PDA

Pogledaj cijelu verziju : Michael Jackson



The Great Duck
28-06-2009, 21:56
Vic je dobar...Al mislim da nisi uopće napravio temu za pljuvačnicu...

Markecgrad
28-06-2009, 21:59
Suicid :P

Death By Sexy
28-06-2009, 22:13
:o

Tebi ban. Ne pljuj po njemu, imao je tužan život, al je kralj.

:{/

Raz
28-06-2009, 22:21
Ne mislim ništa o njemu, znam samo da je stvarao dobru glazbu a sad ga više nema. Neću sad odjednom biti najveći fan ni pravit strku oko svega. Poštujem ga kao pjevača. R.I.P.

Markecgrad
28-06-2009, 22:24
:o

Tebi ban. Ne pljuj po njemu, imao je tužan život, al je kralj.

:{/

Bio je idiot,ali je imao predobre pjesme i žao mi je glazbe a ne njega :nonono:

Death By Sexy
28-06-2009, 22:24
...


Ti nisi naveo po čemu pljuješ jednostavno si vic napisao... Kako da se to shvati nego da po njemu pljuješ. Loše.

MJ je cijeli život bio u showbizzu, lik je imao tužan život (bar po meni).. Lik je nakon nesreće, u kojoj mu je lice bilo sprženo, postao ovisan o tabletama i estetskim operacijama..

@markec: ššššššš

Razzarach
28-06-2009, 22:25
jackson nema pravo ni primirisat pljuvačnici...
so... beat it

cham3leon
28-06-2009, 22:32
Znao sam da će netko biti dovoljno pametan pa će pokazati kako je kul i alternativan s time što će pljuvati po Đeksonu usprkos medijskoj pompi i masovnom žaljenju.

Ako misliš da je umro čovjek koji je zadužio svijet plastičnim operacijama, imaš puno palente za pojest prije nego šta daš komentar.

The Great Duck
28-06-2009, 22:33
...


Ti nisi naveo po čemu pljuješ jednostavno si vic napisao... Kako da se to shvati nego da po njemu pljuješ. Loše.

MJ je cijeli život bio u showbizzu, lik je imao tužan život (bar po meni).. Lik je nakon nesreće, u kojoj mu je lice bilo sprženo, postao ovisan o tabletama i estetskim operacijama..

@markec: ššššššš
Šta mu nije faca bila sjebana zbog operacija.
Inače,kao čovjeka smatram ga pomalo poremećenim,što je vjreojatno i rezultat njegove duge karijere,ali kao pjevača ga izuzetno cijenim i spada u ono malo stranog popa što ponekad poslušam.

Death By Sexy
28-06-2009, 22:36
Pa da, bila mu je.. Ali ga je prije toga pogodila raketa u facu na snimanju reklame.

Markecgrad
28-06-2009, 22:54
Čudno ali istinito :)

Nodakim
28-06-2009, 23:19
A vi ste mu bili najbolji frendači pa sve znate.
:(
Umrite retaji.

dale
28-06-2009, 23:29
Slažem se sa Nodakimom i onim sexy likom sa brkovima.

Sickmanno1
29-06-2009, 07:18
Nekuzim ljude koji ga zale...

Bolje zivjet 5 godina kao bogatas, nego cijeli zivot kao siromah ^^

Paran0a
29-06-2009, 08:16
danas je kul zaliti za nekim kog nisi ni poznavao :/

Korpse
29-06-2009, 10:05
Nakon smrti dobio je tisuće novih obožavatelja da dodam. Postao je isti kurac kao Toše i Dvornik.


A kao pjevača ga cijenim, svi ste valjda čuli Smooth Criminal?
A kao čovjek je bio malo bolestan, a tko u ovo vrijeme nije bar malo prosvirao.

cham3leon
29-06-2009, 10:45
Kao čovjek on nije normalan.
Kao pjevač , on je najbolji.
Čudno.

Tolstoj je kao pisac bio majstor, a u slobodno vrijeme je silovao seljakinje u sijenu.

