglavnom, Medolina, pusti Luku, on samo zna taj smajlić postat i ništa drugo.

TeraBajt
23-07-2009, 14:19
SSi pogledao u leksikon?

Ne, jer znam što znaći. I hvala, btw.

Mr Vercetti
23-07-2009, 17:47
TeraBajt, daj nam reci jesi se ti napusio ili samo nisi popio lijekove.

Mr Vercetti
23-07-2009, 17:55
[quote="Mr Vercetti":23ih0lrf]TeraBajt, daj nam reci jesi se ti napusio ili samo nisi popio lijekove.
Barem mu ljekovi mogu pomoci :([/quote:23ih0lrf]
Kaze se lijekovi, a ne ljekovi.

Inace,da pocnem sa isprikama. Znam da su svi oni dablpostovi i spamovi bili debilni i glupi. Obecavam da necu vise. Sto se tice onih nekih forumasa (Markecgrad, TeraBajt, R0rcahash,Great duck, Xarabas) koje sam mozda uvrijedio, ovom prilikom ih molim da mi oproste. Zbilja ne znam sto mi uslo u glavu. Mozda sam samo popio malo vise nego sto sam trebao :) . The Great Duck, najvecu ispriku dugujem tebi. Ispricavam se sto sam te smatrao debilom i mentalno zaostalim pacicem. Oprostite.

TeraBajt
23-07-2009, 18:04
shvati da nikog nije briga. ovo je forum, ljudi te imaju pravo nevoljeti.

Medolina
23-07-2009, 22:31
Da, ugledaj se na terabajta. Njega nitko ne voli, a njemu je svejedno...S:D :rotfl:

Arkannen
23-07-2009, 23:44
Šuti, ženo. Ja volim Terabajta. Spreman sam reći da je jedan od najsmješnijih ljudi koje sam upoznao na internetima.

Medolina
24-07-2009, 09:11
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D :D :D

Mr Vercetti
24-07-2009, 12:17
shvati da nikog nije briga. ovo je forum, ljudi te imaju pravo nevoljeti.

Ja ti se lijepo pokušam ispričati a ti meni ovako... :(

r0rschach
24-07-2009, 12:32
shvati da nikog nije briga. ovo je forum, ljudi te imaju pravo nevoljeti.

Ja ti se lijepo pokušam ispričati a ti meni ovako... :(
Džaba ti isprika, slikaj svoj penis i stavi na forum. Onda ćemo ti oprostiti.

Mr Vercetti
24-07-2009, 12:34
A ti bi lizao i mazio tu sliku, ha?

r0rschach
24-07-2009, 12:37
Svake noći sanjao bih o tebi macane. :*

Mr Vercetti
24-07-2009, 12:38
Daj odi u Gay P0rn podforum

The Great Duck
24-07-2009, 13:47
Ne mogu nigjde naći taj podforum.

xabaras
24-07-2009, 19:47
i volis zuto

The Great Duck
25-07-2009, 13:37
Nije istina.

Markecgrad
25-07-2009, 13:57
Baš je

chiEEEF
25-07-2009, 13:58
njet

bornathepicek
25-07-2009, 21:35
Slažem se :thumbs2:































:(




































:D























:friends:
Kažu da ljude nervira kad ovo napravim.

Markecgrad
25-07-2009, 21:41
:oops:

bornathepicek
25-07-2009, 21:51
nisi.
najvise je kul...











































































































































































































































































































































malina.
Kaže: keve mi mrzim kad ovo rade.
Kaže hajmooooo...

Markecgrad
26-07-2009, 11:21
Hajmoooooo.........




























































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































:(

Arkannen
26-07-2009, 14:17
Nisam znao da prazni redovi mogu sadržavati ovoliko lošosti.

The Great Duck
26-07-2009, 14:31
A tek puni?

Markecgrad
26-07-2009, 14:33
Želite pune?

The Great Duck
26-07-2009, 14:34
Može.

Markecgrad
26-07-2009, 14:39
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted:......................................... .................................................. .................................................. .......
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted:......................................... .................................................. .................................................. .......
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted:......................................... .................................................. .................................................. .......
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted:......................................... .................................................. .................................................. .......
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted:......................................... .................................................. .................................................. .......
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted:......................................... .................................................. .................................................. .......
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted:......................................... .................................................. .................................................. .......
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted:......................................... .................................................. .................................................. .......
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
:twisted: .................................................. .................................................. ................................................
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .....................

