PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prototype



W3DR4N
01-07-2009, 07:49
Samodopadni plagijat svega što nosi "superhero" u opisu.

Katastrofalna igrivost, priča, grafika, AI, dužina i dizajn.
Igra fulana na svim razinama.

Deadwalker
01-07-2009, 07:55
hehe :D Znao sam da ce uskoro takva tema od doticne osobe... :P
Inace glede igre, nisam jos igrao tak da ne mogu nista pametno komentirat. Al prema onome sto sam vidio prema dostupnim materjalima, igra me bas i nesto ne odusevljava. Ne volim takve ultrakulne badass antiheroje niti uopce takav tip igre. I da sam igrao taj naslov, nebi mogao dati neku objektivnu procjenu bas... :wink:

Constantine
01-07-2009, 08:13
kasniš,glavne rasprave su se vodile prije par tjedana,ma zapravo bas me briga,samo ti pljuj.

Arbiter of Change
01-07-2009, 08:19
Ne hranite trola. :)
Igra je zabavna i ne treba sve igre mjeriti prema istom standardu.

Aral
01-07-2009, 09:23
Aj aj, nije sad bas tak jako losa, iako sam joj unistall napravio a nisam je presao 8)

Constantine
01-07-2009, 09:25
pre lako odustaješ

Aral
01-07-2009, 09:56
Dosao sam do zadnje misije, onda sam jedno tjedan dana skakutao po gradu i skuzio da tu ustvari nema niceg novog jer je svaki put sve isto. Imam sad neke druge naslove za igrat, ovo sam stavio na led pa se vratim mozda jednog dana...nhf :D

Bartuc
01-07-2009, 10:09
pre lako odustaješ

Pravi se javlja (Mass Effect) xD


Inače, mogu samo pljuvati po AI-u pošto je strašno loš, ostalo je sve super.

bezimeni
01-07-2009, 11:01
Konzolaško bezglavo razbijanje .Dosadi u rekordnom roku.Sa guštom deinstalirao.Povratak igri ? Nikada , radije idem kod zubara na čišćenje kanala ....Zanimljivije je i manje boli.

Raz
01-07-2009, 11:12
Ovo što Arby kaže:


Igra je zabavna i ne treba sve igre mjeriti prema istom standardu.

kulamasta
01-07-2009, 11:12
Konzolaško bezglavo razbijanje .Dosadi u rekordnom roku.Sa guštom deinstalirao.Povratak igri ? Nikada , radije idem kod zubara na čišćenje kanala ....Zanimljivije je i manje boli.


Nakon sto si kleo hardverom da nebi dao preko 500 kn za proc a zatim kupio Quada za preo 1000 kn tvoje misljenje uopce vise ne drzim vjerodostojnmim

:D

bezimeni
01-07-2009, 11:16
Zaboravljaš da sam prodao staru matičnu i procesor te da sam kupio novu matičnu i procesor bez plaćanja pdv-a pa me nadogradnja nije ni koštala puno više od 500 kn...tak da je moje mišljenje vjerodostojno i pretpostavljam vrlo cijenjeno.

Raz
01-07-2009, 11:23
Katastrofalna igrivost

Igrivost je dobra, možda s vremenom postane monotona ali hej, većina je današnjih igara takva.


priča

Ništa strašno posebno (kao ni kod većine superhero igara) no svidjelo mi se konzumiranje ljudi da bi na taj način više saznali što se dešava.


grafika

Grafika uopće nije strašno loša. Ispodprosječna za današnje standarde... da, loša... ne. Barem je zato dobro optimizirana te leti na najvećim postavkama na osrednjim računalima.


AI
Da, AI je loš kod ljudi ali je zato AI Huntera odličan.


dužina

Neću komentirat jer ju nisam prošao.


dizajn
Dizajn je sasvim dobar, ono što zapravo fali su neki detalji, no ako uzmemo u obzir veliko otvoreno područje + hrpa detalja i sitnica možeš mislit kako bi igra bila zahtjevna.