Morph_OS
29-06-2009, 10:55
Nakon smrti svi su ga masovno poceli dodavati na fegbuku... (jedna od "vaznijih" informacija na cnn-u).
Zanimljivo kako svi pjevaci postanu ultra popularni nakon smrti.Ljudi ko da jedva cekaju da neko rikne pa da pocnu podavati njegove stvari na ebay-u po abnormalnim cijenama..pa bem ti takvo drustvo. :-x

Inace, bio je veliki umjetnik s velikim brojem hitova i ne bi mu trebalo biti mjesto u pljuvacnici. :thumbs1:

Dreamer Deceiver
29-06-2009, 14:42
Da, kako je kul tugovat za nekime koga se do jučer sprdalo.
Majkl đeksn... raspadaj se u miru

wiseguy
29-06-2009, 15:05
kul..sprdate se s mrtvima :(

Paran0a
29-06-2009, 15:11
E i da...
Nemojte mislit da on nije dobivao puno pozornosti i za vrijeme dok je bio ziv ;D

Nodakim
29-06-2009, 16:54
Ovi koji čim neki celeb umre pa ga počnu mrziti,su ista stvar kao i oni koji počnu biti fanovi.
Odvratni....jebeni...retaji.
E i da oni su alternativni.
@Ante
Meh,MJ je uvijek bio popularan,samo što se skrivao od svijeta.
Vjerovatno s razlogom.
^^

cham3leon
29-06-2009, 16:56
I to sve specijalci koji su tek sad prvi put čuli za Đeksona i nisu znali da je nekad bio crnac prije priloga na RTLu. Možda nisu ni znali da je bio pjevač.

The Great Duck
29-06-2009, 16:58
Čudno ali istinito :)
Uopće nije čudno.Postojali su mnogi veliki umjetnici koji su u svom poslu briljirali,ali su bili poremećene ili loše osobe.

Grim
29-06-2009, 18:10
Odlicnu glazbu je covjek pravio, steta sta nije uspio odrzat koncerte te svoj veliki comeback, to bi bilo pravi spektakl za vidit.
Kako sam procitao covjek je napisao i spremio oko 100 pjesama, koji ce uskoro izaci, ocito je to bio nacin da se pobrine za svoju djecu, vrlo me zanima kakve su pjesme.

Nije bio bas dobrog mentalnog zdravlja, ali hej, nebi ni vi. Covjek je zaradio masu novca, te je plivao u lovi, sto je sve nakraju spiskao (zato su oni koncerti). Kako god, po njemu se nesmije pljuvat, jer je Majkl Đekson kul.

Nodakim
29-06-2009, 19:40
Stvar je u tome,ti nemaš pojma i samo nagađaš.
E o njegovim financijama i zdravlju ti je svaki policajac,sluškinja,batler,kuhar,fan,novinar,sve enik,djete koji mu je ušao u kući morao potpisati ugovor o tajnosti.

dale
29-06-2009, 19:43
Stvar je u tome,ti nemaš pojma i samo nagađaš.
E o njegovim financijama i zdravlju ti je svaki policajac,sluškinja,batler,kuhar,fan,novinar,sve enik,djete koji mu je ušao u kući morao potpisati ugovor o tajnosti.

Dobro, al netko tko je imao toliko plastičnih operacija ne može baš bit savršeno mentalno zdrav.

Nodakim
29-06-2009, 19:45
Savršeno?
Ne.
But but,savršeno mentalni zdravo ljudi su jebeni mit.
Svi su do neke mjere munjeni,onak provodiš dosta vremena na ovom forumu.

dale
29-06-2009, 19:46
Praznici su. Kiša pada već tjedan dana. Nisam bio vani već 5 dana. Ja nisam baš savršeno zdrav :(

Nodakim
29-06-2009, 19:47
Twisting my words just like my bones.
Mislio sam da pogledaš likove na ovom forumu.
Present company included,yea.

dale
29-06-2009, 19:50
Jea, aj get it nav. Al se ipak i dalje žalim na kišu i hladno vrijeme. Dabogda crkla shy. Bit će veselo sad kad odem na more i ak tamo bude padalo :(

ot: Michael Jackson nije bio baš nešt pretjerano psihički zdrav. Al eto, skoro svaka slavna osoba nije. :(