W1k1n6
26-07-2009, 15:39
Super osim što se ne držite čak ni onog minimalnog pravila koje je postavljeno u prvom postu čime gubite sve šanse za sudjelovanje u natječaju, a riskirate i postavljanje na top listu za odstrel na neodređeno vrijeme.

Arbiter of Change
26-07-2009, 16:22
Znaš da si dotakao dno dna kad ne znaš ni spammati kako Bog zapovijeda... tsk tsk tsk.

xabaras
26-07-2009, 19:01
Znaci,jedini ja nisam ispao iz kvalifikacija,jel W1k1n6?

Midwintertears
27-07-2009, 11:55
Znaš da si dotakao dno dna kad ne znaš ni spammati kako Bog zapovijeda... tsk tsk tsk.

Trebaju mu instrukcije.

Mr Vercetti
27-07-2009, 12:11
Znaš da si dotakao dno dna kad ne znaš ni spammati kako Bog zapovijeda... tsk tsk tsk.

Trebaju mu instrukcije.

A iz čega mu to trebaju instrukcije?

Midwintertears
27-07-2009, 12:14
Rider ih može držati.

Mr Vercetti
27-07-2009, 12:29
@Rider

Za moderatora? Pa naravno :)

Midwintertears
27-07-2009, 12:31
Jep, i to ti treba.

r0rschach
27-07-2009, 20:49
Jep, i to ti treba.
http://www.facepunch.com/fp/rating/tick.pngAgree x 18Shttp://www.facepunch.com/fp/rating/rainbow.pngSOptimistic x 5

Mr Vercetti
28-07-2009, 10:53
Na kraju će biti Vikingov post:

And the winner is... NO ONE!!

Xero
28-07-2009, 12:04
Ko je NO ONE!! njega nisam vidio da spama :(

The Great Duck
28-07-2009, 12:08
Nitko.

Xero
28-07-2009, 12:09
Kako Nitko jel NO ONE ili Nitko :?

Mr Vercetti
28-07-2009, 12:11
No one- engleski jezik

Nitko- hrvatski jezik

No one znači nitko.

Xero
28-07-2009, 12:15
Znači Nitko če pobjedit ni njega nisam vidio da spama.

Mr Vercetti
28-07-2009, 12:23
Ne pravi se lud... Jokeru.

Xero
28-07-2009, 12:40
Ja nisam Joker ja sam Xero. Jokera sam uzeo za avatara jer izgled moćno.
Usput kako to da tebe nisu optužili za pretjerano spamanje kad imaš 100 postova više nego ja , a prije 4 dana si ih imo isto ?

Mr Vercetti
28-07-2009, 12:44
Nisam prije 4 dana imao isti postcount, ne laži. Možda si krivo pročitao brojke, a možda si me zamijenio sa nekim drugim. I ne brini, RIDER32 mi već prijeti da ću dobiti warn :)

Xero
28-07-2009, 12:53
Ti meni hoćeš reć da ja ne znam da je 2+2=22 dobro je mene učiteljica naučila zato dva razreda za redom imam 2 iz matematike.

Mr Vercetti
28-07-2009, 13:03
Daj Boga ti idi popij lijekove ili se idi liječi u Arkham Asylum

Xero
28-07-2009, 13:05
U koga ?

Mr Vercetti
28-07-2009, 13:20
Sad će reć nešto o Petru Petreliju...

Xero
28-07-2009, 13:33
Zašto bi mi htio pisat Peter Petrelli ?

Mr Vercetti
31-07-2009, 12:08
A tko zna, možda bude izjednačeno, pa ispadnu Nereo i TeraBajt, iako sumnjam da bi Terabajt mogao OPET postati mod.

TeraBajt
31-07-2009, 12:10
ne, svojevoljno sam odustao od moddanja, neću se vratiti. pogotovo ne na ovakav način.