Constantine
01-07-2009, 12:11
Rat,zašto se trudiš,ne vrijedi se rasravljat sa w3dr4nom.

Raz
01-07-2009, 12:16
Rat,zašto se trudiš,ne vrijedi se rasravljat sa w3dr4nom.
Hehe, moram bar jednom pokušat^^

CrIsIs FuN
01-07-2009, 12:23
Samodopadni plagijat svega što nosi "superhero" u opisu.

Katastrofalna igrivost, priča, grafika, AI, dužina i dizajn.
Igra fulana na svim razinama.
U potpunosti se slazem sa W3DR4N-om. Toliki hype, a igra otisla kvragu. Da ne pricam o tome da se rusi na kraju misija i da svaki put kada save-aš, odvede te tamo u pizdu materinu, 6 misija prija. Katafakinstrofa.

Aral
01-07-2009, 12:53
Rat,zašto se trudiš,ne vrijedi se rasravljat sa w3dr4nom.
Hehe, moram bar jednom pokušat^^

Pa svatko ima pravo na svoje misljenje, ako njemu ne valjda nemorate se uopce trudit uvjerit ga u suprotno, zato ovo i je pljuvacnica ;)

Raz
01-07-2009, 12:59
Rat,zašto se trudiš,ne vrijedi se rasravljat sa w3dr4nom.
Hehe, moram bar jednom pokušat^^

Pa svatko ima pravo na svoje misljenje, ako njemu ne valjda nemorate se uopce trudit uvjerit ga u suprotno, zato ovo i je pljuvacnica ;)
Ne pokušavam nikog uvjerit, samo sam nabrojio par činjenica. Ako je nekome loša neka pljuje, ja neću nikoga odgovarat^^

ZipZipforever
01-07-2009, 16:47
Igro,osjećam da sam to negdje već vidio ali gdje......... :roll:

Raz
01-07-2009, 16:54
Igro,osjećam da sam to negdje već vidio ali gdje......... :roll:
Spiderman Web of Shadows vjerojatno... jako su slične.

Maloki
02-07-2009, 09:49
Odustao od igre nakon nekih sat - sat i pol igranja.
Najzabavniji dio - skakanje sa kilometarskih zgrada na asfalt.

Feanor
03-07-2009, 13:43
Odustao od igre nakon nekih sat - sat i pol igranja.
Najzabavniji dio - skakanje sa kilometarskih zgrada na asfalt.

Kilometarskih zgrada??? :shock:

MindReader
03-07-2009, 14:28
jedino loše što sam primjetio u igri je da malo brzo dosadi.. ustvari ne.. haha
igro sam jedan dan oko 4-5 sati u komadu.. samo freerun.. i onda mi je malo dosadilo. vjerojatno kad skupim sve updatese neće više bit cool, ovak imaš razlog za igrat, a i za klat okolo

grafika je super, meni je sve na low i izgleda bolje neg doom3 na high bokte xD
igrivost je prejebena, dinamična je kad se potrudiš naapravit je dinamičnom i šta reć, zanimljiva

AI je danas u većini igara promašaj.. jučer igram cod5 na hardened i lik stoji pokraj mene i neće pucat Oo uglavnom.. igra nije potpuni promašaj, kolko ljudi me samo danas pitalo jesam igro prototype.. uglavnom su pozitivne reakcije

a što wedranu ne valja, ma jebeš to, klasični partybreaker :P

Maloki
03-07-2009, 19:25
Kilometarskih zgrada??? :shock:
Karikiranje :)

MindReader
03-07-2009, 19:55
Kilometarskih zgrada??? :shock:
Karikiranje :)
i ja sam razmišljo o tom citatu dok sam maloprije igro :D

Mr Vercetti
15-07-2009, 15:29
A pročito sam u najavi u časopisu da ima njeka misija sa nogom... jel to ona iz Diabla?