PDA

Pogledaj cijelu verziju : Klincu ukinuli World of Warcraft pretplatu



IgGy
30-06-2009, 15:49
Ovisnost o računalnim igrama. Hm. Da, to je tema o kojoj bi mogli razglabati danima, no s vremena na vrijeme pojavi se neka interesantna individua koja utjelovljuje apsolutno sve odgovore na tu temu. Takav je i naš dragi američki prijatelj kojem su roditelji ukinuli pretplatu na World of Warcraft. Reakcije su... nadasve interesantne.

Na YouTubeu se, dakle pojavila snimka nekog random Amera kako divlja jer su mu starci ukinuli pretplatu na WoW. Radi li se o montaži, ili o autentičnoj snimci, prosudite sami:

qpMdxCVu ... re=related (qpMdxCVuGR0&feature=related)

No, da stvari ne stanu na tome, u međuvremenu se pojavio i nastavak, odnosno takozvani "prequel". Klinac ovoga puta divlja na monitor tijekom igranja World of Warcrafta. A pričalo se kako bi se gameri trebali zabavljati, ccc.

WWBfLOZ2 ... r_embedded (WWBfLOZ2CjQ&eurl=http%3A%2F%2Fve3d.ign.com%2F&feature=player_embedded)

D.O.M.I.
30-06-2009, 16:03
haahhahahaha pišam na ovo :D

debeli1975
30-06-2009, 16:23
TFMs2w9Q ... annel_page (TFMs2w9Qexg&feature=channel_page)

rade0N
30-06-2009, 16:36
ništa cudno,nista novo
jbg nije djete krivo neg roditelji

Herr Schnitzel
30-06-2009, 16:46
Nisam za nasilje, no ovaj jednostavno trazi dobro prebijanje. Roditelji su krivi, istina, ali ja se pitam u sto ce ovo izrasti.

Petlare
30-06-2009, 16:56
ja vise popizdim kad sigram menađera (lete tipke iz tipkovenice i slicno)

la50
30-06-2009, 17:06
Takvu neodgojenu budalu bi poslao na ulicu pa nek to radi negdje drugdje.Šta njegovi roditelji nisu čuli onu "šiba je izašla iz raja"???

RIDER32
30-06-2009, 17:40
[quote="D.O.M.I.":3nx0mc6k]haahhahahaha pišam na ovo :D

Najjače kad si gura daljinski u guzicu. :pray:[/quote:3nx0mc6k]
Ovo e pozadinska slika doticnog chanela:
http://i1.ytimg.com/bg/LDe6oX_ekNqmWzdJQXSmSw/default.jpg?app=bg&v=6a45a8
:rotfl:

rade0N
30-06-2009, 18:16
a sad siba nece rjesit problem
jer za ovoga je kasno
jbt kupe mu roditelji AUTO ej AUTO sa 16 (nista cudnu za amere) a on hoce WoW
ocito da si je preselio zivot u skup 0 i 1 na nekom serveru

Samael
30-06-2009, 18:17
e da, koji kurac je s tim daljinskim?

serijski samoubojica
30-06-2009, 18:44
Ne znam jeste li možda primjetili koliko para imaju roditelji tog malog(pogledajte malo u 3 dijelu posjed oko kuće i aute parkirane ispred nje). Jbt ono lik ima sve što poželi i onda se tako ponaša... I onda još njegov pametni brat napiše da on nema mentalni poremečaj...

str1k3r
30-06-2009, 19:01
E da sam mu ja stari brijem da bi mu razbio tu palicu po glavi.

Ghost_Rider
30-06-2009, 19:20
Ovo ne mogu vjerovati,umirem od smijeha.Ameri su tolika glupost od djece da to nije moguce.

Ali video je gori nego Funny clip :rotfl: :rotfl: .

DJ Not Nice
30-06-2009, 20:59
Ou Maj Mahamda Gandi!

la50
30-06-2009, 22:00
Koje derište,lik nije normalan.Kad bi meni starci nešto tako kupili za rođendan bi bio presretan a ne ko ovo razmaženo derište.

vjever_masni
30-06-2009, 23:20
ne mogu vjerovat da svi do jednog misle da je ovo istina

Ghost_Rider
30-06-2009, 23:22
Pa naravno jarane da jeste istina,zar bi neko glumio,nije valjda stoka jbt :pray: .