The Great Duck
31-07-2009, 14:07
Ako već ne želite bit modovi,najbolje da još jedno mjesec dana ne postate u GMK. :roll:

Lenkota
31-07-2009, 18:16
kada se bira najveci spamer XD

hansi
31-07-2009, 19:30
Neox jesi ti dobio onu nagradu za pismo mjeseca? Ja mislim da jesi.

megalodon
31-07-2009, 23:17
Sto ces ti raditi i ako postanes mod? Cisto me zanima:D

Anarion.Umarth
31-07-2009, 23:54
Srećom, W1k ga je izbacio iz trke. zajedno s ostatkom ekipe koja je pisala ogromne postove par stranica prije.

str1k3r
31-07-2009, 23:55
Pa tko je onda ostao na kraju?

TeraBajt
31-07-2009, 23:56
@amaron/armanon/watever ispalo bi licemjerno da sam ja to napisao, tak da tenks, baš sam isto mislio

Mr Vercetti
01-08-2009, 14:54
Ako već ne želite bit modovi,najbolje da još jedno mjesec dana ne postate u GMK. :roll:

Tako da se riješimo konkurencije :)


ne, svojevoljno sam odustao od moddanja, neću se vratiti. pogotovo ne na ovakav način.

...aha, vjerujemo ti.

Paran0a
01-08-2009, 21:19
Ako mene stavite za moda izbrisat cu gmk

Mr Vercetti
01-08-2009, 21:54
Ako mene stavite za moda izbrisat cu gmk

Obični moderatori ne mogu izbrisati cijeli podforum, kako ja mislim. Žalim.

r0rschach
01-08-2009, 22:21
Ako mene stavite za moda izbrisat cu gmk

Obični moderatori ne mogu izbrisati cijeli podforum, kako ja mislim. Žalim.
That's what you think. ;{D

Mr Vercetti
01-08-2009, 22:23
Pa dobro, čak i ako mogu, čisto sumnjam da bi ikoji čak imao muda da ga izbriše. :{)

Electromaster
01-08-2009, 22:34
Da, ako bi izbrisao GMK, došla bi mu UDBA na vrata... :roll:
Onak, pretpostavljam da bi u tom slučaju izgubio mjesto moda, vrlo lako dobio i permanent ban, ali isto tako bio bi i heroj svih normalnih članova foruma... Znaš već kojih... Onih koji nisu poput tebe...

I da, mislim da moderator ne može pobrisati cijeli podforum, ali zato vrlo lako može pobrisati sve teme u njemu. ;D

Mr Vercetti
01-08-2009, 22:41
TAKVO govno da bude naš heroj?! ...............ok.

Electromaster
01-08-2009, 22:47
Nisam ni rekao da bi bio tvojSheroj, spameru...

The Great Duck
02-08-2009, 17:33
Ne bi moga obrisat podforum,al bi moga obrisat sve teme u njemu,i isto učiniti s onima koje poslije budu otvorene...
I ne znam zašto se ljudi bune protiv GMK,ako im se ne sviđa ovaj podforum,ne moraju ga ni posjećivat...

The Jackal
02-08-2009, 23:21
I da, mislim da moderator ne može pobrisati cijeli podforum, ali zato vrlo lako može pobrisati sve teme u njemu. ;D

Konvencionalne metode bi bile jako spore i skužilo bi se nakon 5-6 topica izbrisanih. Ali zato postoje BOT-ovi za takav problemček (:

r0rschach
03-08-2009, 00:15
I da, mislim da moderator ne može pobrisati cijeli podforum, ali zato vrlo lako može pobrisati sve teme u njemu. ;D

Konvencionalne metode bi bile jako spore i skužilo bi se nakon 5-6 topica izbrisanih. Ali zato postoje BOT-ovi za takav problemček (:
I tako se onaj koji je hakao Teru i Fabiu sam izdao napisavsi ovaj post. Arrest him!

The Jackal
03-08-2009, 00:17
Za koji bih kurac haxao forum? :?

r0rschach
03-08-2009, 00:25
Nisam mislio ozbiljno...
... Ili jesam?

neox99buleseye
04-08-2009, 15:00
nije bitno uopce

The Great Duck
05-08-2009, 18:31
Jest,bitno je.

Arbiter of Change
05-08-2009, 18:33
Glavno da su se mozgovi skupili i krenuli raspravljati.

The Jackal
05-08-2009, 23:58
Glavno da su se mozgovi skupili i krenuli raspravljati.
Hey... who you calling a brain? :-x


























































:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kid A
06-08-2009, 00:01
Diste,raja!