Nodakim
29-06-2009, 19:51
Vidiš meni godi kiša i hladno vrijeme,makar je danas bilo pakleno vruće.
NISAM NI JA NORMALNA OSOBA O MOJ BOŽEEE!1111

Faint Smile
29-06-2009, 20:29
Sigurno ne znate da je na snimanju reklame greskom dobio raketom u glavu koja mu je sprzila kosu i lice. Nakon toga je pocelo ovo kako vi zovete "izbjeljivanje". Ali ne zbog toga sto se on izbjeljivao nego zato sto je nakon tog' spaljivanja dobio koznu bolest zvanu leukodermija. Zbog te bolesti je poceo da gubi pigment koze i poceo je da blijedi. Prije toga je opersisao nos i bradu (dok jos nije imao nikakve probleme), a tko to u Holivudu nije radio?. A nakon ove bolesti ne znam sta je radio , ali zakljucak je da se nije samovoljno "unistio" vec ga je unistila ta bolest. Toliko od mene i bolje se malo infomisite prije nego sto pocnete da pisete gluposti.

MJ je bio i ostao legenda...

Lord Jambrek
30-06-2009, 05:29
Evo John Lajoie je napisao jednu mnogo dobru stvar koja direktno napada medije i sve ostale licemjere koji ga sada najednom vole, a cijelo vrijeme su ti isti bili koji su ga pokopavali.

tVACUjHn6yU

Babitz
30-06-2009, 12:41
Evo John Lajoie je napisao jednu mnogo dobru stvar koja direktno napada medije i sve ostale licemjere koji ga sada najednom vole, a cijelo vrijeme su ti isti bili koji su ga pokopavali.

tVACUjHn6yUJon je kralj. Sve kaj je reko je istina.

RIP MJ.

dale
30-06-2009, 12:43
Evo John Lajoie je napisao jednu mnogo dobru stvar koja direktno napada medije i sve ostale licemjere koji ga sada najednom vole, a cijelo vrijeme su ti isti bili koji su ga pokopavali.

tVACUjHn6yUJon je kralj. Sve kaj je reko je istina.

RIP MJ.

Welcome back, srbine:)

Babitz
30-06-2009, 12:44
Ma lurkam ja svako malo, smao kaj nema niš interesantno na forumu. :(

Toxic
30-06-2009, 15:51
Ako bih pljuvao po nekome, onda bi to bili MJ so-called fanovi (poznati i po Toše, Dino Dvornik, random dead singer/actor/milkman sindromu) a ne MJ.
O mrtvima sve najbolje, nista mi ne mozemo znati sta ko krije...nisam bio pretjeran fan prije smrti, necu ni sada postati...cijenim ono sto je postigao, volim neke pjesme i to je to.
Kladim se da je vecina "najvecih fanova" danas bas nedavno pljuvala po njemu ali opet...not my problem.

Jambrek svaka cast za link. Vidio sam to na subscription page-u ali sam ignorisao jer sam mislio da je neki lousy tribute ili sta vec. Prevario sam se, predobro je to srocio i slazem se s njim u potpunosti.

MasaKrisT
30-06-2009, 17:35
LaJoie>all.Rekao tocno kako je,end of diskašn.

Toxic
30-06-2009, 21:48
O sunce ti sveto :S

http://www.index.hr/vijesti/clanak/samoubojstva-diljem-svijeta-ne-zelim-zivjeti-u-svijetu-bez-michaela-jacksona/439796.aspx

Raz
30-06-2009, 21:50
Eh... žalosno na što su ljudi spali :(

Želi pobaciti jer je MJ umro a napokon uspjela dobit dijete, wtf? :(

Nodakim
01-07-2009, 01:03
O sunce ti sveto :S

http://www.index.hr/vijesti/clanak/samoubojstva-diljem-svijeta-ne-zelim-zivjeti-u-svijetu-bez-michaela-jacksona/439796.aspx


Drago mi je.