Ovo treba istrijebiti sa ove planete,ovaj decko nije normalan :pray: .

la50
30-06-2009, 23:37
Kao oni bi nagovorili svoje starce da sudjeluju u ovoj sceni,pa si vidio kad mu se brat smijao a onda mu je stara rekla šššš da prestane,kome se to dogodilo(mislim na to da se smiiješ bratu a da te stara smiruje te da on ne poludi još više jer ga i ti prcas u mozak) zna da je ovo što smo vidjeli istina.......

###DK###
01-07-2009, 08:31
Mislim da je tamo problem to što čim uzmeš šipku, odmah zlostavljaš dijete.
Možda se varam. Šipka je riješenje za sve tako razmažene. :D

Petlare
01-07-2009, 09:23
koja istina lol, ali recimo da je istina 3 mrcine od auta imaju, a on dobi kantu za smece budimo ralni da je želio rasturit tu kantu s tom palicom bi lupo na mjestima na kojim bi napravio neku štetu (prozori, vrata, svjetla...)

Čux
01-07-2009, 09:45
yell at him

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

###DK###
01-07-2009, 10:32
Vrlo česta metoda, ali nikako i učinkovita. :D

Shaka
01-07-2009, 10:58
šipka mozda je zlostvljanje...ali mislim da mu je oduzimanje kompa dok ne zaradi svoj vlastiti novac veca i primjerenija kazna za takvo sto.Svaka cast roditeljima koji to jos uvijek trpe ne mogu shavtit neke stvari na ovom svijetu.

W1k1n6
01-07-2009, 13:43
Ovo je naravno odglumljeno, ali sigurno će se naći dovoljan broj psihologa, sociologa, teologa, epidemiologa i drugih loga koji će to iskoristiti u svojoj kampanji kao "dokaz" da igre pretvaraju djecu u psihotične idiote.

The Jackal
01-07-2009, 13:50
Ovo je naravno odglumljeno, ali sigurno će se naći dovoljan broj psihologa, sociologa, teologa, epidemiologa i drugih loga koji će to iskoristiti u svojoj kampanji kao "dokaz" da igre pretvaraju djecu u psihotične idiote.

potpis. Iritiraju s tim

vjever_masni
01-07-2009, 14:36
koja istina lol, ali recimo da je istina 3 mrcine od auta imaju, a on dobi kantu za smece budimo ralni da je želio rasturit tu kantu s tom palicom bi lupo na mjestima na kojim bi napravio neku štetu (prozori, vrata, svjetla...)
+ starci samo gledaju sastrane, ono..da

dale
01-07-2009, 14:36
koja istina lol, ali recimo da je istina 3 mrcine od auta imaju, a on dobi kantu za smece budimo ralni da je želio rasturit tu kantu s tom palicom bi lupo na mjestima na kojim bi napravio neku štetu (prozori, vrata, svjetla...)
+ starci samo gledaju sastrane, ono..da

Nikad nisi vidio takve roditelje?

Shaka
01-07-2009, 16:59
hello? mi pricamo o amerikancima !?! :wink:

Raz
01-07-2009, 17:03
Ovo je sigurno lažno. Klinci time dobivaju pozornost medija, a psihijatri razlog da krive igre za nešto. I svi sretni i zadovoljni... osim ostatka gaming populacije http://www.hcl.hr/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

ALG
01-07-2009, 18:12
Ovisnost o računalnim igrama. Hm. Da, to je tema o kojoj bi mogli razglabati danima, no s vremena na vrijeme pojavi se neka interesantna individua koja utjelovljuje apsolutno sve odgovore na tu temu. Takav je i naš dragi američki prijatelj kojem su roditelji ukinuli pretplatu na World of Warcraft. Reakcije su... nadasve interesantne.

Na YouTubeu se, dakle pojavila snimka nekog random Amera kako divlja jer su mu starci ukinuli pretplatu na WoW. Radi li se o montaži, ili o autentičnoj snimci, prosudite sami:

qpMdxCVu ... re=related (qpMdxCVuGR0&feature=related)

No, da stvari ne stanu na tome, u međuvremenu se pojavio i nastavak, odnosno takozvani "prequel". Klinac ovoga puta divlja na monitor tijekom igranja World of Warcrafta. A pričalo se kako bi se gameri trebali zabavljati, ccc.

WWBfLOZ2 ... r_embedded (WWBfLOZ2CjQ&eurl=http%3A%2F%2Fve3d.ign.com%2F&feature=player_embedded)


Skeč je predobar, ali je samo to i ništa više jer ti roditelji jednostavno nemogu ukinut account, tj. da bi mogli trebali bi znat sve podatke o accountima(namjerno množina).
Znači da se ukine acc, treba pristupit bnetu accu i onda u wow acc. managment tako da treba 2 passworda proć a eventualno i treći ako imaš ko ja Blizzard authenticator.