Medolina
06-08-2009, 13:21
Ljudi, a kaj je ovo? :shock:

Pa ne mogu vjerovati da vas je želja za moći potpuno izobličila. Zaista je točna ona izreka, daj čovjeku da vlada i vidjet ćeš njegovo pravo lice....S:( :(

Kid A
06-08-2009, 13:22
Daj covjeku lice i vidjeces njegovu pravu vladu.

Medolina
06-08-2009, 13:25
Daj covjeku lice i vidjeces njegovu pravu vladu.

Hvala, cijenim pomoć!S:pray:

Constantine
06-08-2009, 19:13
i tko je pobijedio na ovom natjecanju ili tko vodi ako jos nije gotovo?

Delirium
06-08-2009, 19:14
pa sad...neznamo ni koje izasao, ispao, izbačen tako da nema sanse da znamo ko vodi/je pobijedio

Kid A
07-08-2009, 23:40
Da,bilo bi dobro da se neko od admina javi s vremena na vrijeme da znamo kako stojimo

hansi
08-08-2009, 23:00
Nemaš ti m00da

Kid A
09-08-2009, 02:45
Da ostavim post pre spavanja....i da,jos uvijek sam u utrci za moda.

MWAHAHAHAHA
10-08-2009, 08:32
evo da se predstavim. Bok ja sam MWAHAHAHAHA i ja sam hejter :(

Kid A
10-08-2009, 16:04
Jos sam tu.

Kid A
11-08-2009, 20:34
This just in!
n3r3o je odustao,jedini ozbiljni kandidati smo ja i Rider....eto,da znate.

Kid A
11-08-2009, 20:36
Hvala...ocekujem tvoju podrsku.

MWAHAHAHAHA
11-08-2009, 22:51
Multyacc :wink:
zas bi bio multiacc jer mi je retav nick?

Kid A
11-08-2009, 22:57
Upravo zato.

Mr Vercetti
11-08-2009, 23:00
IM BACK!!!1
This just in!
n3r3o je odustao,jedini ozbiljni kandidati smo ja i Rider....eto,da znate.

A ja? :(

Electromaster
11-08-2009, 23:01
Ti si loš.

Mr Vercetti
11-08-2009, 23:02
a ti već promijenio avatar...

Raz
11-08-2009, 23:03
Uskoro će 40ta stranica spama, a nitko napisao post koji zadovoljava kriterije... hooray!

str1k3r
11-08-2009, 23:03
Ah, budući da se ne odustaje od izbora podržao bih jednio xarabasa. Go go :)

hansi
11-08-2009, 23:04
a ti već promijenio avatar...
:(
On koristi neki program da mu se svaki put promjeni avatar

Raz
11-08-2009, 23:05
Ah, budući da se ne odustaje od izbora podržao bih jednio xarabasa. Go go :)
Također, xarabasa za moda!

(pod uvjetom da mi neće više spaljivat avatare =P)

Mr Vercetti
11-08-2009, 23:06
Ah, budući da se ne odustaje od izbora podržao bih jednio xarabasa. Go go :)
Također, xarabasa za moda!

(pod uvjetom da mi neće više spaljivat avatare :P)

Ma neće on više spaljivat avatare 100 posto ti to jamči...

TeraBajt
11-08-2009, 23:06
svi ste vi jebeno loši i idete mi na kurac. shvatite da nitko od vas neće dobiti moda jer je cijelo ovo natjecanje samo dokazivanje debilnosti pojedinih članova. umrite.

hansi
11-08-2009, 23:08
svi ste vi jebeno loši i idete mi na kurac. shvatite da nitko od vas neće dobiti moda jer je cijelo ovo natjecanje samo dokazivanje debilnosti pojedinih članova. umrite.
Idiot si. Mutav si. Jadan si. Retardiran si. Uberloš si. :(

Kid A
11-08-2009, 23:09
Ah, budući da se ne odustaje od izbora podržao bih jednio xarabasa. Go go :)
Također, xarabasa za moda!

(pod uvjetom da mi neće više spaljivat avatare =P)
Ma i kupacu ih ako treba ubuduce.

Mr Vercetti
11-08-2009, 23:10
Ah, budući da se ne odustaje od izbora podržao bih jednio xarabasa. Go go :)
Također, xarabasa za moda!