Lord Jambrek
01-07-2009, 02:10
O sunce ti sveto :S

http://www.index.hr/vijesti/clanak/samoubojstva-diljem-svijeta-ne-zelim-zivjeti-u-svijetu-bez-michaela-jacksona/439796.aspx


Baš sam se pred par dana pitao kad bi se tak nešto moglo počet dešavat.

cham3leon
01-07-2009, 07:34
LOL , prije nisu ni znali za njega , sad se ubijaju :rotfl:

Ne razumijem o čemu pričaš, pa njega je znao cijeli svijet.

Ne kao onu našu stolnotenisačicu za koju smo prvi put čuli kad je imala prometnu nesreću u Francuskoj

###DK###
01-07-2009, 08:26
O sunce ti sveto :S

http://www.index.hr/vijesti/clanak/samoubojstva-diljem-svijeta-ne-zelim-zivjeti-u-svijetu-bez-michaela-jacksona/439796.aspx

Tko bi rekao da ima tako ludih ljudi na svijetu.
To su takvi kreteni da je to žalosno.

torcida007
09-07-2009, 12:49
World will go on.

LPFireDog
09-07-2009, 13:00
ubijaju se samo mala jadna djecica koja nemogu zivjet bez njegovog penisa

dobar plesac pjevac..ko covjek idiot i debil

Sickmanno1
09-07-2009, 13:37
"Želim pobaciti"

Nevjerojatno depresivnu poruku zaprimio je Yahoo Answers, na kojemu se psiholozi pružaju savjete. Ženi koja tvrdi da je dvije godine pokušavala ostati trudna s mužem, konačno se ostvario taj san, a sada želi pobaciti jer ne želi da joj dijete raste u svijetu bez Michaela Jacksona.


:pray: :pray: :pray:

r0rschach
09-07-2009, 15:00
"Želim pobaciti"

Nevjerojatno depresivnu poruku zaprimio je Yahoo Answers, na kojemu se psiholozi pružaju savjete. Ženi koja tvrdi da je dvije godine pokušavala ostati trudna s mužem, konačno se ostvario taj san, a sada želi pobaciti jer ne želi da joj dijete raste u svijetu bez Michaela Jacksona.

Yahoo Answers je pun trolova za 4chana, tako da me ovo ne čudi.

TeraBajt
13-07-2009, 00:24
dobar plesac pjevac..ko covjek idiot i debil


THAT'S IT ! :)

e, sakate. bar ste vi njegovi isusfrendači pa da znate, ilitiga ono što je nod napisao.
znam da sad svi želite biti alternativni pa se furate na MJ bitchere, al vam ne ide.

Dobar mi je samo onaj da Sanader ne želi biti premijer u svijetu bez Michaela Jacksona. Juts lol'd.

amirix
13-07-2009, 12:42
jedan manje pedofil u svijetu :friends:

The Great Duck
13-07-2009, 12:49
Tebi je drago što je čovjek umro? :(

CrIsIs FuN
13-07-2009, 12:50
Tebi je drago podjebavat? :(

Overclocker
13-07-2009, 13:03
Sta imas protiv njega? :?

cham3leon
13-07-2009, 13:06
-_-'

To je jedan od onih koji su za njega čuli iz žutih medija. Komentar nije uzet zaozbiljno.

amirix
13-07-2009, 13:08
Tebi je drago što je čovjek umro? :(

a ti propustio moju feštu__M.J. is fucking dead baby :gitara:

Overclocker
13-07-2009, 13:09
ajde,panjino pokopaj se... :thumbs1:

CrIsIs FuN
13-07-2009, 13:11
Odakle je ovaj ispao sada?

Overclocker
13-07-2009, 13:13
ko ja?

aha123
13-07-2009, 13:16
Tebi je drago što je čovjek umro? :(

a ti propustio moju feštu__M.J. is fucking dead baby :gitara:



FAK JEA !!

loo
06-08-2009, 00:54
Nisam čito skoro ništa osim prvog posta, al' ajde da stanem u njegovu obranu :D

Michael Jackson je kralj popa, kralj showbiznisa. On je u svoje vrijeme stvarao nevjerovatnu glazbu i priređivao odlične nastupe (recimo Motown 25). Ima najviše prodanih albuma ikada i sada kad je umro siguran sam da će se prodati još više istih... U ginisevoj knjizi rekorda je prvi po broju humanitarnih organizacija kojima je donirao novce (39 ih je valjda). On je prvi afroamerikanac čija je glazba puštena na MTV-u što je jako veliki korak za prava afroamerikanaca i prvi zabavljač koji je u potpunosti obišao svijet.
Njegova dostignuća su nevjerovatna i uopće ne treba sumnjati u njegov genije.

