PDA

Pogledaj cijelu verziju : Taikodom



DJ Not Nice
29-06-2009, 15:38
Sci-Fi pucačina, strategija...aka. EVE Online
http://www.taikodom.com

Igru krasi lijepa grafika i veoma velika igrivost.
Trenutno je igra u prevođenju na engleski.
Dakle, možete igrati ne nije sve prevedeno do krajnosti.

Slike;
Link! (http://www.taikodom.com/gallery/view/1)

Download;
Link! (http://www.taikodom.com/download)

Empe Tri
29-06-2009, 15:52
skinuo igru jos prije manje od mj dana i nikako da stignem instalirat sad cu se regat pa javim nick i tako :P

cham3leon
07-01-2010, 21:53
Skidam i zaigram uskoro! Totalno mi se sviđa. Ko još igra??

Krnja
08-01-2010, 14:31
Opa! Grafika je stvarno odlična! A koliko je Taikodom zapravo sličan EVE-u?

cham3leon
08-01-2010, 15:10
Čini se da je jako sličan, ali isto tako se čini i da je prepun bugova. Danas sam mislio počet, ali ne mogu se ni odmaknut od uvodnog screena kad igra krene :(
Jednostavno zašteka. Srećom, "služba za korisnike" im je iznenađujuće efikasna, i začas sam dobio odgovor da pošaljem dxdiag i console.log igre pa da vide šta se dešava. Svaka čast.

Krnja
08-01-2010, 16:09
Čini se da je jako sličan, ali isto tako se čini i da je prepun bugova. Danas sam mislio počet, ali ne mogu se ni odmaknut od uvodnog screena kad igra krene :(
Jednostavno zašteka. Srećom, "služba za korisnike" im je iznenađujuće efikasna, i začas sam dobio odgovor da pošaljem dxdiag i console.log igre pa da vide šta se dešava. Svaka čast.

Lijepo za čuti što se te "službe za korisnike" tiče. Ja neću skidat jer sam se totalno ohladio od MMOG-ova, sada se vraćam na PS1 i baš se super zabavljam. :D

rudeboy95
10-01-2010, 03:35
Igra izgleda stvarno odlicno.
Al je ime isto prekrasno joooj :) :) totalno slucajno sam zavirio u ovu temu. Vjerojatno cu probat igru jednom, sad uskoro skola i sve to, pa ako uvatim vremena. f2p, jel tako?

crofiren
10-01-2010, 12:16
da

cham3leon
11-01-2010, 17:35
Update, problem je riješen. Inače, prijatelj javlja da je imao iste poteškoće, dakle sveprisutan bug.

Prije nego što počne tutorial, AI s kojim ćete pričati će od vas zahtijevati da pristupite nekom "terminalu", čime bi se trebao otvoriti character creation. Problem je u tome što se umjesto toga igra prividno smrzne i ostane raditi samo sa prikazanom pozadinskom slikom. To se ipak rješava tako da se pričeka 5 min. pa počnete sa character creationom :D

Sad pak imam bit će, iste poteškoće sa level up screenom koji se također smrzne. Inače se može igrat, i igra je baš ok. Dovoljno jednostavna u svakom slučaju, a opet nudi dovoljno opcija i customizaciju.

slucajni_prolaznik
27-02-2010, 12:50
Jedno pitanjce:

Imam nekih problema sa ukljucivanjem u igru.
Naime, kada se registriram, ne mogu se ulogirati, a ne mogu ni naci download tipku za taikodom.

Ima netko slican problem? :eyebrows:

cham3leon
28-02-2010, 16:37
Ima tih poteškoća koliko hoćeš, ako se dobro sjećam, ja sam prvo skinuo client, pa tek onda se registrirao.

slucajni_prolaznik
01-03-2010, 19:30
Njah.....meni kaze da skinem taj games first LIVE! pa da ce mi on instalisovati igru. Ali nista od toga.

Bar sam rijesio problem s logiranjem.