(pod uvjetom da mi neće više spaljivat avatare =P)
Ma i kupacu ih ako treba ubuduce.

PERI NOGE!!!1

TeraBajt
11-08-2009, 23:14
svi ste vi jebeno loši i idete mi na prozor. shvatite da nitko od vas neće dobiti moda jer je cijelo ovo natjecanje samo dokazivanje debilnosti pojedinih članova. umrite.
Idiot si. Mutav si. Jadan si. Retardiran si. Uberloš si. :(
true si.

Mr Vercetti
11-08-2009, 23:15
svi ste vi jebeno loši i idete mi na prozor. shvatite da nitko od vas neće dobiti moda jer je cijelo ovo natjecanje samo dokazivanje debilnosti pojedinih članova. umrite.
Idiot si. Mutav si. Jadan si. Retardiran si. Uberloš si. :(
true si.

U pravu si.

Kid A
11-08-2009, 23:17
svi ste vi jebeno loši i idete mi na prozor. shvatite da nitko od vas neće dobiti moda jer je cijelo ovo natjecanje samo dokazivanje debilnosti pojedinih članova. umrite.
Zasto prizeljkujes moju smrt? :cry:

Mr Vercetti
11-08-2009, 23:17
Ne voli te. Budi realan.

TeraBajt
11-08-2009, 23:18
zast ti nisi sam poslo pp wikingu il nes za moda, ovo je debilno, a vgg si.

Kid A
11-08-2009, 23:19
A jbg,kontao sam da je ovo fair play.

Mr Vercetti
11-08-2009, 23:21
A jbg,kontao sam da je ovo fair play.

Jesi budan ili mjesečariš.


zast ti nisi sam poslo pp wikingu il nes za moda, ovo je debilno, a vgg si.

Vgg kaj je to

r0rschach
11-08-2009, 23:22
A jbg,kontao sam da je ovo fair play.

Jesi budan ili mjesečariš.

http://i29.tinypic.com/9tg8yv.png

hansi
11-08-2009, 23:22
http://www.imagesforme.com/out.php/i634509_wildy.gif

Kid A
11-08-2009, 23:23
Vgg sam ja.

Mr Vercetti
11-08-2009, 23:23
A jbg,kontao sam da je ovo fair play.

Jesi budan ili mjesečariš.

http://i29.tinypic.com/9tg8yv.png

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Gdje si me to usliko


Vgg sam ja.

Ne kužim

TeraBajt
11-08-2009, 23:23
vgg = seks
xarabas = vgg
xarabas = seks

Lord Ragnarok
11-08-2009, 23:24
ni ja
moze ''Kill it with fire!!!" ?

Mr Vercetti
11-08-2009, 23:25
Ko to tamo posta u gay porn podforumu.......

Lord Ragnarok
11-08-2009, 23:28
<---on, ponekad
i onaj ispod mene

r0rschach
11-08-2009, 23:32
Ja sam oficijalni distributer ghey pr0na za PisiPlej i obližnju okolicu. Vercetti, ako si zainteresiran, imam bogatu kolekciju od preko 1337 filmova, uključujući hitove "Ples na piši" i "Analni uljez". Cijena je 19.99 kuna po devedeju.

Mr Vercetti
11-08-2009, 23:33
ma mrš

TeraBajt
11-08-2009, 23:33
jel ti to boksi na avataru.

Mr Vercetti
11-08-2009, 23:36
jel ti to boksi na avataru.

o čem ti pričaš majke ti

r0rschach
11-08-2009, 23:42
ma mrš
Tipično ponašanje kod mojih kupaca, poricanje istine. Učini si uslugu i prihvati se kakav jesi, ne moraš se sramiti. Naprotiv, bolje u stink nego u pink, rite? ;{D

Mr Vercetti
11-08-2009, 23:51
Ti. Si. Gejčina kakav ne postoji. Ti si vrhovni šef gay pr0n podforuma.

r0rschach
11-08-2009, 23:53
Ti. Si. Gejčina kakav ne postoji. Ti si vrhovni šef gay pr0n podforuma.
Ne. Ja sam peder i ponosim se time. <3

████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████

Mr Vercetti
11-08-2009, 23:58
?

Raz
12-08-2009, 00:01
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████

Znao sam, nasilne igrice kao MGS su ti zamračile tvoj mladi um! :shock:
Moj mali poni i gledat par tjedana, ništa ti drugo ne preostaje.

