PDA

Pogledaj cijelu verziju : Battlefield 1942(Fh mode)



CCCP
30-06-2009, 08:45
Kupio ja prije dva mjeseca original igru na nagovor prijatelja, kako bi igrali FH(forgoten hope) mod prek neta. Prije toga sam imao crackanu verziju na kompu. kada sam sve instalirao, igra nije radila preko interneta, izbacivao me i javljao mi da imam "Invalid CD key". Zaključio sam da je problem vjerojatno u tome što sam imao crackanu igru instaliranu i da je ostavila smeće za sobom zbog kojeg serveri ovu orginalnu registriraju kao crackanu. Zbog toga i mnogih drugih problema sam nedavno formatirao disk i ponovno instalirao windowse. Iako sada nema šanse da na nju utječe smeće od stare igre, opet neradi i izbacuje mi istu poruku. Inaće, preko neta mogu igrati samo obični Battlefield, i to samo na jednom serveru(?!), a pokušavao sam o razna rješenja koja sam našao na netu po raznim forumima. Očajan sam više, živci me napuštaju, i uskoro bi komp mogao poletiti kroz prozor, dakle POMAGAJTE ŠTO PRIJE!!!
Unaprijed hvala!

croat1gamer
30-06-2009, 10:11
Jesi li koristio cdkey koji si dobio uz igru ili neki drugi?
Takoder, onaj akaunt koji si napravio sa ilegalnom verzijom ti je neupotrebljiv jer on je asociran sa ilegalnim cdkeyem, tako da moras poceti od ranka 1.

Ajde, barem lijepo od tebe da si kupio original. :)

CCCP
30-06-2009, 12:29
Kroistio sam onaj iz kutije, a sa starom igrom nisam radio online accounte, nisam se mogao spojit jer je crackana...

croat1gamer
30-06-2009, 12:42
Provjeri 0 i O ako si negdje pogresno upisao.

CCCP
30-06-2009, 14:53
Dobro je upisan, nema slova, sastavljen je samo od brojeva...

croat1gamer
30-06-2009, 15:04
http://www.thehelper.net/forums/showthread.php?t=9213
Probaj prvo kontaktirati EA support.
NE SPOMINJISda si posjedovao ilegalnu igru, nije do nje, a sumnjam da ce biti od pomoci ako im spomenes da si posjedovao ilegalnu igru.

Ako ne uspije probaj ovo:

Sometimes a conflict in the updated files can prevent the game from properly identifying your CD-key. Usually, refreshing your CD-key will resolve the issue. Note that this will only correct the error if you used the same Windows account to install, patch, and troubleshoot the game. If you have switched Windows accounts at any point it is recommended you uninstall, reinstall, and repatch using the same Windows login.

If you have Battlefield 2

Click Start.
Go to Run.
Type regedit and hit OK button.
Click on plus sign next to HKEY_LOCAL_MACHINE.
Click on plus sign next to SOFTWARE.
Double click on Electronic Arts folder.
Double click on EA Games folder.
Double click on Battlefield 2 folder.
Double click on ergc folder.
Data displayed will probably have x9392 only.
Right click on it and select Modify.
Type in x9392 and then your CD key.
note: don’t include hyphens.