PDA

Pogledaj cijelu verziju : Potrebna pomoc u vezi USB HDD



budo0
30-06-2009, 20:19
Pozdrav svima...

Imam problema sa diskom...

Naime dobro je radio sve dok ga djevojka nije odnesla doma i nakon toga kad sam ga probao priljucit na laptop prikazao se on o My Computeru ali nije prikazivao pravi naziv diska niti sam mogao pristupiti disku...

Posto je disk novi i pod garancijom ja odo u servis tamo naplate sat vremena rada servisa i kazu da disk radi al su ga oni svejedno formatirali... :shock:

I dobro dodjem ja doma i on radi jedno 2 tjedna medutim sad opet ista stvar pa ne znam sta da radim... na googlu nesto otprilike pise da je to kao neki virus mozda al ne znam sta da vise radim... ako je virus jel na disku ili u windowsu...

Pomagajte! :cry:

croat1gamer
30-06-2009, 20:26
Sto se javi kada pokusas uci u disk?

budo0
30-06-2009, 21:05
Nesto u stilu 'disk is corrupted' il tak nest... sad sam stavio vistu sp2 i jos nisam priljucio disk nakon instalacije,cekam savjet :-) pa ne znam tocno....

croat1gamer
30-06-2009, 21:07
Moguce da je disk neispravno formatiran, ali nisam siguran oko toga?

Jesi li imao neke vazne podatke na njemu ili ne?
Ako ne, preporucam da ga formatiras.

budo0
30-06-2009, 21:12
Pa ne bih bas htio odmah formatirat... al kao sto sam naveo da se to vec dogodilo... ak ga sad formatiram pa mi se to opet dogodi sta cu ga onda svaki put formatirat????? a i prvi put kad se to desilo nije mi htio ni formatirat disk... a u servisu me prave ludim:'Daaaa,disk radi,napravili smo punu dijagnostiku,morate platit tolko i tolko...' i te fore... pa ja sam sebe uvjeravam da je to neki virus...

:(

C
30-06-2009, 21:50
Reci mi, kada ga formatiraš, dali ti tada radi, i nakon nekoliko puta uključivanja/isključivanja ti prestane raditi? Pa ga onda opet moraš formatirati, i opet tako i tako se vrtiš u krug. Jeli to tô?

budo0
01-07-2009, 08:19
Problem je bio u USB kabelu...rješeno.... hvala za pomoć.... :D

budo0
02-07-2009, 17:59
Hmmm,ipak je doslo do novih komplikacija.....Sa drugim kabelom nakon par dana (od zadnjeg posta) sad opet disk ne radi,javlja istu gresku....

S tim da je i taj drugi kabel malo stariji i izgužvan cijeli...pa jedino da kupim novi kabel ak ako nije u vezi kabela ima da ubijem nekog!!

:twisted: :twisted: :-x :killyou: :killyou:

croat1gamer
02-07-2009, 18:34
Formatiraj ga.