Mr Vercetti
12-08-2009, 00:02
ma neeeee.... to treba ps2 da ga odvikne...

Markecgrad
12-08-2009, 07:49
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████

Loš sam,jel tako?

Mr Vercetti
12-08-2009, 08:43
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████
████████████████ █████

Loš sam,jel tako?

Ma svi ste vi loši.

Electromaster
12-08-2009, 08:45
Kad si nam ti uzor. http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-hug008.gif (http://www.freesmileys.org/smileys.php)

Mr Vercetti
12-08-2009, 08:46
I ja tebe volim! nije valjda da si popušio to.....

Mirko L
12-08-2009, 12:26
:rotfl: :pray:

Čitam zadnjih par strana i nemogu vjerovati...

Ovo natjecanje je ionako napravljeno da se makne spam iz drugih podforuma.
Ako ne vjerujete, pročitajte bolje prvi post.

Vi spamate u svim podforumima, pa vas to izbacuje iz natjecanja.
I također morate nešto i napisati što ima bar imenicu i glagol, a vi stavljate slike samo.

Vi fejlate u spamanju :D
Mora da se ponosite time.To nemože svatko.

Inače, ja nisam siguran hoće li uopće tko dobiti mjesto moderatora...

r0rschach
12-08-2009, 19:53
:rotfl: :pray:

Čitam zadnjih par strana i nemogu vjerovati...

Ovo natjecanje je ionako napravljeno da se makne spam iz drugih podforuma.
Ako ne vjerujete, pročitajte bolje prvi post.

Vi spamate u svim podforumima, pa vas to izbacuje iz natjecanja.
I također morate nešto i napisati što ima bar imenicu i glagol, a vi stavljate slike samo.

Vi fejlate u spamanju :D
Mora da se ponosite time.To nemože svatko.

Inače, ja nisam siguran hoće li uopće tko dobiti mjesto moderatora...
Sad kad sam pročitao ovaj tvoj post pao sam sa stolice od smijeha više nego ti za ovih zadnjih par strana tbh. Smijao bih se da ti Boz ili W1k uvale mjesto moda u GMK. Jednostavno bi bilo smješno jer bi se svaka tema zatvarala zbog djelomičnog nacizma, ilitiga "možeš pričati/raditi bilo šta dok meni to odgovara".
I da, sviđaš mi se, zaslužuješ "PCP dadilja" rank. Evo, imaj moje bebe.

Delirium
12-08-2009, 19:55
i beg to differ mislim da on vise zasluzuje nagradu forumski propovijedac morala godine


rekao sam i ponovit cu Moralnim vrijednostima nema mjesta na ovom forumu

r0rschach
12-08-2009, 20:01
i beg to differ mislim da on vise zasluzuje nagradu forumski propovijedac morala godine
Ovo bi mogao biti prvi put da se slažem s tobom.
Eh da, zaboravio sam nadodati, ja se ne natječem za moda, da ne bi velečasni Mirko stekao krivo mišljenje o meni. :wink:

Arbiter of Change
12-08-2009, 21:36
Vi fejlate u spamanju :D
Mora da se ponosite time.To nemože svatko.
What he said.
Inače, da ste kupili najnoviji broj PCP-a vidjeli bi što se točno podrazumijeva pod ovo natjecanje.

hansi
12-08-2009, 21:38
Ja jesam, ali se ne natječem :D

r0rschach
12-08-2009, 22:58
Inače, da ste kupili najnoviji broj PCP-a vidjeli bi što se točno podrazumijeva pod ovo natjecanje.
Baš mi se daje 30-ak kuna samo da bih vidio što se podrazumijeva pod ovo natjecanje čak i ako se ne natječem. PCP časopis mi više nije interesantan kao nekad.

The Jackal
13-08-2009, 05:09
Vi fejlate u spamanju :D
Mora da se ponosite time.To nemože svatko.
I haven't started...yet.

Mirko L
13-08-2009, 11:44
S/cut

Ja se ne natječem za moda, samo sam napisao tu svoje mišljenje.
Što bi ja ovdje s mjestom moda, nebi bilo pola tema i postova :D

Arkannen
13-08-2009, 15:42
Ja sam oficijalni distributer ghey pr0na za PisiPlej i obližnju okolicu. Vercetti, ako si zainteresiran, imam bogatu kolekciju od preko 1337 filmova, uključujući hitove "Ples na piši" i "Analni uljez". Cijena je 19.99 kuna po devedeju.