Nadalje, on je obolio on neke bolesti (sad nisam siguran koje :?) čija terapija(ili sam bolest :P) uzrokuje bijeljenje kože na određenim dijelovima. Doktori su mu rekli da može depigmentirati cijelu kožu. Izbor je bio lagan. Hodati okolo kao dalmatinac ili bit potpuno bijel?

Plastične operacije... o ovome neću puno pisati jer je opće poznato da se dosta slavnih osoba odluči na ovaj korak. Njega je stari cijeli život zvao 'Veliki nos' i to je očito ostavilo tragove na njemu. Kasnije ga je vjerovatno zato i operirao...

Pedofilija... Optužen je za nekoliko slučajeva pedofilije. Nijednom nije optužen. To bi nam svima trebalo biti dovoljno, no ajmo i to riješit za skeptike. Svima nam je poznato da je on otvorio onaj svoj neki ranč na kojem je pomagao dijeci kojoj je ostalo samo još malo njihovih ionako kratkih života. Naravno da su pohlepni roditelji to odlučuli iskoristiti. Nedavno sam pročitao u njegovoj biografiji da je dijete koje je prvo navodno zlostavljao kasnije priznalo da ga je otac nagovorio da laže samo da dobije pare i da mu je žao jer je Jacksonu uništio život.

Kako bilo tko može dopustiti da morbidne stvari kao što su neosnovane i nedokazane optužbe za pedofiliju te promjena boje kože zasjene takve velike stvari kakve ja on, i nitko više, postigao? Ne budite glupi i slijepi...

Kasno je, umoran sam, oči mi se sklapaju tako da mi oprostite na eventualnim pogreškama ili loše napisanom tekstu. O ovoj temi bi mogao pisati satima, no sad je prekasno.

str1k3r
06-08-2009, 00:56
Optužen je za nekoliko slučajeva pedofilije. Nijednom nije optužen.
Que...? :?
I R confused

I Michael Jackson je išao na operaciju zato što je nastradao tijekom snimanja reklame za PEPSI, i usput on je imao vitiligo.

Kid A
06-08-2009, 00:57
Ahahahaha
:rotfl: :rotfl:

Niko Bellic
06-08-2009, 08:19
Da je po mom pjevace bi samo slusali, a glumce slusali i gledali. Razlog tomu je to sto brojna ljudska gamad usrana radije istice necije mane i na taj nacin lijece svoje prikrivene frustracije. Negativne i njima (slusateljima) totalno nebitne osobine poput debljine Željka Houdeka ili celulita kod Mariah Carey guraju se u prvi plan iako se radi o pjevacima, a ne nekim tamo fakinbladi manekenima. Jebemu takav svijet. Brzo cemo da skoncamo ako tako nastavimo...

loo
06-08-2009, 09:54
Optužen je za nekoliko slučajeva pedofilije. Nijednom nije optužen.
Que...? :?
I R confused

I Michael Jackson je išao na operaciju zato što je nastradao tijekom snimanja reklame za PEPSI, i usput on je imao vitiligo.

Ah, pa reko sam da sam umoran i da se ispričavam za pogreške...
Nikad mu nisi ništa dokazali... Ili lakše mi je na engleskom :D
Jackson was accused of sexually assaulting, but he was never charged ili tako nešta...


Da je po mom pjevace bi samo slusali, a glumce slusali i gledali. Razlog tomu je to sto brojna ljudska gamad usrana radije istice necije mane i na taj nacin lijece svoje prikrivene frustracije. Negativne i njima (slusateljima) totalno nebitne osobine poput debljine Željka Houdeka ili celulita kod Mariah Carey guraju se u prvi plan iako se radi o pjevacima, a ne nekim tamo fakinbladi manekenima. Jebemu takav svijet. Brzo cemo da skoncamo ako tako nastavimo...