Samael
01-07-2009, 18:57
ja još uvijek ne kužim scenu s daljinskim

ali video je epski win

RIDER32
02-07-2009, 00:17
-.-'
Pa sta ti nije jasno. Decko je bolestan u glavu pa si je u cmar pokuso ugurati prvo sto mu je stiglo podruku. Da mu je barem palica bila pod rukom... :D ako npr. nije gluma iako vjerojatno je.

Morph_OS
02-07-2009, 07:33
Presmjesno :rotfl: . Sanader wtf??

Wishmaster
02-07-2009, 09:39
Ovo je naravno odglumljeno, ali sigurno će se naći dovoljan broj psihologa, sociologa, teologa, epidemiologa i drugih loga koji će to iskoristiti u svojoj kampanji kao "dokaz" da igre pretvaraju djecu u psihotične idiote.

Teško za povjerovati da bi neko od sebe napravil najvećeg debila na jutubu.
Možda bi povjeroval da je odglumljeno da mu nije prikazana faca, ali ovak svi vide ko je on.
Uostalom, nikaj čudno ako pogledate kakvi su auti pred kućom, znači starci imaju love kaj neznaju kud s njom pa se dobri sinčić malo razmazil.

dale
02-07-2009, 09:44
Ja isto mislim da nije odglumljeno.

vjever_masni
02-07-2009, 18:17
daj pa onaj lik ,kad je mali iso razbit auto , onaj mal jaci u crnoj majici bas se vidi da lik glumi, ajme

ALG
03-07-2009, 13:56
Ovo je naravno odglumljeno, ali sigurno će se naći dovoljan broj psihologa, sociologa, teologa, epidemiologa i drugih loga koji će to iskoristiti u svojoj kampanji kao "dokaz" da igre pretvaraju djecu u psihotične idiote.

Teško za povjerovati da bi neko od sebe napravil najvećeg debila na jutubu.
Možda bi povjeroval da je odglumljeno da mu nije prikazana faca, ali ovak svi vide ko je on.
Uostalom, nikaj čudno ako pogledate kakvi su auti pred kućom, znači starci imaju love kaj neznaju kud s njom pa se dobri sinčić malo razmazil.


Što ti ima bit teško za povjerovat, lik je snimio taj film i posto faca u školi; isto tako se Seve fukala i onda dala objavit to fukanje na netu da bi joj se stvari bolje prodavale.
Uglavnom, ljudi su na svašta spremni za 5 minuta slave inače nebi postjali bigbraderi, farme pa tako ni ovo.

I da ponovim niko ti nemože ukinut account osim ako dotični nije toliki idiot da da password(a pogotovo ga nećeš dat roditeljima,tj. barem ne pravi).
Jedini način da te roditelji probaju zajebat je da ti nedaju pare za pretplatu, ali to se vrlo lako riješava već samo time da umjesto što kupiš marendu u školi, stavljaš lovu par dana na stranu i lagano ubodeš bon.

Gregor847
03-07-2009, 18:35
cSECgfq_NMw

vjever_masni
04-07-2009, 17:43
i da, malo previse videa ima da bih povjerovao da nije namjesteno...

dale
05-07-2009, 23:49
B9_7kAKmTVk

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Arbiter of Change
07-07-2009, 11:03
Da je stvarno i da klinjo nije razmaženi balavac lako bi mu bilo skupiti para za mjesečni bon (prosjačenje, honorarni posao ili štednja na užini), ali ne.

America, fuck yeah!

Barathrum
13-07-2009, 15:40
hm...da. kao da je on jedini u svijetu. vecina ovisnika o igrama je takva - zivcana - i kao sto se kaze:"takvima treba psihic!"

Barathrum
13-07-2009, 15:40
Da je stvarno i da klinjo nije razmaženi balavac lako bi mu bilo skupiti para za mjesečni bon (prosjačenje, honorarni posao ili štednja na užini), ali ne.

America, fuck yeah!


mmmmda... podredi svoj posao i obitelj i sve sto radis u zivotu samo bonovima za igri-cu.

RIDER32
20-07-2009, 21:43
2 nova videa...

Nn8OWZyKIoU
0a8CWuX1TTI

Raz
20-07-2009, 23:48
Ovo potvrđuje da su bogate budale koje žele medijsku pozornost :( .
Šteta gitare :cry:

RIDER32
21-07-2009, 00:42
Da. Kolko vidim youtube im sada i placa sto zarade od reklama. Pa kako i nebi kada im prvi video ima vise od 6 mil. gledanja.