Volim te.



S/cut

Ja se ne natječem za moda, samo sam napisao tu svoje mišljenje.
Što bi ja ovdje s mjestom moda, nebi bilo pola tema i postova :D

Ma ti si naš heroj.

r0rschach
13-08-2009, 16:34
Volim te.

:oops:

Clown
13-08-2009, 23:13
What he said.
Inače, da ste kupili najnoviji broj PCP-a vidjeli bi što se točno podrazumijeva pod ovo natjecanje.
Nismo ga kupili nego SMO GA ILEGALNO ****ULI SA INTERNETA!!! muahahaha što ćete sad? Pun intended.

The Great Duck
15-08-2009, 18:29
Dat će ti ban.

Arbiter of Change
15-08-2009, 19:44
Dat će ti ban.
Ma kažem ono, ako se nije sjetio pročitati prvi post u temiSpa treba platiti 30 kn da mu prodre do mozga. :)

MWAHAHAHAHA
16-08-2009, 14:13
dajte meni moda i ucinit cu gmk vasom najgorom nocnom morom!?

Medolina
18-08-2009, 11:30
Jedva čekam da završi natječaj za moderatora. Hoće li ovo uopće završiti?
Završit će, zar ne?? Recite da hoće!!!!S:o :o

The Patriot
18-08-2009, 12:43
Jedva čekam da završi natječaj za moderatora. Hoće li ovo uopće završiti?
Završit će, zar ne?? Recite da hoće!!!!S:o :o

Zar se bojis da ce netko pobijediti? Spameri, nitko od vas NIKAD nece postati moderator.

Delirium
18-08-2009, 16:11
ne ovo nikad nece zavrsiti jednostavno cemo spamat dok ne umremo :)

Markecgrad
18-08-2009, 18:25
Jedva čekam da završi natječaj za moderatora. Hoće li ovo uopće završiti?
Završit će, zar ne?? Recite da hoće!!!!S:o :o

Neće.

Markecgrad
18-08-2009, 20:07
Koliko ja znam,ti si izbačen :thumbs2:

Medolina
18-08-2009, 23:16
It will never end.....S:hangin:

debus
24-08-2009, 20:01
de lol :rambo: :rambo: :ekipa: :hangin: :evil: :gitara: :toilet: :friends: :friends: :P :twisted: :thumbs1: :rambo: :ekipa:

Paran0a
24-08-2009, 20:01
Jao..

r0rschach
24-08-2009, 20:02
Bar nije izrejpao svaki smajli koji postoji.

Kid A
24-08-2009, 20:12
diste raja

Kid A
24-08-2009, 20:47
xarabas

Raz
24-08-2009, 20:53
KOSITI

Ma jok, pokosio sam travu nedavno.

bornathepicek
25-08-2009, 21:30
Pro,.

neox99buleseye
29-08-2009, 11:38
xarabas
my name is.... not your consern

Raz
29-08-2009, 11:40
Hoho, pa natječaj je malo dulje od tjedan dana i gotovo...

Pitam se tko će dobit mod mjesto... hoće li uopće tko :rotfl:

Kid A
29-08-2009, 13:26
Koliko znam,ja sam jedini u utrci....Rider deletan,nereo odustao.

Medolina
29-08-2009, 15:14
Uh, znači, više i nemaš konkurenciju.. to je lijepo... a koliko dugo još traje ovaj bijesni natječaj?S:D

Raz
29-08-2009, 15:42
11 dana. Ajd, drago mi je ako xarabas na kraju ispadne moderator.

The Great Duck
29-08-2009, 17:25
Mod će biti onaj s najviše postova u vremenskom razdoblju koje je W1k1n6 odredio...Što bi moglo značiti i nekoga tko je odavno odustao...

Kid A
29-08-2009, 18:26
Pa kakve to onda logike ima?Zasto bi neko bio mod ako je odustao.Nece valjda protiv svoje volje biti mod.

The Great Duck
29-08-2009, 18:27
Možda zato što je guzda tako odlučio?