O tome ja pričam :bravo:

str1k3r
06-08-2009, 13:13
loo onda bi bilo "optužen je za nekoliko slučaja seksualnog napada, no nikad nije osuđen" :)

loo
06-08-2009, 13:20
hvala :D

Delirium
06-08-2009, 19:26
bičam po tome sto je Michael Jackson iskoristio svoju smrt kao promo-mogucnost

not good :(















lame :(

grim reaper
22-03-2010, 14:46
moje misljenje
kao pjevaca idk zast su ga ljudi obozavali
vjerojatno vise zbog tolkih skandala neg zbog pjesama
ja sam davno posluso par pjesama i ispod prosjeka mi je kao pjevac
ponavljam moje misljenje

Karlo_from_Bjelovar
22-03-2010, 17:18
meni ide na qurac sto su ljudi iz moje okoline pricali o M.J.-u samo kada bi se pojavio na vijestima za sudenje u vezi pedofilije, a kad je umro (RIP) svi su "slusali" majkl đeksona... a sad je opet kao da ga nikad nije ni bilo (tocnije: kao da ni nije umro)...

cham3leon
22-03-2010, 18:13
I radi toga ste morali reinkarnirati temu?

Karlo_from_Bjelovar
22-03-2010, 18:37
nisam je ja reinkarnirao...

no3225
24-03-2010, 22:08
covjeka su optuzivali da je pedofil a sad ga dizu u nebesa

loo
26-03-2010, 16:39
Prvo su ga dizali u nebesa s razlogom, pa su ga gazili i pljuvali po njemu bez razloga i normalno je da ga sad nakon što je umro opet dižu u nebesa.

Slažem se da su ljudi licemjerne povodljive pizde. Evo jedna prikladna pjesma :D

tVACUjHn6yU

cham3leon
26-03-2010, 22:10
Kako ste površni. Nitko nije primijetio i da je tokom svake optužbe za pedofiliju bilo milijun i nešto obožavatelja koji su mu stalno davali podršku? Osim toga mediji neće osobu optuženu za pedofiliju nikad dizat u nebesa, ma kogod to bio.

loo
26-03-2010, 22:23
Zašto smo mi površni? On otvori zabavni park za djecu u kojem se brine o njima i troši pare na njih, a njihovi roditelji se još usude pokušat pokrast mu milijune dolara. Da ne spomenemo milijune ratardiranih ljudi koji jedva čekaju da se nekog poznatog ocrni. Možda je imao i puno obožavatelja, ali to je zanemarivo u odnosu na ostale.

cham3leon
26-03-2010, 22:42
A je li? Iznesi onda statistiku koliko je posto ljudi smatralo ga pedofilom, a koliko ga je podržavalo i tada. Fanovi su fanovi. Nisu ljudi i mediji izokrenuli sliku o njemu, nego vi.

osvetnik_sch3l3
26-03-2010, 22:50
moje misljenje
kao pjevaca idk zast su ga ljudi obozavali
vjerojatno vise zbog tolkih skandala neg zbog pjesama
ja sam davno posluso par pjesama i ispod prosjeka mi je kao pjevac
ponavljam moje misljenje

odlicnu glazbu je stvarao puno prije nego sto su skandali poceli (ako izuzmes oca)

loo
27-03-2010, 09:18
Nisu ljudi i mediji izokrenuli sliku o njemu, nego vi.


Ma šta ti pričaš?

cham3leon
27-03-2010, 10:02
Pričam da se po medijima povlačila ta priča o pedofiliji pa ste dobili dojam da se radi o nekom propalom pedofilu, iako je i tada za ljude koji su ga cijenili (i cijene ga još uvijek) bio glazbena legenda.

loo
27-03-2010, 10:16
Pa da, ali sada ga i oni koji su ga prije par godina pljuvali dizali u nebesa. Meni je bio super odkako sam prvi put čuo neku njegovu pjesmu, a prije toga sam čuo samo neka sranja o njemu i kad sam vidio kako je pjesma dobra nisam vjerovao da je to on. Mediji su moćna stvar...
*notice: onda sam imo 10-11 godina*