Medolina
21-07-2009, 09:07
To su nebuloze. Pa i ja mu ne bih dala da toliko igra tu igru, čisto zbog socijalnosti.

RIDER32
21-07-2009, 15:12
Ja bi reko da je to preociti fake.

serijski samoubojica
21-07-2009, 15:18
Šteta mikrovalne :cry:

Medolina
07-08-2009, 13:50
Vidi, ameri su općenito priglup narod.
Njegovi starci su bogati i omogućili mu sve to. Normalno da se siromašno diejte neće navući na wow. Daj, molim te. Ja bih ga tako dobro nalemala i ne da bih mu otkazala pretplatu, nego bih mu oduzela kompjuter. Pa da vidim što bi onda napravio.

hansi
07-08-2009, 13:51
LoL. Oduzela. Ja bi mu ga u usta komad po komad metnuo.

Gregor847
08-08-2009, 07:29
4jTRyK_h ... annel_page (4jTRyK_hvgI&feature=channel_page)

Berax0r
09-08-2009, 21:43
A baš se vidi da je montaža. Ono skužiš odmah :boohoo:

flander
09-08-2009, 22:04
Vidi, ameri su općenito priglup narod.
Njegovi starci su bogati i omogućili mu sve to. Normalno da se siromašno diejte neće navući na wow. Daj, molim te. Ja bih ga tako dobro nalemala i ne da bih mu otkazala pretplatu, nego bih mu oduzela kompjuter. Pa da vidim što bi onda napravio.



i onda kad bi se ubio lik, onda bi sebe krivila da si bila loša seka

Medolina
10-08-2009, 00:33
Preboljela bih to. Isti kurac, ko kad roditelji kupe sinu motorčinu ili auto, s nekom bijesnom konjažom, i onda kad se pijan razbije i završi u grobu, eee... to je onda tuga i žalost i onda si predbacuju da su krivi kaj se to dogodilo. A ne razmišljaju dok mu to dadu za poklon, da mu kupuju možda jednosmjernu kartu za onu stranu.


Najgore je što je takvima kraj svijeta ak ne mogu igrati svoju najdražu igru.. roditelji su ovakvi, roditelji su onakvi.. jebote, neki nemaju kruha u kući, a ovaj tuli o tome kak nemre na net igrat wow, jer su mu starci bogatuni ukinuli pretplatu.
Roditelji kvare djecu i razmaze ih svojim poklonima, ili im daju pare zbog osjećaja krivnje, kaj nisu više vremena s njima.

neox99buleseye
12-08-2009, 06:54
tuzno ali istinito, cim vise primas tim vise zelis!!

Mirko L
13-09-2009, 14:54
Ovisnost o računalnim igrama. Hm. Da, to je tema o kojoj bi mogli razglabati danima, no s vremena na vrijeme pojavi se neka interesantna individua koja utjelovljuje apsolutno sve odgovore na tu temu. Takav je i naš dragi američki prijatelj kojem su roditelji ukinuli pretplatu na World of Warcraft. Reakcije su... nadasve interesantne.

Na YouTubeu se, dakle pojavila snimka nekog random Amera kako divlja jer su mu starci ukinuli pretplatu na WoW. Radi li se o montaži, ili o autentičnoj snimci, prosudite sami:

qpMdxCVu ... re=related (qpMdxCVuGR0&feature=related)

No, da stvari ne stanu na tome, u međuvremenu se pojavio i nastavak, odnosno takozvani "prequel". Klinac ovoga puta divlja na monitor tijekom igranja World of Warcrafta. A pričalo se kako bi se gameri trebali zabavljati, ccc.

WWBfLOZ2 ... r_embedded (WWBfLOZ2CjQ&eurl=http%3A%2F%2Fve3d.ign.com%2F&feature=player_embedded)

Prvi video :pray: :pray: :pray:
A najluđe mi je kada se pokrije pokrivačem i divlja, skine pokrivač, ono stoji samo u boxama :pray:

A za ovaj drugi neznam baš.Izgleda kao da je na youtubeu ili na nekom forumu, a ne u igri.

bezimeni
14-09-2009, 07:39
Super mi ja kaj su uspjeli nasanjkati današnju voajersku "publiku" koja čezne za tuđom nesrećom samo kako sama sebi bolje izgledala. Klinci se dobro našalili.