Medolina
29-08-2009, 20:04
Pa, ne znam. Ne možeš nekog natjerati da bude mod... kaj ja znam...
U najgorem slučaju, budu opet otvorili natjecanje...S:hangin:

r0rschach
29-08-2009, 23:32
Caocao, vratio sam se nakon dvodnevne stanke, zdravstveni problemi.

TeraBajt
29-08-2009, 23:48
bokbok!

Razzarach
30-08-2009, 00:34
caocao

Kid A
30-08-2009, 12:30
evoevo

glasajte za mene

Pingvin loka teme u GMK ko lud

croat1gamer
30-08-2009, 13:25
Zato jer pravilo se odnosi samo na postove, ne na teme.
Hug:

Kid A
30-08-2009, 13:52
Zasad samo ja :D

Anarion.Umarth
30-08-2009, 14:19
Naporan si, w1k je diskvalificirao sve koji su radili one debilne duge postove...

Nisam ni ja ispao, oprostite na jednom postu, pa neki stalno zajebavaju, a ja samo jednom, i da ispadnem? :oops: :(
Da, upalilo je...

Krnja
30-08-2009, 14:46
evoevo

glasajte za mene

Pingvin loka teme u GMK ko lud

To mu je sad u početku zanimljivo, i da pokaže ostalima kako je on pravi čovjek za bit admin. Kasnije će mu dosadit, strpite se do tad. :D

Markecgrad
30-08-2009, 14:51
Zasad samo ja :D

Ne zaboravi da se ja mogu još uključit.A kada mi dođe mogu nabiti 200 postova u jednom danu :)

Kid A
30-08-2009, 14:52
Nemoj,budi dobar :thumbs2:

McPingvin_v2.0
30-08-2009, 14:53
evoevo

glasajte za mene

Pingvin loka teme u GMK ko lud

To mu je sad u početku zanimljivo, i da pokaže ostalima kako je on pravi čovjek za bit admin. Kasnije će mu dosadit, strpite se do tad. :D
Pingvin je to radio i prije, a sada Pingvin ima mogućnost zaključati cijeli GMK, ako mu se učini da pretjerujete.

But he's awesome.

Krnja
30-08-2009, 15:00
evoevo

glasajte za mene

Pingvin loka teme u GMK ko lud

To mu je sad u početku zanimljivo, i da pokaže ostalima kako je on pravi čovjek za bit admin. Kasnije će mu dosadit, strpite se do tad. :D
Pingvin je to radio i prije, a sada Pingvin ima mogućnost zaključati cijeli GMK, ako mu se učini da pretjerujete.

But he's awesome.

And powerful.

neox99buleseye
31-08-2009, 17:23
whatever

Medolina
31-08-2009, 19:36
Zasad samo ja :D

Ne zaboravi da se ja mogu još uključit.A kada mi dođe mogu nabiti 200 postova u jednom danu :)

Hm.. radis li ti ista konstruktivno u životu?

Markecgrad
31-08-2009, 20:37
Ne.

Nodakim
31-08-2009, 23:35
evoevo

glasajte za mene

Pingvin loka teme u GMK ko lud

To mu je sad u početku zanimljivo, i da pokaže ostalima kako je on pravi čovjek za bit admin. Kasnije će mu dosadit, strpite se do tad. :D
Pingvin je to radio i prije, a sada Pingvin ima mogućnost zaključati cijeli GMK, ako mu se učini da pretjerujete.

But he's awesome.

Onak zaključao si cijeli GMK prije par tjedana kada ti je bilo dosadno.
The difference,second to none.
:(

Kid A
03-09-2009, 16:25
Bok,kaxte?

Markecgrad
03-09-2009, 16:39
bok.

cham3leon
03-09-2009, 18:26
Ček, taj glupi natječaj je trebao već završit, ne? Ko je pobijedio?

Electromaster
03-09-2009, 19:06
Ček, taj glupi natječaj je trebao već završit, ne? Ko je pobijedio?
Njet, traje do 09.09.'09.

Mirko L
03-09-2009, 20:51
Pa se vi česšite kada nitko ne dobije mjesto moderatora...

Kid A
03-09-2009, 21:01
česšite kada nitko ne dobije mjesto
:?

cham3leon
03-09-2009, 21:49
Iskreno, markecu ne bih dao ni nacrtane ovce čuvat.

Kid A
03-09-2009, 21:56
A meni :oops: